Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Sziasztok, ugy hiszem pocsek evunk volt de majd jovore vagy utana....😊))
Boldog karacsonyt kivanok mindannyiotoknak!
 www.facebook.com/video.php?v=10152952525799452
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Idióta helyett én inkább a könnyen felismerhető karakter kifejezést használnám. És vele nemcsak védelem lenne, hanem simán Top10 futójáték is. Sikertelenek, de talán 10 játékost ha tudnék mondani abból a csapatból, aki máshol is megállná a helyét. Offense-ből kettőt. Jobb game planner, mint Big Love. Hamár Big Love, a liga legrosszabb mérlegét tudta úgy összelapátolni, hogy a saját szája íze szerint alakíthatta ki a rostert. És senkinek egy rossz szava nincs erre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Rex egy idióta, de tény, hogy defense lenne errefelé....
Haribó valóban kiváló HC lehetne, de az uccsó év Friscóban nem véletlenül ment a levesbe...nem tudom, hogy igaz-e, de több helyen láttam, hogy az öltöző kihátrált mögüle....ilyenünk épp most van....ráadásul az Oaklandnél marhára akarják....mondjuk egy próbát mindenképpen megér...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nálam a favorit Rex Ryan, mégpedig azért, mert az ő csapata nem lenne pofozógép a csoportban. OC kérdéses. Shanny ideális jelölt rövidtávra (62 éves, fiatalabb mint Arians, aszittem 70 felett jár). Forte-Bennett-Jeffries-Cutler (Marshall idén is, jövőre aztán pláne csak egy kirakatember). DC kérdéses. Quinn - szerintem Bradley intő példa lehet. Bowles egy jó védelmet vett át, igaz kidőlt a fele a kezdőnek, és még mindig tartják magukat. Hue Jackson szerintem szintén jó edző. Nyilván Harbaugh messze No.1, azért illene legalább ajánlatot tenni elé.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Szülinapra jersey most pulcsi... Alakul a kollekció... Remélem egyszer ezekbe öltözve nézhetem a super bowl-ban a csapatot 😀

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Ennek így semmi értelme.
Miért nem próbálják ki Falest?
Én elvesztettem a fonalat.Bazzani
Mi mar regen, csak neha felsirunk, mint az az orvos, akinel Zambo Jimmy megszuletett.......... Egyebkent boldog Karacsonyt! Ujevig meg talalkozunk!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Lehet, hogy meredek elképzelés, mind a két edző (lehet hogy el sem jönnének az egyetemi ligából), de Jimbo Fisher vagy Urban Meyer HC-nak?MirrMurr
Jimbo most hosszabbítottbaggio
Meyer még mindig nem lehet rossz megoldás. Azért szép eredményeket ért el a Floridával és az OSU-val is
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Lehet, hogy meredek elképzelés, mind a két edző (lehet hogy el sem jönnének az egyetemi ligából), de Jimbo Fisher vagy Urban Meyer HC-nak?MirrMurr
Jimbo most hosszabbított


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Lehet, hogy meredek elképzelés, mind a két edző (lehet hogy el sem jönnének az egyetemi ligából), de Jimbo Fisher vagy Urban Meyer HC-nak?
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Quinn már 44....

MRI-t sem akarom itt látni, remélem, DeCosta mostmár eljönne Baltimoreból....Caseiro sem rossz lehetőség, csak ő a haverját favorizálná (McDaniels)

Hamiltonnal kibékülnék....Def minded-et szeretnék, de ha O-guy kell, akkor legyen ő....ne Gase, végképp ne McDaniels....az egy állat....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bowles nálam abszolút top favorit. Kicsit olyan Big Love féle. Csendes típus, szeretik a játékosok és bomba jó védelmet rakott össze, pedig van hiányzója bőven és tálentumban sem áll mindenki előtt az a védelem. Ráadásul Bowles nagyon Emery típusú HC. (Feltéve, ha Phil marad...)

Quinnről már érdeklődtem én is a Hawks topikban. Ott is megoszlanak a vélemények róla. Nem tudom Chicagoban egy "zöldfülü" 36 éves HC mennyire lenne sikeres.

Hamilton ne. De tényleg. Elhiszem, hogy jó munkát végez a Coltsnál, de mindenképpen defensive minded HC legyen.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Kellemes ünnepeket minden mackótársnak, és nem mackótársnak is.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na jó, foglalkozzunk komolyabb dolgokkal:

Nálam Dan Quinn, Bowles (bár ez a legutóbbi meccs nem sikerült szépre) simán szóba jöhet HC-nak, és kövezzetek meg, de Hamilton sem semmi OC-ként, szal még akár ő is....
College szinten Mullen....

Jöhet a sav....karácsonyi sav.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Long kibaszott vicc. De van benne fájör meg passön, szóval megérdemli.

Asszongya az egyik okos, hogy Clausen mennyivel jobban azonosította a blitzeket, és hívta át a protekszönt, amit Cutler nem tudott megtenni normálisan egész szezonban. A Lions blitzeinek száma: 5. Abból 1 sack, 3 hit. Hát kurvára jobban áthívta, az biztos.füligjimmy
Kérdezném Tőled mint szakértőbbtől nálam.
Szerinted azért használhatott jóval kevesebb blitzet (mennyi lehet amúgy normális esetben?) a Lions D mert nem akarták kijátszani a kártyákat a Packers meccs előtt? Mert én a meccs előtt azt gondoltam, hogy állandóan ott leszünk Clausen arcában mivel nehezen kezeli a nyomást, mindig ezzel volt problémája.Bazzani
Ilyen pöcsöm wr screen jobbra, wr screen balra, tight end flat route játékra hülyeség lett volna 5-6 emberrel nyomni. Forte így is bevitt egyet, azért counter blitz játék még itt is van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Long kibaszott vicc. De van benne fájör meg passön, szóval megérdemli.

