Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Bears_fan 33
Ezzel a bravúrral talán még a Po sem elérhetetlen.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Break our chains.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 062 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grat a csapatnak, jó meccs volt, jól játszottatok.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Van rá egy spurim, hogy Fuller jövőre nem lesz itt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Twitterről egy nagyon érdekes felsorolás. Rodgers eddig ezen Bears safety duók ellen játszott karrierje során.
Brown/Payne
Afalava/Payne
Manning/Harris
Steltz/Wright
Steltz/Meriweather
Conte/Wright
Conte/Mundy
Rolle/Amos

És a mai:
Amos/Prosinski

Remélem azért sikerül kvázi szoros meccset játszani ismét. Értem ez alatt, hogy 10 ponton belül kikapni. Az egyébként tényleg kiváló Vikes védelemnek felraktak 30 pontot, pedig Rodgers nem kapott valami jó védelmet, s azt hiszem 50% alatt passzolt. Nem várok sokat a védelemtől, de azt mindenképpen, hogy a tackleket csinálják meg, mert ami a Broncos ellen volt az szánalom. Secondaryre nagyon kíváncsi leszek. Prosinskit leszarom, de pl. Fuller/Porter és főleg Amos jövőre is kezdeni fognak. Verjen meg minket Rodgers, teljesen rendben lenne, de ne fussanak rajtunk keresztül.

Offense részről hát visszatérnek ketten, ki tudja milyen állapotban, cserébe Martellus nem játszik. Tudunk-e konzisztensen futni? Mert ellenük azért lehet. Kérdés-kérdés hátán.

Kick/punt return TD-t régen kaptunk, az első héten volt pár 35+ yardos visszahordásuk, szóval ma sztem egy TD-t is elérnek. Jeff Rodgers még DeCamillisnél is rosszabb ST-t rakott össze. Tényleg mindig van lejjebb.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Camden Jack és Jaxon Wyatt után lett egy kislánya is: Saylor James Cutler.
tüsi91
Jaxon Flaxon-Waxon? Hülye hipszter nevek. Mondjuk ha a faterod összedobált 100 milkót a dollárhoz hasonlóan gyémántkeménységű valutában, akkor legalább a neved legyen kihívás számodra ebben a világban.

A mai meccstől sok jót nem várok, kettővel többet hibázunk, oszt jónapot. Istenigazából rossz ez a védelem a játék minden elemében, csak egy jóideje senki nem tudta kihasználni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az lehet nem is olyan baj hogy Martysaurus hiányzik ...
Tomcsik
Egyenlőre Khari Leeről annyit tudunk, hogy nigger és annyiba került, mint Jared Allen. Szóval azért óvatosan ezzel. Bár, ha Lee meglep minket egy jó teljesítménnyel, akkor lehet gondolkodni. Jövőre Bennett 6 millió felett kapna. Erős fenntartásaim vannak, h ér-e ennyit.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Az lehet nem is olyan baj hogy Martysaurus hiányzik ...

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Bears have ruled TE Martellus Bennett out of Thursday's game in GB w/ rib injury. WR Eddie Royal (knee) & RB Ka'Deem Carey (head) also out. Jó hírek. Érdekes, hogy minden héten meghatározó játékosok hiányoznak!

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt észrevettétek, hogy mióta a Rodgers vezette Green Bay úgy Isten igazából beindult minden évben úgy alakítják ki a sorsolást és a TV közvetítéseket, hogy a Lembaun lejátszott leszopatásunk főműsoridős legyen? Érdekes. 1886 napja lesz holnap, hogy utoljára legyőztük a Rodgers vezette Packerst. Valószínűleg a számláló tovább pörög majd.


Dave. Én szerintem a 7-9 a reális, a 8-8 azért nagyon jó záró 6 meccset jelentene. Aki ellen fixre veszem a győzelmet az a 49ers, aki ellen a vereséget az a Packers. A maradék 4 meccs olyan so-so. Vikings idegenben nem nekünk áll, de én továbbra sem vagyok tőlük elájulva. De az inkább hazai. A Bucs is bombaformába lendült, a Skins egy marha érdekes csapat, a Lionssal meg nyomunk majd egy semmit nem számító derbit. 3-3-at várok ebből, annál nem kevesebbet. A 4 győzelem egy kellemes sorozat lenne, az 5 W meg bravúr, de nem hiszem, hogy ez a csapat képes rá, főleg ha továbbra is így hullanak az emberek.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Fantasy miatt kérdezném, hogy nálam van Forte és Langford is, melyiket kezdessem? Ki fog többet játszani?
kapitnono
Carey valszeg nem jàtszik agyrázkódás miatt. Forte sérülésből tér vissza... Szerintem megosztoznak a snapeken kb 50-50% .

