Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Nincs ma időm hosszabb ismertetőt írni így a QB-k kimaradnak sajna. A mai napot illetően...
Akit nagyon szeretnék: DeForest Buckner... Egyik legnagyobb hiány posztunkra jönne a legjobb elérhető prospect...
Akit nagyon nem szeretnék 11-re és sokszor írják hozzánk: Leonard Floyd. Mint írtam korábban, jelenleg nagyon gyenge max szituációs rusherként tudnám elképzelni. Egy első körös 11-es picktől az ember stabil kezdő playert remél így remélem őt hanyagoljuk...
Tippem: Shaq Lawson/Vernon Hargreaves

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Én is megteszem tétjeimet: 1. Kör A.Robinson DT/DE
hpeter93
Shaq Lawson
több mint 7 éve
bacsii Chicago Bears 111
Én is megteszem tétjeimet: 1. Kör A.Robinson DT/DE
hpeter93
Szerintem pedig Leonard Floyd. Hargreaves, Stanley, Buckner mar nem lesz ott, A. Robinson-nak meg mar ott van Ego Ferguson vagy/es lesz ott meg hasonlo masodik korben is. Igazi 3-4 OLB meg sose volt.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én is megteszem tétjeimet: 1. Kör A.Robinson DT/DE

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Nekem Elliot kapcsán a Rams és Gurley ötlik be mindig... Jó játékos Gurley? Igen! PO-ba ment a Rams? Nem! Jó persze nálluk nincs egy Cutler szuntű QB, csakhogy az O fal és a WR corp se a legjobb és TE se volt... Ez persze nem ide tartozik, de inget-gatyát odaadtak egy QB-ért akinek ugyanezekkel a gondokkal meg kell majd küzdenie...Persze Gurley lehet tol megint egy 1000+ yardos szezont...Én azt mondom ha elengedted Fortet , akkor ne akarj RB-t hozni 11-re úgy hogy nincs egy klasszikus 5 tech DE-d 3-4 es basehez és igen a seconderyben is vannak lyukak...Akkor most már bízzál meg Langfordban ( bár tudjuk hogy ő azért nem Forte) max hozol neki segítséget a 4-5.körben és ha már ilyen mély a D line draft akkor pofásítsd ki a D linet meg hozz egy CB-t hogy ne csak egy Porterre és Callahenre alapozz...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Felőlem behúzhatják Elliottot, de akkor fusson is be olyan karriert, mint AP. Jaj Ingram, hát ő tényleg kurva nagy játékos lett. Rövidtávon is biztos sokat lendítene egy ilyen kaliberű futó, ez teljesen oké. Hosszútávon inkább egy DE vagy egy CB. S bázzmeg Tracy Portert megoldásnak látják jópáran. Hát megnézték ezek az uccsó 5 meccset?

Az én embereim:
- Vernon Hargreaves
- Chris Jones

A+.

Persze egy Elliott, Henry, Hackenberg első 3 kör is nagyszerű lenne...
több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Ha már RB, akkor az én nagy kedvencem a ND-ról Prosise! Van még vele munka bőven, mert csak utolsó évében került RB pozícióba, de nagyon jót tett neki az átállás. ( Kicsit mintha Forte-ra emlékeztetne a futásstílusával) 3.-4. körben simán vinném

Ha valakit érdekel itt egy video róla:


Szerkesztette: Toto21
több mint 7 éve
geyco Chicago Bears 27
Ha már így szóba került az RB helyzet akkor itt van egy érdekes olvasmány (elnézést hogy ha már valaki belinkelte de emlékeim szerint még senki):  www.profootballfocus.com/blog/2016/02/24/why-youre-way-too-high-on-jeremy-langford/
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Ezekiel Elliot
Mindenképp meg kell említeni. Többször is nyilatkozta, hogy szeretné ha mi draftolnánk.
....
Nagyon jó futó lesz, de akkor sem vagyok híve az első körös RB húzásnak, főleg ha máshol nagyonbb lyukak vannak.
 www.youtube.com/watch?v=7FFKyKLHwDw
Ha megnézizek a videót ez egy állat, spin move-al forog le a védőkről, átugrálja őket, elfekteti őket, tényleg kurva jó a srác, de RB-t 11-re???

