Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jennings cut
Törölt
De miért?
Ka'deemCarey25
Túl jól játszott.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Jennings cut
Törölt
Fasza. Azt hiszem, itt az ideje, hogy az aláírási képemet lecseréljem.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Annyira nem sokkolt a Jennings cut, mert Fangiohoz nem volt igazán rendszerbe illő, meg jelzés értékű, hogy a Cincy ellen 5. CB volt. Talán kimondhatjuk, hogy ő sem az a játékos már, aki egykor volt. Mindenesetre a maradék cornerek listája is elég kérdőjeles, plusz több a dm utána, mint a 2015ös pénzr. Furcsa döntés. Loovie majd rárepül.


Hopp Mundy IR. Azért ez így elég gàz. S az emberem is repült.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Jennings cut
Törölt
De miért?
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jennings cut

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Most, hogy a lányaimmal végig kellett néznem a Rocksztár Barbie-t a moziban, mindent el tudok viselni. Akár egy 1-15-ös szezont is......

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 965 — Stromfeld Aurél fan
Draft után itt landolt Shane Carden. Mikor lett kitéve? Nagyon homály volt a srác?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Most nem azt mondom hogy Meki szar volt, vagy hogy rajta ment volna el a meccs, csupán azt mondom hogy pl annál a játéknál visszajött egy "szokásos" hibája, tavaly is sokat szenvedett passz ellen, amúgy tény ezen a meccsen az egyik legjobb volt D oldalon...( úgy értettem hogy annál a játéknál volt folyamatosan háttal, nem fordult hátra hogy nézze a labdát...)az O fal krónikus "hátfájásban" szenved egy ideje... Long elvileg még elérhető FA egy 1 éves prove it szerződéssel megdobhatnánk...( 2 ACL, tudom hogy rizikós, de hátha...) Remélem a WR-k rendbe jönnek a szezon kezdetre, mert ilyet én még nem is láttam hogy az első 4 WR-D mind sérült...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A némítás funkciót nem találom.
füligjimmy
Még nincs.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A némítás funkciót nem találom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Én csak az első negyedet láttam, akkor szvsz magasan Mekkelek volt a defense legjobbja.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ja Meki jó volt vagy 5 percig, aztán hozta a szokásos hibáit pl. amikor neki kelett mennie a RB-el szoptunk 24 yardot, folyamat háttal volt a labdának...Tomcsik
Azt a rohadt. Tényleg így volt? 😮

------------

Amikor benyomtam a streamet a Bears networkon éppen arról értekeztek, hogy milyen nehéz egy OL-nek hát fájdalmakkal játszani és, hogy Bushrod mennyire szenved miatta. Ez úgy picit szíven ütött így fél 2-kor, de akkor én felteszem a kérdést, hogy az egész támadófalnak fáj a háta, vagy a többiek szimplán szarok?
Bár szvsz ma (is) elég szűk playbookkal dolgozott Gase, az elkapó sor hiányában nem is volt értelme felfedni sokkal több mindent, nyilván a Cincy defense is pontosan tisztában volt vele, hogy nincs NFL kaliberű játékos Martelluson kívül, akit meg lehet találni. Apropó majd aki jobban ért hozzá tán megerősít, de csak nekem tűnik úgy, hogy Martellus ráérzett a hot routera?
Cutlerral sztem egyenlőre semmi gond nincs, jó döntéseket hoz, nem is erőltetik, amivel gondom nincs, de majd éles meccsen ha be kell lökni a szekeret, ha kell egy 3& long, akkor kell majd az a Cutler.

