Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Okung inaktív ☹️
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Igen ezt láttam én is, de aztán Scott is hasonló szinten teljesített. Okunggal hosszabbítani kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
 twitter.com/i/status/1310729496346189835
nemtomi
Amikor a futó jobb blokkot ad

Perception is reality.
több mint 3 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
 twitter.com/i/status/1310729496346189835
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A védelem átjáró ház volt ugyan úgy, csak a Chargers nem hagyta hogy kikapjunk. Herbert különösen hasznos volt a csapatunknak.

Nem történt itt semmi amit eddig ne láttunk volna kivéve a Sack!
Burns zseniálisan kerüli kívülről az emberét, viszont futás ellen továbbra is katasztrófa, jó lenne ha nem egy 3.downos speedrusher lenne csak.
TSzabi
Nyilván alacsonyan van a léc, és jobb csapat felrakott volna most is 30-at, de nem futottak szét minket a RZ-ban, volt pass rush, csináltunk néhány stopot, szereztünk labdákat, ezeket olyan sokat eddig nem láttuk.

Perception is reality.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Illetve 3 kör után annyi győzelmünk van mint a Falconsnak meg a Saintsnek összesen 🤣🤣🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
A D meccsről meccsre fejlődik.
Burns nem csak megkerülve, bárhogy agonyverte az emberét.
Brown most mutatott valamit abból először, miert is volt top10 pick.
Shaq is olyanokat csinált, ami alapján akár jogosult lenne a pénzére, ha hozná ezt stabilan.
Chinn fasza lesz.
Burris is feltűnt, hogya pályán van.
Jackson meg megint lehalt, ez nem annyira jó.
A 3 emberes fronttal egyébként sokkal jobban néztünk ki véleményem szerint.

Bradynek erősen meg volt kötve a keze, a LT játék kritikán aluli volt, adott egy QB aki, nem néz az endzone fele, így nehéz játékokat felrajzolni.

De megint csapatként néztünk ki, mindenki hajt, nyilván a talent level nem valami egetrengető, de azoldalvonal mellett nem vagyunk agyonverve, az látszik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Bradynek felvan adva a lecke, kène pár playt rajzolni majd a RZ ba.

A védelem átjáró ház volt ugyan úgy, csak a Chargers nem hagyta hogy kikapjunk. Herbert különösen hasznos volt a csapatunknak.

Nem történt itt semmi amit eddig ne láttunk volna kivéve a Sack!
Burns zseniálisan kerüli kívülről az emberét, viszont futás ellen továbbra is katasztrófa, jó lenne ha nem egy 3.downos speedrusher lenne csak.

Hozni kell még ide komoly szakembereket hogy fejlődjenek a fiatalok.

Mike Davis egy táncoló medve, egész korrekt meccse volt, de azt gondolom ha Bonnafon kapja meg ezeket a lehetőségeket jobban élt volna vele.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Világraszóló győzelem... Rhule első W, a D elég jól játszott, Slye is fasza, tele vagyunk pozitívumokkal.

Perception is reality.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
W
0-16 nem lesz 😊
De azt hiszem QB draft sem, legalábbis nem a jófajtából.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Bonnafont felhoztuk a PS-ből, KK es Daley nem lesz, Okung kérdőjeles.

Ma fogalmam sincs mit várjak, az a minimum, ami eddig megvolt, vagyis hogy legyen reális sanszunk a 4. negyedben. Azert nemvolna hülyeség egy sacket felmutatni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Fura ez de a sérüléseket én is úgy veszem hogy lehetőség megnézni a stábot. Ha maradékból is kihoznak valamit akkor az biztató.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Dehogy nem, csak idén fölöslegesen ne törjék össze, jövőre fontosabb lesz, adott esetben egy normális QB mellett.

Egyáltalán nem olyan nagy tragédia a kiesése, lehet kísérletezni, nagyobb terhet rakni az elkapókra, esetleg az eddig semmit nem mutató Thomast bevonni a játékba.

