Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Hm milyen mock draftot láttam...
1.kör Defoerst Buckner
2.kör Adolphus Washington
3.kör Su'a Cravens
Ezt így most alá is írnám ... Buckner top 10 be kimegy, Wasington első körös lesz( 20-32) Cravens meg ki fog menni 2. körben ( ha nem az elsőbe) De persze ha ez így bejönne biztos jól járnánk 😊

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Totál baromságnak tartom, dehát mit is vártam. Messze vagyunk a bajnoki címtől, derüljön ki, hogy Langford mit tud. Ha nem futott volna egy screen passzal 70 métert a Rams ellen, akkor egy szurkoló sem bízna benne. Broncos ellen sehol nem volt, az egy dolog, Skins ellen se, meg még úgy 4-5 meccsen. Azért 3 RB-t rotálni totális baromság. Szerintem alsó hangon 2 meccs elment ezen, de a Frisco elleni biztosan. Carey miss match volt nekik, be is brusztolt egy TD, nem is látott gyepet utána, akkora stratégák voltak/vannak a vonal mellett. A 2 RB felállás működött, nem is használtuk többet. Stratégia és konzervativizmus. Így legalább sikeresen megszabadultál egy jó játékostól, és nem kell gondolkodni, hogyan használd. Az legyen mások problémája. Mondjuk amíg olyan jó a centerünk, hogy csak shoutgunból tudunk futni, akkor aztán tökmindegy. Heimdinger szerintem hoz egy full backet.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Csak azt tudnám, hogy a CB posztot hogyan fogjuk megoldani.

FA Trumaine Johnson,vagy Sean Smith és draft 2-3.kör...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Martz komoly vérhugyozással, de egy futásnak igencsak jól blokkoló támadófalat rakott össze. Erőből persze nem ment semmi, de az open fielden egész jól mozogtak a srácok, Chris Williams úgy húzott, mint Ruben Brown fénykorában, Dzsamarkusra sem lehetett panasz, ha futáshoz kellett blokkolni és működött. Forte hasított is. Miután kiesett jött Kahlil Bell azt ő is hasított. Még Tice alatt és Trestman 1. évében is rendben volt az OL futásblokkolás. Nem volt elit, de simán elfogadható volt. Persze a pass prot más kávéház. Langford azt megmutatta, hogy 2-3 meccsre beugorva tudja hozni a színvonalat, kérdés, hogy ezt ki tudja-e egész szezonra terjeszteni. Abban biztos vagyok, hogy Forte konkrét futójátékosként nem fog hiányozni. Amiben komoly aggályom maradt, hogy elkapóként mennyire fog. Langfordtól láttunk e téren is jó játékokat, de kb. most annyi dropja van már, mint Fortenak egész karrierje során. Blitz felvételt megoldotta rookieként Langford, s ez a tapasztalattal csak jobb lesz.

Csak azt tudnám, hogy a CB posztot hogyan fogjuk megoldani.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Viszont ne vicceljünk már! Másfél-két millió? Matt Forte el fog kérni legalább évi 5 milliót a következő két szezonra.
tüsi91
Ennyit viszont nem ér. Nem azért, mert 31 éves, hanem mert egyszerűen van utánpótlás mögötte. Ezért mondtam, hogy kérdés, mit vállalt volna be. A két év 5 millió lenne nálam a határ, amiért bevállalható lett volna még. Bár azt is látni kell, hogy a szokásos 1 000 yardja idén is meglett volna, ha játszik végig.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
tüsi91: ne haragudj, de megütötte a szememet! "Nem vitte rájátszásba a csapatot". Egy futó? A mai nfl-ben? Ez elvárás lehet ettől a poszttól?? Ne vicceljünk már! Ez nem lehet kritikai alap.

Szokol
Oké rosszul, talán túl erősen fogalmaztam. Igazad van. Nem rajta múlt, hogy nem jutott rájátszásba többször a csapat. Tény. Ám amikor ott voltunk a határán vagy 3-szor, akkor pl. ő (sem) tudta bevinni a csapatot. Talán így pontosabb. Félre értések elkerülése végett én maximális tisztelettel és szeretettel vagyok feléje, de abszolút eltudom fogadni a döntést.

