Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez rövid off lesz. Aki szerintem maradhat jövőre.
Edzők:Kroomer,
Offense: OL:Bushrod,Long, esetleg Slauson, WR:Marshall,Jeffery, TE:Benett, és persze Forte és Cutler
Defense: DL: Paea,Ferguson,Sutton,W.Young ,talán Houstonnak még egy esély, CB:Fuller LB:Bostic cserének, S:Conte Mundy párost meghagynám, cserének Veeren,
ST: Gould, O, Donnel,
Ezek között persze több ember beugronak jó csak. Szerény számitásaim szerint 10-12 kezdő kaliberű ember kéne és számos csere.Tudom korai de ki-kik néznek ki jövőre edző posztra, ki kinek örülne?hpeter93
Jared Allen bankszámlája jövőre garantáltan gyarapodik 12 500 000-val. S nem forintról beszélünk.
 www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/jared-allen/
Lamarr Houston is zsebre vág vagy 7 millát fixen, szóval őt sem rakják ki.
 www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/lamarr-houston/
Tim Jennings 2015-ös lovettája is fix. (Botrányosan játszik):  www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/tim-jennings/

Szóval ezekkel az úriemberekkel együtt kell élni 2015-ben is. Ha tetszik, ha nem. Ha találnak egy karizmatikus DC-t, aki képes fából vaskarikát hajlítani, akkor majd talán ezek a fószerek hasznosak lesznek.

Paea free agent, valakinek ér majd évi 3 milliót. Draftoltuk Fergusont nem hinném, hogy a padra. Az LB sor tök üres. Briggsnek köszönjük az éveket, ő itt van vagy 11 szezon óta, mindenki körbenyalja, de soha nem említik, hogy ő miért nem leader és miért olyan amilyen. Ez is érdekes. DJ Williamst már most emberelőny az ellenfélnek. Bostic és Elek szimplán szar, Greeneből semmi nem lesz, Christian Jones talán lesz egy univerzálisan rossz csere. Három kezdő embert kell majd szerezni. Tillman bármennyire is fájdalja a szívem, de nem jön vissza. Kell egy használható nickel corner. Contet visszahoznád? Nem? Igen? Egy új FS radikálisan megváltoztatja a védelmet? Szerintem nem.

A roster alját, a peremembereket egytől egyig ki kell vágni. Az ST botrány. Egy normális blokk nincsen. Illetve most 7-55-nél volt.... A kezdő kickoffnál átadták a labdát a 6 yardos vonalon...

Offense oldalon jövőre itt lesz Bushrod, Slauson, Long. Talán DLP kezdő C lesz, Leno, Ola csere. Careyért kihajítottál egy 4. kört. Nem használod a csávót semmire sem. Csere TE nincs, WR depth nincs.

------------------
QB kérdés. A drafton választott irányítók hány százaléka válik be? Hány százalék lesz buktás? Vélhetően Emeryék is úgy látták, hogy Cutler a legbiztosabb/legjobb megoldás. Megfizették. 2016-ban kirúghatják. Emery és Trestman idén akart nyerni, mert ők és úgy nagyjából mindenki úgy vélte (erősen túlbecsülték a csapatot), hogy ha kijön a lépés, az offense tovább fejlődik, a védelem összekapja magát, akkor ebben a csapatban bármi lehet. Nos ez lett belőle. Megtarthattuk volna Josh McCownt. Parádézik a Bucsban... Carson Palmerrel a minap kötöttek garantált 20,5 milliós szerződést, amit 2014-2015-ben zsebre vág. Pedig Oaklandban egy elefántot nem talált már el. Arians belerakta egy jó rendszerbe, fut is vele a szekér. Bár tegnap asszem IR sérülést szenvedett.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ez nállam már kb felér egy rebuilddel...nagyon sok csapat kezdi úgy az építkezést, hogy új QB-t hoz.Tomcsik
Igen, ahol nincs normális. Itt van.

A copy paste kérdésre annyit hogy vannak helyzetek, amikor egy kérdés ismét aktuálissá válik.Tomcsik
A copy-paste arra vonatkozott, hogy felesleges a többiek véleményét sajátként ismételgetni.

