Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Azért ez a saga nálam Hurney kibaszásával lesz lezárva. Nagy szopás volt hogy még Tepper érkezésre előtt visszahozta őt Richardson. Vicces hogy azért vágták ki anno DG-t mert nem akart hosszabbítani Olsennel meg TD-vel, akiket aztán elengedtünk/ kirúgtunk plusz Camet is. Kiváncsi lettem volna DG IR-re teszi-e Camet akkor amikor kell. Ez a dolog most Breeland miatt futott át rajtam akivel egy kagyló vágás miatt nem írt alá végül Hurney, most meg fele pénzért top corner KC-ban és SB győztes. Valószínűleg az a kedvenc sebhelye..
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Én most már a kérdéseinket se hiszem el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Rhule tartott egy oline tájékoztatót amin elhangzott, hogy elégedett az FA tevékenységgel, de vannak még lyukak ahova jöhet pár srác.

Bridgewatert nagyon akarták Bradyvel mind2en. A LT többre tartják mint a RG ot ugyhogy az Okung cserével úgy érzi jól jártak.
Littleről úgy gondolják elég sok oldalú hogy bárhol játszon a falba.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
 twitter.com/Panthers/status/1247950995755278337?s=19

😀 imadom
Borbinho
A tyúk az tyúk
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Panthers/status/1247950995755278337?s=19

😀 imadom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Most kb úgy állunk hogy első 4 pickkel nem is húznék az O-ba senkit.

Okung Reed Paradis Miller Moton

Fal elvileg rendbe van LG még alakulhat. Little Daley Larsen van még ide Guard jöhetne a draftról.

Bridgewater, Walker, Grier, ezt se basztatnám Grier nem oszt nem szoroz, ugyanúgy adnék neki esélyt mint Littlenek Daleynek, ha akkora O guruk hozzanak ki belőlük valamit.

WR draftot se erőltetném van 3 korrekt kezdő. Aztán még Roberts Kirkwood és Cooper, ennél több szerintem nem kell egy elfogadható O-hoz.

Thomas Devalve és egyenlőre Manhertz a rosteren. Egy elkapni is tudó TE még kell, nagyon adja magát Thadeus Moss, bár szerintem őt nagyon reachelni fogják mások.

CMC, Mike Davis, Bonnafon, Scarlett Armah részleget is felesleges basztatni. Ha Davist itt hagyták használni akarják, Scarlettől felesleges megszabadulni, FB nem baj ha van, Bonnafon meg nem volt elvesztve tavaly se.

Max egy Tightendet tudnék elfogadni 3-4 pickkel a többit full feleslegesnek érzem.

A D be mindenhova lehet húzni.

Edge: Burns Weathearly.
Miller, Haynes, Efe, Smith ide nem húznék idén, hagynám ezt a szériát kifutni, a draft nem erős a poszton, 1/7 es tehetség nincs is igazán.

IDL: Short, Kerr, Hamilton,
Ide illene 2 embert draftolni.
Lassan már nem is szipogok a Brown mockokon.

LB: most itt elv Whitehead lesz a Mike, Shaq a Will a többi mindegy.
Ha ezt komolyan gondoljuk hagyjuk a posztot a francba majd udfa kukázgatunk.

Safety: Burris Boston kezd, aztán van egy Blanding, és Jamerson ilyen CB/S arc. Ide húznék egyet aki 1-2 éven belül kezdő lehet, addig csere.

Corner: Djax, Elder, Hatfield.
Ezt már láttuk, kösz nem, 2 Corner is jöhetne. Okuda ha leesik hozzánk alap.