Viszont ne vicceljünk már! Másfél-két millió? Matt Forte el fog kérni legalább évi 5 milliót a következő két szezonra.
tüsi91
Voltak csapatok akiket a futók (is) vittek rájátszásba, de volt előttük fal... Vagy legalább egy brutális védelem lásd pl HOX... Ha valakin akkor Forten nem múlt, hogy nem mentünk PO-ba és ha valaki megérdemel egy gyűrűt akkor az ő. Mindig lehetett rá számítani. Nagyon sajnálom hogy elmegy. Cap lett volna rá és 2 év 5 milláért én biztos visszahoztam volna( nyílván neki ez degradáló) Nem őrülök neki, de én is el tudom fogadni a döntést... Ott van Langford és Carrey sem rossz, ha kicsit tudnak javítani a falon főleg RG akkor nem a futó lesz a legnagyobb gondunk...Pace úgy gondolta másra kell költeni azt a pénz. El tudom fogadni, de akkor legyen is látszata....

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
tüsi91: ne haragudj, de megütötte a szememet! "Nem vitte rájátszásba a csapatot". Egy futó? A mai nfl-ben? Ez elvárás lehet ettől a poszttól?? Ne vicceljünk már! Ez nem lehet kritikai alap.

Szokol
Oké rosszul, talán túl erősen fogalmaztam. Igazad van. Nem rajta múlt, hogy nem jutott rájátszásba többször a csapat. Tény. Ám amikor ott voltunk a határán vagy 3-szor, akkor pl. ő (sem) tudta bevinni a csapatot. Talán így pontosabb. Félre értések elkerülése végett én maximális tisztelettel és szeretettel vagyok feléje, de abszolút eltudom fogadni a döntést.

Viszont ne vicceljünk már! Másfél-két millió? Matt Forte el fog kérni legalább évi 5 milliót a következő két szezonra.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
tüsi91: ne haragudj, de megütötte a szememet! "Nem vitte rájátszásba a csapatot". Egy futó? A mai nfl-ben? Ez elvárás lehet ettől a poszttól?? Ne vicceljünk már! Ez nem lehet kritikai alap.

Csórinak szarabbnál-szarabb falak mögött kellett rohangálnia, úgy, hogy közben a passzjáték folyamatosan inkonzisztens volt. Nehéz ám így egy RB élete.

Ezt a döntést szerintem csak akkor lehet elfogadni, hogy ha túl sokat kért Forte a következő szezonért. Másfél-két miliót még bőven megért volna a fiú, kérdés mennyit akart, mennyire derogált volna neki a kevesebb játékidő, stb.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az ember, akire mindig, mindenben lehetett számítani és mindig hozta magát. Örülök, hogy az összes meccsét láthattam, s megérdemli, hogy együtt emlegessék a nevét Sayerssel, Andersonnal a franchise futói közül. Nem feltétlenül értek egyet ezzel a döntéssel, de teljes mértékben el tudom fogadni, hogy nem akartak pénzt belerakni egy a szezonban 31. évét betöltő futóra, még akkor is, ha egy olyan játékosról van szó, aki minden tiszteletet megérdemel azért, amit az elmúlt 8 évben ezért a franchiseért tett.

S akkor jön a lehet többekben ellenérzést kiváltó DE.

De hiába a kiegyensúlyozott, átlagost bőven meghaladó, konzisztens teljesítmény Matt Forte egyszer sem vitte a csapatot a rájátszásba. Pont. Elkapások után még csak-csak, de leszámítva 2011-et a földön sohasem volt egy igaz nagy playmaker, az elmúlt két évben meg pláne igaz ez. 2015-ben én azt láttam, hogy a robbanékonysága érezhetően megkopott, a végsebessége pedig a méreteiből adódóan sohasem volt elit, s egyre kevesebb szerelést ráz le magáról. Nem tudom mennyi van még neki a tankban, mert brutál terhelést kapott az elmúlt 8 évben. Vannak csapatok pl. az itt felsorolt Pats, ahol abban a rendszerben Shane Vereen féle játékot magas szinten eltudna játszani, dehogy igásló legyen valahol abban már nem vagyok biztos. A Packers helyében én leigazolnám. S az, hogy ő maradni akart? Lehet. De az biztos, hogy volt egy elképzelése a pénzről, ami nem egyezett a vezetőség elképzelésével.

