Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Futást elfogjuk venni toluk. Bradberrynek hasonlo játékot kell hoznia Green ellen mint Julio ellen.
Boydot illene limitálni Jacksonnak.
A TE játèkuktól meg annyira nem félek Lukeal Shaqal a csapatban. Akár Munnerly akár Mayo van fent az lesz a leggyengébb pontunk.

Az ő secondaryjük ihletett formában van, nem tesztelnék őket nagyon a drop királyainkkal. A közepe viszont elég sebezhető, Ian Thomastől kéne valami Dickson féle meglepetés meccs. Futni tudni kell Andersonnal.
Ha továbbra is Cambe bizunk futójáték néven az nem túl biztató.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ami fontos, a támadófaluk klasszisokkal gyengébb, ezt ki kell használni. Cserébe a védőfaluk brutál jó, Turner nagyon kéne vissza.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
A Bengals nálam van olyan csapat, mint a Falcons, a védelmük jobb, az O-juk főleg Mixon nélkül gyengébb. Otthon nem nagyon kéne meccset bukni, ha playoffba akarunk kerülni.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
15-ben a skill pozíciókban az alábbi játékosok voltak:
RB - Stew, Fozzy, CAP
WR - Ginn, Cotchery, Philly Brown, Funchess
TE - Olsen, Dickson

Remmers hasított RT-ben, Oher LT-ben.

A szezon előtt Benji sérülésekor ezt mindenki bottom 10 egységnek gondolta. Aztán ligaelső lett. Azon múlik az egész, mennyire áll össze a kémia, milyen öltözői légkör alakul ki, hogyan sikerül a fontos pillanatokban teljesíteni.

A második fordulóban nem lehet megnyerni a Super Bowlt, nem most kell villogni, csendben gyűjteni kell a W-ket aztán jó időben faszán összeállni. Van vagy 10-15 csapat, amelyben megvan a potenciál a nagy runra, messze nem biztos, hogy a most faszán kinéző Rams Chiefs páros ott lesz a végelszámoláskor.

De, hogy aktuálisak legyünk, jön a Bengals, képesek jó produkcióra a labda mindkét oldalán, elsősorban a védőfaluk brutális, szóval lesz feladat, de ezt mindenképp be kell húzni. A védelemtől egy rebound meccset várok, remélem ezer fokon égve jönnek majd ki és korrektül megkergetik Daltont, a támadófal ott sem elit.

Az O-nak Camről és CMC-ről kell szólnia, nem lesz Burfict, így sztem lesz gondjuk read optionnel illetve a RB passzok levédekezésével. Kiváncsi vagyok tényleg kap-e több labdát Moore, illetve, hogy Turner visszajön-e.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
A 15-ös keret egy egészséges Olsennel és Normannal volt jobb, csak JNo olyan szinten felhúzta az egész secondary teljesítményét, hogy az felborítja ezt az összehasonlítást.

Perception is reality.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Igen túl sok a kérdőjel.

Ha:

- Ryan Kaiil egeszseges marad
- Moton fejlődik
- Williams visszatér
- Olsen visszatér
- Samuel jó lesz
- Funchess jobb lesz a tavalyinál
- CMC futni is fog, megtanulják használni.
- Peppers nem öregszik
- Addison fentudja tartani a formát
- TD visszajön
- Shaq fejlődik

Potelciál van, fele bejön jó.

15 ös roster azért messze jobb volt abbol a szempontból hogy több bizonyitott játékos volt. És olyan posztokon volt erősebb ami segit konzisztens jól teljesiteni egy csapatnak.

