Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Amúgy kb Fullbacknek használtuk és annak is csak 2. Számú volt.

Butlertől szabaduljunk már meg valahogy, nem kell érte semmi csak huzzon innen.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Waiveltük CJ-t....
Biztos nem volt jó abban a 30 snapben, amit kapott idén. Bár tény, arra CAP is jó lesz.
gabokocka
Ez a CJ story nevetséges volt, és nem hiszem el hogy nem lehetett elpasszolni egy 5. Körért mondjuk egy Philynek.
24 carryt kapott.....

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Waiveltük CJ-t....
Biztos nem volt jó abban a 30 snapben, amit kapott idén. Bár tény, arra CAP is jó lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
a Hawks-t nekünk kell majd kiütni a versenyből. Boys van még meg a Bears Vikes kettősből valaki.

De így ahogy vagyunk be is ferünk. Ilyen béna csopibol mint az East ne jusson már be 2 csapat 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Amúgy a wildcard helyeket nézve egész jól kijöttünk ebből a fordulóból, szinte az összes potenciális rivális kikapott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
A Lions semmit nem tudott kezdeni a Bears uptempo spread offense-ével, ellenben normálisan futni ne nagyon tudtak. Úgy érzem ezzel meg is van a gameplan jövő hétre 😀
gabokocka
Futás, futás, delay of game, passz
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Nehogy mi is szopni menjünk majd Clevelandbe...
Jakehomer
Mindegy, a szomszéd tehene is dögöljön meg 😊
Amúgy az még odébb van, addig elég sokat megtudunk a csapatról a következő két meccsen.
A Lions semmit nem tudott kezdeni a Bears uptempo spread offense-ével, ellenben normálisan futni ne nagyon tudtak. Úgy érzem ezzel meg is van a gameplan jövő hétre 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nehogy mi is szopni menjünk majd Clevelandbe...

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Jo meccset választottam( Browns)
Turóczi Szabolcs
Egy kis meltdownra mindig lehet számítani 😊
gabokocka
Semmi nem volt, dominàlt a Browns.
Turóczi Szabolcs
Tudom, nálam a meltdown az maga a failcons 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Jo meccset választottam( Browns)
Turóczi Szabolcs
Egy kis meltdownra mindig lehet számítani 😊
gabokocka
Semmi nem volt, dominàlt a Browns.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Jo meccset választottam( Browns)
Turóczi Szabolcs
Egy kis meltdownra mindig lehet számítani 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Jo meccset választottam( Browns)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Lassan három napja nem kaptunk TD-t 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
Redzone előtt nyalogatom a sebeinket 😁

#KeepPounding
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Falcons-Browns vagy Bengals-Saints-et nézem inkább?
Turóczi Szabolcs
Megy egyszerre mind3 south rivális meccse 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Falcons-Browns vagy Bengals-Saints-et nézem inkább?
Turóczi Szabolcs
Én a Bears Lionst fogom 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Falcons-Browns vagy Bengals-Saints-et nézem inkább?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Arkhimédesz törvénye: a nagy test sok védőt kiszorìt.

Szerintem Cam stílusát ált nem komálják a bírók, ami persze megengedhetetlen, de a szubjektivitásnak része.

Nem érzem, h Bent annyira szeretnék, neki aztán - meccsen is😁- már volt ezer agyrázkódása, vállficama, tüdőzúzódása, boka és lábszársérülése, tört orra és álla. Gondolom szabályos szerelésnél ez nem lenne (low hit, helmet2helmet, hátulról szétfejelték, benyúltak a sisakjába, etc) pedig ő nem futkozott (érzésre most lefogyott és gyorsult is😁).

