Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Hogy jó legyen a buli, Matt Kalil térde szarakszik. Igazából pont akartam írni, nem is csak azzal van gond, hogy ő nem megbízható, hanem, hogy nincs normális alternatíva mögötte. Vkiért qrva gyorsan cserélni kéne...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Elder szerintemis jól szállt be bárhol.
Jackson azt mondta hogy szokatlan neki ez a játék stílus, de az edzök biztosak akarnak lenni benne hogy érti a rendszert. A Pats ellen azt igérte Ron hogy már az arcába rakják az elkapónak és játszanak Jackson erősségeire.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
A Pats meccs jó erőfelmérő lesz, az Eagles b/c-t szarrá alázták, Brady játszott egy félidőt, remélem ellenünk is fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
A védelem is jobb volt egy fokkal, mint amire számítottam. Igaz, hogy eléggé pussy volt a felállas amikor, egész pályáról jött az ellen, meg eléggé vakok is voltak, de a redzoneban kellőképpen odabasztunk, és a faltól is jött nyomás, kb az összes endnek volt momentuma. Akik még tetszettek az Captain és Corn, nickelben idén nem lesz gond. Shaq megint fasza volt, sztem eltiltás nélkül is átvenné TD helyét, így meg pláne.

Ja és már önmagában az is hatalmas előrelépés, hogy 3 WR-rel szemben 3 CB állt fel, így kicsit könnyebb.

Ilokát kibaszta a Bengals, repülnék rá qrva gyorsan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Ezt most sikerült megtekinteni, sztem nem volt rossz. Kalilt kétszer megverte kívülről Quinn, az egyiket Cam mentette, a másik csúnya sack lett, csoda hogy nem fumbli. Az első sack sztem nem Kalil hibája volt, ezt emelte ki twitteren geoff schwartz is, mire odaértek Camnek már el kellett volna dobnia a labdát, talán screen játék lett volna, csak vki beléphetett a passzsávba, így nem lett eldova a labda. A futásblokkolás ég és föld tavalyhoz képest, Armah és Thomas sokat hozzátesznek, Van Roten is jónak tűnik.

Cam a picknél sztem nem látta a CB-t,erre jobban kell figyelni, az edzőtábor végén is sok interceptiont dobott, de azon kívül fasza volt, látszik Norv minkája.

CMC-ről Igo hetek óta áradozik, és tényleg sokkal faszább, mint tavaly. Amíg pályán volt tömtük labdával, remélem azért CJ kap majd lehetőséget tehermentesíteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
De, egy picket összehozott 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
DJ Moore haver nem játszott? Nem tálaltam róla a statokban. Első meccsen legjobb WR volt nálatok.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Teljesen ezek jöttek le nekem és én végig néztem😭. Norv hatása nagyon érezhető sokat is van 2TE vagy FB a pályàn, nekem nagyon tetszik. Samuelt emelném még ki aki NFL elkapó lesz már nagyon ugyfest.
Megmeg csillannak az Offense fegyverek, viszont a fal összetud omlani, vicc de tegnap Roten volt a legjobb szerintem. A futásra rendbe vagyunk egyebkènt ott kifejezeten azép lyuksk nyíltak 2-3. Csapattoknál főleg.

D rész szokásos volt, itt egy Jackson és 10-12yardra áll az elkapótók folyton. Előszezon meccsen legalább lehetne erőltetni hogy az arcába áll.
Ez akkor volt jó mikor csináltunk egy sacket akkor meghalt a Dolphines Driveja, ha jem volt sack akkor simán haladtak biztonsági játékkal.

A D line most pályán volt, nyomás is volt sack is volt amennyi kell.

A Lb sor érdekesen fog alakulni, lehet nem Mayo lesz a nyerő TD eltiltásáig. Norrisba többet látok már most, Carternek meg kell egy fél szezon.

