Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Majd Gaulden megoldja, a mentorálast is. Oh wait
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Mondjuk Berry tökéletes volna mentornak egy ilyen újjá alakuló csapatban két-három évre, ha olyan állapotban van, mondjuk más kérdés, hogy ilyen szerepre akarna-e visszatérni, nem pedig egy kontenderhez menne-e el gyűrűért. Gyanítom inkább az utóbbi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Nem tudom Kuechly-nek mik a tervei a jövőre. Egy biztos, az NFL-nek vagy az amerikai focinak mint sportágnak hatalmas veszteséget jelentene, ha ennyire okos játékos nem kamatoztatná a tudását edzőként, bármilyen szintről is legyen szó.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Chargersből OL edző, Packersből DB jöhet
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Na kellett elkiabálnom, Paton offolta a clevelandi melót, mégis Berry lehet a befutó. Szegények ott megint nem fogják tudni ki kinek a főnöke és ki kinek jelentsen, ebből ottan káosz lesz (ismét).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Nyilván nekem is ez lenne a tervem, aztán meglátjuk mi lesz belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
 www.instagram.com/p/B7rtFpmAVNx/?igshid=ktuzs3pdcaov
TSzabi
Ezt én se tudom mennyire vegyem komolyan. Nehezen tudom elképzelni, hogy egy szurkolók számára ilyen súlyos, számára ilyen jelentéktelen( a 6 éves szerződése miatt) dologról csak úgy vetítsen.

Persze ha nem egészséges az megint más, de nekem úgy jön le hogy amennyiben minden ok nem tervezi lecserélni csak azért mert nem tetszik neki.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/83385876_815447608881726_5237392311192590111_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=IM50bRiq9L0AX-UCd5X&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDvf62T-QeyzKPFcRoFE6Mrm47BOAs9NSB81YpqwQlAzg&oe=660A59B2
Panthers Centre on Instagram: "😊"
4,990 likes, 189 comments - pantherscentre on January 23, 2020: "😊"
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Andrew Berryt ugye nagyon akartuk az FO-ba Phillyből, de az Eagles nem engedte, és erre minden lehetősége meg is volt, mivel nálunk ugyanolyan szerepkörbe jött volna, nem pedig GM-nek. Közben a Browns is nézegette, ők GM-nek, így oda mehetett interjúra, azonban úgy tűnik, nem ő lesz a befutó. Viszont a draft után lejár a szerződése, utána szabadon választhat, az eddigiek alapján nem lepne meg, ha májusban ide kerülne. Akit Tepper szeretne, azért kinyitja a pénztárcát.
gabokocka
Tepper nem spuroskodik az biztos.

Arra leszek kiváncsi kifogja majd uralni az öltözőt.Esetleg hozunk valakit aki a játékával már nem tűnik ki, de a rutin meg a vezetői képességek igen.

Shaq meg Reid még képes lehet erre. CMC Moore solid srácok ehhez, Boston meg kicsit bohóc( ha visszahozzunk). Pörögni fognak az események a kövi 2 évben az biztos.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Andrew Berryt ugye nagyon akartuk az FO-ba Phillyből, de az Eagles nem engedte, és erre minden lehetősége meg is volt, mivel nálunk ugyanolyan szerepkörbe jött volna, nem pedig GM-nek. Közben a Browns is nézegette, ők GM-nek, így oda mehetett interjúra, azonban úgy tűnik, nem ő lesz a befutó. Viszont a draft után lejár a szerződése, utána szabadon választhat, az eddigiek alapján nem lepne meg, ha májusban ide kerülne. Akit Tepper szeretne, azért kinyitja a pénztárcát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Most hozta Szulejmánt, a tehetséggondozás Rhule kezébe kerül, és fog még jönni ember az FO-ba, ebben biztos vagyok.

Mondjuk qrvára nem lennék meglepve, ha mondjuk Thomas hirtelen normális játékosnak nézne ki. Meglátjuk mi lesz, de már most csodát várni, úgy, hogy még teljes stáb sincs, Luke szekrénye most ürült ki, kicsit korai.

Nagyon meg lennék lepve, ha ez nem egy átmeneti/szar év lenne, ahol le lehet pucolni a selejtet, meg lehet találni néhány gyémántot, aztán jövőre lehet bátrabban költeni, ha már tudjuk mink van. Ehhez Addisonra és hasonló veteránokra nincs szükség, olyanok kellenek, akik mondjuk 3 év múlva még itt fognak hasítani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Persze nem lesz olyan de azért a csapás irányokat elég jól látni.