Vannak kifejezett primadonna QB-k ebben, ők ketten biztos nincsenek köztük.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Egyébként miért gondoljuk még mindig, hogy az LB sorunk ligaelit?
nemtomi
Mert 3 első kör van benne. Luke azért valóban legjobbak kozt emlithető még így is. TD elkopott, Shaq pedig valahogy nem lett az akit vártunk ekkora már. Szerintem inkább rosszul használjuk őket.
Én Kevin Pierre Louist ide hoztam volna Luke mellé Shaq nyakára mert évek óta biztos helye van ott mindenkinek, Mayo, Norris, Carter Smith meg azért nem jelentenek rájuk veszélyt.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
[...]
Ja nem kell, csak míg Camra minden ötödiket dobják be, addig másoknál még olyat is bedobnak, ami nem az. A meccsen fel se tünt senkinek, hogy amúgy félidö végi sack szamálytalan volt, mert sisakkal ütötte meg Cam vállát a védö, csak míg ez Bradynél, Breesnél, vagy Big Bennél automatikusan zászló, Camnél fel se merül. gabokocka
Nem flamelni jöttem, de sztem BB kilóg ebből a sorból. Ha valaki, akit sok-sok éven át agyba-főbe vertek mindenféle retorzió nélkül, lábát csavarták és hasonlók, az BB. Ő soha nem kapta meg messze azt a kivételezést, amit Manning, Brees, Brady, vagy Rodgers, szóval szerintem ez sánta. (Persze volt, hogy faszul fújtak a bírók, az utóbbi években volt néhány eset, amikor volt 1-1 RTP fújás Benre, ami nekem volt szekunder szégyen, de azért általánosan az nem mondható el, hogy BB kis kedvence lett volna a csíkosoknak)
kishaszi
Fejből írtam 3 elit fehér QB-t, nem néztem utána, sorry
gabokocka
Ezek hárman már olyan öregek, hogy jár nekik az extra védelem 😊
A másik kettőt nem tudom, de Ben-t tényleg sokat ütötték fiatal korában, akkor Ő sem kapott nagyobb védelmet a bíróktól. Lehet ez van a háttérben. 10 év múlva nem lesz ilyen problémátok 😊

több mint 5 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
A védőtől elvárt, hogy megállítsa a futást (feladásra késztesse a qb-t, vagy leütközze a rb-t), pláne ha már 18 yardot haladt az ellen.

Ennek a szabálynak a játék jellegéből adódóan nehéz megfelelni. Elég félelmetesen kell érkezned, hogy a qb önként feladja, de csak félgőzzel, hogy ne ütközz vele.

Reid kétszer kért elnézést Big Bentől, érdemes megnézni mindkét reakciót.

Védjük a qb-t a zsebben? Persze. Védjük a qb-t a line of scrimmage mögött? Vélhetően. Na de 18 yarddal a line of scrimmagen túl, az indokolatlannak hat számomra.
Ráadásul már fejjel előre vetődve is feladhatja a qb, ami még inkább betarthatatlanná teszi a fenti szabályt.

A szabályok arra ösztönzik a csapatokat, hogy az irányító fusson a labdával. Ez pedig biztosan nem volt célja a szabályalkotónak.

Más, ha valamely meccsen ki lehet kapni, akkor egy rövid héten, idegenben AFC csapattól. A különbség irreleváns.
Csupán a nagyrészt eddig is ismert hiányosságok felszínre jöttek. Nem kell ezt túldramatizálni. Ha máskor helyesen csak a W számít, akkor ez is csak egy L.

Ezzel a kerettel és edzőkkel sem utópisztikus a 10:3.
Az utolsó 3 alapszakasz meccs persze már más tészta. Ahhoz van még hova fejlődni.

Egyébként miért gondoljuk még mindig, hogy az LB sorunk ligaelit?
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
[...]
Ja nem kell, csak míg Camra minden ötödiket dobják be, addig másoknál még olyat is bedobnak, ami nem az. A meccsen fel se tünt senkinek, hogy amúgy félidö végi sack szamálytalan volt, mert sisakkal ütötte meg Cam vállát a védö, csak míg ez Bradynél, Breesnél, vagy Big Bennél automatikusan zászló, Camnél fel se merül. gabokocka
Nem flamelni jöttem, de sztem BB kilóg ebből a sorból. Ha valaki, akit sok-sok éven át agyba-főbe vertek mindenféle retorzió nélkül, lábát csavarták és hasonlók, az BB. Ő soha nem kapta meg messze azt a kivételezést, amit Manning, Brees, Brady, vagy Rodgers, szóval szerintem ez sánta. (Persze volt, hogy faszul fújtak a bírók, az utóbbi években volt néhány eset, amikor volt 1-1 RTP fújás Benre, ami nekem volt szekunder szégyen, de azért általánosan az nem mondható el, hogy BB kis kedvence lett volna a csíkosoknak)
kishaszi
Fejből írtam 3 elit fehér QB-t, nem néztem utána, sorry
gabokocka
Bazz ... 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Nem erre a meccsre utaltam a bírók miatt, semmi jelentősége nem volt, ha még most is játszanánk, akkor se lenne 52 pontunk.