Jóval nyitotabb az edzői stáb mint az az múlt években. Adnak bizalmat a Rookieknak, aztan lehet ez a nagy bizalom csak a Preseassonra szolt
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Ma sem láttam a srácokat, de ahogy olvasom a szokásos szarságokon túl (Kalil botrány, elkapóktól 100 yardra felálló CB-k, Cam buta pick), voltak jó dolgok is, CMC, Thomas, redzoneD, futásblokkolás (Armahgeddon 😊 ), és Van Roten is megoldásnak tűnik LG poszton. Cam 12-ből 9 jó passz, gyorsan szabadul, egyértelműen érezhető Norv hatása, ha még a nagy játékok is elkezdenek majd működni lesz boldogság. Csak az a baj, hogy Kalil bénázasain el fog menni a szezon, és Williams sérülése miatt az az opció sincs, hogy őt át balra, Motont pedig jobbra (ez utóbbi ugye már megvalósult).

Mahon szedett össze vádlisérülést, illetve Searcy agyrázkódást. Utóbbi helyére ahogy olvasom Gaulden egész vállalhatóan szállt be.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Camp body, Parms ment az IR-re.

Csak nem sikerül megnéznem a meccset, így marad a Phins elleni, hátha azt látom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Nem biztos hogy Alex Carterre volt szükségünk....
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Cam vs Benji!

 streamable.com/e8rxw
steelwolf
Na ilyenkor kerül elő jo esetben a bökő jobb helyeken 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Cam vs Benji!

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
akkor Gaulden mit játszott kb.?
Janek
Free Safety-t
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
akkor Gaulden mit játszott kb.?

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Komolyra forditva a szót, a Bills nagyon komolyan vette a meccs első felét. Volt pár térdre menő szerelés amire azért előszezonba figyelni szoktak a srácok, és nem ilyen perememberektől hanem a kezdőiktől. Mi nem igazán keménykedtünk, de ez szerintem igy helyes. Benjamin konkrétan megkapta az első driveot rá volt irva kb az összesplay.

Mi az Offense-t vettuk komolyabban látszik hogy arra voltunk kiváncsiak.
Látható hogy mit akarunk, CMCnek ez feküdni fog, “meglepő modon”Wrightnak is. Cam nem most kussoltatta be azokat akik azt mondják pontatlan, de ez ilyenkor normális. Thomas Olsen sokat volt együtt pályán ez nagyon jó duo lesz.

A Deffense baromi tartalékos volt,
Pepp, Short Poe nem látott pályán,
TD Luke csak tiszteletét tette, Adams Searcy is jelentéktelen időt volt pályán, ami megint rendbe van.
A kezdők közül Shaq akit ki kell emelni mert tényleg olyan volt mint TD fénykorában.

Seymour Jackson párossal kezdtünk szélen, Elder volt Nickel. Elder nem mutatott semmi jól semmi rosszat.

Seymour botrany szar volt az nem verte meg aki nem akarta. Jackson bele sement a test test ellenikbe végig nézte az elkapást félméterről.

Aztán jött a Gunter Jackson duo ami ugyan ugy szar volt de ott már a safetyk is tartalékok voltak. Ott nagy forgás volt és baromi nehéz dolguk volt egy bizonyos dolog miatt ezt a dolgot ugy hivják MAYO!!!

Na aaaaaz! Arra nincsenek szavak
azt hittem seymournál nem lesz szarabb senki, hát Mayo olyan mélységekbe sulyedt amite nincsenek szavak. Elhibázott szerelés 4-5x, legalabb 3x esett el csak úgy, dobott rá Mccaron 100 yardot kb, de a mélypont az volt mikor kiblokkolta a Futó elől a sajat falemberét és abbol lett egy komoly játék. Gaulden/Jones Csinálta meg a szereléseket a tömegben miközbe Mayo a hason fekudt vagy egy elkapo blokkolta ki a játékból.