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 068 — WHO DAT!!!!
Fantasy miatt kérdezném, hogy nálam van Forte és Langford is, melyiket kezdessem? Ki fog többet játszani?


több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Holnap jó eséllyel játszani fog Forte és Jeffery is. Nem hiszem el hogy egyiknél sem lehetett volna kockázatni és 4 nappal előbb pályára küldeni. Amilyen a sorsolásunk könnyen lehet h 8-8 leszünk úgy h lehet h a 9-7 már elég lesz a másik wc helyre a vikes mellé ha az atlanta igy folytatja. Mi meg ugy állunk 4-6-tal hogy abból már a 3. olyan meccset buktuk ami hozható lett volna... csak az egyik felénk billent volna most még lenne esély a PO-ra, így meg még a 9-7-hez is olyan bravúr kéne amit le sem merek írni. Csak egyszer mákolnánk be úgy a gb ellen mint ahogy a lionsnak összejött de úgy néz ki megint összeállt a sajton a nemespenész 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Cutlernak megszületett a 3. gyermeke. Két fiú Camden Jack és Jaxon Wyatt után lett egy kislánya is: Saylor James Cutler.

Most nem azért, de a James mióta női név? 😀

---------------------------------------


tüsi91
Amerikai/angol nevek között elég sok unisex név van, és azt hiszem a James is köztük van, úgy mint az Ashley, Charlie, Robin, Tyler, stb. 😊
Bár az utóbbiakkal ellentétben olyan lányról még én sem hallottam, akit James-nek hívtak volna. 😀
Attila99
Lány? Fiú? Majd eldönti, ha felnő. 😊
promax
Különben is az a fontos, hogy egészséges legyen és lány.....vagy fiú
csi77
Egyik héten ez a másik héten az 😊 Remélhetőleg ennek örömére Cutler remek lesz a GB ellen, hogy a kis jövevény büszke legyen apura...

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Cutlernak megszületett a 3. gyermeke. Két fiú Camden Jack és Jaxon Wyatt után lett egy kislánya is: Saylor James Cutler.

Most nem azért, de a James mióta női név? 😀

---------------------------------------


tüsi91
Amerikai/angol nevek között elég sok unisex név van, és azt hiszem a James is köztük van, úgy mint az Ashley, Charlie, Robin, Tyler, stb. 😊
Bár az utóbbiakkal ellentétben olyan lányról még én sem hallottam, akit James-nek hívtak volna. 😀
Attila99
Lány? Fiú? Majd eldönti, ha felnő. 😊
promax
Különben is az a fontos, hogy egészséges legyen és lány.....vagy fiú

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Cutlernak megszületett a 3. gyermeke. Két fiú Camden Jack és Jaxon Wyatt után lett egy kislánya is: Saylor James Cutler.

Most nem azért, de a James mióta női név? 😀

---------------------------------------


tüsi91
Amerikai/angol nevek között elég sok unisex név van, és azt hiszem a James is köztük van, úgy mint az Ashley, Charlie, Robin, Tyler, stb. 😊
Bár az utóbbiakkal ellentétben olyan lányról még én sem hallottam, akit James-nek hívtak volna. 😀
Attila99
Lány? Fiú? Majd eldönti, ha felnő. 😊
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
Cutlernak megszületett a 3. gyermeke. Két fiú Camden Jack és Jaxon Wyatt után lett egy kislánya is: Saylor James Cutler.

Most nem azért, de a James mióta női név? 😀

---------------------------------------


tüsi91
Amerikai/angol nevek között elég sok unisex név van, és azt hiszem a James is köztük van, úgy mint az Ashley, Charlie, Robin, Tyler, stb. 😊
Bár az utóbbiakkal ellentétben olyan lányról még én sem hallottam, akit James-nek hívtak volna. 😀

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutlernak megszületett a 3. gyermeke. Két fiú Camden Jack és Jaxon Wyatt után lett egy kislánya is: Saylor James Cutler.

