Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Mayfield ki lesz vágva még ma.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Tegnap sem kaptunk ki, ez már 2 hét vereség nélkül 😁

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Mondtam, hogy egy bohóc, gyakorlatilag minden oda lett adva neki, azt csinált amit akart...

Hálistennek már a múlt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
Matt Rhule on what he'd change from Panthers tenure: 'I think I probably would just have taken another job'
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tmpa4l4vdbbqjwp03gcg
Matt Rhule on what he'd change from Panthers tenure: 'I think I probably would just have taken another job'
Speaking on "The Season with Peter Schrager" podcast, former Panthers head coach Matt Rhule expressed regret for accepting the job.

#KeepPounding
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Burns lett a hét védője az NFC-ben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ha a By weeken nem kapunk ki akkor a hátra lévő 5 meccsből 2 csoport meccs nyerhető.

A steelerst meg a Lions ellen is itthon játszunk amire nálunk azt mondanám L itt látok esélyt.

Hawks ellen meg az a helyzet hogy van 2 hetünk egy W után a Raiders meg mist verte őket. Az nekünk rossz matchup sok pontos meccseik vannak mi 3 meccsen szedjük össze amit ők szoktak.

Olyan a csoport hogy bármi lehet
TSzabi
Szerintem mind az 5 nyerhető.
Aztán lehet hogy kikapsz 5x, de egyik esetben sem látom, hogy feltett kézzel kéne pályára lépni.
Wilks-szel otthon jól muzsikálunk, de kéne idegenbeli W is.
Jön a byeweek, készüljünk fel úgy, hogy lepjük meg a Seahawkst, McDanielsnek sikerült...
Utána Steelers és Lions, nem véletlen hogy egyik se nyert többször mint mi.
A végén a két csoportmeccs mókás lesz, amikor 6-7 győzelmes csapatok küzdenek a playoffért.
Szóval Wilks ha maradni akar, mutassa meg, győzelmek kellenek.
Másfél hónapos állásinterjú 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olyan a csoport hogy bármi lehet
TSzabi
Konkrétan szürreális.
több mint 1 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Ha a By weeken nem kapunk ki akkor a hátra lévő 5 meccsből 2 csoport meccs nyerhető.

A steelerst meg a Lions ellen is itthon játszunk amire nálunk azt mondanám L itt látok esélyt.

Hawks ellen meg az a helyzet hogy van 2 hetünk egy W után a Raiders meg mist verte őket. Az nekünk rossz matchup sok pontos meccseik vannak mi 3 meccsen szedjük össze amit ők szoktak.

Olyan a csoport hogy bármi lehet
több mint 1 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
1/1 már elment SB még lehet.
2-3 győzelemhez igazolni kell még 2QB-t aki kezd. Itt mindenkibe 1-2 van szezononként.

Azért sajnálnám ha váltanánk most stábot mert vannak itt jó dolgok basszus.

A falban Christensen a gyenge láncszem akinek amúgy ez a 2. éve és LTből ment át guardba.

Szépen fejlődgetnek a játékosaink most és rengeteg a fiatal. Az O ban jelenleg Ikey Christensen Marshall Tremble Hubbard komoly snapszámokkal megy és mi draftoltunk 1-2 éve, de Mays és Shi Smith is rendre használva van mondjuk Smitht kár.

A védelembe. Shaq meg Woods meg Luvu van aki hiányozna is innen meg 3 nál több éve van a ligában.

Én most lenyugodnék a picsába mert vannak dolgok amik működnek és nem is W hez kötném ezt még, hanem játék képhez, ez a tegnapi oké volt a Bengals elleni egész meg a Ravens elleni O az nem megengedhető.