Ezek után pedig a:

Szerintem egy ilyen fórumnak pont az a lényege, hogy leírják, meghallgassák egymás véleményét az olvasók és ezekre refflektáljunkTomcsik
sort tedd is magadévá: A saját véleményed szívesen meghallgatjuk, de a másét már olvastuk. 😊
több mint 9 éve
picidzé Chicago Bears 532
Többször írtam már, hogy mit várunk olyan ownerektől, akik nem hajlandók cheerleadereket szerződtetni. Ez persze poén, de jó indikátor a mindsetre vonatkozóan. Tényleg a fejétől bűzlik a hal, és MRI max nyak.
A 2006-os szezon, na annak nem volt semmi értelme.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Szerintem egy ilyen fórumnak pont az a lényege, hogy leírják, meghallgassák egymás véleményét az olvasók és ezekre refflektáljunk. Én leírtam egy véleményem, persze ezzel együtt neked szíved joga ezt hülyeségnek nevezni. Amint írtam reálisan persze hogy nem tesszük ki Cutlert és azt sem mondtam, hogy ő a legnagyobb probléma, de amint itt többen is megjegyeztetek akár Jimmy is az az hogy a keretben most kb van 12-14 NFL szintű játékosunk. Ez nállam már kb felér egy rebuilddel...nagyon sok csapat kezdi úgy az építkezést, hogy új QB-t hoz. Ez persze elméleti sík, mivel úgyse fogjuk lecserélni. A tegnapi elkeseredettség is kijött, hogy savaztam Cutlert, a tegnapi jóval inkább ment el a védelmen. Egyszerűen olyan üresen voltak az elkapóiRodgersnek, hogy ilyet NFL meccsen még nem láttam. A fájó hogy még Jennings is olyan hibákat vétett ami veterán CB-től nagyon ritka... A copy paste kérdésre annyit hogy vannak helyzetek, amikor egy kérdés ismét aktuálissá válik. Sport tv-t már régóta nem nézek, nem nagyon van rá lehetőségem és amúgy is jobban szeretem az amerikai szakértők kommentárjait. Persze kezdetben Ricsin és Sanyin szocializálódtam, de az már kb 10 éve volt 😀 . Ahogy itt a Packers kolléga írta nem leszünk top 5 a Drafton , mert lesz 7-9 ami semmire nem jó. Sajnos lehet így lesz, pedig én már inkább beáldoznám ezt a szezont ahogy anno a Colts is tette, hogy jobb pozíciókból kezdhessük el az erősítése két és a rookieknak is több play play timeot adnék, szokják csak és fejlődjenek. Elnézést kérek a fórum színvonalának "rombolásáért" a jövőben megpróbálok nem " hülyeségeket" írni.

több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Jimmy most Tedyzhetsz itt Győrből, de sose szerettem Cutlert, sose tartottam egy jó irányítónak. Persze jó keze van meg kurva tehetséges meg mindent tud dobni. Bullshit... Egy 30 évesnél már nem arról kéne beszélni hogy tehetséges, hanem hogy zseni. Persze mindent tud dobni leginkább intet minimum kettőt meccsenként...Ez az ember a legjobban fizetett QB jelenleg a ligában. Nem vezér és egy QB- nak annak kell lennie. Mint mondtad idén minden szar. Itt nagytakarítás kell. A vezetőknek egyértelmű húznia kell. Trastmen, Tucker, Dekamillás. MRI- hez sajnos még nem fognak nyúlni... Én nem mondom hogy nincs igazad mert szar a fal, nem szakadnak el az elkapók, a "védelemben" kb tényleg 3 NFL szintű playa van. Itt egy teljes rebuild kéne azt pedig leginkább új QB-val szokás kezdeni. Persze tudom hogy reàlisan nézve nem tesszük ki Cutlert, de még mindig besírok, hogy hogy kapott ilyen szerződést...Jared Allen meg a 2. Legjobban fizetett játékosunk és van 1.5 sackje 9 meccs alatt. Abszolúte nem tényező. Ennyire leszarja vagy mi mert azt nem hinném hogy elfelejtett volna játszani...Mindenesetre nagy változások kellenek, mert ez így nem mehet tovább ...Tomcsik
baszki Tomcsik én kimondom amit a többiek nem mertek: kérlek ne írogass ekkora faszságokat.

