Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
jimmy abból ítélve hogy te még mindig erről a meccsről írsz azt merem feltételezni hogy te ezt a meccset hajlandó voltál még egyszer megnézni. Igaz ez?! 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kötelezően ajánlott megnézni a témában Meleg Al meleg vizitúráját, abból mindenki mindent megtudhat a homoszexualitásról, amit tudni érdemes. A következő 24 órában mindenki kifejtheti a témával kapcsolatban senkit sem érdeklő véleményét.

Brandon Marshall miért lökte a labda alá ugró védőt ahelyett, hogy a labdáért ugrott volna? Ez a meccs egy röhej volt, ha eddig ez valaki számára nem lett volna világos. Felejtsük el a 3. elkapókat, se Holmes, se Morgan nem csinál semmit, egyszerűen nem lehet őket játékba hozni. Legyen fenn Rosario extra blokkolónak, a halálos hármas meg próbálja meg elkapni a lasztit, talán majd egy TD-t is összehoznak, ha nem is ebben a hónapban, de valamikor idén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A témához hozzászólva, engem például teljesen hidegen hagy, hogy Michael Sam meleg. A probléma az, hogy szerintem nem tudott felmutatni semmi kiemelkedőt, ami miatt hosszú távon beleinvesztálna egy csapat. Vonatkoztassunk el a szexualitástól és nézzük csak a játékát. Én nem örülnék neki Boston-ban például. Ennyi.

Azt, meg hogy mit is tud valójában vagy mit nem, eleve kevés ideje volt megmutatni, hiszen frankón hendikepeltette magát.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Böngésztem egy kis statot és némi érdekesség... Szídjuk a D falat hogy nincs nyomás,nincs pass rush... Ehhez képest 9. -ek vagyunk a ligában sackok terén...ami érdekesebb DE poszton Willie Young 7 sack vezette a ligát...( most már Von Miller vezeti 8-al) ...viszont a maradék Inkább DT posztról jön ( Paea 4 , Ratliff 3.5 és hány meccset kihagyott..., Sutton 2 Ego Ferguson 1...) viszont a 2 súlyos pènzbe került DE Allen 1.5 Houston 0!!! Sack... Int és fumbli terén is a liga első harmadában vagyunk... A statok alapján tehát egész jó a D....és tudjuk hogy mégse 😀...Mondjuk hogy a Rams tavaly brutális D fala hogy tud liga utolsó lenni 4 sack na az talány...

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
..következő lépés az lesz,hogy Michael Sam..nálunk fog kikötni,mert itt még ő is upgrade lenne. (Y) A következő Jim szerint a világ epizód címe meg az lenne,hogy Homokvihar Chicagoban,
Viccet félretéve...sztem annak ellenére,hogy homár...elférne nálunk. Vélemény?
Süsü
Vélemény? Gratulálok, megkaptad a "Fórum tahója" térdszalagot.picidzé
Bocs, hogy idepofátlankodok, de erről elmondanám a véleményem.
Elsőnek is szeretném leszögezni, hogy nekem semmi bajom a melegekkel, sőt sajnálatos, hogy a társadalom még itt tart, hogy ekkora felhajtás van azután, hogy kiderül valakiről, hogy meleg.

Viszont azt gondolom, hogy a melegség is egyfajta tulajdonság, mint például ha valakire azt mondjuk, hogy balhés. Társadalomban semmi gond nem lenne, ha valakiről tudják, hogy meleg (normális esetben), viszont egy focicsapatban már okozhat gondokat az öltözőben, ugyanis nem mindenki ilyen toleráns, plusz adott esetben lehetnek olyan szituációk, ahol 1-1 játékos teljesítménye azért esik vissza, mert frusztrálja, hogy csapattársának esetleg tetszik.

Ezen logika mentén egy csapat vezetőségének valóban számolnia kell azzal, hogy milyen károkat tud okozni az öltözőben egy olyan játékos jelenléte, aki nyíltan felvállalja magáról, hogy meleg és tud e annyit nyújtani a pályán vagy a személyisége van e olyan erős, hogy ennek ellenére leigazolják.

Ha Süsü a balhés jelzőt használta volna, akkor valószínűleg te sem kapod fel a fejed erre, pláne nem tahózod le őt.

