Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Minicamp van, Armah hasít, ennek örülök. Sok a szokásos ilyenkor mindenki allpro bullshit, ami fontos lehet, hogy Gaulden szerepet kapott az első csapatnál és nem lógott ki lefelé. Ellenben Haynes-szel, aki a méretei miatt esélytelen bármire is endként. Jó hír viszont, hogy Samuel egészségesnek tűnik és qrvagyors. A LG posztért Moton és Silatolu küzd, meglássuk mi lesz, azért az talán kijelenthető, hogy nem a fal baloldala lesz az erősségünk. Bradberry mellett Seymour a másik kezdő CB, de itt sztem nagy hirig lesz a TC során.

Luke és Pep rehabilitál 😊 Minden okés velük Spartanburgra jók lesznek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Állítólag Daryl Williams-szel még a szezon előtt hosszabbítunk. Nem hülyeség, csak azt nem értem miért jobb őt megfizetni, mint Norwellt. Illetve értem, ő OT, és hátha lesz belőle LT, de sztem nem és örüljünk, ha stabil kezdő RT marad.
gabokocka
Badog ember ő LT nek
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Állítólag Daryl Williams-szel még a szezon előtt hosszabbítunk. Nem hülyeség, csak azt nem értem miért jobb őt megfizetni, mint Norwellt. Illetve értem, ő OT, és hátha lesz belőle LT, de sztem nem és örüljünk, ha stabil kezdő RT marad.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Gman 😕
Jobbulást neki, remélem felépül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Öröm boldogság, hazatértünk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Na akkor újra itt, hasznalhatatlan volt a másik
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Ja ja, ugyanúgy folytatjuk ott is, csak a név változik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Akkor találkozunk odaát. 😕

#KeepPounding
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Szerintem pont ütik egymást.

Carterből kinézem hogy Coverageben is megállja a helyét, de ezt nem fogjuk egy újonc kesőikörös LB bizni, ha meg 3Lb van a palyan amugy is futasra számítasz.

Smith meg szerintem egy elég jó Goalline 4LB lehet, és megint csak az hogy nem bizod a futás megállitast egy újoncra 1-2 yardon, igy megint semmi értelme őt küldeni mayo helyett.

Talan ez az utobbi lesz érdekes hogy ki megy fel 4. nek ha rövid yardos a szitu.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Amúgy Ti el tudjátok képzelni, hogy valamelyik újonc LB beverekedi magát a csapatba az első négy hétre, vagy Mayót kell majd nézzük szerencsétlenekedni? Nyilván sokat nem várok tőlük, csak valahogy izgalmasabb volna olyan valakit nézni, akiről nem tudod hol a plafon, mint egy olyat, akinél már láttuk....

Egyébként qrvára meglepne, ha így lenne ismerve a szokásainkat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Samuel is focizott ma a többiekkel
#boldogság

Kezdek ráizgulni az új WR sorra, innen jó pofára esni 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Na azt mondját Jackson szélsőnek tanul. Illetve hogy az az első mert ugy tervezik ott fog KEZDENI. Nyivál ha minden a terveik szerint halad, de akkor nem 2db baszó nagydarabb cornerrel tervezünk szélre.

Ez megint csak egy 15 ös kanyar a secondaryben. Bradberry=Tilman
Jackson=Norman, Searcy=Harper
Adams=Coleman

Na ebből ha nem jön össze a Jackson=Norman vagy ahhoz közeli akkor lényegében baszhatjuk.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Köszi a válaszokat. Azt hittem van valami konkrét infó az új tulaj focihoz való hozzáállásáról ami merőben más mint amit a panthers eddig csinált. Pl cam helyett egy prototípus fehér 2 m-es qb legyen az irányító, vagy jobban akarná preferálni a nagy darab sideline wr-eket a sok seggrakéta helyett meg ilyesmi. De akkor csak az tűnik biztosnak, hogy lesznek változások, csak nem tudni milyen irányban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...
Jakehomer
Én sem.
Gyurma Pappa
Mire gondoltok?
peach
Meglepne, ha azért költött volna 2+milliárd dollárt, hogy aztán visszaüljön a seggére és nézze, mit csinálnak az előző tulaj emberei. Ha talán nem is azonnal, de ki lesz itt pucolva a teljes front office. Aztán meg majd jön a város zsarolása egy új stadionért. Például 😊
Jakehomer
Yepp, hasonlóan gondolom. Nagyon romantikus gondolat, hogy minden marad, de kétlem. Először szerintem valami co-GM érkezik majd, aztán szépen lassan átadja az új tulaj elképzeléseit, aki nem tud azonosulni, az mehet. Kicsi a valószínűsége, hogy az új gárda mondja azt, hogy "hát jó, persze akkor legyen neked igazad".

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...
Jakehomer
Én sem.
Gyurma Pappa
Mire gondoltok?
peach
Meglepne, ha azért költött volna 2+milliárd dollárt, hogy aztán visszaüljön a seggére és nézze, mit csinálnak az előző tulaj emberei. Ha talán nem is azonnal, de ki lesz itt pucolva a teljes front office. Aztán meg majd jön a város zsarolása egy új stadionért. Például 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Nagyon meglepne, ha saját tartalékból fizette volna ki. Egy jó kis szindikált hitel lehet itt. Cirka 11 milliárd dolláros vagyonból nem tartasz 2,2-t vagy ahhoz közeli összeget kp-ban.