1. Az a te egyéni döntésed hogy utálod Cutlert, nem ez fogja eldönteni a franchise jövőjét és téged sem kéne hogy szakmai döntési helyzetben befolyásoljon.
2. 30 évesen mindenki zseni aki tehetséges is? omg, ez mi?! Flacco zseni? mégis nyert mert jó csapat volt körülötte és kijött nekik a lépés. Ez a játék erről is szól, kérdezd meg P. Manninget a tavalyi évéről...
3. Legjobban fizetett QB a ligában? hol élsz? a mostani QB felhozatalnál (senki értelmes a drafton első kör közepe táján ahol eddig kb draftoltunk) kifejezetten jó dealt csináltak vele mind garantált szempontjából mind a szerződés időbeni megtervezése szempontjából.
4. Egy új rebuiltet új QB-val szokás kezdeni? ennek a csapatnak jelenleg egyedül az a posztja van megoldva kb, romokban a D, de te az elfogadható emberekkel kezdenéd a takarítást...

Megkérlek hogy ne térj vissza ösztönösen a kályhához és ne kezd el ismét Cutlert fikázni mert eltereli a figyelmet az igazi problémákról, és bocs a személyeskedésért de kurvára zavar már (meg a 70szer ellőtt copy-paste hozzászólások is).

Sajnálom hogy ezt le kellett írnom de a topic jövője szempontjából fontosnak éreztem és úgy vettem észre hogy a finom jelzéseket meg ignoráltad eddig.davemayer
Gb fanként nem nagyon akarok beleszólni ebbe a dologba.
Cutlert én magam is jó játékosnak tartom , jó keze van és kb mindent meg tud dobni. A szerződését nézegettem az sem olyan vészes..
Ezek miatt nem tartom reálisnak h kiraknátok vagy ilyesmi , ráadásul mostanság közelében se lesztek sztm top5 picknek, ez a szezonotok is minimum lesz 7-9 ( pont semmire se jó ).

Amit tényleg fel lehet róni Cutlernek sztm az a karizma a vezetés képességének a hiánya, tény h ez az ember egy középszernél jobb csapatot simán Po-ba vezet, de amikor neki kéne nagyot dobbantani egyedül vállára venni a csapatot azt ő nem tudja megtenni de abban is biztos vagyok h jobbat draftolni nem tudtok , Mariotára nincs sansz.

A tegnapi meccs után én kibasznám Trestmant , ciki volt amit csinált , 35-0nál nem rugat mezőnygólt inkább neki megy ..Úgy érzem h most győzelmek jönnek nektek..kérdés ez hosszútávon jó vagy nem 😊
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ez van amikor az ember sportTV-s közvetítéseken szocializálódik. 😊 😛
több mint 9 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Komolyan két meccsen bekapott 50+ pontot benyelt a csapat és írányítókérdés az elsődleges?
Nekem teljesen olyan ez a sztori ami a 'boysnál ment évekig Romoval (tudom Jimmy utálja, de akkor is). Évekig a különböző nálatok is jelentkező problémák megvoltak a csapatnál (nincs elkapó nincs futójáték, szar a fal, megölik az irányítót, a védelemet mindneki széttépi mindenhogy). Érdekes most hogy vannak elkapók van futójáték és védelem is meg tudja néha állítani az ellenfelet minden "szakíró" Romo picsáját nyalja, még azok is akik évente akartak helyette mást hozni.
Cutler ugyanez vannak szar napjai rossz döntései, de azok még Bradynek, Manningnek is vannak. Sose lesz az említett Urak szintjén, de az hogy mindig bekostólják azt túlzásnak érzem. Ment el rajta meccs? Igen. Hozott meccseket? Igen. De ezt kb mindenkiről el lehet mondani, ez még mindig egy csapatjáték. Én mindemellett kedvelem az ilyen gunslinger tipusú csávókat. Remélem jobbra fordulnak a dolgok, mert ez a csapat többet érdemel (persze a Lionstól és a Cowboystól ér kikapnio 😊)
több mint 9 éve
bacsii Chicago Bears 111
Én csak ma láttam rövid összefoglalót a meccsről, ezért engedjétek meg, hogy kis csúszással most offoljak: Boykin b.zmeg nem hiszem el már megint.