Most nem azért, de a James mióta női név? 😀

---------------------------------------

Foxot én tényleg megkorbácsoltattam volna a Lions meccs után, de egy olyan meccsen, amikor 50 perc után nagy nehezen elvergődsz (büntetésekkel karöltve) a goal linehoz -8-nál, akkor szerintem jó döntést hozott, hogy neki ment. Amúgy is vajúdunk a red zoneba, hát így ezzel az állománnyal ezt hatványozzuk is. Arra nem gondoltam, hogy eljutunk mégegyszer odáig (hát kellettek a büntetések). A nyilatkozata alapján Fox sem. Utóbbi azért elég egyértelmű véleményt ad erről a vasárnapi offense felhozatalról. Szerint az megint sokat mondó, hogy az 5 yardos vonalon belül 8 lövésből lett egy TD-nk... Mert az RZ-ben azért kijön, hogy Cutler nem egy mesterlövész pontosságú irányító, illetve, hogy a támadófal ilyen.

A Marianis playhez csak annyit, hogy akkor lett üresen az endzone bal sarkába, mikor Cutlernek már ki kellett lépni jobbra. Erről ennyit. Ha ő is volt az első számú célpont abban a játékban időben nem tudta magát üresre játszani, jött a nyomás is, ki kellett lépni jobbra, más célpontot kellett keresni. Marc Marianira meg nem fognak rádobni egy necces labdát.

White edzett ma valamicskét. 21 nap van aktiválni a rosterra, de valószínűleg jövőre látjuk csak.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Toto teljesen jól láttad. Még annyi hogy a 4&goal Mariani tök üresen van az endzone bal felső részén és Cutler arra is nézelődött az elején, valószínűleg arra lett volna a játék az , Cutler biztos látott valamit, vagy csak érezte a nyomást ami miatt ki kellett mozogni a zsebből...Onnantól inkább futnia kellett volna, ahogy a Vikes ellen bevállalta...Ahogy Cuty kilépett a zsebből a Denver D egyből eltolódott, esélye nem volt Langfordnak, mert már 2 én is ráváltottak...De 10 percel a vége előtt 5 yardról nem kellett volna nekimenni ha 1-2 yardról megpróbáljuk betuszkolni még ok, de így...Persze utólag könnyű okosnak lenni...

több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Coplest kivágta a Jets, szerintem bepróbálhatnánk.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 109
Visszanéztem ezt az ominózus red zone szituációt, amikor 4 próbálkozásból nem vittük be és a következők a meglátásaim:

1&goal:
Cutler áthívja Joshua-t jobbról balra ezáltal szabaddá teszi a jobb oldalt. Kulcsfeladata ennél a play-nél Z.Millernek és Longnak van. Millernek fel kell lépni Marshall útját elállni, Long pedig az első tackle után megy Ward-ra. Így jobb oldal üres marad, mert Langford már Shane Ray előtt van lendületben, ergo ha ezt a két játékost fel tudod tartani megvan a TD. Long úgy ahogy de elvégezte amit kellett, Miller pedig túlságosan fellépett, így Marshall elment mellette és leütközte Langfordot. Nincs meg a TD de közelebb kerültünk.

2&goal:
5 emberes pass rush Bennett 1 vs 1 Stewart-al a jobb szélen. Csak a statisztika kedvéért Stewart ( 5 foot 11) és Bennett ( 6 foot 6). Ergo van vagy ca. 20cm magasságbeli különbség. Tehát ilyenkor mint benga állat mit tehetsz?! Első opció futsz a pálya széle felé és kapsz egy magas labdát. Majd felugrassz és a S-nek semmi esélye ott a TD. Második opció visszavágsz és testi erődből kifolyólag elnyomod a S-t, majd belső route-on elkapod a TD-t. Nem tudom minek kellett volna lennie a play-nek, de Cutler alacsony, mellkasra menő dobásából kiindulva a második verziónak. Bennett mit csinál, beleugrik Stewart-ba és eljátssza a hattyúk dalát, mert ilyen lábmozdulatot és kecsességet még nem nagyon láttam. Ja hogy itt nem használ semmit, az nem baj. Jó mind1 megszokhattuk már, csak a szokásos Bennett faszság!

3&goal ( én itt húztam fel magam talán a legjobban):
De hogy miért is pontosan hát ezért: Shotgun felállás, Bennett megint kint a jobb szélen, bal oldalon 2 WR + 1 TE és még van Langford a backfield-en. Denver most már kimegy duplázni Bennett-et, mert úgy gondolják kétszer egymás után nem rontaná el ( de igen ő képes lenne rá), viszont a labdát úgy se neki szánják ergo ez jól jön. Az O-Line úgy ahogy tarjta a pass rush-t. Langford elindul az end zone felé majd balra vág ezáltal elviszi Marshall-t. Cutler érzi a nyomást így fellép a zsebbe, majd passzolna Wilson-nak, aki 1 vs 1 maradt a védőjével ( Bruton Jr. ). Előnyben is van így nincs más dolgod mint Wilson elé dobni a labdát, hogy más ne érje el. Wilson viszont mintha megtorpant volna, így incomplete pass lett belőle. Viszont amit Cutler nem látott meg az az üres befutható terület, amivel ha nem is megy be TD-re de tuti megtehetett volna 3 yard-ot. Szvsz meglett volna a TD és nem értem miért nem futott, pedig jó lábon is. Nekem ez fájt a legjobban a 4 play közül.