Ha lesz még 2 ilyen meccsünk hagyjuk a picsába, de ha ilyen 23-20 ra kikapdosunk 2 kihagyott FG al meg 1-1 INT Fumblival a saját térfélen az még 1 interim HC-t tól nem rossz.
több mint 1 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Kikapott a Tampa, érik a csoportgyőzelem 😀

Perception is reality.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ezeket ma agyonvertük.
Kéne még nyerni 2-3 meccset, hogy azt mondjam jövőre is Wilks-szel menjünk neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Rhule mar talalt is maganak egy college csapatot....
Ilyenkor nincs az hogy a tolunk kapott lelepesi dijanak egy resze ugrik ennek a kibaszott koklernek?
gabokocka
de, ez az ún. "offset language", pont azért nem történt még meg a hivatalos kinevezés, mert erről folynak az egyeztetések
r.baggio
"When Nebraska hired Matt Rhule, they did more than just set up their future -- they also offset the vast majority of the $34M the #Panthers still owed him. This was the thought when CAR hired Rhule. If he didn't work out, they would be covered."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Érdekes meccs lesz a mai.
Sztem a legnagyobb győzelmi esélyeink ma lesznek a hátralevő meccsek közül, egy teljesen szétesett Denverrel játszunk.
A védelmük brutál jó, de a támadosoruk kritikán aluli, Wilsonnal együtt (sidenote, hála az égnek hogy nem cseréltünk érte...)
Darnold nyilván azért játszik, hogy jövőre vhol számításba vegyék.
Olyan Falcons elleni meccset szeretnék látni, sok futással és jó védekezéssel, akkor nyerni kéne.

Viszont itt jön a csavar, hogy egy sittel gyakorlatilag bebiztosítanánk a top3as draftcetlinket, és a lehetőséget arra, hogy vagy egy top QB-t, vagy a draft legjobb nem QB játékosát elvigyük. Meglátjuk mi történik, sztem nyerni fogunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Rhule mar talalt is maganak egy college csapatot....
Ilyenkor nincs az hogy a tolunk kapott lelepesi dijanak egy resze ugrik ennek a kibaszott koklernek?
gabokocka
Azért nem hiszem, hogy kókler. Ahogy olvastam az ncaa eredményei nagyon szèpek voltak. Egyszerűen az nfl más liga, más kabát ami nagy volt most rá. De ezt sose tudtuk volna meg, ha valaki nem próbálja ki. Éppen ennyi erővel be is jöhetett is volna, olvastam anno ebben a topicban, hogy sokan örülnek az érkezésének.

Hány olyan játékos van - megszámolhatatlan - aki a draft előtt oooooriasi tehetség, az egyetemen ezt meg azt csinálta, aztán az nfl-Ben meg semmi, nulla, zéró. Ez nem jelenti azt, hogy kókler lenne, csak egy másik szinten már nem tudta hozni azt a teljesítményt. A saints topikban is dumáltunk erről nemrég, a mi hc-nk egy remek D edző, de finoman fogalmazva gyenge HC, az O coordunk meg fasza beszélgető partnere volt Paytonnak és valószínűleg ügyes asszisztens - de O főnökként megintcsak kevéssé látszik jól működni. Rossz helyen vannak, de nem kóklerek.

Szerintem kifejezetten “kókler” igen kevés kerül egy ennyire profitorientàlt ligában a csapatok környékére, pláne döntéshozó helyzetbe. (Igen, tudom, én is ismerek kivételeket-de azok kivételek, nem a rendszer)
Én kívánom Rhule-nak, hogy találja meg a számítását college-szinten, legyen boldog és küldjön az nfl-nek jó sok fasza játèkost.
MC12
Akkor olvass utána mi zajlott a csapatnál a vezetése alatt.

Én is örültem amikor idekerült, még az első éve után is lehetett bizakodni, azonban a második szezon során már teljeaen egyértelműen kiderült, hogy a csávó egy bohóc...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 744
Rhule mar talalt is maganak egy college csapatot....
Ilyenkor nincs az hogy a tolunk kapott lelepesi dijanak egy resze ugrik ennek a kibaszott koklernek?
gabokocka
Azért nem hiszem, hogy kókler. Ahogy olvastam az ncaa eredményei nagyon szèpek voltak. Egyszerűen az nfl más liga, más kabát ami nagy volt most rá. De ezt sose tudtuk volna meg, ha valaki nem próbálja ki. Éppen ennyi erővel be is jöhetett is volna, olvastam anno ebben a topicban, hogy sokan örülnek az érkezésének.