Köszi, hogy meghallgattatok!
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ez rövid off lesz. Aki szerintem maradhat jövőre.

Edzők:Kroomer,

Offense: OL:Bushrod,Long, esetleg Slauson, WR:Marshall,Jeffery, TE:Benett, és persze Forte és Cutler

Defense: DL: Paea,Ferguson,Sutton,W.Young ,talán Houstonnak még egy esély, CB:Fuller LB:Bostic cserének, S:Conte Mundy párost meghagynám, cserének Veeren,

ST: Gould, O, Donnel,

Ezek között persze több ember beugronak jó csak. Szerény számitásaim szerint 10-12 kezdő kaliberű ember kéne és számos csere.Tudom korai de ki-kik néznek ki jövőre edző posztra, ki kinek örülne?hpeter93
Kromer mit művelt idén? A többit már nem is ovasom, pedig lehet kifejted az élet értelmét, de most kihoztad belőlem a teddyt. Kromer? Ahogy kinéz ez a szájbavert támadófal? Kromer legyen interim HC nyugodtan, szezon végén menjen a fenébe.füligjimmy
Emlékszem tavaly ódáktól zengett a fórum, hogy mekkora zseni és mit művelt az O fallal.Bár ez csak annak viszonyában értelmezhető, hogy előtte évekig olyanok játszottak itt mint Webb, és ő egy év alatt, 4 új emberből, abból 2 újoncból egy normális OL-t rakott össze. Ami futás blokkolásban gyengécske de passznál becsületesen odatették magukat. Az idei évre ez is mint minden olyan lett amilyen.. Persze a -1 hez képest a 0 is előrelépésnek számít. Személy szerint, egy OL edzői posztot megfontolnék a tavalyi viszonylatában, hogy sz@rból várat épített. igaz az offseasonban úgy nem érdekelte az egész ahogy van. Látjuk is az eredményét.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez rövid off lesz. Aki szerintem maradhat jövőre.

Edzők:Kroomer,

Offense: OL:Bushrod,Long, esetleg Slauson, WR:Marshall,Jeffery, TE:Benett, és persze Forte és Cutler

Defense: DL: Paea,Ferguson,Sutton,W.Young ,talán Houstonnak még egy esély, CB:Fuller LB:Bostic cserének, S:Conte Mundy párost meghagynám, cserének Veeren,

ST: Gould, O, Donnel,

Ezek között persze több ember beugronak jó csak. Szerény számitásaim szerint 10-12 kezdő kaliberű ember kéne és számos csere.Tudom korai de ki-kik néznek ki jövőre edző posztra, ki kinek örülne?hpeter93
Kromer mit művelt idén? A többit már nem is ovasom, pedig lehet kifejted az élet értelmét, de most kihoztad belőlem a teddyt. Kromer? Ahogy kinéz ez a szájbavert támadófal? Kromer legyen interim HC nyugodtan, szezon végén menjen a fenébe.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ez rövid off lesz. Aki szerintem maradhat jövőre.

Edzők:Kroomer,

Offense: OL:Bushrod,Long, esetleg Slauson, WR:Marshall,Jeffery, TE:Benett, és persze Forte és Cutler

Defense: DL: Paea,Ferguson,Sutton,W.Young ,talán Houstonnak még egy esély, CB:Fuller LB:Bostic cserének, S:Conte Mundy párost meghagynám, cserének Veeren,

ST: Gould, O, Donnel,

Ezek között persze több ember beugronak jó csak. Szerény számitásaim szerint 10-12 kezdő kaliberű ember kéne és számos csere.Tudom korai de ki-kik néznek ki jövőre edző posztra, ki kinek örülne?

