Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Nehogy azt hidd. Jön Newhouse LT-nek, Moton meg marad továbbra is RT.
Többek között az ilyenek miatt kéne hétfőn kikapni, kedden pedig lapátra tenni a stábot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Elég sokan szerepeltem ma is a injury reporton. Clark is (térd) talán itt van Moton ideje LT be.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Nektek is volt 2-3 év megmagyarázhatatlan mélyrepülés, sztem akkor szereztük a győzelmeket. De én azt látom, hogy idén visszatértünk a kezdeti lúzer útra, bárhogy bárkitől ki tudunk kapni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Érdekes egyébként az emberi emlékezet, én úgy emlékeztem, hogy a Ron Rivera - Payton era alatt azért komoly előnyünk van, de közben meg 8-7 a matchup nekünk (ha kivesszük a bounty meccseket, akkor 8-5). Kevertem a M. Smith féle Falcons elleni mérleggel 😉

Az utóbbi 3 meccs hagyott nyomot bennem bizonyára. Szóval a mondanóm lényege az lett volna, hogy ha az edzői kérdés döntő lesz, az jó eséllyel felénk billenti az esélyeket, de ezt mondjuk az előző fejtegetésemtől függetlenül így van.

Tényleg ez a legkisebb jelentőségű meccs, főleg ha a Rams mondjuk vasárnap este valahogy tökön lövi magát az Eagles ellen.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Nehéz lenne tagadni, hogy nektek a szezon hátralevő meccsei közül - játsszatok akárhányat - ez a legkevésbé fontos. Nekünk pont fordítva. Ennek ellenére mi sztem olyan mélyen vagyunk, hogy ezt sem fogjuk tudni kihasználni. Bár, láttunk már olyat, hogy kibaszott mély gödörből kijöttünk, de megmondom őszintén ennek most nem tudnék tiszta szívből örülni, mert a big picture-t tekintve komoly változasra van szükség, hogy hosszútávon sikeresek lehessünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Matematikailag nem, de gyakorlatban ha otthon leveritek a Steelerst igen. Ezért bár csoportmeccs, meg MNF meg minden, sztem nem fogtok ezer fokon égni. Más kérdés, hogy ellenünk most jó eséllyel ez is elég lesz.
gabokocka
A holló és a sajt esete.... 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Matematikailag nem, de gyakorlatban ha otthon leveritek a Steelerst igen. Ezért bár csoportmeccs, meg MNF meg minden, sztem nem fogtok ezer fokon égni. Más kérdés, hogy ellenünk most jó eséllyel ez is elég lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Nekik a byeweek tuti
gabokocka
Még nem az. A Bearsnak 9 W-je van, a Dallasnak meg 8 és ugye előbbivel mittomén mi a tie breaker, utóbbitól viszont kikaptunk. Mondjuk látjuk már az eredményeket majd hétfő estére, de a Bears még reálisan odaérhet 11-12 W-re.

Ettől függetlenül pattanhat úgy hétfőn, hogy ti nyertek, én is így látom.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Nem feltétlen. Most hétfőn igen, de utána alakulhat úgy, hogy két alkalommal is olyan ellenféllel találkozunk, aki csak túl akar lenni a meccsen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Azért ahhoz jó játék kell hogy 3 csoport meccset megnyerjunk.
Èn örülnék, ha ez sikerulne, mert ehhez Ronnak változnia kell, ha sikerül neki nagyon örülnék ha maradna. ( nem látok rá esélyt)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Az a baj, annyira retardált a többi csapat, hogy a végén vhogy tényleg bevánszorgunk. Most ugye jön a Saints, MNF, otthon, last chance, kb az életünkért jatszunk. Nekik a byeweek tuti, a no1 seedért mennek, de az nem olyan motiváló, mert könnyen lehet a Rams 1&done és akkor így is úgy is megvan a hazai pálya. Ráadásul mostanság kezdenek nyögvenyelősen játszani, még akár pattanhat úgy is, hogy nyerünk. Utána jön az ezerrel tankoló failcons, azok nálunk is szarabbak, majd adott esetben mennénk egy tényleg mindent leszaró, Saintshez. Eközben meg egy Vikes zakó kéne, ami nem lehetetlen...

Ebbe nem latom bele Cam leültetését, de remélem most azért március előtt sikerül megműteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Bennem az nfl nézéssel töltött 15 év alatt az alakult ki, hogy a coaching vs roster kérdésben kb 70-30 százalékban az előző a hangsúlyosabb. Add oda a mi rosterünket Belichiknek és biztos, hogy játszanak még januárban. Add oda a Pats rosterét Riverának és nézd meg ahogy minden második évben elbukja az AFC Eastet 😊
Jakehomer
De 15 év alatt az is kiderült hogy nincs 2 Belichiek.
Turóczi Szabolcs
Megfogtad a lényeget 😊 Persze, hogy nincs, de én arról beszélek, hogy a meccsek nagy részét nem a keretek, hanem az edzők közti különbségek döntik el.