16 ba ha mondjuk van 1 db cornerunk mi lehetett volna?

17 be ha nem a Bersin Clay Frazer trioval támadunk?


Hát ott elmentek Stewart Luke Kalil Peppers TD évei ilyenek miatt és lehet Cam Short Addison Olsen-é.

Ügyesen kéne menedzselni, igen.
Erre várnék Teppertől valamit hogy ezt kire bízza.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Sose lesz olyan kereted, hogy van 22 elit kezdő és mögöttük mrgfelelő csere. Mindig lesznek lyukak a rosteren, ezt kell ügyesen menedzselni. Most könnyebb életképes O-t összerakni, mint egy döglött D-t foltozni. Nem mellesleg ha most nem nagyon költünk, jövőre átviszünk olyan 30 misit, ami nem jön majd rosszul. Bradberryben benne van, hogy egy jó rendszerbe no1 CB legyen, fiatal is, ezért nem engedném el. Shaq szerződése már megköttetett, azzal nincs mit tenni.

Szóval annal nagyobb bajunk ne legyen, mint hogy beindul az O, és csak D-t kell kukázni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Én akkor úgy vagyok vele ha elengedjük akkor engedjük teljesen. Ez a Shaq szerződés meg a lehetséges Bberry tag/szerződéssel is úgy vagyok hogy akkor minek, mit vesztünk velük? Minden csapat egységbe hagyjuk egy veteránt hogy ne kelljen elmagyarázni az újaknak hol a büfé? Közepes playáknak nem kéne nagy lóvét adni.
Ezt nem bírta Hurney megtanulni.

Ocsmány tankolásba én is benne lennék. Akkor mi lesz ha mondjuk az O keményen túl teljesít? Cam visszatér makk egészségesen Little/ Daley korrekt OT lesz összeáll a fal
DJ Samuel 1000+ CMC 2000+.
A védelem meg levan gatyásodva és hát kéne egy Shaqnál jobb LB, egy Bberrynél jobb Corner meg 2 kezdő a falba, csak nincs pénz.
Aztán ez realizálódik és akkor meg tartsd egyben Camet Paradist Motont Littlet Samuelt Mooret CMC-t amíg lesz védelem is, nem sikerült ok semmibaj fél rebuild újra.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Amúgy Addison visszaigazolásának semmi értelme, neki 1-2 éve van, menjen oda, ahol van esélye nyerni, másfelől elvenné a snapeket a fiatalok elől, szóval se neki, se nekünk nem jó. A védelem az fos lesz, ebbe bele kell törődni, abban bízhatunk, sikerül egy-két használható embert kukázni, hátul behúzni, ezáltal jövőre kevesebb lyukat kell majd betömni. El kell kezdeni építkezni szisztematikusan kb a nulláról, aztán meglátjuk meddig jutunk. Én Poe-t is kiraknám (esetleg cserélném vmi late roud pickért), Reidre is lehet kéne cserepartnert találni. Nálam KK, Burns, Shaq, Bradberry tag alatt és Jackson lenne akik a mostani keretből maradnának a meghatározó emberek közül, a többi újonc, meg olcsó stopgap playa.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Akkor, hogy kicsit pozitívak is legyünk. Az elmúlt 10 évben 3x húztuk a top10-ben. Cam, Luke, CMC.

Áprilisban all-pro érkezik 😁
gabokocka
Akkor már csak 53db Top 10 es húzás kell 4 éven belül.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Akkor, hogy kicsit pozitívak is legyünk. Az elmúlt 10 évben 3x húztuk a top10-ben. Cam, Luke, CMC.

Áprilisban all-pro érkezik 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
A D-lineal a következő az igazán gond most és a jövőre nézve is:

Short és Poe együtt 33 millát eszik 31 és 30 évesek. Poe Cuttal feltudunk szabadítani 10 milliót, ez így rendben is van. Draftolunk ide egy kezdő kalibert, Derrick Brown vagy James Lynch személyében és hozunk ide egy korrekt biztonsági 3. opciót egy kategoriával McCoy alatt kéne valaki olyan 5-6 millióért.
Aztán még valakit kukázni 4. opciónak. A 4 millió amit szereztünk az el is megy a draftoltra.

Addisont vissza kéne hozni, de Ő is 33 éves és megint csinált majdnem 10 sacket, 10 millioról indul a licit megadunk neki 12-öt mert Hurney jó arc. Aztán van ott nekünk egy Burns Efe Millert Haynes.