több mint 9 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
CEO, GM, HC, edzők, játékosok. Egy ilyen sorozatnak nem 1 felelőse van. Nem is 2, nem is 3. Kollektív. Vannak rossz csapatok, rossz játékosokkal. Mi rossz csapat vagyunk, rossz mentalitással, rossz személyiségekkel, rossz döntésekkel. Ez a szégyenteljes.tüsi91
Egyetértek abban hogy ennek nem egy felelőse van, hanem több területen, sokan hibáztak, ki szakmailag, ki emberileg (is)
Ha most végig gondolom a nyert meccseket idén, tiszta csoda volt.
Hogy rossz csapat lennénk....nem hiszem, rossz mentalitás, rossz döntések az igen.
A félelmetes az, hogy ugyanazt a jövedelmet keresték meg, amit jó és nyertes meccsek esetén kapnának...
Nemrég láttuk a Draft day című filmet, azonkivül hogy parádésan draftolnak, látható az emberi tényező minden játékos mellett, vagy ellen.
És mintha Chicagóban ezt kivették volna, öreg hiba. Ajánlanám nekik remek sportpszichológusunkat, Dr.Lénárt Ágotát.
Rendbe tenné a fejeket, pályán és a pálya mellett is.
Maradok Bears szurkoló, kicsit lehajtott fejjel idén, de bizakodva, hogy jövőre nem tessék lássék megoldással akarnak eredményt elérni, hanem konstruktív, összeszedett, megalapozott döntésekkel és cselekedetekkel.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Jimmy most Tedyzhetsz itt Győrből, de sose szerettem Cutlert, sose tartottam egy jó irányítónak. Persze jó keze van meg kurva tehetséges meg mindent tud dobni. Bullshit... Egy 30 évesnél már nem arról kéne beszélni hogy tehetséges, hanem hogy zseni. Persze mindent tud dobni leginkább intet minimum kettőt meccsenként...Ez az ember a legjobban fizetett QB jelenleg a ligában. Nem vezér és egy QB- nak annak kell lennie. Mint mondtad idén minden szar. Itt nagytakarítás kell. A vezetőknek egyértelmű húznia kell. Trastmen, Tucker, Dekamillás. MRI- hez sajnos még nem fognak nyúlni... Én nem mondom hogy nincs igazad mert szar a fal, nem szakadnak el az elkapók, a "védelemben" kb tényleg 3 NFL szintű playa van. Itt egy teljes rebuild kéne azt pedig leginkább új QB-val szokás kezdeni. Persze tudom hogy reàlisan nézve nem tesszük ki Cutlert, de még mindig besírok, hogy hogy kapott ilyen szerződést...Jared Allen meg a 2. Legjobban fizetett játékosunk és van 1.5 sackje 9 meccs alatt. Abszolúte nem tényező. Ennyire leszarja vagy mi mert azt nem hinném hogy elfelejtett volna játszani...Mindenesetre nagy változások kellenek, mert ez így nem mehet tovább ...Tomcsik
baszki Tomcsik én kimondom amit a többiek nem mertek: kérlek ne írogass ekkora faszságokat.

1. Az a te egyéni döntésed hogy utálod Cutlert, nem ez fogja eldönteni a franchise jövőjét és téged sem kéne hogy szakmai döntési helyzetben befolyásoljon.
2. 30 évesen mindenki zseni aki tehetséges is? omg, ez mi?! Flacco zseni? mégis nyert mert jó csapat volt körülötte és kijött nekik a lépés. Ez a játék erről is szól, kérdezd meg P. Manninget a tavalyi évéről...
3. Legjobban fizetett QB a ligában? hol élsz? a mostani QB felhozatalnál (senki értelmes a drafton első kör közepe táján ahol eddig kb draftoltunk) kifejezetten jó dealt csináltak vele mind garantált szempontjából mind a szerződés időbeni megtervezése szempontjából.
4. Egy új rebuiltet új QB-val szokás kezdeni? ennek a csapatnak jelenleg egyedül az a posztja van megoldva kb, romokban a D, de te az elfogadható emberekkel kezdenéd a takarítást...

Megkérlek hogy ne térj vissza ösztönösen a kályhához és ne kezd el ismét Cutlert fikázni mert eltereli a figyelmet az igazi problémákról, és bocs a személyeskedésért de kurvára zavar már (meg a 70szer ellőtt copy-paste hozzászólások is).

