Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Most akkor bízzunk abban, hogy ez megint csak egy elbaszott év volt Rontól és jövőre jók leszünk? Nem tudom. Valahogy elveszítettem a hitem, idén ebből a keretből sokkal többet ki kellett volna hozni.

Cam válla lesz kérdéses, jó volna belátni a lapok mögé mi a fasz van vele valójában. Lucknak is közel két szezon kimaradt, mire újra felépült, nem tudom itt mekkora a fos, ha nagy, akkor megéri-e újra felépíteni Camet, hogy 30+ évesen új szerződést adj neki. Ha szezonkezdetre jó lesz, akkor nobrainer minden ok, ha nem akkor gebasz van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ez csak a saját vélemény, a Saints drukkerek helyében a három szopórolleres szezon után biztos elfogyott volna a türelmem.
gabokocka
Olvass vissza (ne), el is fogyott... Pedig én diehard SP fan voltam/vagyok

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Kicsit más megvilágításba helyezném kettejüket.

Payton ugye támadó szakember. Alatta a Saints offense Brees-szel mindig elit volt, a gond abból adódott hogy nem talált megfelelő D szakembert maga mellé, vagy nem volt megfelelő a talent level a védelemben.

Ron ugye védőszakember, akinek a támadó oldalon adott egy franchise QB, mégse sikerül konzisztensen esélyes csapatot kialakítani, ráadásul a D is legatyásodott. Hogy ez annak köszönhető, hogy két év alatt le lett rabolva a stáb, kevés a tehetség, vagy a kettő együtt, mindenki döntse el saját maga.

Ez csak a saját vélemény, a Saints drukkerek helyében a három szopórolleres szezon után biztos elfogyott volna a türelmem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Azért az emlékezet fura dolog. 3 évig 7-9ezet Payton egyfolytàba most meg akkor jó edző? Újra tanulta a szakmát vagy esetleg belenyúlt 1 jó draftba?

Vagy mindvégig pontosan ugyan olyan edző volt, csak nem álltak össze a dolgok mindig.
Turóczi Szabolcs
Ahogy mondod!
😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Azért az emlékezet fura dolog. 3 évig 7-9ezet Payton egyfolytàba most meg akkor jó edző? Újra tanulta a szakmát vagy esetleg belenyúlt 1 jó draftba?

Vagy mindvégig pontosan ugyan olyan edző volt, csak nem álltak össze a dolgok mindig.
Turóczi Szabolcs
Ez pont azt igazolja, amit eddig is mondtunk: az edző elfárad, akkor le kell cserélni. McCarthy nem lett rosszabb edző, csak elfáradt, és nem megy neki. Payton fejét én nagyon hangosan követeltem, mert úgy véltem, hogy elfáradt. De ha megnézed most év elején leírtam: hatalmasat fejlődött, mert szembenézett a hibáival, és változtatott a játékon. Most is ez történt, nem megy Breesnek, nem baj, futunk.

Az a baja gabonak, hogy Ron nem változik, változtat. Látszott, hogy nem megy, már tavaly sem úgy ment, de erőlteti ugyanazt, ami annak idején bejött. A sok 7-9 alatt az volt a bajom Paytonnal, hogy nem változtat, csak erőlteti ugyanazt. Most 2014-2016 közötti három évet emlegeti mindenki, de az egy kvázi rebuilding volt.

Ti most rebuildingben vagytok, vagy még ki akarjátok használni Cam csúcs éveit? Fog Cam ezzel a stílussal 39 évesen magas szinten játszani?

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Azért az emlékezet fura dolog. 3 évig 7-9ezet Payton egyfolytàba most meg akkor jó edző? Újra tanulta a szakmát vagy esetleg belenyúlt 1 jó draftba?

Vagy mindvégig pontosan ugyan olyan edző volt, csak nem álltak össze a dolgok mindig.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Minden meccsen lesz egyéni hiba. Nem is egy, rengeteg. Az edzők feladata, hogy olyan helyzetbe hozzák a játékosokat, hogy könnyű döntéseket kelljen hoznia és kicsi esély legyen a hibára. Na most, nálunk ez abban merült ki, hogy például Detroitban Cam menekülés- és bravúrsorozatával eljutottunk a kétpontosig. Egy olyan roster ellen, ahonnan kb 3 embert vennék át. Ez a coaching.