Ellenben az igenis tendencia, hogy Newtonnal szemben sokkal többet megengedhetnek maguknak a védők, akár fut, akár a zsebben marad. Hogy ennek mi az oka, azt mindenkinek a fantáziájara bízom. Biztos azért lehet a zsebben fejelgetni, mert sokat szokott futni.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
És ugye emlékszünk a Tampa ellen Cam becsúszására, amikor a Bucs védő legyalulta és lett 4&1. Akkor nem volt gáz hogy a becsúszó QB-t ütik meg, most Reid mehetett zuhanyozni. Vagy amikor Kazee sisakkal beleszállt Cambe, jött Torrey felkérdezni, repült a sárga és offsetting. Itt most talán DeCastro tépte le Reid fejét (teszem hozzá joggal, meg kell védeni a QB-t) a kutyát nem zavarta. Nem érzem az egyenlő mércét. Vagy véletlenül Cammel szemben tehetnek meg többet a védők, vagy véletlenül Reiddel szemben lépnek fel szigorúbban, vagy nem véletlen.
gabokocka
Szerintem nem kell ilyesmit belelátni. Ha rámész ilyen helyzetben a kúbéra, az mindenképp gyökérség. Az, hogy a megtorlást szankcionálják-e az meg bíró függő. Elindulsz, ha vállal mész, akkor is tudod, hogy a legmagasabb pont amit eltalálhatsz csúszás közben, a baba feje lesz. Ergo pontosan tudod, hogy mi következik, hiába kérsz utána bocsánatot. Attól nem lesz valaki jobb fej, hogy 'csak' vállal veri telibe a fejét a kiszolgáltatott félnek. Mindegy, hogy Reid, Kazee, vagy Kiko Alonso esetéről van szó.
Kenji
Ja nem kell, csak míg Camra minden ötödiket dobják be, addig másoknál még olyat is bedobnak, ami nem az. A meccsen fel se tünt senkinek, hogy amúgy félidö végi sack szamálytalan volt, mert sisakkal ütötte meg Cam vállát a védö, csak míg ez Bradynél, Breesnél, vagy Big Bennél automatikusan zászló, Camnél fel se merül. És qrvára nem mindegy, hogy sisakkal vagy vállal ütközöl (vajon Shazier focizna még, ha vállal ütközött volna?), ráadásul az egyik alapból szabálytalan (except on Cam, of course). És gondolom az is véletlen, hogy pont Reidet választották ki doppingtesztre, ötödször, mióta nálunk van az elmúlt hónapban.
gabokocka
De, nekem feltűnt, vártam is a 15y-ot. Ugyanúgy az AB TD-nél is lehetett volna sárga, és a McD TD-t is visszanézhették volna - kifogásolta a kommentátor- bár azt akkor sem vonták volna vissza szvsz.

Szóval igen, fújtak hazai pályát a zebrák, de én egyáltalán nem örülök neki, és nem is igényelem soha az ilyesmit, most meg pláne értelmetlen volt, mert semmi nem múlt rajta.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
[...]
Ja nem kell, csak míg Camra minden ötödiket dobják be, addig másoknál még olyat is bedobnak, ami nem az. A meccsen fel se tünt senkinek, hogy amúgy félidö végi sack szamálytalan volt, mert sisakkal ütötte meg Cam vállát a védö, csak míg ez Bradynél, Breesnél, vagy Big Bennél automatikusan zászló, Camnél fel se merül. gabokocka
Nem flamelni jöttem, de sztem BB kilóg ebből a sorból. Ha valaki, akit sok-sok éven át agyba-főbe vertek mindenféle retorzió nélkül, lábát csavarták és hasonlók, az BB. Ő soha nem kapta meg messze azt a kivételezést, amit Manning, Brees, Brady, vagy Rodgers, szóval szerintem ez sánta. (Persze volt, hogy faszul fújtak a bírók, az utóbbi években volt néhány eset, amikor volt 1-1 RTP fújás Benre, ami nekem volt szekunder szégyen, de azért általánosan az nem mondható el, hogy BB kis kedvence lett volna a csíkosoknak)
kishaszi
Fejből írtam 3 elit fehér QB-t, nem néztem utána, sorry

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.