A védelem ennyit tud. Lesznek jó meccsek, lesznek rosszak, mai így sikerült. Rolle eddig Chris Conte szintje alatt játszik. Legalább a védelemnek már volt jó produktuma, amiben lehet reménykedni. A támadófalnak nem. Ott miben reménykedsz?
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Hát srácok szar van a palacsintában...Mondjuk azt szögezzük le hogy amikor az 5. szánú WR-ed a legjobb aki hadra fogható akkor azért nem fenékig tejfel az élet...mindentől független ez azért egy jó nagy rakat fos volt. Secondary mint olyan nem létezik... Se az O se a D nem tudott csinálni semmit... Ja Meki jó volt vagy 5 percig, aztán hozta a szokásos hibáit pl. amikor neki kelett mennie a RB-el szoptunk 24 yardot, folyamat háttal volt a labdának...az O fal 3 emberből áll, de inkább egyből, mert a 2 tackle duplán - ... Nagyon kéne majd kezdeni valamit ezzel a tackle gondal, mert se jobb se bal oldalon nem megy a dolog...hacsak nem mutat valami nagyot szezon közben Bushroodnak is érhetne egy cut lassan....Az hagyján hogy Daltont nem tudtuk megfogni, de hogy aztán még McCarron is szét szoptatott minket (6/6) Ja és hogy még jobb legyen Ratliff és Goldman is megsérült, ha Goldman nem épül fel az agyrázkódásból nem lesz 0 tech DT a csapatban...Erről a meccsről + dolgot nem tudok mondani...A kórház a város szélén nagyon véget érhetne mert Dr. Green, Brinkmann professzor és Dr. House együtt nem látott annyi pácienst, mint amennyi sérültünk van... Csúnya verességekért lesz így a sajtoktól ha ez így megy...
Tomcsik
...hát ha ez tényleg így fog menni,akkor nem csak a "sajtoktól" lesznek csúnya vereségeink. Amit itt produkáltak a CIN ellen az egyenértékű egy vödör híg f#ssal. :/
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Hát srácok szar van a palacsintában...Mondjuk azt szögezzük le hogy amikor az 5. szánú WR-ed a legjobb aki hadra fogható akkor azért nem fenékig tejfel az élet...mindentől független ez azért egy jó nagy rakat fos volt. Secondary mint olyan nem létezik... Se az O se a D nem tudott csinálni semmit... Ja Meki jó volt vagy 5 percig, aztán hozta a szokásos hibáit pl. amikor neki kelett mennie a RB-el szoptunk 24 yardot, folyamat háttal volt a labdának...az O fal 3 emberből áll, de inkább egyből, mert a 2 tackle duplán - ... Nagyon kéne majd kezdeni valamit ezzel a tackle gondal, mert se jobb se bal oldalon nem megy a dolog...hacsak nem mutat valami nagyot szezon közben Bushroodnak is érhetne egy cut lassan....Az hagyján hogy Daltont nem tudtuk megfogni, de hogy aztán még McCarron is szét szoptatott minket (6/6) Ja és hogy még jobb legyen Ratliff és Goldman is megsérült, ha Goldman nem épül fel az agyrázkódásból nem lesz 0 tech DT a csapatban...Erről a meccsről + dolgot nem tudok mondani...A kórház a város szélén nagyon véget érhetne mert Dr. Green, Brinkmann professzor és Dr. House együtt nem látott annyi pácienst, mint amennyi sérültünk van... Csúnya verességekért lesz így a sajtoktól ha ez így megy...

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 111
Amikor tavaly a 3. PS meccsen a Seahawks alázta vagy 30-cal a kezdőket próbáltuk ignorálni a jeleket. Ma is lehet takarózni dolgokkal kérdés, hogy érdemes-e.
tüsi91
Hát ezt a félidőt csak annak a Bears szurkolónak ajánlom, aki mazochista. Naggyá tesszük AJ McCarron-t. ST = nulla, 3 zászló és rövid puntok. D-ben secondary mintha nem is lenne, egy-két lépéssel le vannak maradva folyamatosan. Aki jó volt az elején az Mekkelek, de ő is visszaesett. Leno pedig még rosszabb, mint Mills. A sack-nél, egy testcsellel simán átverték, kb senkit nem bír tartani. Ha nem lesz Jeffrey és Royal, akkor siralmas meccsek lesznek.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amikor tavaly a 3. PS meccsen a Seahawks alázta vagy 30-cal a kezdőket próbáltuk ignorálni a jeleket. Ma is lehet takarózni dolgokkal kérdés, hogy érdemes-e.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mostmár majd Millerre kell figyelni,hogy ne játszon alapszakasz mérkőzésig. Ha ő is kiesne,akkor oda a normális 2 TE-es felállás.
süsü
Láttátok Millert a Colts ellen? Elég sokat volt fenn, mint H-back ééééssss senkit nem tud megblokkolni, se futásnál, se pass protnál. Ilyenből van már egy Martellus. TE2 meg azért blokkolni is tudjon valamennyire. Rosario olyan, amilyen, passz játékot rá se tudsz felrajzolni, flatbe kilépve használható, de blokkolásnál meg nem egy Matt Spaeth, hogy valaki olyat említsek, aki megfordult itt is.
tüsi91
Lássuk csak, a kezdő és a csere TE nem tud blokkolni, Jeffery sem a legjobb blokkolásban, a másik oldalt nem tudom ki fog játszani, de túl sok reményt nem fűznék hozzá. Mills jó esetben is középszerű, Slauson gyenge, Grasut eltolják. Túl sok sikeres futójátékra nem számítanék idén.