És lehet mondani, hogy ma jól jött ki a D. De az elmúlt öt meccsen akkor mi a fasz volt, ha Breesék ellen így tud működni, akkor máskor mi pékfasz volt?
gabokocka
Így-így. Payton és Allen úgy nyert 3-ból 2-t, hogy Brees & co. kb. alszik.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Minden meccsen lesz egyéni hiba. Nem is egy, rengeteg. Az edzők feladata, hogy olyan helyzetbe hozzák a játékosokat, hogy könnyű döntéseket kelljen hoznia és kicsi esély legyen a hibára. Na most, nálunk ez abban merült ki, hogy például Detroitban Cam menekülés- és bravúrsorozatával eljutottunk a kétpontosig. Egy olyan roster ellen, ahonnan kb 3 embert vennék át. Ez a coaching.

És lehet mondani, hogy ma jól jött ki a D. De az elmúlt öt meccsen akkor mi a fasz volt, ha Breesék ellen így tud működni, akkor máskor mi pékfasz volt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Na ezt huzzatok Ronra ha tudjátok.
Turóczi Szabolcs
Ha elveszít egy csapat 6-ot zsinórban, akkor nem a vizes fiút szokták elővenni. De nem is a koordinátorokat.

Egyébként az az igazán elszomorító nektek, hogy a védelem megmutatta, hogy tud így is játszani, akkor miért kellett eddig liga alja szinten játszani?

Egyébként írnám, hogy "jó meccs volt, grat", de hazudnék. Szóval csak keep up, good luck stb.
Gyurma Pappa
A Steealers vereségen kivül minden meccsen volt egy vagy több egyéni hiba. Mindig, (itt is)megvolt a kellő játékerő és egy elégséges terv a győzelemhez amit tudtunk a pályán érvényesíteni. De jöttek az egyéní gyenge teljesítmények. Tegnap a D hihetetlen jó plannel ment ki és mindenki hozta a közepes, néhányan a kiváló szintet. Nem basztak el szereléseket, nem volt 4 bemozdulás, nem hagytak töküresen elkapót( bár ez a plan hibája is lehet sokszor). Az O meg egy rakás szar ember anyagban, ha egy olyan Cammel kell játszani akinek lassuak a labdái és nincsenek direkt futásai. Csak a trükkös játékokra alkalmas így az O abbol is lett az az 1 TD.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Sziasztok, Camnek pontosan mi a baj a vállával?
Rutin
Sztem amikor Watt sisakkal megfejelte a Steelers meccsen, akkor reccsent el vmi, azóta nincs kraft a passzokban.

A mai után remélem nem kínozzák tovább, látható, hogy semmi értelme.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Sziasztok, Camnek pontosan mi a baj a vállával?
Rutin
Az evek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Na ezt huzzatok Ronra ha tudjátok.
Turóczi Szabolcs
Ha elveszít egy csapat 6-ot zsinórban, akkor nem a vizes fiút szokták elővenni. De nem is a koordinátorokat.

Egyébként az az igazán elszomorító nektek, hogy a védelem megmutatta, hogy tud így is játszani, akkor miért kellett eddig liga alja szinten játszani?

Egyébként írnám, hogy "jó meccs volt, grat", de hazudnék. Szóval csak keep up, good luck stb.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Na ezt huzzatok Ronra ha tudjátok.
több mint 5 éve
petibá Carolina Panthers 41
Maximálisan egyet értek, én is ezt gondolom. Meg azt is osztom, hogy vele Fox helyett lehet - nyertünk volna 2005-ben. Meg az is tök igaz, hogy nincs még egy Belichick. De Harbough is elég régen nyert már, és azóta a Ravens kábé olyan konzisztens teljesítményt nyújt, mint mi...anélkül, hogy most belemennénk a játékoskeretekbe, meg a segédedzők kérdéskörébe. Minden esetre nekem sem tűnt első hallásra rossz választásnak. Csak másodikra. 😊
Mégis nagyon ambivalens érzéseim vannak a jövőt illetőleg. Ordít a keretből, hogy az uptempo játékra kéne építeni, de erre szerintem Cam sem biztos, hogy alkalmas. Néha kétségeim vannak, ahogy olvassa ő a védelmeket, még papíron gyengébb csapatokét is... (rengeteg időkérés, nem tudunk időben felállni, + időkérés utáni használhatatlan playhívás legtöbbször). máskor meg simán végigmegyünk, és kimarad a field goal, vagy jön egy büntetés, vagy tökmindegy, de valami elcsesződik.

