Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Ezzel így Corralt lehúzták btw a WC-n?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Néztem pár évig Mayfield-et. Ebben az árban, amennyiért megszereztétek (5. körös pick és 4.5 M$ fizetés) szerintem jó deal volt.

Kezdő szintű QB de nem top. Alapvetően azért, mert nincs valódi plusz a játékában, nem emeli a csapatot, illetve a 4. negyedes teljesítménye nem jó, kritikus helyzetben pedig rendre rosszul dönt. Jó kerettel oda lehet vele érni a PO-ba, de nem az AFC-ben és különösen nem az AFC North-ban. Az NFC más kávéház, szerintem itt könnyebb dolga lesz.

Arra kiváncsi leszek, hogy megkapja-e a kezdőt vagy várnak vele pár meccset? Nem néztem Darnold meccseit, keveset láttam így nehezen tudom elhelyezni hozzá képest Baker-t. Én is figyelni fogom a Panthers-t, hogy mire juttok Mayfield-el, de arra számítok, hogy vele jobb lesz a csapat.
ktms
Az a baj, hogy a Panthers stabja nem ez epeszusegerol hires (sorry, Car-fanok), marpedig igy tokre mindegy, hogy ki fog dobalni, atuto sikere kerdeses, hogy lesz-e. Egyebkent Mayfield nem egy szint Darnolddal, magasabb polcon van, ez nalam nem is kerdes.

Abban is biztos vagyok, hogy a Panthersnel osszeeresztik a ket kubet a TC-ben, aztan aki jobb, az fog kezdeni mar az elso hettol.

több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516
Néztem pár évig Mayfield-et. Ebben az árban, amennyiért megszereztétek (5. körös pick és 4.5 M$ fizetés) szerintem jó deal volt.

Kezdő szintű QB de nem top. Alapvetően azért, mert nincs valódi plusz a játékában, nem emeli a csapatot, illetve a 4. negyedes teljesítménye nem jó, kritikus helyzetben pedig rendre rosszul dönt. Jó kerettel oda lehet vele érni a PO-ba, de nem az AFC-ben és különösen nem az AFC North-ban. Az NFC más kávéház, szerintem itt könnyebb dolga lesz.

Arra kiváncsi leszek, hogy megkapja-e a kezdőt vagy várnak vele pár meccset? Nem néztem Darnold meccseit, keveset láttam így nehezen tudom elhelyezni hozzá képest Baker-t. Én is figyelni fogom a Panthers-t, hogy mire juttok Mayfield-el, de arra számítok, hogy vele jobb lesz a csapat.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Btw egy elso koros top 10 qb meg nem 1milliot keres mar reg.

több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem látom, hogy ebből hosszútávon jó megoldás szülessen. Mayfield relative jól játszik, a csapat meccseket nyer, esetleg a playoff határára kerülünk netán be is jutunk. Jövőre mi lesz? Hosszabbitasz Mayfielddel évi 30-40 millióért? Elengeded?gabokocka
Ugyanaz a dilemma, mint minden csapatnál amelyik nem futott bele a saját Mahomes / Allen / Burrow / Herbertjébe. Ha ledraftoltok inkább egy fiatalt, azzal nem lesz kevesebb kérdőjel?

Sajnos amíg ki nem derül, hogy egy Mahomest / Burrow-t / Herbertet / Allen-t találtok, addig minden verzió kompromisszumos illetve rizikós. Az új, fiatal QB is az lesz/lenne, és Mayfield is az természetesen. Én személyesen azt gondolom, hogy sokkal, de sokkal jobb vele próbálkozni, mint Darnolddal - utóbbiban én soha nem láttam semmit -, de ez az én véleményem, nyilván szubjektív és fotelből írom. Mindenesetre Mayfield sokkal olcsóbban jött, kevesebbe került, mint Darnold. Egy olyan kísérlet lehet, ami gyakorlatilag nem kerül semmibe. Akkor meg miért ne? Mi a másik alternatíva?

A jövő meg majd eldönti magát. Ki tudja, lehet, hogy jövőre Lamarr elérhető lesz, és rárepültök. Látott már ez a liga ennél is nagyobb WTF-okat. 😊
peterk2005 udvari bolond
Ha ledraftolsz egy fiatalt, 4 evig szarert hugyert a tied. Mayfield szerzodese lejar. Ha jol jatszik ki kell fizess neki 40 milliot. Ha az ujonc jol jatszik ugyanugy 1 milliot keres a kovetkezo evben. Nem olyan bonyolult kitalalni, melyik esetben egyszerubb csapatot epiteni.
gabokocka
Bakernek nem kell 40 millát fizetni, szerintem ő már csak akkor fog annyit kapni bárhol, ha lehoz egy Tannehillt. Egy top 5 körüli teljesítményért meg gondolom te sem sajnálnád tőle. 😊

De egyébként igazad van. Nektek lassan - illetve egyre gyorsabban - itt az ideje egy fiatallal megpróbálni újraépítkezni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 709 — Keep pounding
Én nem látom, hogy ebből hosszútávon jó megoldás szülessen. Mayfield relative jól játszik, a csapat meccseket nyer, esetleg a playoff határára kerülünk netán be is jutunk. Jövőre mi lesz? Hosszabbitasz Mayfielddel évi 30-40 millióért? Elengeded?gabokocka
Ugyanaz a dilemma, mint minden csapatnál amelyik nem futott bele a saját Mahomes / Allen / Burrow / Herbertjébe. Ha ledraftoltok inkább egy fiatalt, azzal nem lesz kevesebb kérdőjel?

Sajnos amíg ki nem derül, hogy egy Mahomest / Burrow-t / Herbertet / Allen-t találtok, addig minden verzió kompromisszumos illetve rizikós. Az új, fiatal QB is az lesz/lenne, és Mayfield is az természetesen. Én személyesen azt gondolom, hogy sokkal, de sokkal jobb vele próbálkozni, mint Darnolddal - utóbbiban én soha nem láttam semmit -, de ez az én véleményem, nyilván szubjektív és fotelből írom. Mindenesetre Mayfield sokkal olcsóbban jött, kevesebbe került, mint Darnold. Egy olyan kísérlet lehet, ami gyakorlatilag nem kerül semmibe. Akkor meg miért ne? Mi a másik alternatíva?

A jövő meg majd eldönti magát. Ki tudja, lehet, hogy jövőre Lamarr elérhető lesz, és rárepültök. Látott már ez a liga ennél is nagyobb WTF-okat. 😊
peterk2005 udvari bolond
Ha ledraftolsz egy fiatalt, 4 evig szarert hugyert a tied. Mayfield szerzodese lejar. Ha jol jatszik ki kell fizess neki 40 milliot. Ha az ujonc jol jatszik ugyanugy 1 milliot keres a kovetkezo evben. Nem olyan bonyolult kitalalni, melyik esetben egyszerubb csapatot epiteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem látom, hogy ebből hosszútávon jó megoldás szülessen. Mayfield relative jól játszik, a csapat meccseket nyer, esetleg a playoff határára kerülünk netán be is jutunk. Jövőre mi lesz? Hosszabbitasz Mayfielddel évi 30-40 millióért? Elengeded?gabokocka
Ugyanaz a dilemma, mint minden csapatnál amelyik nem futott bele a saját Mahomes / Allen / Burrow / Herbertjébe. Ha ledraftoltok inkább egy fiatalt, azzal nem lesz kevesebb kérdőjel?