Ui: Ki lesz az FB? Bár mind1 majd beraknak valakit aki szintén nem tud megfogni valakit.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mostmár majd Millerre kell figyelni,hogy ne játszon alapszakasz mérkőzésig. Ha ő is kiesne,akkor oda a normális 2 TE-es felállás.
süsü
Láttátok Millert a Colts ellen? Elég sokat volt fenn, mint H-back ééééssss senkit nem tud megblokkolni, se futásnál, se pass protnál. Ilyenből van már egy Martellus. TE2 meg azért blokkolni is tudjon valamennyire. Rosario olyan, amilyen, passz játékot rá se tudsz felrajzolni, flatbe kilépve használható, de blokkolásnál meg nem egy Matt Spaeth, hogy valaki olyat említsek, aki megfordult itt is.
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Fasza... Royal is megsérült( hip) szóval az első 4 WR közül mindenki sérült... Ilyet én még nem láttam... Mondjuk azt írják nem komoly, de hát Whiteról is ezt írták eleinte... Minden esetre a szombati meccsen, lehet egy kezdő WR nem lesz a pályán....
Tomcsik
Hát ez csodálatos. :/ Mi jöhet még?!
Mostmár majd Millerre kell figyelni,hogy ne játszon alapszakasz mérkőzésig. Ha ő is kiesne,akkor oda a normális 2 TE-es felállás.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Fasza... Royal is megsérült( hip) szóval az első 4 WR közül mindenki sérült... Ilyet én még nem láttam... Mondjuk azt írják nem komoly, de hát Whiteról is ezt írták eleinte... Minden esetre a szombati meccsen, lehet egy kezdő WR nem lesz a pályán....

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
 kepfeltoltes.hu/150824/bears_mez_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Toto21
M-t vettél végül?
Tomcsik
Ez az M-es es kb 1,5 het volt mire megjott.
Toto21
Na akkor jól gondoltam hogy az M -s lesz a jó neked

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 111
 kepfeltoltes.hu/150824/bears_mez_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Toto21
M-t vettél végül?
Tomcsik
Ez az M-es es kb 1,5 het volt mire megjott.

Szerkesztette: Toto21
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
 kepfeltoltes.hu/150824/bears_mez_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Toto21
M-t vettél végül?

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Azért bazmeg hogy nem lehet képet beszúrni, az egy dolog, hogy törölni se lehet, az másik dolog, hogy nem lehet szerkeszteni, az egy harmadik dolog. Értem én, ez hobbiprojekt, de akkor vissza kell állni a régire, oszt buktuk a hozzászólásokat legfeljebb.
füligjimmy
pipa
pipa
pipa

és még a kommentek is megmaradtak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ma megérkezett életem első Bears meze, mondanom sem kell olyan boldogabb voltam mint egy kisgyerek karácsonykor!  www.facebook.com/photo.php?fbid=1039142449438251&set=a.739283152757517.1073741827.100000275162531&type=1&theater

Remélem megjelenik a fotó! Remélem White megörvendeztet majd pár remek elkapással ( ha felépült)!
Toto21
Nekem látszik, grat a mezhez, most, hogy látom rendeltél, nekem is megjött a kedvem rá, hogy beszerezzek egy mackó mezt.
hpeter93
Nekem egy szép pólóm van!


| OFF off |

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan