Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
az egész Cutler-balhéról csak annyi jut eszembe, hogy micsoda kiakadás volt itt, mikor páran sokalltuk a pénzt, amit adtak neki. 126 misi? woao.Amadeus91
Én is sokalltam, nagyon is, de a folyamatos cap emelés miatt a bears jövőjére gyakorolt hatása már nem olyan számottevő.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
az egész Cutler-balhéról csak annyi jut eszembe, hogy micsoda kiakadás volt itt, mikor páran sokalltuk a pénzt, amit adtak neki. 126 misi? woao.Amadeus91
Szomorú, ha csak ennyi jut eszedbe....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 949
az egész Cutler-balhéról csak annyi jut eszembe, hogy micsoda kiakadás volt itt, mikor páran sokalltuk a pénzt, amit adtak neki. 126 misi? woao.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Sziasztok! Én nem tudok napirendre térni a Cutler padoztatás felet. Miután megnéztem HC interjút az után se lett tisztább a kép. Erősen gondolkozok, hogy hol van a ráció ebben a lépésben, de nem találok semmit.

Ha Trestman azért nem kapja azt Cutlertől, amit kér mert Cutler szánt-szándékkal nem hajtja végre az utasításokat, akkor érthető. Ebben az esetben viszont a hisztis Cutlernek már rég Greg Jennings üzemmódban kéne tolnia a média kommunikációt. Ezzel szemben Trestman interjú alapján én úgy értelmeztem, hogy egyszerűen azért cseréli mert szar. Ilyet viszont csak akkor lép meg valaki, ha van egy B terve. Például mikor hezitált és már nem is játszott nálunk a megszokott szinten Favre (főleg az utolsó előtti két évében, ő is adott el annyi labdát 2005-ben, mint az Adidas). Viszont nálunk ott volt a padon Rodgers, akiről akkor még azért nem sok minden derült ki. Na most lehet akármilyen szar is Cutler, Clausen bizonyítottan nem lesz jobb. Meg lehet nézni a statisztikai múltját, magáért beszél. De ne menjünk ilyen messzire. Ott van Jani Foci és a Cleveland. Róla ugyan nem lehetett biztosra tudni, hogy nem áll készen, de Pettine megmondta, hogy nem áll készen. Padoztatták Hoyert és katasztrófa lett. Lehet, hogy vele sem lett volna jobb, de rosszabb biztos nem (mert 0 ponttól kevesebbet nem lehet elérni).

Ha pedig az az érv, hogy Trestman és a vezetőség hosszú távon lemondott Cutlerről és tiszta lappal akarnak kezdeni az félelmetes. Az a legnagyobb hülyeség, amit valaha hallottam. Ha más nem az idei év a bizonyíték arra, hogy QB nélkül nem megy. A már emlegetett Cleveland, vagy a Houston, vagy a Buffalo, vagy még vagy 10 franchise a megmondhatója, hogy a 4-12-t és 11-5 között lehet a különbség egy közepes QB. Évtizedeket is igénybevehet egy franchise QB megtalálása, főleg, ha szét van esve a csapat.

Tud valaki példát mondani rá, hogy úgy raktak ki kezdő irányítót, hogy nem volt a láthatáron hot prospect (mint pl Luck) és működött?GNG
Pont ez a lényeg, amikor hetek óra mindenki a véredet szívja Browns/Bears (Skins), megadják a hangadóknak amit akarnak (mert gyenge jellemű a fo/hc) Hoyer helyett Johnny, Cutler helyet Clausen, hogy végre befogják a pofájukat és saját szemükkel lássák, hogy mennyire nincs alternatíva és nem ők a s@gghülyék.

Cutlert, mint Romot meg a média csinálja ki. Azért mert látszólag beleszarnak az egészbe, senki nem védi meg őket, nem áll ki értük és a média meg olyan, mint egy gyerekcsürhe, nem tudják hol a határ és addig kínozzák a kipécézettet míg össze nem roppan (a South Park Britney-s epizódja jut erről eszembe) Így fordulhat elő, hogy még a special team hibáiért is ők lesznek a hibásak.

Mint ahogy ezt korábban mások is írták már ez jellembeli és nem tudásbeli hiba.

Én nem vagyok Cutler párti, bár jó QB-nak (top 10 vége) tartom, de pont amiért nem áll ki magáért és küldi el a picsába a médiát jó hangosan, azért lesz ő az örök bűnbak bárhová is megy. És hogy miért nem védi meg senki?
1, Mert nem egy vezér típus aki mögé felsorakozik az egész öltöző
2, Mert ha az öltöző felsorakozna mögötte, akkor el kellene ismerniük, hogy szar minden (coach/OL/D) és inkább, hagyják, hogy egyedül vigye le a balhét, nehogy őket kezdje el kivesézni a média.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sziasztok! Én nem tudok napirendre térni a Cutler padoztatás felet. Miután megnéztem HC interjút az után se lett tisztább a kép. Erősen gondolkozok, hogy hol van a ráció ebben a lépésben, de nem találok semmit.

Ha Trestman azért nem kapja azt Cutlertől, amit kér mert Cutler szánt-szándékkal nem hajtja végre az utasításokat, akkor érthető. Ebben az esetben viszont a hisztis Cutlernek már rég Greg Jennings üzemmódban kéne tolnia a média kommunikációt. Ezzel szemben Trestman interjú alapján én úgy értelmeztem, hogy egyszerűen azért cseréli mert szar. Ilyet viszont csak akkor lép meg valaki, ha van egy B terve. Például mikor hezitált és már nem is játszott nálunk a megszokott szinten Favre (főleg az utolsó előtti két évében, ő is adott el annyi labdát 2005-ben, mint az Adidas). Viszont nálunk ott volt a padon Rodgers, akiről akkor még azért nem sok minden derült ki. Na most lehet akármilyen szar is Cutler, Clausen bizonyítottan nem lesz jobb. Meg lehet nézni a statisztikai múltját, magáért beszél. De ne menjünk ilyen messzire. Ott van Jani Foci és a Cleveland. Róla ugyan nem lehetett biztosra tudni, hogy nem áll készen, de Pettine megmondta, hogy nem áll készen. Padoztatták Hoyert és katasztrófa lett. Lehet, hogy vele sem lett volna jobb, de rosszabb biztos nem (mert 0 ponttól kevesebbet nem lehet elérni).

Ha pedig az az érv, hogy Trestman és a vezetőség hosszú távon lemondott Cutlerről és tiszta lappal akarnak kezdeni az félelmetes. Az a legnagyobb hülyeség, amit valaha hallottam. Ha más nem az idei év a bizonyíték arra, hogy QB nélkül nem megy. A már emlegetett Cleveland, vagy a Houston, vagy a Buffalo, vagy még vagy 10 franchise a megmondhatója, hogy a 4-12-t és 11-5 között lehet a különbség egy közepes QB. Évtizedeket is igénybevehet egy franchise QB megtalálása, főleg, ha szét van esve a csapat.

Tud valaki példát mondani rá, hogy úgy raktak ki kezdő irányítót, hogy nem volt a láthatáron hot prospect (mint pl Luck) és működött?
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
a legutóbbi 4 meccset nem láttam élőben, de ezt muszáj leszek most, erre jó volt a csere.
Ezt a lecseréljük, hogy ne sérüljön meg dumát könyörgöm hagyjuk, mert bruttó faszság.kovi470
YOU PLAY TO WIN THE GAME!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Ezért nem éri meg:
 www.csnchicago.com/bears/schefter-bears-could-get-fourth-round-pick-jay-cutler

Persze ez mind csak spekuláció, de most komolyan, ha nincs TOP 1-3 picked, akkor nem dobod ki a QB-at. Egy 3.- 4. körös pick-ért (egyéni vélemény).Toto21
Kaptok érte egy Folest

több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
a legutóbbi 4 meccset nem láttam élőben, de ezt muszáj leszek most, erre jó volt a csere.
Ezt a lecseréljük, hogy ne sérüljön meg dumát könyörgöm hagyjuk, mert bruttó faszság.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha naiv lennék azt mondanám, pontosan ezért padoztatják, hogy ne sérüljön le az amúgy is felesleges 2 meccsen.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahelyett hogy értékelnétek a gifet, amit leloptam valahonnan.... gyöngyöt szórok elétek bazmegfüligjimmy
Egy értékelhetetlen játékon mit értékeljünk 😉?

Amúgy ja kb ez összefoglal mindent, ami az idei évet jelenti:

Az egyik elvált, a másikat feldöntik, a harmadik díszőrséget áll, és végén Cutler örülhet a megfeszített munka jó gyümölcsének.dande
Amúgy otthagyott a Saint ellen vagy 70 yardot a pályán, 10 lószar semmit se érő passzt, ami nyilván idegbeteggé teszi Trestmant, amit egyrészt megértek, másrészt a rendszere egy kalap szart se ér, és egy jellemtelen ideggyenge csávó ráadásul. Ha valaki nekem ezt 5 hónappal ezelőtt mondja, kiröhögöm.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahelyett hogy értékelnétek a gifet, amit leloptam valahonnan.... gyöngyöt szórok elétek bazmegfüligjimmy
Egy értékelhetetlen játékon mit értékeljünk 😉?