Jared Norris viszont szépen játszott.
Mindig mikor azt hittem na Mayo csinált valamit, akkor kiderült hogy Norris volt. Hogy pozitivat is mondjak Mayo akkor elfogadhato volt mikor Freyre azt hittem hogy Ő

Ha Seymour, Mayo kezdeni fog az első 4 meccsen akkor durván megszornak minket.
Crockrell kiesése fájni fog.
Ha szerencsénk van Carter Norris jol játszik és Mayot valahogy ki játszák. Utoljára ilyen játékot Benwikeretől láttam a Falcons ellen.

Nem lepne meg ha igazolnánk egy Cornert a 2. Meccs előtt.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
A TC-n állítólag a D dominálja az O-t többnyire, nem jó jel... Nem lesz ez a D idén se fergeteges.
Jakehomer
Hát elvileg a fordítottja volt, mondjuk ahogy olvasom a D tényleg nem volt fergeteges. Nem láttam, de estig vhogy megnézem, hogy okosakat írhassak 😁.

Mondjuk a D-t könnyebben javítja majd Ron a szezon során, össze szoktunk állni egy top10 végére a szezon közben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Védelem viszont borzalmas volt az első negyedben(hát a 2. Ra nem is tudom mit mondjak) a Butler Love Addison Horton 4 es nem igazan generált nyomást. Shaq mindenhol ott volt a Pályán szerzet is egy INT-et. Adams sokat volt boxban, Searcy marad hatul. Seymourt agyon verték mocsok mint aki nem tudja hova kene mennie, Jackson baromi puha volt eddig. Ami fájt hogy KB agyon verte Seymourt és szerzett egy TD-t
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Első negyed vége. Első csapatok voltak nagyrészt a pályán. Mi kezdtünk. Kalil Rotten Larsen Turner Moton volt a fal. Rotten nagyon jó volt Larsen is. Kalilnak es Motonak is volt 1-1 nagy hibája, de futásnál (volt 2-3) eltakaritották az emberuk. Sok volt a 2 TE es felállás meg a motion.
PA ment rendesen, inkabb az elkapas utani yardokkal tudtunk halladni, CMCnek Armahnak es Wrightnak koszonhetoen. Cam még rozsdás volt 2 túl dobott passz is. A TD-t egy középső CMC futasbol szereztuk ahol Rotten Kalil jol csinalt helyet.

Offense részről ennyit
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Pfffu

Hát eddig borzalom ahogy a Cornerek játszanak
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Williamst én mindenképp megtartanám, ha csak nem lesznek horribilis igényei. Nincs 3 normális falemberünk, ne hagyjunk már lelépni olyat, aki bizonyítottak képes átlag feletti teljesítményre. Csak el tudnánk helyezni Motont és őt is az egységbe.

Amúgy ahogy olvasom nem műtik meg és bízunk benne, hogy a szezon második felére bevethető lesz. Hát, nem vagyok biztos benne, hogy ez hosszú távon kifizetődő lesz neki....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Williams IR en kezdi a szezont.
Akkor jovunk ki ebbol nagyon jol ha Moton jol jatszik, akkor nem is kell Williamsel hosszabitani. Ha vissza tud jönni évközben es hozza az eddigi szintet akkor is joval olcsobban tudunk leszerződni vele.

Szarul akkor jovunk ki ha Moton szar lesz és Williams nem tud vissza térni idén.

Azt megtudja valaki nézni hogy tudunk e akkor Tendert tenni rá ha ezt az idényt kihagyja?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Jó döntés, stabil intrerior depth, aki ha kell be tud ugrani. Ha ennél is többet tud majd letenni az asztalra, akkor két év múlva szakíthat majd egy nagyobbat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Számomra Larsen ignorálasa fura, tavaly amikor szerepet kapott egész vállalható volt. Holnap meglátjuk ki mennyi lehetőséget kap és hogyan él vele.
gabokocka
És tessék kapott egy 2 éves szerződést
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Számomra Larsen ignorálasa fura, tavaly amikor szerepet kapott egész vállalható volt. Holnap meglátjuk ki mennyi lehetőséget kap és hogyan él vele.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.