Én azt gondolom, hogy pont az ilyen túlvezérelt reagálások is nehezítik a melegek elfogadását, mert sehogy sem lehet beszélni róluk, mert az sérti egyesek jóérzését, pedig pont, hogy természetesnek kellene venni, azt, hogy valaki épp meleg.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
..következő lépés az lesz,hogy Michael Sam..nálunk fog kikötni,mert itt még ő is upgrade lenne. (Y) A következő Jim szerint a világ epizód címe meg az lenne,hogy Homokvihar Chicagoban,
Viccet félretéve...sztem annak ellenére,hogy homár...elférne nálunk. Vélemény?
Süsü
Vélemény? Gratulálok, megkaptad a "Fórum tahója" térdszalagot.picidzé
Köszönöm! Jó..lehet nem a legmegfelelőbb módon fogalmaztam meg és bocs,ha valaki magára vette, mint pl Te, de ez is csak egy vélemény a sok közül. 😊 Hagyjuk is ezt. Bocs!
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Szeretem ezt a 22 diás elemzést, amit csinálnak:  chicagofootball.com/photos/2014/10/21/85380791/index.xml?view=1

Fájdalom végig

Hátha valaki nem olvassa őket.tüsi91
Fájdalom végignézni, Greene mit tanult az egyetemen,de most komolyan?Veeren is borzalom,Houstonról nem beszélve, az offense is no komment.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szeretem ezt a 22 diás elemzést, amit csinálnak:  chicagofootball.com/photos/2014/10/21/85380791/index.xml?view=1

Hátha valaki nem olvassa őket.
több mint 9 éve
picidzé Chicago Bears 532
..következő lépés az lesz,hogy Michael Sam..nálunk fog kikötni,mert itt még ő is upgrade lenne. (Y) A következő Jim szerint a világ epizód címe meg az lenne,hogy Homokvihar Chicagoban,
Viccet félretéve...sztem annak ellenére,hogy homár...elférne nálunk. Vélemény?
Süsü
Vélemény? Gratulálok, megkaptad a "Fórum tahója" térdszalagot.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
..következő lépés az lesz,hogy Michael Sam..nálunk fog kikötni,mert itt még ő is upgrade lenne. (Y) A következő Jim szerint a világ epizód címe meg az lenne,hogy Homokvihar Chicagoban,
Viccet félretéve...sztem annak ellenére,hogy homár...elférne nálunk. Vélemény?
A MIA meccsel kapcsolatban meg nem írok semmit,mert lerágott csont.
Ismerjük a játékosainkat az O részéről. Sokkal több potenciál rejlik bennük és úgy néz ki,hogy nem Trestman az az ember aki kihozza belőlük azt amit ki kellene. Szezon végén szívem szerint viszlát T-man! Cutler..leakasztotta a nagy lét...van olyan érzésem,hogy szarik ő rá az egészre. Kimegy mintha,csak egy egyszerű dokkmunkás lenne...elvégzi a munkát ahogy sikerül. Nincs semmi ami ösztönözze. Ez elszomorít. Semmi pluszt nem nyújt a csapatnak,holott..tényleg neki kellene a vállán hordani a bagázst! Nagyon nagyon sajnálom,de ez a szezon megy a levesbe. Lesz egy 7-9es mérleg ...aztán majd látjuk MRI mit basz el megint vagy mit még jobban,mint eddig. Mérges vagyok!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutlerrel kapcsolatban visszatérő hiba, hogy erőlteti. Ezt se fogja már kinőni. Rimánkodtunk, hogy inkább játssza a tutit. Aztán, ha azt játszotta, akkor meg azt mondtuk, inkább erőltesse, mert így nem megyünk semmire sem. Ördögi kör.

Viszont idén nagyon látványosan sok a miscommunicationből jövő INT. Bills első, Packers második, és a mostani. 7-ből 3. S ha van még 10 ilyen szituáció, csak akkor Cutler is realizálja és nem dobja oda? Hanem választ valami mást, ami lehet jó esetben complete passz, vagy incomplete vagy futás, vagy sack...

Ami viszont hatalmas amatörizmus volt az a fumble a Phins ellen. Látta, hogy megütik és kiverik a kezéből a labdát... Ezt nem lehet tolerálni. Mert ha hátulról lecsapják, mint a Panthers ellen a végén, hát Istenem. De ez...
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Vegyük humorosra:

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
There's still hope @ChicagoBears: 3 of 210 (1.4%) teams that started 0-3 at home since 1933 have made playoffs. Last: 2013 Eagles. #NFLtwitter
Tényleg történelmi lenne innen felállni. Kár érte... kiváló ügynök volt.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
The offense has converted 7 of 13 third-and-1 situations through seven games and the Bears are 4-for-5 when handing off to Forte.

