Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Én Haynest nézném már meg egy meccsen. Annyira lófütty a passrush, hogy nem hiszem, hogy lefelé lógna ki, 3&longoknál meg még talán hasznát is vennénk.
gabokocka
Őt mindenképp kéne látni, jó lenne ha nem Hall sorsára jutna. Reid eltiltàs (lesz?) miatt mondom hogy nem lenne baj egy safety. Így se Corner se Safety depht nem lesz és nem akkor kéne rohangálni valakiért mikor már baj van.
Turóczi Szabolcs
Reid nem lesz eltiltva, pénzbüntit fog kapni/vagy már kapott.
Perpill Gaulden és Colin Jones a safety depth, meg esetleg majd Searcy, ha visszahozzuk IR-ről. Érdekes, hogy Kalilról nagy a kuss. Meg voltam győződve, hogy a mini bye során visszahozzuk, de nem. De ja, DB depth a béka segge alatt. Mondjuk most már legalább a kezdő NFL szintű, ezzel a szezon előtt sztem ezzel is kiegyeztünk volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Én Haynest nézném már meg egy meccsen. Annyira lófütty a passrush, hogy nem hiszem, hogy lefelé lógna ki, 3&longoknál meg még talán hasznát is vennénk.
gabokocka
Őt mindenképp kéne látni, jó lenne ha nem Hall sorsára jutna. Reid eltiltàs (lesz?) miatt mondom hogy nem lenne baj egy safety. Így se Corner se Safety depht nem lesz és nem akkor kéne rohangálni valakiért mikor már baj van.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Én Haynest nézném már meg egy meccsen. Annyira lófütty a passrush, hogy nem hiszem, hogy lefelé lógna ki, 3&longoknál meg még talán hasznát is vennénk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Aktív keretre kíváncsi leszek.

Mondjuk érdekes hogy Doss még gyakorló csapatos. Egy szem Elder most a Corner csere aki múlthétig még a meccsnapi keretbe is alig alig fért be.

Értetlen vagyok miért nem kukázunk egy kicsit. A Cserék olyanszinten szarok és feleslegesek hogy simán lehetne 1-1 új arcot probálgatni
Cox Jr-tól-mit várunk, meg ettől a Cadet, Barner duotól, mert egyik hordjon vissza ha Byrd sérült, de 5 futó+ a liga 3 legjobb nem RB futója van a rosteren.

Egy DE CB S kuka jöhetett volna még a héten.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Torrey megint out, jó volna Samueltől egy monster meccs vasárnap, mert sztem ő a legjobb outside WR-ünk Funchessen kívül, és Torrey visszatérését ő fogja leginkább megsínyleni. Nyilván Ron rohadtul nem a képesség és a talent alapján osztja a szerepet a meccsekre, ezt már megszokhattuk.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Amúgy Pepnek 2.5 sack kell, hogy utolérje Kevin Greene-t az all time lista 3. helyén, 3 sackkel pedig be is előzné. Jó volna, ha ezt sikerülne megugrani ezen a 7 meccsen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Igen, nagyon durván megváltozott a liga, néhány éve még csodaszámba ment, ha valakinek 100-as feletti a ratingje, most meg a liga fele stabilan hozza ezt a szintet. A szabályváltoztatások elérték a hatásukat, a védőknek kb semmit se lehet csinálni, míg a támadók segge ki van nyalva. A legjobban a holding szabálytalanság mutatja ezt meg. A támadófalra csak akkor dobják, ha tényleg letépik kb a védő fejét és lehúzzák róluk a mezt, míg a secondaryben minden szar kontaktra repül a zászló.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Cam mindenképp Top2 QB
Turóczi Szabolcs
Jake-n kívül nem is nagyon volt más értékelhető a poszton, szóval ez azért nem annyira nagy mutatvány 😊
Gyurma Pappa
Saintsbe is Top2 lenne, szerintem. Nyílván ott nem lehet kérdés hogy Brees előtte van.
Turóczi Szabolcs
50 év alatt voltak jó QB-k, az öreg Manning azért pl. nem volt rossz. De ez relatív, hogy ki jó, egy adott korban más volt a jó besorolás...

