Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hearing the #Bears will sign S Antrel Rolle

Csempiönsip.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
ESPN Source: S Da'Norris Searcy's camp is "still in active talks with the Chiefs and the Bears along with the Titans at this hour."  espn.go.com/…/player/stats/_/id/14143/danorris-searcy

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jimmy Clausen one-year Bears deal: $1.125 million, $745,000 salary, $262,500 signing bonus. Eladta magát a Lions ellen...

Searcy aláírt a Titanshez, pedig őt elnéztem volna itt... Ron Parker a Chiefs safety/CB-je jelölt még. Virgil Green TE jöhet a Broncostól. Iker Jonathan Casillas és Knighton iránt is van érdeklődés. Én nem számítok nagy nevekre, de talán Fangio garancia arra, hogy egy jó egységet rak össze. Igaz csak munkásemberekből nem lesz elit, ezt is tudomásul kell venni...

szerk.: Green marad a Denverbe.
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jimmy akkor örülne, ha öket hozná Pace a csapathoz:

 www.mensfitness.com/women/galleries/10-hottest-nfl-cheerleaders-season/slide/2Toto21
Ki nem örülne nekik?
Mondjuk némelyiknek kifejezetten betonkeverő arca van, de nem lehet minden tökéletes....Bear
..hát ezen kifejezetten besz*tam Bear. 😀 Fene azt a tábori kulacs pofájukat. 😀
Egy jó székely ismerősöm szokta mindig mondani mikor reggel hozzák be a dolgozóknak a lángost,hogy "egyen a pánkó szájad palacsintát" 😀 😀 😀 Hirtelen ez jutott eszembe erről.
Nagy erősítés kellene....és ilyen telivérekkel a pálya szélén...lehet a fiúk is jobban teljesítenének.
Visszatérve a földre...szerencsére Hartline nem itt köt ki. Helyette pici pénzért jöhetne Lance Moore. (A szenteknél szerettem a játékát. Jó hangulattal lehetne az öltözőre is.)
Kíváncsi leszek mi lesz Orakpo-val..vagy Fairley-vel...vagy Knighton-nal. Várom a fejleményeket.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jimmy akkor örülne, ha öket hozná Pace a csapathoz:

 www.mensfitness.com/women/galleries/10-hottest-nfl-cheerleaders-season/slide/2Toto21
Ki nem örülne nekik?
Mondjuk némelyiknek kifejezetten betonkeverő arca van, de nem lehet minden tökéletes....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Jimmy akkor örülne, ha öket hozná Pace a csapathoz:

 www.mensfitness.com/women/galleries/10-hottest-nfl-cheerleaders-season/slide/2
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na...ez már jobban rendben van....ha igaz.... 😊

 nfltraderumors.co/report-bears-actively-shopping-jay-cutler-for-a-reasonable-return/


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Cutler is the man idén is a szeles városban:
Bears fully expect Jay Cutler to be their QB this season, per @mortreport.(Schefter)
iktriad
Várható volt . Cutolni nem tudtuk, ilyen szezon után ekkora szerződéssel nincs az a barom aki normális árat adott volna érte...Amúgy se találtunk volna nálla jobbat...

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cutler is the man idén is a szeles városban:
Bears fully expect Jay Cutler to be their QB this season, per @mortreport.(Schefter)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Felvettem a bowl.hu-s bakancslistámra: megélni azt a napot, amikor Jimmy-nek tetszik egy Pace igazolás 😊vandeminek
Szerintem nyugodtan módosítsd, hogy amikor Jimmynek bármi is tetszik ami a Bearsel kapcsolatos 😀

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Felvettem a bowl.hu-s bakancslistámra: megélni azt a napot, amikor Jimmy-nek tetszik egy Pace igazolás 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Kevés Ravens meccset nézel Jimmy 😊.