Hány olyan játékos van - megszámolhatatlan - aki a draft előtt oooooriasi tehetség, az egyetemen ezt meg azt csinálta, aztán az nfl-Ben meg semmi, nulla, zéró. Ez nem jelenti azt, hogy kókler lenne, csak egy másik szinten már nem tudta hozni azt a teljesítményt. A saints topikban is dumáltunk erről nemrég, a mi hc-nk egy remek D edző, de finoman fogalmazva gyenge HC, az O coordunk meg fasza beszélgető partnere volt Paytonnak és valószínűleg ügyes asszisztens - de O főnökként megintcsak kevéssé látszik jól működni. Rossz helyen vannak, de nem kóklerek.

Szerintem kifejezetten “kókler” igen kevés kerül egy ennyire profitorientàlt ligában a csapatok környékére, pláne döntéshozó helyzetbe. (Igen, tudom, én is ismerek kivételeket-de azok kivételek, nem a rendszer)
Én kívánom Rhule-nak, hogy találja meg a számítását college-szinten, legyen boldog és küldjön az nfl-nek jó sok fasza játèkost.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Rhule mar talalt is maganak egy college csapatot....
Ilyenkor nincs az hogy a tolunk kapott lelepesi dijanak egy resze ugrik ennek a kibaszott koklernek?
gabokocka
de, ez az ún. "offset language", pont azért nem történt még meg a hivatalos kinevezés, mert erről folynak az egyeztetések


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Rhule mar talalt is maganak egy college csapatot....
Ilyenkor nincs az hogy a tolunk kapott lelepesi dijanak egy resze ugrik ennek a kibaszott koklernek?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Juheee
Ot meg nem lattuk iden szenvedni 😊
gabokocka
Squid Game vagy Hunger Games utánérzésem van
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Juheee
Ot meg nem lattuk iden szenvedni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
A QB change: Panthers will start QB Sam Darnold vs. the Broncos on Sunday.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Az O meccsben tartott minket egy Top 5 ös QB ellen, 52 percig 😅.

Aztán szárazon seggbe baszták a D addigi munkáját.

Nem mellesleg az is bosszantó hogy egy teljesen egyértelmű fumblebe belefújnak. Aztán utólag mégis fumble van és egy sípszó utáni játék helyzetet rögzítenek.
Jobb lett volna azokat a pontokat az O kapja.
TSzabi
Egyébként jobban jártunk volna, ha megadják a return TD-t, több időnk marad visszatámadni, már ha azt visszatámadásnak lehet nevezni, amit csináltunk.

Perception is reality.
több mint 1 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Az O meccsben tartott minket egy Top 5 ös QB ellen, 52 percig 😅.

Aztán szárazon seggbe baszták a D addigi munkáját.

Nem mellesleg az is bosszantó hogy egy teljesen egyértelmű fumblebe belefújnak. Aztán utólag mégis fumble van és egy sípszó utáni játék helyzetet rögzítenek.
Jobb lett volna azokat a pontokat az O kapja.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ez a Broncos elleni meccs is mekkora fostenger lesz...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Nem igazán lehetett ezt értelmezni, az volt a terv hogy 3-0ra nyerjük a meccset? És amikor 3-3 volt akkor az hogy 6-3ra?

3-3 ig hivtunk kb 20 paszt abból 5 menekülés 5 screen 3 sack meg 3 drop.
Futás nem ment cserébe passzra tegnap nem készültünk.

Ilyen felkészült védelem mellé kár felküldeni ezt az O-t. Akkor inkább basszunk a meccsre nyerjük a nyerhetőket.
több mint 1 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
A védelem végig jó volt, most az, hogy odaadjuk a saját 30 yardoson, ezzel nincs mit tenni. Tragikus, de tényleg PJ a legjobb opciónk.

Perception is reality.