4&goal:
Láttad, hogy nem jó Bennett, nem megy a futójáték, az első számú elkapód kuka és ha 3 pontot szerzel, akkor egy TD-vel utána akár nyerhetsz is. Persze igaz, hogy nem ment a játék és nem haladt az offense igazán, de akkor is 4 yard-ot kell megtenned és nincs RZ célpontod ergo NEM MÉSZ RÁ, hanem berúgod azt nyamvadt FG-t ( kövezettek meg, de ez nem volt reális, hogy meglesz). Ha viszont nekimész akkor időt kérsz, mert ez egy annyira fontos play, hogy kell a 6 pont. Felállás empty backfield Langford kinn a jobb szélen ( majd bemozog), belül Bennett, majd balra haladva Miller, Wilson és Meredith. Ezután látod, hogy Millert két ember figyeli, Bennett slotból ugyanúgy két embert kap, és Langfordra marad Marshall egyedül. Langford látszik a LoS várta volna a labdát, de Cutler nem tudta odadobni neki, mert takarták. Így elveszett a lendület, sőt Bennett-ről leváltanak, mert észreveszik, hogy nem rá megy ki a játék. Marshall takarta a belső route-ot Talib pedig leütközte volna Langford-ot, ha oda jutott volna a labda. Viszont szerintem itt is futhatott volna Cutler, bár itt neccesebb volt a szituáció.

Összegezve: én még mindig úgy gondolom, hogy FG-t kellett volna rúgni, mert csak akkor haladtunk, ha volt szabad terület. Betömörülve kell egy Jeffrey, aki fizikai adottságai által veri az ellenfelét és bedobhatod neki coverage-be. Tudom ezzel nem nyerem el sokak tetszését, de ez az én meglátásom.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jól van na, Cutlerrel kapcsolatos megjegyzésem miatt nem kell rögtön a seggembe harapni... )
Lehet,, hogy fejlődött a csávó, én alapvetően szeretem, de azért nem megyek el szó nélkül a tegnapi homálya mellett. hangsúlyozom, nem ezen ment el, mindenki szar volt, ezt már Tüsi szépen kifejtette, ennek ellenére nem vertek szarrá minket, egy elhibázott kétpontosra voltunk a hosszabbítástól.

A negyedik és 2-nél neki is kellett menni, nem ez a gond, hanem az, hogy nem sikerült, nem volt jó a gameplan vagy szarul kivitelezett volt a játék. Ez a gond....
csi77
Az INT tényleg egy tipik Jay játék volt, bebombázni az LB és az S közé eleve halott ügy volt. Mi volt a game plan amúgy? Tudjuk? Szerintem volt egy elgondolás. Az nem működött. Szerintem Gase megpróbált még 3 másik utat. Az se. Ilyenkor nem tudsz mit tenni. Cutler szerintem is sok nehéz dobást rontott, ami ha pontosabb akkor talán... Viszont ha nem megy át egy régi Jayes gunslinger üzemmódba, akkor ez a meccs 17-6, vagy az se. Talán. De megették levesnek az elkapóinkat, utána főfogásként lezabálták a támadófalat, majd amikor azt hitted, hogy talán, akkor desszertként bekapták a két pontost. Mindeközben végig itták a finom nedűt a védelem szétfutásával.

Közben megköszöntük Clausennek az eltöltött időt. Nehéz nap a mai.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Jól van na, Cutlerrel kapcsolatos megjegyzésem miatt nem kell rögtön a seggembe harapni... )
Lehet,, hogy fejlődött a csávó, én alapvetően szeretem, de azért nem megyek el szó nélkül a tegnapi homálya mellett. hangsúlyozom, nem ezen ment el, mindenki szar volt, ezt már Tüsi szépen kifejtette, ennek ellenére nem vertek szarrá minket, egy elhibázott kétpontosra voltunk a hosszabbítástól.