Sajnos amíg ki nem derül, hogy egy Mahomest / Burrow-t / Herbertet / Allen-t találtok, addig minden verzió kompromisszumos illetve rizikós. Az új, fiatal QB is az lesz/lenne, és Mayfield is az természetesen. Én személyesen azt gondolom, hogy sokkal, de sokkal jobb vele próbálkozni, mint Darnolddal - utóbbiban én soha nem láttam semmit -, de ez az én véleményem, nyilván szubjektív és fotelből írom. Mindenesetre Mayfield sokkal olcsóbban jött, kevesebbe került, mint Darnold. Egy olyan kísérlet lehet, ami gyakorlatilag nem kerül semmibe. Akkor meg miért ne? Mi a másik alternatíva?

A jövő meg majd eldönti magát. Ki tudja, lehet, hogy jövőre Lamarr elérhető lesz, és rárepültök. Látott már ez a liga ennél is nagyobb WTF-okat. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
A szezon mindenképp menthetetlen. Mayfield nezõpont kérdése (sztem se válik be).
Én azt mondom, legalább pár játékosról kiderül, ha van tétje, érnek-e valamit.

Mert Darnolddal az lenne mint a Texansban amit láttunk, az is xar aki nem, mert nem fog hajtani a semmire. Azt nincs értelme nézni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 709 — Keep pounding
Én nem látom, hogy ebből hosszútávon jó megoldás szülessen.

Mayfield relative jól játszik, a csapat meccseket nyer, esetleg a playoff határára kerülünk netán be is jutunk.

Jövőre mi lesz?
Hosszabbitasz Mayfielddel évi 30-40 millióért? Elengeded?

Mondjuk már ott el lett baszva minden, hogy Rhule nem lett kibaszva, így várható volt, hogy ilyen félmegoldások lesznek.

Corralról igy jó eséllyel nem fogunk megtudni semmit, eljátaszuk ugyanazt QB poszton idén, mint tavaly Christensennel LT-ben. Ezért tök fölösleges volt ledraftolni.

Ha Mayfield szar lesz, még az lenne a legtisztább, jöhetne a szezon felétől Corral, aztán jövőre vagy draft, vagy ha jó akkor megyünk vele tovább.

Egyszerűen semmi koncepció nincs azon kívül, hogy Rhule vhogy megpróbálja megmenteni a seggét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Arra mindenkepp jo lehet ez a csere, hogy ne legyenek kifogasok. Sem az edzoknek, sem pedig a jatekosoknak. Mert konnyu azt mondani, es igaz "amig a QB kutya, addig en sem tudok mit teljesiteni". Ha elvalik ki hasznalhato igazan, az mar haladas.
En eddig nem annyira duraltam magam, hogy 2022-ben Panthers meccsekket nezzek, most mar erdekel.
A csoport is erdekesebb lett igy. Mayfield motivalt, es talan most eloszor kellett rajonnie, van mit veszitenie, nincs sajtbol a hold. Ez van akinek segit, Darnoldnak nem segitett. De mondjuk Tannehillnek igen. Amennyibe kerult, annal biztos tobbet er ez a lehetoseg. Sztem nem jon be, de a sracoknak segithet, akkor megerte. Ha megis bejon, akkor foleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri rögtön előrehozta a Panthers szezonbeharangozóját és elemezte a cserét is.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
 www.nfldraftdiamonds.com/2022/07/panthers-7/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 709 — Keep pounding
 twitter.com/Heauxgan/status/1544739080893874176?ref_src=twsrc%5Etfw

Jippijé.
Balfaszok

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 638
Szerintem nagyon jól jártatok vele. Egészségesen normális stábbal sokat ki tudtok hozni belőle. Ennyiért meg főleg megérte.
Mr.Vann
Az a baj hogy egy újabb félmegoldás, két év alatt a negyedik.
Lesz 3 jó meccse, utána 4 rossz, jövőre nincs szerződése, Darnold egy valag pénzért még mindig a nyakunkon, Corral nem fog pályára kerülni. 2-15ből lett egy 5-12es csapat. Neadjisten 9-8 és a végén Rhule a nyakunkon rohad.
Nincs semmi koncepció, lapátoljuk a szart jobbra balra, aztán majd vmi lesz.
gabokocka
Jó hát ez most Rhule állásának megmentéséről és az utolsó mentőöv dobásáról szólt. Ha előtte években nem lettek volna ezek az eleve halott projektek (amikről látatlanban megmondtuk mi itt a fórumon, hogy nem fognak működni), akkor kifejezetten építő jellegű lenne ez a csere. Nem került sokba, sem pickben, sem pénzben és kaptál egy normális játékost.

Mayfield-ből lehet csinálni egy átlagosnál jobb kezdőt, a playoffban is lehetne vele haladni (mint pl Goffal, Jimmyvel, Alex Smith-szel lehetett), de egy normális koncepció kellene hozzá, ami sztem itt nincs, s ebben egyetértünk. Mert a keret amúgy jó, csak nem azoknak kellene az élen lenni, akik vannak. Én pl sosem értettem, hogy miért Rhule-ra nyálaznak, miért nem kapott inkább Joe Brady egy HC esélyt (én az ő víziójában mindig is többet láttam pl).
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 709 — Keep pounding
Szerintem nagyon jól jártatok vele. Egészségesen normális stábbal sokat ki tudtok hozni belőle. Ennyiért meg főleg megérte.
Mr.Vann
Az a baj hogy egy újabb félmegoldás, két év alatt a negyedik.
Lesz 3 jó meccse, utána 4 rossz, jövőre nincs szerződése, Darnold egy valag pénzért még mindig a nyakunkon, Corral nem fog pályára kerülni. 2-15ből lett egy 5-12es csapat. Neadjisten 9-8 és a végén Rhule a nyakunkon rohad.
Nincs semmi koncepció, lapátoljuk a szart jobbra balra, aztán majd vmi lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 778 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ígérem nem sok vizet zavarok majd, de a Browns mellett a ti meccseiteket fogom még követni az tuti.

Sok sikert neki illetve nektek is. Remélem fityiszt mutat mindenkinek.

több mint 1 éve
Mr.Vann Houston Texans Texas Longhorns 14
Szerintem nagyon jól jártatok vele. Egészségesen normális stábbal sokat ki tudtok hozni belőle. Ennyiért meg főleg megérte.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 341
Váratlan fordulat
több mint 1 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Az érték meg zseni szerintem.

Inkább legyen egy lehet kezdő egy csere meg egy projekt qb-m 25 milláért, mint 20 ért semmi.

Corral így most nem kell hogy pályát lásson, ha nincs kész. Meg azt is tudjuk hogy ha Darnoldnak be kell állni akkor mind2 QB mehet a picsaba majd meg az edző is.

Ennél tisztább lap nem is kell, ha eljön az ideje.

2018 bye week óta a legjobb QB aki jött, és a legolcsóbban….
több mint 1 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Na csodálatos, még van vki világtalan akit ide akarunk hozni?
gabokocka
Hát sokkal jobb mint Darnold, aki már mentálisan lépés hátrányban is van.

Szerintem pont a szint, hogy pozitív mérlegre is van esély.

Én örülök, neki tudok szurkolni.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na csodálatos, még van vki világtalan akit ide akarunk hozni?
gabokocka
Cam Newton 🤔😏
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 709 — Keep pounding
Na csodálatos, még van vki világtalan akit ide akarunk hozni?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Első meccs Browns at Panthers...hmmm
Klaci79Alispán
Brissett vs Darnold 😀
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ez sokat elmond Corral esélyeiről.
Gondolom nem nyűgözte le a stábot.
Pedig én hittem benne.
Mondjuk még TC-ben lehet villantani.
Bazzani
Szerintem semmit nem mond. Azt tudtuk, hogy nem Day 1 starter.
A Panthers odaadott gyakorlatilag semmit egy lottószelvényért.