Amúgy ja kb ez összefoglal mindent, ami az idei évet jelenti:

Az egyik elvált, a másikat feldöntik, a harmadik díszőrséget áll, és végén Cutler örülhet a megfeszített munka jó gyümölcsének.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahelyett hogy értékelnétek a gifet, amit leloptam valahonnan.... gyöngyöt szórok elétek bazmeg

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
ezt a center hibázta el, jobbra kellett volna blokkolni, pontosabban ez volt a blokkkiosztás; mindenki jobbra...
ő meg elment balra.
megjegyzem ha Kyle megfogja az első/szembenállót, akkor a jobbról jövő gázolt volna át Cutleren teljes sebességgel
plusz a futó is atyaúristen mit csinált 😀, ez ki volt?sapka
Az Forte volt 22-esben. És igen ez bizony Garzáé volt akit kb 5x tövig leszopattak a meccsen. Lonngra 2 lendületből ráfutó ember jutott, azért lépet el balra, mert próbálta menteni a center faszságát, majd megpróbált visszaváltani...Long kiszolgáltatott volt, ő még az egyik legjobb falemberünk, de futásblokkolás egész évben szar volt nálla is, mint ahogy a többieknél is...

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Bazza a fenènek de kène Samu, de akkor màr inkàbb ő vagy RG3 semmint egy negyedik jörös draft Pick . Én annak örülnék a legjobban ha MRI és az edzők repülnének. Cutler maradna, az új edzők meg csinálnának egy ütős D-t és normális play bookot amiben a futás is megtalálható lenne...kicsit levennék a terhet Cutler vàlláról....Nem tudom mi lesz, de én az utolsó vrrziót választanám, még úgy is hogy nem vagyok Cutler fan...

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jake Long a Szupersztár

füligjimmy
És az ilyenek után szűrik le azt, hogy Cutler a szar, meg ő a bűnbak. LOL. F*ck logic.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ezt a center hibázta el, jobbra kellett volna blokkolni, pontosabban ez volt a blokkkiosztás; mindenki jobbra...
ő meg elment balra.
megjegyzem ha Kyle megfogja az első/szembenállót, akkor a jobbról jövő gázolt volna át Cutleren teljes sebességgel
plusz a futó is atyaúristen mit csinált 😀, ez ki volt?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Cutler hibája mert ugrott el előlük.


több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jake Long a Szupersztár

füligjimmy
Nem Kyle?

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jake Long a Szupersztár


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Culter jövőre is NFL kezdő QB lesz 15 millió dollárért. A legrosszabb, ami történhet, hogy Trestman csodát csinál, és akkor jóül jártunk. Én minden világsajtóban lenyilatkoztam, hogy Clausen fan vagyok, Jimmy Boy első meccse után természetesen nem lehettem töbé.

Én jobb szerettem olyan csapatot nézni, amikor áltathattad magad azzal, hogy csak egy irányító hiányzik az igazi sikerhez. Inkább térjünk vissza ehhez. Ezt a mélységes dilettanizmust szánalmas nézni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát ennél sokkal rosszabbra számítottam. Jay meglehetősen megerőltette magát és felvette a jó pofizós arcát, elég profin lehozta, de a non verbális jelek, főleg az állandó vakaródása azért sok mindent elárul.

Azért arra a kérdésre, hogy ez volt az utolsó Bears meccse az a válasz, hogy igen már átfutott az agyán elég sok mindent elmond, hogy miként látja ő a helyzetét.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért ne adna a Bills egy 2.köröst? Inkább húzna ott egy lutri QB-t?
Vagy Orton lesz a megoldás? Esetleg valamelyik FA zseni?
Szinte minden poszton megvannak, egy irányítónyira vannak attól, hogy reális cél legyen a Pats megszorongatása és a PO.
Bocsi a bazi nagy offért.

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A legjobb lenne, ha maradna.hpeter93
Ki Trestman vagy Emery 😉 😛?dande
Idontcare

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most megy a sajtótájékoztató. Trestman már elmondta, milyen jól edzenek. Hivatalos honlapon lehet követni. Elv Jay jön utána.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Cutlernek a Bills lenne a legjobb opció. Remek védelem, jó elkapók, nincs irreálisan nagy elvárás, van támadófal és futójáték stb.
Szerintem a Billsnek megérne egy második körös cetlit is, mert a QB-n kívül nincs ordas nagy needjük.
Win-win.Bazzani
Múltkor már beszéltük ezt a Bills topikban. Tán még a Texans és a Rams lenne hasonlóan jó fit. A többi potenciális csapatnál azért valljuk meg sok minden nem adott, de a fentebb említett 3 együttes needje egyértelműen az irányító, s hát nekik kb marad Hundley a drafton. Cutler két éves szerződéssel menne át.tüsi91
én a helyében tuti a texansba mennék ha e közül a 3 csapat közül kéne választani. Billsbe a Pats miatt tuti nem mennék, bár tényleg jó fit, de a legszerencsésebb neki a Texans lenne.davemayer
Trade esetén nem sok beleszólása lenne, hogy hova kerül.
A Bills nehéz szívvel adna érte 2. kört, mivel már 1. körösük sincsen. Rams azonos konferencia; oda a Bears FO nem adná szívesen. Texans jó esély, egy ilyen kaliberű QB ott sok mindent helyre rántana. Kérdés, hogy BoB-nak megfelel-e a személyisége. Képességekben stimmelne, a hasonló stílusú Mallett draftolásakor ő volt a Pats OC.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)