1 kör lemozgás+3 kör DT
2 CB
3 S
3 DT
4 TE
5 OG
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Van egy olyan érzésem hogy Apple nálunk fog kikötni.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/B-e_VuKgjEI/?hl=hu
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Ez a védelem 40 pont körül fog átlagolni. A támadók haladni fognak, de TD relatíve kevés lesz, igazi redzone célpont nincs, CMC nem az a goalline back, a fal sem jó, így hiába fogunk tudni jól haladni, sztem sokszor FG marad majd a drive-ok végén. Bridgewaterrel a nagy játékok száma se fogja az eget verdesni, a redzoneban kis területekre ő nem fogja a labdát bedobni, inkább kidobja oldalra, ilyen 24-38, 20-31, 27-42 eredményeket fogunk nyomni. Sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Sztem maszkírozzuk a tankolást.
És ezt most halál komolyan gondolom.
A terv Lawrence/Fields, csak vmi arccal ki kell állni a nézők elé.
gabokocka
Ezt is elfogadnám tervnek, de erre utaló jeleket se látok. Ebben az O-ban Bradyvel benne van hogy többet tesznek fel a táblára 3-4x mint amit a D kap. Pont azért gondolom mert RA ban Samuelben Mooreban CMC ben is mindig benne van a nagy játék. Ha ez megtörténik már felkell mozognunk értük amit vagy nem tudunk megtenni vagy drágán. Ami az egy ementáli védelem miatt nem szerencsés. Pénzt se nagyon görgettünk amvel ezt FA-n ellen súlyozzuk. Hurney 2-7 körös draftjaiba se nagyon bíznék.

Dolphins is beszopta ezt a részét annyi hogy ők meg szedték maguk pickkel tehát ha nagyon akarnak QB-t van mivel mozogni.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Sztem maszkírozzuk a tankolást.
És ezt most halál komolyan gondolom.
A terv Lawrence/Fields, csak vmi arccal ki kell állni a nézők elé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Szerintem ezeken feleslegen idegesíted magad, nyugodj bele, hogy ezzel a lyukas rosterrel megyünk bele a szezonba. Fontos volna, hogy az elején erős csapatokkal játsszunk, néhány zakó után kikiabáljak Bridgewatert a csapatból, Walkerre kiváncsi lennék.
gabokocka
Ideges nem vagyok csak igaziból semerre se haladunk. Azt mondom tankolás roster pucolás oké. Abba nem fér bele szerintem az hogy cseréket fizessünk túl, meg QB-t hozzunk a piacról.

A másik hogy probálunk olcsó korrekt fiatalokat akik nem kaptak sok lehetőséget de azt gondoljuk itt lesznek Allprok.
Az is bukik mert, nem hoztunk sok mindenkit.

Tehát semmi nem történt egy drágább csapatunk van amibe semmivel nincs több lehetőség.

Nincsenek Collageben király udfa arcok vagy 1 körös bustok akitől várhatnánk hogy na itt majd mutat valamit.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Szerintem ezeken feleslegen idegesíted magad, nyugodj bele, hogy ezzel a lyukas rosterrel megyünk bele a szezonba. Fontos volna, hogy az elején erős csapatokkal játsszunk, néhány zakó után kikiabáljak Bridgewatert a csapatból, Walkerre kiváncsi lennék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Sikerült Jerniganről is lenaradni 3,7M ment Texansba
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
The Panthers on Wednesday officially signed wide receiver Keith Kirkwood to a one-year contract.

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Az a szép, hogy most magára valamit is adó játékos nem akar ide jönni.
Még akit az utcáról szedünk fel az is túl kell fizetni. Pedig kell még 1-2 ember. Ekkora CB DT needdel nem kéne bele menni a draftba. Ez hogy ilyem szinten szarunk továbbra is a SEC be az érthetetlen alul múltuk a Ron korszakot, ott legalább megvolt mindig 4db+Colin.

Short csere még mindig nem történt meg, ami egyenesen felháborít.
Egy Short-Haskins cserére nagy szükségünk lenne. Micsoda verseny lenne Grier PJ Teddy Haskins.
TSzabi
Uhh, tényleg nagy lehet a baj, ha már Haskinsra vágytok 😜
warr_b
Minden lehetőséget meg kell ragadnunk, hogy megszabaduljunk a jobb játékosainktól. Továbbá sose lehet elég harmad vonalas QB egy csapatban.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 626 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az a szép, hogy most magára valamit is adó játékos nem akar ide jönni.
Még akit az utcáról szedünk fel az is túl kell fizetni. Pedig kell még 1-2 ember. Ekkora CB DT needdel nem kéne bele menni a draftba. Ez hogy ilyem szinten szarunk továbbra is a SEC be az érthetetlen alul múltuk a Ron korszakot, ott legalább megvolt mindig 4db+Colin.

Short csere még mindig nem történt meg, ami egyenesen felháborít.
Egy Short-Haskins cserére nagy szükségünk lenne. Micsoda verseny lenne Grier PJ Teddy Haskins.
TSzabi
Uhh, tényleg nagy lehet a baj, ha már Haskinsra vágytok 😜


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Az a szép, hogy most magára valamit is adó játékos nem akar ide jönni.
Még akit az utcáról szedünk fel az is túl kell fizetni. Pedig kell még 1-2 ember. Ekkora CB DT needdel nem kéne bele menni a draftba. Ez hogy ilyem szinten szarunk továbbra is a SEC be az érthetetlen alul múltuk a Ron korszakot, ott legalább megvolt mindig 4db+Colin.

Short csere még mindig nem történt meg, ami egyenesen felháborít.
Egy Short-Haskins cserére nagy szükségünk lenne. Micsoda verseny lenne Grier PJ Teddy Haskins.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Pár srác aki még beleférhetne a jelenlegi koncepció alapján.

Tom Cameron C/G 24 éves volt Saints, Brady edzette

Spencer Drango OG/T 27, Chargers
Pat Meyer

Tim Jernigan DT 27 Phi

Darron Lee LB 25 KC. első körös volt. Egy probát megérne.


Dymonte Thomas S 26 Den
Kavon Frazier S 26 dal

Ronaldy Darby 26 phi
Tye Smith 27 Ten

Mind jó korba vannak hozzánk és Jernigan Darby kivételével apróba lennének, értük se kell bankot robbantani, bennük kezdő potenciál is van.
TSzabi
Darby 4 M/év Skins. Parádés
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nevetséges összegért ment Roten és Poe is.
TSzabi
Roten kapcsán több helyen is olvastam, hogy évi 8-10 misit is kaphat. Ehhez képest eléggé meglepett ez az évi 3.5M szerződés, amely 1 évnyi garantáltat tartalmaz csak. Ennyiért h h nem hoztátok vissza?
Beki
Tárgyalni se volt hajlandó velünk állítólag. Jets szimpibb volt neki( nekem is)
TSzabi
Áhh, így már érthető.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Nevetséges összegért ment Roten és Poe is.
TSzabi
Roten kapcsán több helyen is olvastam, hogy évi 8-10 misit is kaphat. Ehhez képest eléggé meglepett ez az évi 3.5M szerződés, amely 1 évnyi garantáltat tartalmaz csak. Ennyiért h h nem hoztátok vissza?
Beki
Tárgyalni se volt hajlandó velünk állítólag. Jets szimpibb volt neki( nekem is)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nevetséges összegért ment Roten és Poe is.
TSzabi
Roten kapcsán több helyen is olvastam, hogy évi 8-10 misit is kaphat. Ehhez képest eléggé meglepett ez az évi 3.5M szerződés, amely 1 évnyi garantáltat tartalmaz csak. Ennyiért h h nem hoztátok vissza?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Pár srác aki még beleférhetne a jelenlegi koncepció alapján.

Tom Cameron C/G 24 éves volt Saints, Brady edzette

Spencer Drango OG/T 27, Chargers
Pat Meyer

Tim Jernigan DT 27 Phi

Darron Lee LB 25 KC. első körös volt. Egy probát megérne.


Dymonte Thomas S 26 Den
Kavon Frazier S 26 dal

Ronaldy Darby 26 phi
Tye Smith 27 Ten

Mind jó korba vannak hozzánk és Jernigan Darby kivételével apróba lennének, értük se kell bankot robbantani, bennük kezdő potenciál is van.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Wolfe is 6m ravens ....