Sajnálom hogy ezt le kellett írnom de a topic jövője szempontjából fontosnak éreztem és úgy vettem észre hogy a finom jelzéseket meg ignoráltad eddig.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Jimmy most Tedyzhetsz itt Győrből, de sose szerettem Cutlert, sose tartottam egy jó irányítónak. Persze jó keze van meg kurva tehetséges meg mindent tud dobni. Bullshit... Egy 30 évesnél már nem arról kéne beszélni hogy tehetséges, hanem hogy zseni. Persze mindent tud dobni leginkább intet minimum kettőt meccsenként...Ez az ember a legjobban fizetett QB jelenleg a ligában. Nem vezér és egy QB- nak annak kell lennie. Mint mondtad idén minden szar. Itt nagytakarítás kell. A vezetőknek egyértelmű húznia kell. Trastmen, Tucker, Dekamillás. MRI- hez sajnos még nem fognak nyúlni... Én nem mondom hogy nincs igazad mert szar a fal, nem szakadnak el az elkapók, a "védelemben" kb tényleg 3 NFL szintű playa van. Itt egy teljes rebuild kéne azt pedig leginkább új QB-val szokás kezdeni. Persze tudom hogy reàlisan nézve nem tesszük ki Cutlert, de még mindig besírok, hogy hogy kapott ilyen szerződést...Jared Allen meg a 2. Legjobban fizetett játékosunk és van 1.5 sackje 9 meccs alatt. Abszolúte nem tényező. Ennyire leszarja vagy mi mert azt nem hinném hogy elfelejtett volna játszani...Mindenesetre nagy változások kellenek, mert ez így nem mehet tovább ...

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy dolog biztos, a legkelendőbb árucikk sok csapatnál a REMÉNY. Itt most ezt hogyan, miként fogják eladni, kurva nagy kérdés. Ha egy csapat ott vana tűzközelben, és évekig nem jön össze, akkor boritékolható az összeomlás (tavaly pl. Texans, Falcons, előtte Eagles), de itt nem erről volt szó. Jöttek nagynevű szabadügynökök a védőfalba, második év egy új rendszerben, aminek az alapjai nagyon erősnek tűntek. Ami most történik, annak nincs semmi értelme, papíron mindent jól csináltunk, mintha Emery olvasta volna a fórumot. Persze nem feltétlenül Kanadából igazolsz vezetőedzőt, aki 2 évig sose maradt meg sehol, és a DC a Browns-Jax útvonalat járta be, ami szintén nem feltétlenül jó jel. Ezt spékeld meg használhatatlan szabadügynökökkel, és használhatatlan újoncokkal, így megkapod ezt a történelmi mélypontot.
Kedves Barátaim, Tisztelt Vezetőség. Dobjatok a drukkereknek egy koncot, rúgjátok ki Trestmant most. Ettől nem lesz jobb a csapat, de rosszabb nem lehet. És a drukkerek elkezdik ízlelgetni a jövő évi szezon édes ízét a szájukban, amikor egy új brilliáns vezetőedzővel végre-valahára összejön.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Gyerekek, nincs itt semmi probléma. Rengeteget dolgoznak értünk a mieink. A sok hamis kritika azért van mert a marsi-gyíkemberek/nyugatbérencek/terroristák irigyek teljesítményünkre. Ne higgyetek ezeknek a hazugságoknak. A csikágói barna macit nem lehet lenyomni, éllovassá váltunk rengeteg mutatóban! A mi kedves vezetőnk megmutatja majd nekünk az utat, ha kell még macimenetet is szervezünk! 😊 És mikor egy homokos, szomorú, vizes síkra érünk, észrevesszük, hogy most a semmi ágán ülünk. Nincs tovább, ennyi volt. Véres forradalmat akarok! Bele kell lőni minden vezetőt a Michigan tóba.

A Packersnek meg csak annyit, hogy gg, well played.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Remelem mi nem igy terunk vissza a pihi utan (ellenetek). :-/ZoliZoltán
Miért? Nem akartok 50+ pontot szerezni?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Remelem mi nem igy terunk vissza a pihi utan (ellenetek). :-/
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Erre nem tudok mást mondani: SZÉGYEN! Lovie korszaka már egy szép álomnak tűnik....

Szerintem is a HC-tól bűzlik az egész....

Ezek nem felejtettek el focizni, ezek motiválatlanok....sőt....inkább tele van vmivel/vkivel a tökük, ez pedig öltözői gond....


