Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Nekem jutott 2 jegy ráadásul egész jó helyre
gabokocka
Félórát homokórázott, hogy sorbanállasban vagyok majd kiírta, hogy nincs elérhető jegy. Még félórát próbálgattam, de akkor már mindig rögtön azt írta, hogy nem talál elérhető jegy . Tököm😕
Gorro
Detto. Komolyan mondom agyam elhagyom. Season ticket-nél is ez Volt, most sima jegyeknél is… Nem tudom mitöl függ az egész. Pedig 11:01-kor kattintottam.

Egyébként szerintetek McCaffrey meg tudja ismételni tavalyi teljesítményét?
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Nekem jutott 2 jegy ráadásul egész jó helyre
gabokocka
Félórát homokórázott, hogy sorbanállasban vagyok majd kiírta, hogy nincs elérhető jegy. Még félórát próbálgattam, de akkor már mindig rögtön azt írta, hogy nem talál elérhető jegy . Tököm😕

#KeepPounding
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
ha valakinek van még tippje, hogy honnan lehetne jegyet szerezni, ne titkolja. köszönöm szépen! viagogo?
Ferkó69
Stabhub viagogo, de most megéri várni meg a szarháziak 6x áron adják

több mint 4 éve
Ferkó69 Seattle Seahawks 5
ha valakinek van még tippje, hogy honnan lehetne jegyet szerezni, ne titkolja. köszönöm szépen! viagogo?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Én simán beírtam minden szarság nélkül és működött

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Ferkó69 Seattle Seahawks 5
Sziasztok!
Megvoltak a jegyeim és az istenért nem fogadta el a rendszer a magyar irányítószámot. Semmilyen formátumban sem így lemaradtam sajnos. Mit hibáztam, hogyan kell megadni az irányítószámot? Tettem én elé, utána H-t, HU-t de semmi. Nagyon szomorú vagyok, segítsen aki tud.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 376
Nekem jutott 2 jegy ráadásul egész jó helyre
gabokocka
Nekem is, úgy tűnik, hogy nekem is elég jó helyre szól, már amennyire meg tudom állapítani a térkép alapján, remélem nem fog belógni valami oszlop vagy egy szekus sorfal 😀
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Nekem jutott 2 jegy ráadásul egész jó helyre

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
remek, hiába ültem a visszaszámlálás felett és rögtön indítottam a jegyvásárlást, így is lemaradtam

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
All or nothing

 twitter.com/Panthers/status/1143941974166142976

legjobb nfl anyag a nyáron.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A vegen szerinted feltunt neki, hogy ki a csoka, azert vagott hirtelen olyan fejet?:d

több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ez hatalmas. 😀
 twitter.com/SInow/status/1142053549997735943?s=19
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Itt pedig foleg az hogy mi lehet a terv Burnssel. Illetve én őt tudom elképzelni hogy ebbe jó lesz, Haynes Miller, Addison, Irvin talán.



Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539


Egy kis filmezés Gaulden tavalyi snapjeiről.
több mint 4 éve
gedam 5 694
Ezt elkéne tudni viselnie. Ahogy 50 000 ellenszurkolót is. Nem szabad rá reagálni. Igaziból az egész onnan indul hogy a csávó 0 a pályán ennek ellenére látványosan jól szokott szorakozni. Semmi jelét nem mutatja hogy neki nem felel meg a meccsenkénti 4 snap és hogy tenni kiván ellene. A szurkoloknak meg kicsit visszás hogy miota draftoltuk a csávót ide jött Poe, McCoy és Love-ot minden évbe vissza könyörögjük szogyiért. Ekközben a nagy befektetés bevonatja arannyal a haját abbol a pénzből amit a játékért kap. Azèrt a játékért ami köszönő viszonyba sincs azzal amit egy ilyen tehetségnek mutatni kéne.
Turóczi Szabolcs
oké ebben az esetben igaza van a népnek, én csak ellenpontoztam egy kicsit.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Ezt elkéne tudni viselnie. Ahogy 50 000 ellenszurkolót is. Nem szabad rá reagálni. Igaziból az egész onnan indul hogy a csávó 0 a pályán ennek ellenére látványosan jól szokott szorakozni. Semmi jelét nem mutatja hogy neki nem felel meg a meccsenkénti 4 snap és hogy tenni kiván ellene. A szurkoloknak meg kicsit visszás hogy miota draftoltuk a csávót ide jött Poe, McCoy és Love-ot minden évbe vissza könyörögjük szogyiért. Ekközben a nagy befektetés bevonatja arannyal a haját abbol a pénzből amit a játékért kap. Azèrt a játékért ami köszönő viszonyba sincs azzal amit egy ilyen tehetségnek mutatni kéne.
több mint 4 éve
gedam 5 694
Ez a Vernon Butler mekkora egy istentelen kretén
Turóczi Szabolcs
Lemaradtam vmiről?
gabokocka
Nem volt semmi extra, most volt a szülinapja, arany foliával bevont hajtincsei voltak meg hasonló dolgok. Aztan kiírta hogy party like a boss, erre érkezett több tucat komment hogy “party like a bust”.
Aztán jól megmondta mindenkinek hogy senkik hozzáképest és nem tehet róla hogy nem olyan tehetségesek mint ő és ez miatt csorok. Persze ezutan törölt sok mindent.
Turóczi Szabolcs
némi igaza van. az internetek népe ilyen szempontból igazságtalan és gonosz. hogy vki éppen nem állja meg a helyét az elit ligában, az nem jelenti azt hogy nem tehetséges az adott sportban, nem érdemel minimális tiszteletet. az nfl-re ez aztán különösen igaz. hányan próbálnak bekerülni évről-évre és hányan még csak addig sem jutnak el, hogy megmutathassák magukat. aztán bekerülsz és egyetlen hiba, amit fel lehet nagyítani és hopp, kígyóválú lúzerek már gyártják is a mémeket és terjesztik, hogy úgy érezzék ők vkik. össze akarják zúzni a másik álmát, mert nekik is ez lett volna valójában az álmuk, de a közelébe sem jutottak. érezze má’ a másik is fosnak magát, annak amik ők. na mindegy, szóval ezek a senkiházi, lusta gecik röhögnek egy olyan emberen, aki teszem azt 20 éve keményen hajtja az álmát: 5-10 jó év az nflben. aztán az vagy sikerül vagy nem, de aki akár egyetlen percet is játszott a ligában, az tehetséges focista és nem érdemli meg, hogy szarozzák vicceskedő poéngyárosok.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Ez a Vernon Butler mekkora egy istentelen kretén
Turóczi Szabolcs
Lemaradtam vmiről?
gabokocka
Nem volt semmi extra, most volt a szülinapja, arany foliával bevont hajtincsei voltak meg hasonló dolgok. Aztan kiírta hogy party like a boss, erre érkezett több tucat komment hogy “party like a bust”.
Aztán jól megmondta mindenkinek hogy senkik hozzáképest és nem tehet róla hogy nem olyan tehetségesek mint ő és ez miatt csorok. Persze ezutan törölt sok mindent.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Ez a Vernon Butler mekkora egy istentelen kretén
Turóczi Szabolcs
Lemaradtam vmiről?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Ez a Vernon Butler mekkora egy istentelen kretén
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Sokkal zártabb vállakkal dob nagyobb ívekben. Nyílván most még nem is dobhat erőből. Majd meglátjuk, minden esetre elismerésem mindenkinek aki ilyenre képes, én is sportolok ciklikus mozgast végzek, el se tudom képzelni mennyi munka volt párhonap alatt egy reflexszerű mozdulatot átalakitani
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Illetve Newton erobol dobott, inkabb mint barki. Kozelre is. Amit gondolom nem ajanlatos egy ilyen mutet utan, eleinte foleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem szakavatott a szemem, meg eddig nem is figyeltem kifejezeten, de most nagyon fura látni ahogy Camet ahogy dob. Nem csaj blabla volt ez az átdolgozott dobó mozdulat.
Turóczi Szabolcs
Ajanlom figyelmedbe Luck mechanikajat a vallmutet elott, majd aztan nezd meg a jatekat az opercaio utan is. Newton kapcsan ugyanarrol a mutetrol pampogtak, amit Lucknal is megcsinaltak, Andrasnak pedig ugye teljesen at kellett varialni a mozdulatait es a dobasait.

Eleinte neki is nagyon fura volt, o is nyilatkozta, hogy felelmetes mennyisegu munka es ido van benne a dologban, nem az egyik naprol a masikra tudta teljesen megvaltoztatni a berogzult mozdulatokat, meg reflexeket. Ez Newtonnal is hosszu folyamat lesz azert, foleg, mert Luck pontosabban dobalgatott elotte is, mint Newton, igy azert meg majd ezen a reszen is javitania kell neki, meg az edzoknek is. Itt most nagyon fontos lesz, hogy milyen szakember segiti a munkajat.

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Nem szakavatott a szemem, meg eddig nem is figyeltem kifejezeten, de most nagyon fura látni ahogy Camet ahogy dob. Nem csaj blabla volt ez az átdolgozott dobó mozdulat.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Most már azért tényleg foglalkoztunk mindennel csak a Safetykkel nem.

Azt mèg elfogadom hogy bízunk Gauldenben, mert 2. napos pick egyszer be kell dobni a kezdőbe, de hogy utána ilyenek jöjjenek, ha nem válink be mint Colin, Nacua, Cole Luke, Parms, Blanding. Innen egy jó csapatba csak Jones foghatna 53-at ő is a ST miatt