Loftont kirakta a Saints. Én biztos felhívnám, hogy lenne-e kedve.tüsi91
Hát.... évente max. 5 darabot. De ezek szerint azt is rosszul. A PFF mit mond róla, az érdekel engem igazából.füligjimmy
 www.profootballfocus.com/blog/2015/03/03/free-agent-profile-pernell-mcphee/
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, utoljára. Ha valaki szupersztár lóvét kap, akkor ne PFF secret superstar legyen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
 www.profootballfocus.com/blog/2012/05/25/secret-superstar-pernell-mcphee-dt-baltimore-ravens/
Ez volt a rookie szezonja,akkor nyáron megműtötték a térdét ,a következő szezont,ha jól emlékszek PUP-on töltötte,lassú volt,a játéka kvint esszenciáját a gyors kezdősebességet nem tudta hozni.
A 3. szezonja a sérülésekről szólt,most utolsó szezonjában hasított.
Adalius Thomas volt ilyen sokoldalú játékosunk,ő 6.körben jött,McPhee az 5.-ben.
Az ilyen sokoldalú játékosok a kedvenceim,Thomas-McPhee,nem tudom,ki lesz a következő.
Nem igazán értem,miért engedjük el az ilyen gyöngyszemeket,mint AD vagy most McPhee,Ozzy viszont jobban ért hozzá,mint én 😊
Fangio Ravens szerű D-t tol,tudja,mit kell vele játszatni.
Nagyon jó játékos,szerintem - bár ez nézőpont kérdése - ő javította a belső nyomással ,a Suggs-Doom hatékonyságát kívülről.
Alapvetően passrusher,bárhonnan,viszont ha futnak felé nem ijed meg.

Az Achilles-sarka az egésznek,hogy nálunk 50-60 % körüli snap számot nyomott és ebben a tartományban volt a legjobb,nem tudom bírni fog e 70-80 % körüli terhelést sérülés nélkül.kátrány
Na igen a sérülékenysége aggasztó lehet, mondjuk hála istennek a garantált pénze szerintem korrekt, szóval ha netán lesérül legalább egy kicsit be vagyunk biztosítva. Kérdés mit tud ha nem csak rotációban van, de majd kiderül. Amúgy ettől még remélem pass rushert húzunk a drafton McPhee mehet a QB-rá bárhonnan, az újdonsült pass rusherünk meg duplázza a terrort...

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.profootballfocus.com/blog/2012/05/25/secret-superstar-pernell-mcphee-dt-baltimore-ravens/
Ez volt a rookie szezonja,akkor nyáron megműtötték a térdét ,a következő szezont,ha jól emlékszek PUP-on töltötte,lassú volt,a játéka kvint esszenciáját a gyors kezdősebességet nem tudta hozni.
A 3. szezonja a sérülésekről szólt,most utolsó szezonjában hasított.
Adalius Thomas volt ilyen sokoldalú játékosunk,ő 6.körben jött,McPhee az 5.-ben.
Az ilyen sokoldalú játékosok a kedvenceim,Thomas-McPhee,nem tudom,ki lesz a következő.
Nem igazán értem,miért engedjük el az ilyen gyöngyszemeket,mint AD vagy most McPhee,Ozzy viszont jobban ért hozzá,mint én 😊
Fangio Ravens szerű D-t tol,tudja,mit kell vele játszatni.
Nagyon jó játékos,szerintem - bár ez nézőpont kérdése - ő javította a belső nyomással ,a Suggs-Doom hatékonyságát kívülről.
Alapvetően passrusher,bárhonnan,viszont ha futnak felé nem ijed meg.

Az Achilles-sarka az egésznek,hogy nálunk 50-60 % körüli snap számot nyomott és ebben a tartományban volt a legjobb,nem tudom bírni fog e 70-80 % körüli terhelést sérülés nélkül.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
jimmy teljesen egyértelmű volt hogy lesznek ilyen dealek, ezen nem értem miért akadsz fent. Nincs jelenleg 3-4 éve Pace-nek egy normális D-t összedraftolni, kell több FA-igazolás+ egy jó draft hogy jövőre egyáltalán használható alakulat legyen ebből a mostani defenseből. Nekem ez egy pozitív igazolás mert ugyan benne van a bust lehetősége de az is benne van hogy szereztünk egy hasznos (és nem töltelék) játékost. Az meg hogy mennyit kap fontos kérdés, de sosem értettem hogy egy deal megítélését csak ez hogy befolyásolhatja. Nem ő lesz a megváltó, de nem is lesz olyan homály mint a mostani keret 99%, ergo ide upgrade.davemayer
Anticiklon van. Komolyan. Picsogok egész nap. Dehogy Top10 lóvé egy karrier cserejátékosnak ne lenne sok, azt tagadom.
Tavaly az összes veterán élete legrosszabb szezonját futotta. Én védtem Tuckert, mondván csak annyi moslékot kapjon ő is, amennyit megérdemel, de a szezon második fele engem is meglepett. Nem hiszem, hogy ne lenne 10 használható játékos. Nyilván nem Bostic, de a secondary/védőfal azért hozza az NFL átlagot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
McPhee nagy igazolás!! Még a végén meg kedvelem a Bears-t is 😉metaxa17
Nem hiszem,párszor lecsapja Rogerst és mindjárt gyűlölni fogod 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
jimmy teljesen egyértelmű volt hogy lesznek ilyen dealek, ezen nem értem miért akadsz fent. Nincs jelenleg 3-4 éve Pace-nek egy normális D-t összedraftolni, kell több FA-igazolás+ egy jó draft hogy jövőre egyáltalán használható alakulat legyen ebből a mostani defenseből. Nekem ez egy pozitív igazolás mert ugyan benne van a bust lehetősége de az is benne van hogy szereztünk egy hasznos (és nem töltelék) játékost. Az meg hogy mennyit kap fontos kérdés, de sosem értettem hogy egy deal megítélését csak ez hogy befolyásolhatja. Nem ő lesz a megváltó, de nem is lesz olyan homály mint a mostani keret 99%, ergo ide upgrade.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Szerintem Fangio megtalálja a helyét, nem rossz igazolás ez. Persze nem egy sexy pick, de az egyik OLB poszt letudva. A kérdés, hogy a másik oldalra kit szánnak. Egyenlőre ez nagy talány.