Bye week után így jössz ki, bmeg?!?!?! Nem tudsz egy értékelhető playt hívni (amíg számít)?
Ha meg éppen sikerül, akkor mindenki szarik bele....fejben van gond, nem fociban....
Ez már látszódott a Bills ellen is....T. ezt nem tudja megoldani


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Két meccs 50 fölötti kapott pont.Cutlet takarodj! Viccen kívül este meglesem az fb-s bears valamit mert erősen gyanítok ilyen hozzászólásokat,teddy nem csak győrből.hpeter93
#Bears have allowed 50+ points 3 times in their last 11 games. Prior to that, they allowed 50+ points 3 times in their previous 759 games.

Sose nyomd fullba a teddyt. Azok meg fullba nyomják a teddyt

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Két meccs 50 fölötti kapott pont.Cutlet takarodj! Viccen kívül este meglesem az fb-s bears valamit mert erősen gyanítok ilyen hozzászólásokat,teddy nem csak győrből.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
CEO, GM, HC, edzők, játékosok. Egy ilyen sorozatnak nem 1 felelőse van. Nem is 2, nem is 3. Kollektív. Vannak rossz csapatok, rossz játékosokkal. Mi rossz csapat vagyunk, rossz mentalitással, rossz személyiségekkel, rossz döntésekkel. Ez a szégyenteljes.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A támadófal Webb-mértéke ezen a meccsen 9.5 volt. Nem volt tökéletes 10, az a performansz a 2011-es Vikings elleni utolsó meccsen egyszeri volt és megismételhetetlen. Bushrod talán maradhat, bár ő csak ebben a rendszerben használható, Long képeségeit jobban is ki lehetne használni. Mekkora előrelépés Angelohoz képest, hogy mostmár csak 3 kezdő kell a falba! Alshon Jeffery, köszönjük. A lehető legjobbkor mutatja meg, hogy semmi köze az elit státuszhoz. Tökéletes társa Brandon Marshall, aki összeomlik nyomás alatt. Martellus Bennett az egyetlen, akit szívesen látnék passzokat elkapni egy vérgőzös rájátszásmeccsen.

A védelembe ne is menjünk bele, 3 használható, jó szerződésben lévő erős csere/gyenge kezdő kaliberű játékos van ott, és talán Fullerből lesz valami. Talán. A többi elvesztegetett pénz, idő, és energia.

De mondd, ki ő?! Ő, ki csak a legnagyobb viharok idején, a legsötétebb órákban lép színre, hogy ragyogó mosolyával rosszkedvünk telét tündöklő nyárrá változtassa át! Ted(dy Győrből) Phillips, ki biztos kézzel helyezte eme patinás franchise kulcsát előbb Jerry Angelo, majd Phil Emery kezébe! De bizony mondom néktek három a magyar igazság Teddy, ezúttal nem fogsz hibázni... ekkorát...... mert szerencsére nem lehet kiesni ebből a ligából

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintetek ha top 5 - Ben draftolhaunk megpróbálunk rámenni QB-ra és kitesszük Cutlert?Tomcsik
Megpróbálhatsz rámenni nagyon sok mindenkire. Kezdjük először a támadófallal, aztán hoznék néhány olyan elkapót, aki nem szarik bele az egészbe. Aztán folytatnám ott, hogy olyan védelmet küldeni a pályára, amelyik nem ad fel 50+ pontot 2 egymást követő meccsen 1920 óta először. Megpróbálhatunk rámenni irányítóra bazmeg? Megpróbálhatsz. Beszéljünk erről. Nézz már körbe a ligában csezd meg. Nem nehéz, ott van az nfl.com, ott vannak az irányítók a statisztikáik, milyen mérlegük volt, hol draftolták őket, hány csapatuk volt azóta. Válaszd ki közülük a 10 szerinted legjobat, és tedd mellé, hogy a védelem a karrierük alatt hány pontot adott fel meccsenként, hány sacket kaptak passzkísérletenként, meg néhány ilyen apróságot. Véletlenül se végy tisztességes general managert, és vezetőedzőt például, sikeres csapatok nem így kezdik. Tegyük ki Cutlert, hívjuk vissza Ortont, legalább nem kell többé ilyen Teddy Győrből kaliberű faszságokat olvasni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Még nem éltem àt il yen szégyent Bears szurkolòként. Ez valami rémálom volt. Remélem ezzel elindul valami átalakulás, ez így nem mehet tovább. Egy ilyen patinás club többet érdemel. Jó éjt a fent maradó szurkoló társaknak.