Alig 50%-kal csinálják meg a 3&1 szitukat, és fogadok, hogy abból a 4 sikeres Forte futásból 3 úgy jött, hogy a LoS mögött kontakt volt. És mivel alig kevesebb a 3rd down mutatója a csapatnak, a 3&long szitukat biztos, hogy nem csinálják meg sokkal rosszabb százalékkal. Ennek nincs semmi értelme.füligjimmy
Előszezonban volt fikázva a futójátékunk. Akkor az volt a végső meglátás, hogy még csak előszezon van, majd meglássuk az éles meccseken. Mostanra szerintem be kell ismernünk, hogy 3&short szituban inkább passzoljanak, mert erőből semmit nem tud megoldani az támadósor. Az ilyenek miatt van, hogy sokszor megtettek 400+ yardot és csináltak belőle 10 pontot. Egyik probléma szüli a másokat. A végén meg maradt a sebeink nyalogatása, hogy hát megint csak egy kicsi kellett volna.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Hát Jimmy részben egyet értünk, részben nem. Én inkább Cutlerben látom a bajt semmint az elkapókban. Most néztem vissza az összes idei Intjét. Meglátásom szerint 2 nem az övé volt az összes többi igen. A jó QB látja azt ha az elkapója rosz rootot fut, mert figyeli őket és nem dobja oda a homályba hogy hát ott kéne lennie ha jól futotta a rootját...a védelem még mindig nem az igazi főleg a rengeteg sérült + a fog álmatlan LB sorunk a gond. De sokszor jól tartják magukat. Jobbára szerintem nem rajtuk mentek el eddig a meccsek... A többit nagyjából ugyanúgy látjuk... MRI igazából most mutathatja meg jó-e a feladatra...jövőre lesz az első ève,hogy nagyobb ősszeget költhet az FA-n. Én Briggset és Williamst kitenném ez még több pénzt hozhat és felturbóznám az LB sort meg a secondaryt. Illetve 1 jó DE is elkelne...Meglàtjuk...ha a Pats ellen vesztünk azt mondom menjünk jó draft pozícióra és építkezzünk...

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
The offense has converted 7 of 13 third-and-1 situations through seven games and the Bears are 4-for-5 when handing off to Forte.

Alig 50%-kal csinálják meg a 3&1 szitukat, és fogadok, hogy abból a 4 sikeres Forte futásból 3 úgy jött, hogy a LoS mögött kontakt volt. És mivel alig kevesebb a 3rd down mutatója a csapatnak, a 3&long szitukat biztos, hogy nem csinálják meg sokkal rosszabb százalékkal. Ennek nincs semmi értelme.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Trestman: "We didn't win the contested throws like we did the week before."
Hetek óta mondom. Szeretem, amikor igazam van, ilyenkor árvák könnyeiben is meg szoktam fürdeni.

Nem lééééééétezik a Dallas, legyen Browns, Bills, Cardinals közül valamelyik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Helmut! Ha karmáról van szó, akkor jönnek nekünk már párral odafentről. Olyan edzett vagyok már ezekben, hogy el se hiszed.

Jimbo! A lelkembe látsz.
Idén amúgy melyik bandwagonra ülünk fel? Dallas Marinelli miatt? 😊

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy!
Ezt a fegyvert későbbre tartogattam, de ellövöm most:
Szimpatikus csapat vagytok és egy jó draftra vagytok a PO-tól. 😊Bazzani
Rohadjak el ha nem vártam, hogy beírod. Egy jó draft, meg két szabadügynök.

A Phil Emery - metódus
1. év: elkapók
2. év: támadófal
3. év: védőfal
4. év: secondary
5. év: linebacker

Egy évben csak egyet szabad csinálni, és nagyon fontos, hogy sorban kell haladnod, mert a kilengésekből csak a baj van, összevissza draftok jönnek ki belőle, káosz az egész. D

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Jimmy!
Ezt a fegyvert későbbre tartogattam, de ellövöm most:
Szimpatikus csapat vagytok és egy jó draftra vagytok a PO-tól. 😊Bazzani

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Bazz: De jól tetted, hogy még most ellőtted, mert én ugyan hiszek a karmában, de ami fontosabb a karma nem hisz a lionsban... :p
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy!
Ezt a fegyvert későbbre tartogattam, de ellövöm most:
Szimpatikus csapat vagytok és egy jó draftra vagytok a PO-tól. 😊