Amúgy elég könnyen lezárult ez a tranzakció, pedig még olyanokat is lehetett hallani az elején, hogy P. Diddy összeránt pár befektetőt és Capy-t ide hozza qb-nak 😀
undisputedly
A mai viszonyok között, nem lehetetlen hogy volt ennyi kp-ja itt-ott-amott. Ezek a vagyonbecslések inkább nagyságrendek, mint pontos számok, persze ettől nem tévednek akkorát, hogy valakinek 4 millió dollár a vagyona és mégis felkerülnek a Forbes listára. Ohh wait....

A válság óta az, hogy emberek/cégek (akár hedge fund befektetők) is hatalmas kp állományon ülnek, teljesen normálisnak mondható.

Persze valószínűbb a hitel.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.Jakehomer
Erről van link valahol? Szívesen megnézném, hogy mi alapján becsültek ekkora árat, mert a nyilvános infók alapján nekem nem jön ki a majd 1 mrd-s áremelkedés.
Gyurma Pappa
Nem "hivatalos" csak a Forbes tavalyi becslése, de sokan abból indultak ki, hogy ennél biztos több lesz a vételár.

 www.forbes.com/nfl-valuations/list/

Ami durva, hogy Teppernek nincsenek likviditási problémái, le tudta rakni a teljes összeget az asztalra.
Jakehomer
Nagyon meglepne, ha saját tartalékból fizette volna ki. Egy jó kis szindikált hitel lehet itt. Cirka 11 milliárd dolláros vagyonból nem tartasz 2,2-t vagy ahhoz közeli összeget kp-ban.

Amúgy elég könnyen lezárult ez a tranzakció, pedig még olyanokat is lehetett hallani az elején, hogy P. Diddy összeránt pár befektetőt és Capy-t ide hozza qb-nak 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
25 éve ez megy, szóval nem lesz újdonság. Jerry is ezt a vonalat vitte. Én ezért nem számítok nagy változásra, azt max pofáraesek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Sok turelmet a Steelers fele epitkezeshez 😀 Cserebe nyugodtan lehet pihenni free agency idoszakban, nem kell nagyon figyelni a hireket.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...
Jakehomer
Én sem.
Gyurma Pappa
Mire gondoltok?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már Tep(p)erhettek 😛 😀

Bocs😉

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.Jakehomer
Erről van link valahol? Szívesen megnézném, hogy mi alapján becsültek ekkora árat, mert a nyilvános infók alapján nekem nem jön ki a majd 1 mrd-s áremelkedés.
Gyurma Pappa
Nem "hivatalos" csak a Forbes tavalyi becslése, de sokan abból indultak ki, hogy ennél biztos több lesz a vételár.

 www.forbes.com/nfl-valuations/list/

Ami durva, hogy Teppernek nincsenek likviditási problémái, le tudta rakni a teljes összeget az asztalra.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...
Jakehomer
Én sem.

És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.Jakehomer
Erről van link valahol? Szívesen megnézném, hogy mi alapján becsültek ekkora árat, mert a nyilvános infók alapján nekem nem jön ki a majd 1 mrd-s áremelkedés.

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Tepper az uj tulaj
Turóczi Szabolcs
Most már hivatalos, 2.2 milliard dodó volt a vételár és minden fontos marad a régiben (Charlotte, BoA, Hurney, Ron, Steelers fajta építkezés).
gabokocka
2.2 😮

Az sejtettem, hogy többet fognak adni, mint a Billsért, de nem gondoltam, hogy 2-nél több lesz. Egyszer majd jó lenne meg tudni, ez volt-e a legmagasabb ajánlat, vagy más is befolyásolta-e a döntést. Ennyiből már vissza lehet vonulni.
Gyurma Pappa
És ez nem is olyan jó ár, mert eleve 2,3-ra volt felbecsülve a franchise, volt ajánlat 2,5-ért (csak állítólag az azonnali cash részét nem tudták produkálni), JR meg egyenesen 3 milliárdot szeretett volna kapni.

Kicsit kamu volt állítólag a licit, a többi tulaj végig Teppert akarta. Ha lehet hinni a pletykáknak, másnak nem volt reális esélye, ő viszont nem volt hajlandó többet adni a 2,2-nél.

Én nem nagyon hiszem, hogy minden marad a régiben...

Perception is reality.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Tepper az uj tulaj
Turóczi Szabolcs
Most már hivatalos, 2.2 milliard dodó volt a vételár és minden fontos marad a régiben (Charlotte, BoA, Hurney, Ron, Steelers fajta építkezés).
gabokocka
2.2 😮

Az sejtettem, hogy többet fognak adni, mint a Billsért, de nem gondoltam, hogy 2-nél több lesz. Egyszer majd jó lenne meg tudni, ez volt-e a legmagasabb ajánlat, vagy más is befolyásolta-e a döntést. Ennyiből már vissza lehet vonulni.