Más. Hudson ment a Raidershez. Wisniewski így igazolható lenne. Állítólag érdeklődünk is.tüsi91
Wisni ugyanaz a szint, mint Houston tavaly. Félszemű volt a vakok közt, aztán elhitte magáról, hogy ér 7 milliót évente. Ha megnézitek az utóbbi évek FA raidereit mind ilyen volt: Wheeler (most rakta ki a Miami), Bryant, Houston, Huff, Kelly. Veldheer volt az egyetlen, aki másutt is vitte valamire.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Oké, ha leszámítjuk a top5-ben draftoltakat, akkor a 2. szerződésükkel több garantáltat kapott Tamba Hali, Junior Gallette, Clay Matthews, Robert Mathis. Tavaly kiváló ütemérzékkel, körülbelül ugyanígy megfizettük Jared Allent, Lamarr Houstont. Mi lenne, ha elkezdenénk ezeket darftolni? Tudjátok, az olyan szar csapatokhoz hasonlóan, mint a Ravens. Én elhiszem, hogy akkora király volt a srác a Ravens védelembe, mint Váczi Zoli kilencvennyolcba', de Top10 lóvét kap, és akkor milyen jó deal volt? Amúgy ha belefér, akkor jöjjön, inkább költsék el, mint ne költsék el. De a Ravens valahogy el tudja engedni ezeket a srácokat, aztán talál helyettük újakat, és ekkora lóvét még az igazi sztároknak se adnak. Nem azért van itt Titkos Fegyver, hogy végre elérjük ezt a szintet? Na, de lehet majd most draftolt szupersztárokat, és amikor őket meg kell fizetni, pont lejárnak ezek a szerződések, és miden fanki lesz. Elfogyott már nekem ezekhez a türelmem, most amúgy is anticiklon van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A srác tényleg jó, amikor bejön, csak itt nem fog fél meccseket a padon ülni....én csak ettől tartok....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kevés Ravens meccset nézel Jimmy 😊.

Loftont kirakta a Saints. Én biztos felhívnám, hogy lenne-e kedve.tüsi91
Hát.... évente max. 5 darabot. De ezek szerint azt is rosszul. A PFF mit mond róla, az érdekel engem igazából.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kevés Ravens meccset nézel Jimmy 😊.

Loftont kirakta a Saints. Én biztos felhívnám, hogy lenne-e kedve.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, eddig azt se tudtam, hogy van egy ilyen nevű srác, erre kiderül, hogy fan klubja is van. Egyébként ezzel a fizetéssel (évi 8 millás cap hittel számolva, és ha a sportac/overthecap kombónak hinni lehet) simán Top10-ben lesz az OLB-k között, Top5-ben 34 DE-k között. Megnéztem, az összes védő között a garantált belefér a Top50-be. Höh. Clay Matthews kapott 20 millió garantáltat. Ettől még lehet kurva jó a srác, csak Top10 lóvét kapó játékosról általában hallani szoktam. Szerencsére az enigmatikus irányító albatrossz szerződése mégse vetette vissza a franchise-t 10 évre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Rolle körül szimatolunk....na azt én nem szeretném...főleg nem többéves szerződést, pofás garantálttal.....

Cutlert aktívan áruljuk...
 nfltraderumors.co/report-bears-actively-shopping-jay-cutler-for-a-reasonable-return/

Tényleg Clausen fog irányítani?


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)