Nagyon sok komponens játszik bele a csapat jelenlegi sikertelenségébe, és nem tudom eldönteni melyik a mérvadó. - Sérülések? Edzők? Irányító? Secondary? Falak?

Tényleg minden héten más, és más, de valahol meg mindegyik. Szóval sok sikert akárkinek, aki idejön dolgozni! 😊
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sziasztok, Camnek pontosan mi a baj a vállával?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Ron sztem kapna másik HC állást, ha innen repül, olyan opció nincs, hogy ő itt marad, ha nem lesz HC.

Nem az a bajom vele, hogy nem offense minded, hanem, hogy a gondolkodásmód amit képvisel, amivel nyerni akarunk, az nem vág össze a keretben rejlő lehetőségekkel. Egy gyors, pörgős, uptempo offense kéne, ahol sokszor a kezébe adjuk a playmakereknek a labdát a nagy játékok reményében. Ezzel szemben Ron a lassú, labdabirtoklásra alapuló játékot erőltetné, csak ebben nem jön ki a skillplayerekben rejlő lehetőség, továbbá a védelmünk is egy határszar, annak ellenére, hogy ő maga jó DC. Nyilván ennek oka a talent hiány és az alulteljesítés a falban, de sokszor fogalmunk sincs mi történik. Nem nagyon mer változtatni, sem a játékosok, sem pedig az edzők terén. A Steelers meccs után meg kellett volna hozni azokat a döntéseket, amiket most hozott meg, több olyan játékost el kéne felejteni akihez ragaszkodik, de egyszerűen nem akar váltani, az az érzésem, túlontúl bízik az emberekben. Sztem ő remek pedagógus, jó védőszakember, a játékosok bírják, de az a hideg, objektív döntéshozatal nincs meg benne, ami mondjuk Belichickben benne van. Én valahogy így tudnám leírni, Fox upgradelt változata, de én már nem hiszek benne, hogy vele nyerni lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
petibá Carolina Panthers 41
Sziasztok!
Már megint "ezer éve", hogy írtam ide, de mindig figyelemmel követtem a fórumot. Sok mindent mondanék most, meg semmit sem, ahogy eddig is.
Szerintem sokat nyomna a latba, ha kiderülne: mire képesek ezek a "csodaoffensek" a rájátszásban, mert ilyen alapszakaszt még - azt gondolom nem nagyon láttunk. De, - ahogy arra már többen is utaltatok: van amelyik igencsak elfogyni látszik... Utána szerintem tisztább fejjel lehetne gondolkodni új HC-n, OC-n, DC-n.
Kövezzetek meg nyugodtan, de én valahogy nehezen engedném el Ront végleg. Örülnék, ha valamilyen pozícióban maradna...mondjuk semmiképpen nem, mint vezetőedző! Nyilván fogalmam sincs, hogy "leadná-e ennyire az ázsióját", de meggyőződésem, hogy itt sem tartanánk, ha nem ő lett volna eddig...persze az is benne van, hogy előbbre... Érdekes lenne eljátszani a gondolattal, hogy a "keep pounding" - mizéria idejében kik lehettek volna elérhetők... mert szerintem az ő karrierjét egyértelműen az mentette meg.
De mi van, ha idén újra bebizonyosodik, hogy : "Defense wins championship"?
Sok véleményt olvastam itt az elmúlt évek során, sokat tanultam belőlük a kedvenc csapatomról, és nagyjából egyet is értek velük, el tudom fogadni őket, de én csak szurkoló vagyok. Nem érem fel szakmailag a vélemények nagy részét.
Szóval én felkelek ma hajnalban.