Asszongya az egyik okos, hogy Clausen mennyivel jobban azonosította a blitzeket, és hívta át a protekszönt, amit Cutler nem tudott megtenni normálisan egész szezonban. A Lions blitzeinek száma: 5. Abból 1 sack, 3 hit. Hát kurvára jobban áthívta, az biztos.füligjimmy
Kérdezném Tőled mint szakértőbbtől nálam.
Szerinted azért használhatott jóval kevesebb blitzet (mennyi lehet amúgy normális esetben?) a Lions D mert nem akarták kijátszani a kártyákat a Packers meccs előtt? Mert én a meccs előtt azt gondoltam, hogy állandóan ott leszünk Clausen arcában mivel nehezen kezeli a nyomást, mindig ezzel volt problémája.

több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Boldog Karácsonyt mindenkinek! Jövő ilyenkor PO-ra készülhetünk 😊

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Long kibaszott vicc. De van benne fájör meg passön, szóval megérdemli.

Asszongya az egyik okos, hogy Clausen mennyivel jobban azonosította a blitzeket, és hívta át a protekszönt, amit Cutler nem tudott megtenni normálisan egész szezonban. A Lions blitzeinek száma: 5. Abból 1 sack, 3 hit. Hát kurvára jobban áthívta, az biztos.füligjimmy
Jaj Jimmy nem úgy van az 😀 . Azért bliccelt csak 5x a Lions, mert látták hogy Clausen kiszúrta a tervet, ezért inkább nem is blicceltek végül 😀 . Clausen a ravasz róka nem csak jól hívta át a játékokat, de radikálisan lecsökkentette még a Lions D blitz számait is, mert annyira all pró. Érted már ? 😀

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Fortét rendszeresen így kezelik, annyira nem lepődtem meg, hogy kimaradt, beleillik a mintába....csak marhára gusztustalan az egész....

Kellemes Ünnepeket Nektek!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Long kibaszott vicc. De van benne fájör meg passön, szóval megérdemli.

Asszongya az egyik okos, hogy Clausen mennyivel jobban azonosította a blitzeket, és hívta át a protekszönt, amit Cutler nem tudott megtenni normálisan egész szezonban. A Lions blitzeinek száma: 5. Abból 1 sack, 3 hit. Hát kurvára jobban áthívta, az biztos.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Minden fórumtársnak békés, meghitt karácsonyt kívánok. Jövőre új stábot és PO-t liga elit védelemmel 😀 ( azaz boldog új évet ) GO BEARS

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kyle Long az egyetlen ProBowl választott tőlünk. Minden elfogultság nélkül Fortenak bőven benne kellene lennie.

Visszajött Austin Lane, aki premeccseken egész jó volt. Willie Young IR.

Minden Bears fannak Boldog Karácsonyt egyben!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
The Bears are allowing 4.06 fewer yards per carry 'up the middle' this year (2.96, 1st in NFL) than last (7.02). Credit to Paea, Ratliff.

Ez brutál. Bring back Paea.tüsi91
Ja Paea úgy néz ki beérett, reméljük nem csak erre az évre szívta fel magát...Ratliff ennyi pénzért nagyon jó... És úgy látszik Ferguson és Sutton is használhatóak lesznek. Ráadásul a sackokat is szépen gyűjtögették. Ezért mondtam hogy bár lesz egy Suh meg Fairley a piacon én nem költenék pénzt DT-re, inkább tuningolnám az LB, DB sort...Amúgy kell DE, de ebben a Baas gyerekben lehet valami, remélem egy kicsivel több snappet is kaphat majd Allen és Houston rovására...Houstonnál nem tudom mi lesz... Ritka ócska egy szezont futott, teljesen súlytalan volt, kőkemény egy sack összejött neki, tudjuk az eredményét...ACL után lesz és pech hogy Young is 1 meccsel a vége előtt sérült le...Draftról vagy FA - ről mindenképp kell egy DE, de remélem Baas fejlődik majd és kicsit többet lesz a pályán...

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
The Bears are allowing 4.06 fewer yards per carry 'up the middle' this year (2.96, 1st in NFL) than last (7.02). Credit to Paea, Ratliff.

Ez brutál. Bring back Paea.tüsi91
Rajtuk nem múlik

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
The Bears are allowing 4.06 fewer yards per carry 'up the middle' this year (2.96, 1st in NFL) than last (7.02). Credit to Paea, Ratliff.

Ez brutál. Bring back Paea.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 053 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha még Packers drukker lennél megértenémtüsi91
Én az vagyok, de a kulcsposztokat érintő nagytakarításban én is csak őt tartanám meg, és nem azért mert szenved ellenünk mindig. Jó játékos az én nézetemben. Nem lehet minden csapatnak elit QB-ja, de én a középszernél is jobbra tagsálom. Példaként a PO csapat Cincibe dobáló Daltonnál pl nálam klasszisokkal jobb.


Liverpool Fc fan