A védelemben is előlépett Kerr és Hamilton KK távollétében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 416 — Így remélem megfelelek nektek.....
Neki kellett volna tavaly megkapni az MVP címet esélye nem lesz még 1szer olyan szezont összehoznia...Gyógyulást!
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég

#KeepPounding
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Faszom, nézhetjük hétről hétre Bridgewatert, miközben Cam bemasírozik a Pats-cel a playoffba. #goodjob
gabokocka
Camet az egész liga benézte, igazából más csapatoknak még nagyobb gáz, mert Tepper nálunk mindenképp váltani akart (most hogy ez okos dolog-e, azt hagyjuk). A mi kis rebuildünkről nem lehet még sokáig érdemi értékítéletet mondani, nyilván vannak pozitív jelek, meg negatívak is, de alapvetően az marad idénre, hogy örülni kell, ha egy-egy fiatalról úgy néz ki, hogy hosszú távon beválhat, pl Chinn nekem tetszik. Ja és remélem, nem 0-16 lesz...

Perception is reality.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Turner sztem csak szimplán nem érte meg a pénzét, Okung ár érték arányban hasznosabb. Addisonban már nincs annyi, hogy tényező legyen, mire beérik itt a csapat. Reid megint csak nem ér annyit, amennyit kapott, ezekkel a döntésekkel egyetértettem.

Cam elküldésében is van logika, a Bridgewaternek adott évi 20+ millió az, ami vállalhatatlan. Kyle Allen egy jó coachinggal nem sokkal szarabb, ingyé.

Whitehead totális katasztrófa, Shaq meg nem az a játékos, aki egymaga elvisz egy LB sort, az ő kitömése is totál érthetetlen manőver volt.

Én látok bíztató jeleket, a harmadik negyed és a negyedik első fele a védelemtől parádés volt, a két elkapónk is jó, minusz 21-nél se szartunk bele a meccsbe, hanem visszajöttünk, nyilván amikor felcsillant az esély Teddy lábonlőtt minket.

Jövő héten Chargers Herberttel, hiába szorongatták a Chiefst, lehet keresnivaló, ha nem balfaszkodunk.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Faszom, nézhetjük hétről hétre Bridgewatert, miközben Cam bemasírozik a Pats-cel a playoffba. #goodjob
gabokocka
Nem is tudom melyik dilettáns látott nagyobb fantáziát Bridgewaterben mint Camban 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Camnek azért kellet mennie mert erős személyiség, ahogy Turner Addison Reid is az volt. Persze mindenkit nem kell megtartani meg kell a rebuild, de ezt akkor is mondtam hogy túl lett tolva.

Semmi előnyöd nem származik abból hogy most nagyon nagyon szar a csapat. Az nem garantálja hogy majd 2 év mulva jó lesz.

Szerintem fostak a rutintalanságuktól és hogy nem tudnak kezelni egy öltözőt
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Köszi, hogy elvittétek Teddy-t, tavaly épp kezdett QB-nak kinézni, de szerencsére ti jobban bíztatok benne.

No joke, nem figyeltem semennyire az offseasont, szóval a LB-k nevei totális meglepetést okoztak. A játékuk is...

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Faszom, nézhetjük hétről hétre Bridgewatert, miközben Cam bemasírozik a Pats-cel a playoffba. #goodjob
gabokocka
Nem is tudom melyik dilettáns látott nagyobb fantáziát Bridgewaterben mint Camban 🤔
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Faszom, nézhetjük hétről hétre Bridgewatert, miközben Cam bemasírozik a Pats-cel a playoffba. #goodjob

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
LB-k nevét nem is tudom hallottam-e egyáltalán a mai meg az előző meccs közvetítése során.

#KeepPounding
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Ma is voltak pozitívumok, de ha Bridgewater 3x elveszíti a labdát, mi nem fogunk nyerni, az biztos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Matosnak is van valami nyavalyája
TSzabi
Agyrázkodás protokoll