Itt most szerintem nagyon kevesen hozzák a várt vagy a vártnál jobb játékot eddig.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Így van, én ezt is írtam sztem. Nem véletlenül használok feltételes módot és jövő időt.
gabokocka
Ok, csak amikor az sb rostert látom felemlegetni, hogy ez a mostani erősebb, háát...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
A Ron által elképzelt D-ben nincs olyan fontos szerepe, legalábbis úgy tűnik. Az elmútnyócévben rendre stopgap megoldások jöttek, akik általában jobban teljesítettek nálunk, mint máshol a rendszernek köszönhetően.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mondom nekem egy safety kéne, mert ott tényleg csak Adams NFL szintű, de ez egy igen jó roster, nálam csak J-No klasszisa emeli 15-ös rostert e fölé, persze ahhoz sok mindennek klappolnia kell, hogy újra annyira összeálljunk.gabokocka
Már régóta olvasom tőletek, hogy safety így és úgy need, de miért hanyagolja ennyire az FO mégis a poszt megerősítését?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Így van, én ezt is írtam sztem. Nem véletlenül használok feltételes módot és jövő időt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Bocs, hogy bele vau-vau de sztem ti csak a potenciált látjátok ebben a rosterben, nem a jelenlegi valós tudást.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Még csak ezt se mondanám. Félig halott csapattal labdánk volt a hosszabbításhoz a Falcons otthonában. Nyilván még nem gömbölyű minden, sok a hiba, de sztem látszik, hogy ebből vmi nagyon jó is kisülhet a végére.

Ha Norv jobban megismeri a fegyvereit és a sérülések után kiegyenesedik a fal, az O nagyon jó lehet. Moore jönni fog felfele, Samuelt nagyon várom, Thomas is fejlődni fog, hogy Olsen visszatéréséről ne is beszéljek. A futókat is jobban fogjuk kezelni remélem, halkan rimánkodom a rengeteg 2backes felállásért. Persze ha meccsenként kidől két ember, akkor baszhatjuk, de akkor bármelyik csapat bedőlne.

A védelem még egyszer ilyen fosul nem fog játszani ebben biztos vagyok, mindenki bűnrossz volt. A falban túl sokat rotálunk, Pep alig volt fenn, sztem ez már most másképp lesz. KK és Poe meg legyen csak fenn a snapek 70-80%-ban, ezért kapjak a nagy lóvét, utálom amikor van egy fontos drive és Love meg Butler egerészik benn. Keek is szar volt, Shaq is szenvedett, Mayoról ne is beszéljünk. Ha TD jön vissza, és a játéka már nem is lesz a régi, azért a személyisége oda fog baszni, nem lesz lazsálás. Illetve bízom Washingtonban is, hétfőn nem szívesen vettem volna részt a megbeszélésen...

Mondom nekem egy safety kéne, mert ott tényleg csak Adams NFL szintű, de ez egy igen jó roster, nálam csak J-No klasszisa emeli 15-ös rostert e fölé, persze ahhoz sok mindennek klappolnia kell, hogy újra annyira összeálljunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Persze, Turner nincs IR-en... Attól tartok, hogy Kalil lesz az egyik visszatérős IR, és Rivera képes visszatenni a kezdőbe.
Jakehomer
Ezzel én már megbékéltem, fel se baszom magam rajta. Mondjuk ha Motont berakja guardba garantáltan agyfaszt kapok, a csávó simán megoldhatja a következő 10 évre a LT gondjainkat, erre itt rakosgatjuk jobbra balra összevissza. De valami azt súgja Ron is fejlődik a maga módján (csak nála picit lassú ez a folyamat, sztem sokunkat meglepett azzal, hogy Amini nem játszott) és olyat húz, amire álmunkban nem gondolnánk.

Igen, a két kezdő corner jó, de mögöttük nagy az űr, nem is tudom, ki kezdene, ha Donte nem épülne felé vasárnapig, persze nagy választék nincs, Elder vagy Doss 😊
Jakehomer
Én Dossban bízom, nekem tetszett a játéka és ő is playmaker. Adamsen kívül az összes safety-nk sztem simán szarabb mint ő.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Persze, Turner nincs IR-en... Attól tartok, hogy Kalil lesz az egyik visszatérős IR, és Rivera képes visszatenni a kezdőbe.