A negyedik és 2-nél neki is kellett menni, nem ez a gond, hanem az, hogy nem sikerült, nem volt jó a gameplan vagy szarul kivitelezett volt a játék. Ez a gond....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
. Érzem a sötét erőt))
Gyuri34
Ezt valahogy sejtettem, belepi az elmédet a sötétség.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tegnap annyira nem foglalkoztatott a vereség ténye, de ma nagyon frusztrálónak vélem. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ezt a meccset a Denver apróbb megingásokat leszámítva kontrollálta és egyértelműen a jobb teljesítményt nyújtott, s megérdemelten nyert. Ami miatt frusztráló az az, hogy nem játszottunk jól, sőt a játék lényeges elemeiben nagyon gyatrán, s még így is anyázol, mert nem voltál messze a győzelemtől. S igazán frusztráló, mert a Falcons kikapott. Röhögök ezen a PO dolgon, de ha picit jobb lenne a csapat, akkor valóban ott lehetnénk a tűz közelében. S lehet, hogy jövőre sokkal jobb eredménnyel ugyanúgy nem érünk el semmit, ha nem lesz ennyi csapat dögrováson az NFC-ből. Big Love Tampája 5-5-tel áll... Karrierje során először értelmes off. coordinátort válaszott.

Tegnap írtam, hogy vajon felvetődik-e a kérdés, hogy Fox miért ment neki 4.re. Nos feltették neki. a Válasz nagyon sokat mondó volt. Zanzásítva: Úgy érezték, hogy meg kell próbálni megragadni a lehetőséget, mert egy ilyen meccsen nem biztos, hogy lesz még. Azaz nem csak én, hanem az edzők is úgy vélték, hogy mégegyszer nem vergődsz el odáig. S a meccs képe alapján teljesen reális. Ennek ott én is neki mentem volna. A 2 pontos kísérletet is felhozzák hibaként. Meg úgy nagyjából a gameplant. Kérdem én, hogy mi volt az offense játéknak az az eleme, amire alapozhattál? Mondjatok egy olyan dolgot, amiben bízhattál, hogy ezt 10-ből 6-szor megtudod csinálni. A Rams ellen mindenki el volt alélva, ott elsült két nagy play a semmiből, tegnap semmi nem működött. Amikor előrehaladtunk az azért volt, mert Cutler kimenekült a sack elől azt tüzelt, illetve, hogy minden szirszarra dobták a zászlót. Előre felrajzolt játék megvalósításából szerintem 80 yardot nem értünk el egész meccsen.

Ahol eldőlt a meccs az a frontok. A Broncos DL pass rushban végig dominált, futás ellen szintén. Én elhiszem, hogy jók, de a támadófal nagyon csicska volt. Grasu NEM TUDJA HOZNI Garza színvonalát. Hát ehhez milyen gyenge játékosnak kell lenni? Omameh olyan rossz volt, hogy Ducasset visszakövetelem a csapatba. Ez utóbbit soha nem gondoltam volna. A két tackle és Slauson szimplán szar volt. De mondjatok a lejátszott 10 meccsből olyat, mikor a támadófal dominált? Voltak jobb meccsek, de összességében ez nagyobb célok elérésére kevés. Meg kell nézni futásoknál a yard/carryt... Konzisztensen eddig se tudtál futni, tegnap sehogy. Amikor Carey leszegte a fejét aztán bebombázta magát a sűrűbe, akkor hoztál 3-4 yardokat. Shotgunból ezek az zóna futások a két tackle közt egész szezonban esetlegesek, de mikor Grasu fenn van kb 1,25 yardot átlagolunk belőlük. A pass protectionről annyit, hogy Cutler nélkül lejönnek 6-8 sackkel. S ez alapban határozza meg a csapat játékát. Bocsánat, inkább heréli ki a csapat játékát. Mert az, hogy noname csávók az elkapóid az egy dolog. Ez egy ilyen szezon, hogy a három kezdőnek szánt srácod szummázva nem játszott 10 meccset, nemhogy fejenként. Ez egy dolog.

Aztán a másik frontok párharca. Pass rush oké, McPheet nagyon visszavetette a térd sérülése. Dehogy az egyébként kalapszar denveri támadófal ennyire dominálja a futójátékot... Te jó Isten. Ez volt az igazán övön aluli, s ezzel kényelmes meccset biztosítottak az egyébként jól játszó Osweilernek. 17 pontot kapott a védelem, ami nagyon jó, de szerintem ez volt az a meccs, ami minden gyengeségünket megmutatta. A legjobb a két corner volt tegnap.

Megyünk Green Baybe. Tegnap összekapták magukat, jól játszottak, szóval a meccs végkifejlete elég egyértelmű szerintem. Nincs ezzel még gond, de a tegnapi nagyon bántó, mert a hiányzók ellenére nem úgy kaptál ki, hogy jól játszottál.