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mikor ismét ott tartunk, hogy Cutler miért nem ordítozik, mert mindösszesen ennyi hiányzik a győzelemhez, hogy ordítozzon, mert a győztesek mind ordítoznak, akkor honnan fog összejönni 6 győzelem? Felbérelik Al Pacinot, hogy mondjon beszédet, mint abban a focis filmben? Vagy Denzel Washingtont, hogy mondjon beszédet, mint abban a másik focis filmben? Tegnap a 4 halálos fegyverből 3 ismét cserbenhagyta a csapatot, és főleg Cutlert, akit lehet hibáztatni, hogy a szupersztár TE keze közül 2 perccel a vége előtt kicsúszik a labda, miután route-ot is elfelejtett futni egyszer, vagy a 4 éve kalap szar Finnegan leradírozza Marshallt, vagy a támadófal ismét nem tud blokkolni. Nagyon szép, hogy Marshall kiakadt, meg kiosztott mindenkit. Az elmúlt 5 meccsen hozott 1 darab TD-t. Jeffery idén 500 yard, 2 TD (ő legalább keveset keres). Tudom, az első 2-3 meccset is sérülten játszották, oké, de nem látod a javuló teljesítményt. Martellus Bennett az egyik legrosszabb blokkoló TE, akit életemben láttam, és nagyjából hatszor annyi fatális hibát követ el, mint ahány TD-t lehúz. Tüsi sokkal jobb matekból (legalábbis úgy tesz), számításaim szerint Trestman itt van 23 meccse. Hányszor írtuk le, hogy megint benne maradt minimum 10 pont a meccsben? Ezt kire/mire fogod? Ordítozással nem verik ki Jefferies kezéből a labdát az első negyedben? Ordítozás után majd Marshall megveri az aktuális seggdugó kornert egy 50-50 labdáért? Csak kiderült, hogy Orange Dinosaur futotta rosszul a route-ot, és nem Holmes, ha ordítoznak vele, akkor majd okosabb lesz, vagy nem fog beleszarni az egészbe? Jordan Mills jobb lesz? Rosario jobb lesz? Holmes jobb lesz? Nyilván nem nekik kéne nagyobb szerepet adni, de amikor a húzóembereid nem húznak, viszont a kasszából nagyon sokat elvisznek, akkor nincs kinek előrelépni, és bizony kíííííííííínos pillanatok következnek.

Emeryvel kapcsolatban igazat kell adnom Bearnek, a csávó papíron mindent jól csinál. Átvett egy olyan csapatot, ami egy hüvelykujjtörésre volt egy újabb 10+ győzelmes szezontól. Nyilván tele volt a keret is hibákkal, mindenki tudta, szajkóztuk évek óta. Lett 10-6, és úgy nézett ki megoldja az elkapó posztot. Na majd elkezd dolgozni a saját edzőjével, meg stáb, meg minden. So-so megoldotta a támadófalat. Lett 8-8. Oké, sok volt a sérülés DT poszton, meg akiket draftolt, azok egyáltalán nem tudnak játszani, majd most. 3-4, köpedelem telejsítmény. Az elmúlt 3 évből az igazolások nem érnek feleannyit sem az egy szem Willie Youngot leszámítva, az újoncok..... ők újoncok, már amelyik még a csapatnál van, az nagyjából 8 fő a lehetséges 21-ből, de várjunk még 3 hónapot, lesz az még ennyi se. A legszörnyűbb, hogy tegnap Trestman pont ugyanolyan hülyének tűnt, mint Tice, és feleannyira jó edzőnek, mint Martz. Nem először, és egyre gyakrabban. Láttunk már vezetőedzőket bukási spirálba kerülni, és csak nagyon kevesen tudnak kijönni belőle.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jimmy írta meccs előtt, hogy kiderül, hogy Greeneből lesz-e valaha játékos.

2&13. Ő az aki háttal megy az eseményeknek. A futó megkapja a labdát, megfordul, majd bekocog first downra. Itt eldobtam az agyam. Fortet egyből agyonvágják egy ilyen passznál, a Phins elkapói környékén meg védő sem volt. S Tannehillt szopják. Persze nem volt rossz, de röhej, hogy NFL szinten ilyen full üres célpontjai voltak. Állítom még én is összehoztam volna 5 jó passzt, pedig ha 10-szer fogtam NFL labdát életemben. A mi WR-jeink seggében meg ott ficánkol az ellenfél védőjének farka. Nem értem...tüsi91
De jó, hogy írtad....nem szoktam, de itt konkrétan én is (pont, mint Marshall) ordítottam...számtalanszor szaladt vissza mindegyik LB, így "szörnyű kihívás" volt odadobni a QB-nak....a másik a Dfal átengedése volt....uolyan sikerességgel....outcoaching....Bear
Jövőre 2 de inkább 3 új kezdő Lb kell, azért ez durva.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jimmy írta meccs előtt, hogy kiderül, hogy Greeneből lesz-e valaha játékos.

2&13. Ő az aki háttal megy az eseményeknek. A futó megkapja a labdát, megfordul, majd bekocog first downra. Itt eldobtam az agyam. Fortet egyből agyonvágják egy ilyen passznál, a Phins elkapói környékén meg védő sem volt. S Tannehillt szopják. Persze nem volt rossz, de röhej, hogy NFL szinten ilyen full üres célpontjai voltak. Állítom még én is összehoztam volna 5 jó passzt, pedig ha 10-szer fogtam NFL labdát életemben. A mi WR-jeink seggében meg ott ficánkol az ellenfél védőjének farka. Nem értem...tüsi91
De jó, hogy írtad....nem szoktam, de itt konkrétan én is (pont, mint Marshall) ordítottam...számtalanszor szaladt vissza mindegyik LB, így "szörnyű kihívás" volt odadobni a QB-nak....a másik a Dfal átengedése volt....uolyan sikerességgel....outcoaching....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)