Igen, a két kezdő corner jó, de mögöttük nagy az űr, nem is tudom, ki kezdene, ha Donte nem épülne felé vasárnapig, persze nagy választék nincs, Elder vagy Doss 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ezekkel a sérülésekkel ritka fos egy keretünk van amúgy 🤔
Turóczi Szabolcs
Én ezzel nem értek egyet, nem tudom melyik keret miként bírná el, hogy a kezdő OT páros, a kezdő RG, a kezdő TE, a no 2 WR kiesik. Sztem ehhez képest egész jól néz ki a dolog. Amúgy Williams sérüléséről azóta sincs semmi hír, sehol nem hozták le, hogy mi sérült meg a térdében. Vagy csak én maradtam le?
gabokocka
Én se láttam új hírt, és múlt héten is csak annyit mondtak, hogy bár ugyanaz a térd, de nem a rásérülés a régi bajra. Az jó jel, hogy nincs IR-en. Ha vissza tudna jönni mondjuk a bye week után, akkor a fal rendben lenne, Moton jó mindenhol.

Samuel kéne kurvára vissza, mert szélen gyengék vagyunk nélküle, Funchess továbbra se tud előrelépni, amikor kéne, nagyon fájó volt a dropja annál a 3rd downnál, amikor Cam bravúrpasszt dobott. Wright és Moore meg slot WR-ek.

A secondary az egyetlen csapatrész, ahol nem látom a megfelelő belső tartalékot, de ezt tudtuk szezon előtt is, pedig a cornerek még talán jobban játszanak, mint vártam - Donte párszor meg lett szopatva vasárnap, de hiszem, hogy kis rutin kell neki csak, fizikailag és technikailag nagyon rendben van a srác.
Jakehomer
Williams IR-en van, Olsen nincs.
Moore-ról egyébként azt mondta Rivera, hogy azért is kerül lassabban a pályára, mert mindhárom posztot tanulta, hogy bárhol bevethető legyen. Ámen, legyen így.
A secondary-t én a safety sorra redukálnám. A CB-kkel én meg vagyok elégedve, Jackson felülmúlja a várakozásaimat, nyilván vannak nagy hibák, még újonc, de jönnek a nagy playek is, amikor Coleman beszopatta a futásnál, majd megfordult, utolérte is kiverte a kezéből a labdát, komoly munka volt. Nyilván jó lett volna megcsinálni a tacklet, de az a sebesség, amivel visszament egészen elképesztő volt. Bradberry is egész jól nézett ki, Elderben és Dossban is látom a fantáziát, Captaintől több kéne, de max jön a helyére Elder, ha nem javul fel. Safety-ben viszont darabra se vagyunk meg és a teljesítmény is szar. Én cserélnék akár Thomasért is, de valamit csinálni kell, mert egy Mike Adams sérülésre vagyunk attól, hogy két vak világtalan játékos kerüljön ott pályára.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ezekkel a sérülésekkel ritka fos egy keretünk van amúgy 🤔
Turóczi Szabolcs
Én ezzel nem értek egyet, nem tudom melyik keret miként bírná el, hogy a kezdő OT páros, a kezdő RG, a kezdő TE, a no 2 WR kiesik. Sztem ehhez képest egész jól néz ki a dolog. Amúgy Williams sérüléséről azóta sincs semmi hír, sehol nem hozták le, hogy mi sérült meg a térdében. Vagy csak én maradtam le?
gabokocka
Én se láttam új hírt, és múlt héten is csak annyit mondtak, hogy bár ugyanaz a térd, de nem a rásérülés a régi bajra. Az jó jel, hogy nincs IR-en. Ha vissza tudna jönni mondjuk a bye week után, akkor a fal rendben lenne, Moton jó mindenhol.

Samuel kéne kurvára vissza, mert szélen gyengék vagyunk nélküle, Funchess továbbra se tud előrelépni, amikor kéne, nagyon fájó volt a dropja annál a 3rd downnál, amikor Cam bravúrpasszt dobott. Wright és Moore meg slot WR-ek.