"5%? - Lets ride!"
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Ha greg williamset nem véglegesítik clevelandben sztem hc lesz valahol máshol jövőre. Nem verném a seggem örömömben ha itt kötne ki a mostani browns oc-val együtt.
peach
Igen, ő nekem is megfordult a fejemben, de aztán elhessegettem. Bár kétségtelen elég komoly motivációval érkezne ebben a csoportba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ha greg williamset nem véglegesítik clevelandben sztem hc lesz valahol máshol jövőre. Nem verném a seggem örömömben ha itt kötne ki a mostani browns oc-val együtt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Szerintem sincs senki. Fiatal szerintem OC-nak kellene. Ugye Norv is megy ha Ron is.

Én inkàbb D szakembert szeretnék. Oda komolyabb koponya kéne mert látható hogy se Ron se Washington nem tudott iden ezzel mit kezdeni pedig egyikuket se tartjuk rossznak ha csak a D ről van szó. Fontos hogy azért olyan legyen akit jobban megérintenek az új szelek mint Ron-t. Én is Harbought tudnám elképzelni, az energiàja meg a személyisége miatt. Játékerőbe nem tudom mit rakna hozzá, az a stábjàn mulik

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Azon agyalok így (nekünk) 3 meccsel az alapszakasz vége előtt, hogy ha Ronékat picsánrúgjuk, ki volna jó helyette, és nem nagyon jutok dűlőre magammal. Én fiatal támadóelmét keresnék, aki ki tudja hozni az offense-ből, ami a tehetség alapján bennük van, és emellé olyan stábot tud kanyarintani a védőoldalra, hogy a D megálljon a lábán és ne legyen átjáróház. Az hagyján, hogy nem nagyon jutott eszembe ilyen ember, de belegondoltam, ha ilyet HC-t hozunk, benne van a pakliban, hogy a drafton elcsábul és továbbra az O-ba pumpáljuk a pickeket, miközben a D szép lassan elfogyott. Szóval igazából fingom sincs mi lenne jó. Jim Harboughnak örülnék, ő fasza edzői gárdát tudna maga mellé verbuválni, de más olyan jelölt, akitől lázba jönnék nem nagyon van. De simán benne van, hogy beszopunk egy Ron2.0-át, és akkor hagyján, hogy nincs előrelépés, de még az építkezés is kezdődnek a szinte nulláról, saját emberek hozatala, stb-stb... És a worst case scenario, hogy belenyúlunk vki totál vakba, na az volna a hab a tortán. Abban bízhatunk, hogy Tepper nem hülye, talán nem fog balfaszokat alkalmazni.

Az eredmények meg hálistennek úgy alakultak, ha hajnalban lecumizunk, akkor az utolsó két meccs tét nélküli, Cam mehetne IR-re, rakják rendbe a vállát (lehetőleg ne tavasszal műtsék) és gőzerővel koncentrálhatunk a HC keresésre (dream scenario).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Az amúgy is bivalyerős falunkból KK valszeg nem játszik, Breesnek tengernyi ideje lesz, tuti nyerünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
A nagy játékok. A Browns ellen 4 játékból szoptunk 200 yardot. És igen, embertelen mennyiségű 3rd&longot szopunk be.

Tehát egyszerű lenne a recept, vezetni, hogy lehessen futni és Camnek ne kelljen 40 passzkísérletet produkálnia, harmadik és hosszúkon pedig ne a buzi 4 man rush soft zóna hívást vegyük elő.

Ha a Bucs Lions Browns ellen nem tudtunk coaching terén nyerni, meglepne ha pont Paytont tudná Ron überelni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
A losing streak alatt ligaalja a védelmünk (amúgy érzésre ez kizárólag a 3rd downok miatt van, de nem néztem utána), úgyhogy nem nagyon izgulok amiatt, hogy Rivera megmenti az állását egy bravúr W-vel hétfőn. Főleg ha Cam válla már csak egy félidőre van szavatolva. Óriási csalódás ez az év, én most is úgy látom, hogy jobb keretünk van, mint tavaly...

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Miért, a védelmünk ellen minden QB így néz ki 😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.