Ez papíron meg van Addison/Efe, Short/kuka, Rookie/FA, Burns/Haynes, Miller.
ez egy jó 40 millás történet és a jövőt nem nagyon szolgálja, mert a 2 biztos pont 30 felett van. A többiről fogalmunk sincs milyen lesz vagy tudjuk hogy csere szint.

Tehát költekezünk pickek is vannak benne, de ettől még semmi garancia arra, hogy jók leszünk. Ez aggaszt mert ez a helyzet a SEC-el is és most már a LB sorral is. Nincsenek olyan 25-28 éves játékosaink akik fizetésükhöz mérten teljesítenek a pályán és itt vannak még 2-3 évig. Hurney megint belevezett minket a szakadékba, hibába lesz sok pézünk, a lyukak 2x annyit kérnek Nem jöttek be azok a pickek 2-5 körben ahol még 1-2 kezdőt találni kellet volna és nem is jó posztokra költöttünk.

Elbaszta Prémium posztra a 3-4. köröket ahol nyílván mindenki kurvára szeretne Kezdő QB, Passrushert meg OT-t találni, de az a tapasztalat hogy nem fog.
Milyen jó lenne most egy 4. körös Guard aki feltud lépni kezdőnek, vagy egy DT akivel legalább van 2db a csapatba, máris jobban nézhetnénk ki hosszútávon.


Az Ember ilyeneket húzott az elmúlt években
3-5 körig:

Carter Hayner Thomas Gaulden
Scarlett Miller Grier

nekünk most kurvára szükségünk lenne rá hogy kezdőket találjünk ezekben a körökben is a kövi 2 évben. Úgyhogy nem tudom mit keres még itt.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Burnst nem féltem, sztem neki rendszertől függetlenül lesz helye a pályán és jó is lesz. Ellenben Haynes és Miller inkább prototípus 3-4 OLB-k, nyilván, ők későbbi körös arcok, értük nem olyan nagy "kár", de bennük is van fantázia, azt őket tényleg nem tudom hova rakni 4-3-ban. Érdekes lesz miként alakul a roster, mert a védelembe tényleg kell vagy 7-8 kezdő kaliber, az meg egy holtszezonban nem megoldható.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nem miatta fog bedőlni, mert már be van dőlve 😊

Addison jó példa, mert ugye neki kellett 4-5 év (ha csak a nálunk töltött szezonokat számítjuk, akkor is három) mire 3rd down pass rusherből every down end lett, ráadásul udfa-ként kezdte, nem 1. körösként. Ebből a szempontból végül is jó, hogy most van pár év, amíg nincs elvárás, és az építkezésbe belefér, hogy Burnst türelmesen átképezzük, de én azért félek tőle, hogy elpocsékolunk egy tehetséget. A sérülése rosszkor jött, de utána látványosan nem játszattuk, amit nem is tudok igazán hova tenni.

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Teljesség igénye nélkül 1-2 adat.

Paradis 1094 snap 3 bünti 3sack
Turner 888 snap 3 búnti 6 sack
Roten 704, 3, 1
Williams 838, 2, 12!!
Daley 686, 4, 7
Little 224, 3, 3
Moton 1106, 6, 5,

Roten dicséretes főleg azt elnézve kik voltak a balján, leginkább ő segített be nem neki. Turner pedig virgácsot kap, ennyi pénz mellé.
Williams tackleként 8-9 et engedet kb.

Nyomás meg ilyen adataim nincsenek az lenne az igazi, de valamilyen szinten ez is beszédes.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
4-3-as gyenge oldali endnek tökéletes lesz, kis táplálekkiegészítés, és annyi. Anno Addison is 3-4-ből jött, arra tűnt alkalmasnak, aztán most az volt fura, hogy 3-4-ben hova kerül.

Burs sztem simán jó lesz, nem miatta fog bedőlni a run D, ha full time end lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Hát igen igaziból Burns az egyetlen akihez igazítani kéne.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Teljesen mindegy, egyik sémához sincs megfelelő mennyiségű és minőségű emberünk, bárhogy variáljuk 😊
gabokocka
De igazából mindkettőre fel lehet tölteni adekvátan a keretet (nem lesz elit a D, azt tudjuk). A kérdés az, hogy Burnsszel mit csinálunk, mert 4-3-ba jelenleg rohadtul nincs posztja.

Perception is reality.