A secondary az egyetlen csapatrész, ahol nem látom a megfelelő belső tartalékot, de ezt tudtuk szezon előtt is, pedig a cornerek még talán jobban játszanak, mint vártam - Donte párszor meg lett szopatva vasárnap, de hiszem, hogy kis rutin kell neki csak, fizikailag és technikailag nagyon rendben van a srác.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ezekkel a sérülésekkel ritka fos egy keretünk van amúgy 🤔
Turóczi Szabolcs
Én ezzel nem értek egyet, nem tudom melyik keret miként bírná el, hogy a kezdő OT páros, a kezdő RG, a kezdő TE, a no 2 WR kiesik. Sztem ehhez képest egész jól néz ki a dolog. Amúgy Williams sérüléséről azóta sincs semmi hír, sehol nem hozták le, hogy mi sérült meg a térdében. Vagy csak én maradtam le?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Ezekkel a sérülésekkel ritka fos egy keretünk van amúgy 🤔
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Reidet elkell engedni. Eddig se volt semmi most se lesz. Gauldent kell felépíteni idén aztán ha Boston minusz szar szögválasztás szintet tudja hozni az élég.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Searcy egyébként megint begyűjtött egy agyrázkódást, csodás, Gaulden és Jones egymást múlják alul, Reidért kiált a roster.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ron eléggé ki van akadva a D-re, ez tetszik, nincs mismásolás, szerecsenmosdatás, ez egy rakás szar volt. Moore is több lehetőséget fog kapni, ez is bejövős.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ja remélem ezt a kazee nevű férget eltiltják a picsába, aztán ha visszatér vki korrektül kettétöri ahogy illik. Torrey legjobb momentuma volt a TD-ig, hogy keményen beleállt a dologba.
gabokocka
Persze nem tiltják el hiszen még van 30 másik QB akit lemészarolhat... nice job gruden

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Az hogy nem birtuk lenyomni a futást végzetesnek bizonyult. Nem hiszek ebben a nem a birokon mult osdi faszságban, de így is nyerhető lett volna.
Turóczi Szabolcs
Nem azon múlt, nem is azért írtam, csak még ha véletlenszerű is, onnantól más volt a játék képe, addig egy FG-n tartottuk őket, az is egy 3rd&longnál történt, tehát igazából puntnak kellett volna jönnie. Ezt követően viszont nyeltük a TD-ket minden támadásból.

Az OL azért tűnt jobbnak, mint vártuk, mert engedték a holdingokat nekünk is. Moton elmozdítása baloldalról kényszerből történt, de látszott, hogy nagy az űr most mögötte tackle poszton így, hogy nincs Williams.

A második félidő elején elengedtem ezt a meccset, de még mindig bosszant az a clock management, amit az első félidő végén produkáltunk. Semmi baj a mély passzokkal, sőt, dobhatnánk többet, de nem akkor, amikor arra kéne játszani, hogy ne adjuk vissza a labdát még egy támadásra, vagy legalábbis minél kevesebb idővel az órán. Ha 10-10-zel, vagy mondjuk 13-13-mal megyünk be, akkor valszeg több esély marad a végén a fordításra.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Amúgy nekem ez a Clark a LT projekt annyira nem tetszik. Moton legyen csak LT, ha Clark nem tud jobb oldalt játszani akkor jöjjön Robinson. De az, hogy Amini nem került pályára, sokat jelent, ha (esetleg) Kalil és Williams visszatér sztem cutolva lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Én ilyet még egyáltalán nem.
Wesley volt nálunk, aki egyszer azt hiszem telibeverte a Bucs returnert, de az talán védhető volt azzal, hogy azt hitte nem volt FC, vagy nem látta a labdát, vagy vmi. De ez védhetetlen, tirpák paraszt, semmi keresnivalója a pályán. Ja és ugye kedvenc zebráink kihozták offsetting büntire, mert Torrey diszkréten felkérdezte a trógert.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.