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Cam mindenképp Top2 QB
Turóczi Szabolcs
Jake-n kívül nem is nagyon volt más értékelhető a poszton, szóval ez azért nem annyira nagy mutatvány 😊
Gyurma Pappa
Saintsbe is Top2 lenne, szerintem. Nyílván ott nem lehet kérdés hogy Brees előtte van.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Cam mindenképp Top2 QB
Turóczi Szabolcs
Jake-n kívül nem is nagyon volt más értékelhető a poszton, szóval ez azért nem annyira nagy mutatvány 😊

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Most már van négy futónk, hogy a snapek 98%-ában CMC legyen pályán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Felvettuk Barnert, waiveltuk Hawkinst

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Na most akkor Matt Kalillal mi van?
Torrey tovàbbra sem edz.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Poe a Falcons-nál jobb napjait idézte, én bíztam benne, hogy nem csak egydimenziós runstopper lesz, hanem a passrushban is fog tudni mutatni vmit. Hát egyelőre azt a runstopper dolgot is csak várjuk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Azzal vitatkoznék, hogy Poe upgrade lett volna Starhoz képest, max az első egy-két évében volt jobb játékos, egyébként már évek óta biztosan nem. De amúgy igazad van, Hurney próbálkozott FA igazolásokkal, csak nem jöttek be, a cornerekkel tényleg különösen pechesek voltunk. Illetve CJ külön eset, mert az ő teljesítményét nem lehet megítélni, annyira nem használtuk. Ez utóbbi lehet, hogy hiba, de ha paradigmaváltásban vagyunk egy gyorsabb tempójú O-ra több passzal, de legalábbis RPO playekkel, akkor tényleg nincs szükség rá. Norv ide hozatala is annak volt a jele, hogy win now módban vagyunk, Washingtontól meg mindenki azt várta, hogy hozza, amit megtanult az elmúlt években Rontól meg McDermott-tól, most már tudjuk, hogy alaptalanul, de akkor még kimondottan jó ötletnek tűnt.

A Lions papíron pont olyan ellenfél, amire szükségünk van a padlóról való felálláshoz, ha nem sikerül, akkor sokat ne várjunk a szezontól, még ha be is csúszunk a playoffba.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Nem feltétlenül kell win now mode-ban lenni, ahhoz, hogy nyerj. Sztem ez a keret is alkalmas rá, és olyan nagyon sokkal többet nem lehetett volna tenni a jobbá tételéért. Akartunk hozni CB2-t. Breeland volt olyan fasz, hogy szétbaszta a lábát nyaraláson, Cockrell megsérült. Szerencsére Jackson jó fogásnak látszik. Poe no brainer upgrade-nek nézett ki Starhoz képest, Most az, hogy a többiekkel együtt alulteljesít a D-ben, kellemetlen, de sanszosan nem a játékosok hibája, ha mindenki gyengébb a vártnál. Nyilván egy edge rusher nagyon kéne, de ha sikerülne ezt a keretet kimaxolni, már az is hatalmas javulást eredményezhetne. A labda mindkét oldalán van javítanivaló, bízzunk benne, hogy a következő hetekben sikerül is.

Nyilván vannak olyan csapatok a ligában, akik ha kihozzák magukból a maximumot jobbak nálunk, de nagyon ritkán fordul elő, hogy egy csapatnak minden üljön egy meccsen (mondjuk múlt csütörtökön pont belenéztünk egy ilyenbe), és akkor máris lehet keresnivaló. Emlékezzünk vissza a tavalyi playoff-meccsre, ahol Stevie Wonderrel és Ray Charles-szal elkapó poszton nüanszokon múlt, hogy nem nyertünk New Orleans-ban. Ez a keret pedig jobb annál.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Én arra lennék kíváncsi ki nem kapcsolta be a win now modot.
Sok poszton a franchise valaha volt legjobb játékosai vannak mégis hagytunk gyengén csapat részeket.