Sajnálom, hogy vége lett ennek a szerelemnek, de az lett volna meglepő, ha megtartják. Lehet, hogy visszaesik az RB játék 2016-ban, de ha nem jut rájátszásba a csapat nem emiatt lesz. S azt se érzem, hogy olyan hatalmas need lenne az RB poszt. Langford mutatott jó dolgokat, nyilván vannak kérdőjelek is, s mostantól hivatalosan is ő a man. Carey egy használható 2-3. számú játékos, Perry olyan csávó, akit az ST value rosteren tarthat. S akkor jöhet egy csere futó olcsón piacról, vagy draft végéről.

A legjobbakat Fortenak.
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Nem nagyon értem miért ne lenne ő jó nekünk még 2-3 évig, fizikálisan még bírja. Ez persze bármikor változhat de azért kevesebb pénzért még nyomhatta volna nálunk is. Remélem AFC-be megy és remélem a patsbe, oda komoly fit is lenne és a gyűrű is összejönne neki. Azért most szomorú vagyok meg kell hogy mondjam 😕
davemayer
Oké, nyerjen egy gyűrűt, de ne a Patsben, könyörgöm! ) Amúgy, így az utolsó playoff szereplésünkkor meglévő csapatból talán ketten maradtak? Pedig csak öt éve volt.......
csi77
Csakazértis hozzánk jön :-P
ThundersNFL
Csak azèrt se 😀d jobban eltudom amúgy egy Cowboysba vagy Coltsba kèpzelni. Esetleg Baltimore vagy Texans.. Mind a kettő kezdőfutója olyan sèrülèkeny mint a csapatunk vèdelme ès el akarják őket küldeni Allitolav.😀

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Nem nagyon értem miért ne lenne ő jó nekünk még 2-3 évig, fizikálisan még bírja. Ez persze bármikor változhat de azért kevesebb pénzért még nyomhatta volna nálunk is. Remélem AFC-be megy és remélem a patsbe, oda komoly fit is lenne és a gyűrű is összejönne neki. Azért most szomorú vagyok meg kell hogy mondjam 😕
davemayer
Oké, nyerjen egy gyűrűt, de ne a Patsben, könyörgöm! ) Amúgy, így az utolsó playoff szereplésünkkor meglévő csapatból talán ketten maradtak? Pedig csak öt éve volt.......
csi77
Csakazértis hozzánk jön :-P

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Golud ès Cutler 😀 pont kettő. Igaz Antony Adams is itt van csak ő már a felelős idiótát játsza a weboldalon 😀
Jogos. Langford Carey duo van, de ott van mèg a tavaly èv elejèn lesèrül Rodgers aki meccsenkenti 5-10playra tökèletes volt.. Akkor Perrynek is meglehet adni az esèlyt. RB jövöre szerintem nemkell. Szomorú, hogy elment Forte nagykedvencem. De ha Lang hozza a tavalyit akkor nem lesz fejfájas.. Főleg ha a falba lesz nèmi erősítès is.

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nem nagyon értem miért ne lenne ő jó nekünk még 2-3 évig, fizikálisan még bírja. Ez persze bármikor változhat de azért kevesebb pénzért még nyomhatta volna nálunk is. Remélem AFC-be megy és remélem a patsbe, oda komoly fit is lenne és a gyűrű is összejönne neki. Azért most szomorú vagyok meg kell hogy mondjam 😕
davemayer
Oké, nyerjen egy gyűrűt, de ne a Patsben, könyörgöm! ) Amúgy, így az utolsó playoff szereplésünkkor meglévő csapatból talán ketten maradtak? Pedig csak öt éve volt.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Nagyon nem lesz ez így jó. Elképesző, amit művel ez a nyikhaj Pace.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ez szép és jó, hogy ott van Langford, de mögötte csak Carey van, valakit hozni kell ide is 2. számúnak. Egyel több posztot kell betölteni.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Egyik legnagyobb kedvenc. A legjobb all around back a ligában. Mindenben elit, blokkolás, elkapás. Titkon reméltem hogy visszahozzuk. Ő BEARS akart maradni, szóval reális áron meg lehetett volna egyezni vele. Szomorú vagyok, remélem valahol összejön neki a gyűrű, mert ha valaki akkor ő nagyon megérdemelné...