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Ugye az elit Vikings mire ment Seattleben? Gyakorlatilag nullázta őket az a Hawks D, aki ellen egyszer puntoltunk. Amúgy se volt sok kérdés, hogy MNF-n itthon a Saints ellen kaparni fogunk, csak a nagy erőlködésbe be ne szarjunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Kellemetlen. Az eredmények úgy alakultak hogy 1 hétig még biztos a PO megyunk. Cam válla most sír
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Való igaz, viszont vannak mások is, akik sikeresek. Most, hogy Ron sikeres-e vagy sem, az megítélés kérdése. Én úgy látom vele a végső cél nem elérhető, a liga olyan irányba halad, hogy az ő elgondolásával nem lehetünk sikeresek. Ráadásul már ez a keret sem arra van kitalálva, amit ő gondol a fociról. Kár, hogy nem öt évvel korábban jött, Fox idején talán vele nyertünk volna, de ezt sose tudjuk meg. Most viszont olyan HC kell, aki a Cam CMC Moore Samuel négyest ki tudja maxolni.
gabokocka
Igen én is így érzem hogy az ő focija már nem lenne igazán sikeres. A keret meg főleg nem arra való amiben ő jó volt. Azzal hogy ilyen szinten tolják az O kat gyakorlatilag minden szegmense Elit kell hogy legyen a D-nek. Egy Addioson Poe Short Peppers már nem elég a falba ahogy az Elite LB se érnek semmit és legalabb 3 jo corner kell.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Való igaz, viszont vannak mások is, akik sikeresek. Most, hogy Ron sikeres-e vagy sem, az megítélés kérdése. Én úgy látom vele a végső cél nem elérhető, a liga olyan irányba halad, hogy az ő elgondolásával nem lehetünk sikeresek. Ráadásul már ez a keret sem arra van kitalálva, amit ő gondol a fociról. Kár, hogy nem öt évvel korábban jött, Fox idején talán vele nyertünk volna, de ezt sose tudjuk meg. Most viszont olyan HC kell, aki a Cam CMC Moore Samuel négyest ki tudja maxolni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bennem az nfl nézéssel töltött 15 év alatt az alakult ki, hogy a coaching vs roster kérdésben kb 70-30 százalékban az előző a hangsúlyosabb. Add oda a mi rosterünket Belichiknek és biztos, hogy játszanak még januárban. Add oda a Pats rosterét Riverának és nézd meg ahogy minden második évben elbukja az AFC Eastet 😊
Jakehomer
De 15 év alatt az is kiderült hogy nincs 2 Belichiek.
Turóczi Szabolcs
Belichick 😀 Bocs, nem tudtam kihagyni.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Bennem az nfl nézéssel töltött 15 év alatt az alakult ki, hogy a coaching vs roster kérdésben kb 70-30 százalékban az előző a hangsúlyosabb. Add oda a mi rosterünket Belichiknek és biztos, hogy játszanak még januárban. Add oda a Pats rosterét Riverának és nézd meg ahogy minden második évben elbukja az AFC Eastet 😊
Jakehomer
De 15 év alatt az is kiderült hogy nincs 2 Belichiek.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ahhoz egyébként nem tudom, minek kell történnie, hogy Ront menet közben kirúgja Tepper, nagyon meglepne. De az is, ha túlélné a fekete hétfőt, bár ez lehet, hogy csak wishful thinking, végtére is a Steelers kultúrából jön és ott kihalással vesztik csak el az állásukat a hc-k.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Bennem az nfl nézéssel töltött 15 év alatt az alakult ki, hogy a coaching vs roster kérdésben kb 70-30 százalékban az előző a hangsúlyosabb. Add oda a mi rosterünket Belichiknek és biztos, hogy játszanak még januárban. Add oda a Pats rosterét Riverának és nézd meg ahogy minden második évben elbukja az AFC Eastet 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Ne kezeljuk szerintem teljesen külön az edzőt és a játékosokat. Riverának kell elvileg érni, hogy a játékosok fellegyenek készülve, de a játékos felelősége hogy gyakorkatba is átvigye. Egyik részt se sikerül maradéktalanul teljesíteni. Rivera annyival van jobb helyzetben, hogy ö kitalálhat mást ha nem megy.
Turóczi Szabolcs
Persze, ez egyértelmű, de ezért írtam az iskolás hasonlatot. Ha mindenki felkészületlen akkor kell legyen vmi közös pont. Lehet a repülőutakat nem bírja a csapat egyetlen tagja sem, vagy a szállodákban esznek mindig vmi szart, vagy az edző nem jó.... Mert nem az van, hogy vagy azért kapunk ki, mert szar a D, vagy szar a ST, vagy szar az O, hanem hogy mindegyik egység bekrepál és hozzáteszi a magáét.
gabokocka
De ezt stilusossan akkor teszik mikor a másik épp hozzá tett valamit.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
A védelembe viszont a roster gondokat sikerult tovabb tetézni a coachinggal.
Turóczi Szabolcs
Igen, ez egyértelmű. És nem igaz, hogy nincs potenciál, mert minden meccsen felrakunk kb 10 nulla vagy minusz yardos játékot, majd beszopunk 5-6 qrvanagyot és el is megy a hajó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Ne kezeljuk szerintem teljesen külön az edzőt és a játékosokat. Riverának kell elvileg érni, hogy a játékosok fellegyenek készülve, de a játékos felelősége hogy gyakorkatba is átvigye. Egyik részt se sikerül maradéktalanul teljesíteni. Rivera annyival van jobb helyzetben, hogy ö kitalálhat mást ha nem megy.
Turóczi Szabolcs
Persze, ez egyértelmű, de ezért írtam az iskolás hasonlatot. Ha mindenki felkészületlen akkor kell legyen vmi közös pont. Lehet a repülőutakat nem bírja a csapat egyetlen tagja sem, vagy a szállodákban esznek mindig vmi szart, vagy az edző nem jó.... Mert nem az van, hogy vagy azért kapunk ki, mert szar a D, vagy szar a ST, vagy szar az O, hanem hogy mindegyik egység bekrepál és hozzáteszi a magáét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
A védelembe viszont a roster gondokat sikerult tovabb tetézni a coachinggal.