Ryan Kalil, a legjobb Centerünk valaha.

Turnernek nagy lovét adtunk és bent van a legjobb 5 RG unkba.

Szezon előtt volt egy Allpro RT Daryl Williams.

Cam mindenképp Top2 QB

Olsen Top 3

Peppers a franchise legendája HOF lesz.

Short befér az Alltime csapatunkba mindenkinél.

Luke jövendőbeli HOF tag.

TD is Top 3 ILB.

Na hát ebből a listából
Kalil Pep már nem lesz jövőre
TD Olsen ha lesz is akkor se fog már olyan formàban játszani Williams-t pedig meg kell fizetni. És valószinüleg Mike Adamsnek sincs sok hátra. Szomorú hogy nem akartunk ezeknek az embereknek mindenáron gyurut. Persze még összejöhet, de a szándékot nem érzem ezekkel a Crockrell, Searcy, Sirles, TSmith igazolásokkal. A Poe, Reid, CJ már jobban nézett ki de Reid is csak 2. szándékból sikerült.

Egyébként ezek az igazolások frankók lettek Sirles IR cut, Crockrell IR, Searcy IR, TSmitj sérült, CJ cut, Poe szar, Reid pedig meglepne ha nem kapna eltiltást 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Washington szerint miscommunication volt a 2 emberes rush. Hát, jah, még ez a legkisebb baromság, amit ezek után nyilatkozni lehet.

Nagyon kíváncsi leszek két dologra vasárnap.
1) ezt a Lions falat agyba főbe verték a legutóbbi két meccsen, tehát elvileg a döglődő passrushnak ideje volna életre kelni.
2) a védelmük világát nem tudta a Bears uptempo offense ellen, akarunk-e mi is hasonlóan haladni, vagy nyomorékkodunk Ron elképzelése szerint.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Na szavaztam Pro bowlt.

Gano
Palardy
Jones

ST, szerintem mind megérdemli.

O-ból
CMC és Moton

D-ből
Csak Luke, de szerintem fognak DJ nél szarabb cornert és Adamsnél szarabb FS is beszavazni.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Rettentő mód meglepne, ha sokat használnánk.
gabokocka
Visszahordani viszont jó opció lenne ha Bryd sérült(mindig)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Rettentő mód meglepne, ha sokat használnánk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Leigazoltuk Cadet-et CJ helyére. Érdekes, lehet koncepcióváltás van a háttérben, ő elkapásokhoz használható, ellenben futni nem annyira tud, CMC nagyon basic verziója.
gabokocka
Ha esetleg használható a srác és használunk 2backes formációkat akkor van értelme. Ha dobunk felé 7 meccs alatt 4 et akkor semmi értelme akkor csak egy Fozzy.

Azt tudom csak elképzelni hogy a Lions ellen romra tömjük akkor lesz még1 meccs amikor figyelnek rá és CMC re ez miatt kevesebb jutt, szoval 2 meccset használhatjuk. Egyszer meglepi, egyszer elterelés.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Leigazoltuk Cadet-et CJ helyére. Érdekes, lehet koncepcióváltás van a háttérben, ő elkapásokhoz használható, ellenben futni nem annyira tud, CMC nagyon basic verziója.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Egy kis Butler statisztika:
33 meccs 1,5 sack 18 Tackle 3 TFL 9 Hit, 2FR, 2 Levédekezett passz.

Ezeket a számokat hoztam volna én is ennyi snappel ha beraknak Nickelbe és minden 2. Ra Blitzelek.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Amúgy kb Fullbacknek használtuk és annak is csak 2. Számú volt.

Butlertől szabaduljunk már meg valahogy, nem kell érte semmi csak huzzon innen.