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Nem nagyon értem miért ne lenne ő jó nekünk még 2-3 évig, fizikálisan még bírja. Ez persze bármikor változhat de azért kevesebb pénzért még nyomhatta volna nálunk is. Remélem AFC-be megy és remélem a patsbe, oda komoly fit is lenne és a gyűrű is összejönne neki. Azért most szomorú vagyok meg kell hogy mondjam 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
Kár érte... Hiányozni fog!
Sok sikert neki karrierje következő fejezetében!

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
Remélem sikerül egy olyan csapatot találnia, ahol esélye van gyűrűt szereznie, mert megérdemelné. Sok szép emléket szerzett számunkra:

több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Hát ezzel egy korszak èrt vèget :\ Hiányozni fog 😕 #goforte

több mint 8 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Despite my wishes, my days as a member of the Chicago Bears have sadly come to an end. I was informed earlier this week from the GM that they will not be attempting to re-sign me in free agency. I will remain forever grateful for my time spent in Chicago and being able to play for an organization with such a rich history. My only regret is not being able to win a Lombardi trophy for the best fans in all of sports. I'm excited about the next chapter of my NFL career. But, Chicago will always be home. God Bless and Bear Down!Matt Forte
több mint 8 éve
orisix Chicago Bears Syracuse Orange 4
Sziasztok. 2010 óta vagyok Bears szurkoló,egész pontosan az utolsó PO szereplésünk óta,habár szemezgettem a csapattal előtte is,mondván Al Bundy is biztos Bears drukker Chicago-i létére.Bevallom 2010 előtt NEM COLTS,pusztán Manning fan voltam. 😀 😊 Remélem 5 év után újra POban találjuk magunkat,hamarosan. Hajrá Bears!
orisix
Úgy látszik a Bears lesz a kövi szezon Seahawks-a/Panthers-e, már gyűlnek a bandwagonerek 😀
csak poén, üdv 😊
Tito05
Mi meg is nyernénk ha már ott vagyunk... 😉
davemayer
Na, azért a Hawks hozott egy gyűrűt 😊
undisputedly
Pontosan,és milyen jól tettétek....ezért a csúcson kell abbahagyni. (az amcsifocit😀😀😀)

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sziasztok. 2010 óta vagyok Bears szurkoló,egész pontosan az utolsó PO szereplésünk óta,habár szemezgettem a csapattal előtte is,mondván Al Bundy is biztos Bears drukker Chicago-i létére.Bevallom 2010 előtt NEM COLTS,pusztán Manning fan voltam. 😀 😊 Remélem 5 év után újra POban találjuk magunkat,hamarosan. Hajrá Bears!
orisix
Úgy látszik a Bears lesz a kövi szezon Seahawks-a/Panthers-e, már gyűlnek a bandwagonerek 😀
csak poén, üdv 😊
Tito05
Mi meg is nyernénk ha már ott vagyunk... 😉
davemayer
Na, azért a Hawks hozott egy gyűrűt 😊
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Sziasztok. 2010 óta vagyok Bears szurkoló,egész pontosan az utolsó PO szereplésünk óta,habár szemezgettem a csapattal előtte is,mondván Al Bundy is biztos Bears drukker Chicago-i létére.Bevallom 2010 előtt NEM COLTS,pusztán Manning fan voltam. 😀 😊 Remélem 5 év után újra POban találjuk magunkat,hamarosan. Hajrá Bears!
orisix
Úgy látszik a Bears lesz a kövi szezon Seahawks-a/Panthers-e, már gyűlnek a bandwagonerek 😀
csak poén, üdv 😊
Tito05
Mi meg is nyernénk ha már ott vagyunk... 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Sziasztok. 2010 óta vagyok Bears szurkoló,egész pontosan az utolsó PO szereplésünk óta,habár szemezgettem a csapattal előtte is,mondván Al Bundy is biztos Bears drukker Chicago-i létére.Bevallom 2010 előtt NEM COLTS,pusztán Manning fan voltam. 😀 😊 Remélem 5 év után újra POban találjuk magunkat,hamarosan. Hajrá Bears!
orisix
Úgy látszik a Bears lesz a kövi szezon Seahawks-a/Panthers-e, már gyűlnek a bandwagonerek 😀
csak poén, üdv 😊