Tomcsik
Yahoo Shutdown Corner mock draftos podcastjében azt hiszem őt mondták hozzátok, mivel:
- Fox a Panthersnél is draftolt hasonlóan korán RB-t (Stewart), a sok futás illik is a Foxball-ba
- Pace keze állítólag erősen benne volt Ingram draftolásában a Saintsnél pár éve
- RB edzőtök korábban az Ohio State RB edzője volt, ahol bajnokságot nyertek Elliottal
- 11. helyen ha elérhető lesz, ott már erősen BPA-gyanús húzás
- tavalyi Gurley drafton felbátorodnak a csapatok RB pickeket illetően.

Aztán persze mindegyik indokot le lehet seperni az asztalról, hogy semmiségek, de engem pl. nem lepne meg.
helmet
Engem se lepne meg és amúgy tényleg elit futónak tűnik a srác, az más kérdés hogy ettől még nem vagyok híve az ilyen korai RB picknek...Én jobban szeretném a D linet boostolni, vagy egy épkézláb CB se lenne rossz, nállam ez a 2 a top prioritás... Persze idén mély a DL lehet úgy vannak vele hogy 3-4 kör körül is lesznek jó prospectek...

több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Ezekiel Elliot
Mindenképp meg kell említeni. Többször is nyilatkozta, hogy szeretné ha mi draftolnánk.
....
Nagyon jó futó lesz, de akkor sem vagyok híve az első körös RB húzásnak, főleg ha máshol nagyonbb lyukak vannak.
 www.youtube.com/watch?v=7FFKyKLHwDw
Ha megnézizek a videót ez egy állat, spin move-al forog le a védőkről, átugrálja őket, elfekteti őket, tényleg kurva jó a srác, de RB-t 11-re???

Tomcsik
Yahoo Shutdown Corner mock draftos podcastjében azt hiszem őt mondták hozzátok, mivel:
- Fox a Panthersnél is draftolt hasonlóan korán RB-t (Stewart), a sok futás illik is a Foxball-ba
- Pace keze állítólag erősen benne volt Ingram draftolásában a Saintsnél pár éve
- RB edzőtök korábban az Ohio State RB edzője volt, ahol bajnokságot nyertek Elliottal
- 11. helyen ha elérhető lesz, ott már erősen BPA-gyanús húzás
- tavalyi Gurley drafton felbátorodnak a csapatok RB pickeket illetően.

Aztán persze mindegyik indokot le lehet seperni az asztalról, hogy semmiségek, de engem pl. nem lepne meg.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Sok volt a meló és nem sok idő maradt a draftig, szóval vágjunk bele.
Taylor Decker
Nagy darab, jó felépítésű OT. 6'7" magas 310 pound. Erőteljes, Futás blokkban elég jó, főleg ha felér 2. szintre, akkor repkednek az LB-k...A scoutok inkább RT prospectnek látják, mivel futásnál hasznosabb, mint pass protban (bár abban sem vészes)...Gyengeségei, hogy nagyon magasan játszik, pár alacsonyabb, gyors védő szinte átfut a hónai alatt. Nehezen vált irányt és sokkal inkább hagyatkozik a felső testének az erejére, ezért a lábmunkája nem a legjobb... Jó prospect, de 11-re nekem reach. Viszont valakiboldog lesz vele kicsit hátrébb.

Jason Spriggs
Nagyon gyors és atletikus, remek felépítésssel. 6'6" magas 301 pound. Hosszú karjaival jól tartja távol a védőket. A lábmunkája nagyon jó, azonban az előző tackle prospectekkel ellentétben ő gyengébb. Mindenképp kéne még rá egy kis plussz izom hogy még hatékonyabb legyen. Amiukor távol tartja a védőket, szinte nyújtott kézzel tolja őket, mert ahhoz nem elég erős hogy megragadja és kontrollálja őket, ezért úgymond el lökdösi a védőt. Kedvelem a játékát, de én 2. körben tartanám jó értéknek. Újabb mockokban gyakran le is csúszik addig.
 www.youtube.com/watch?v=AHcZDGnoqNw
Pűr szót az elkapókról. Idén nem a legerőserbb class főleg az elmúlt évekhez képest.
Laquon Treadwell
Idén ő tán a legjobb. Jó felépítésű, sokan hasonlítják Marshallhoz. 6'2" magas 221 pound. Jól helyezkedik, és érzi milyen ütemben kell ugrani a labdákért. Viszonylag jól futja a rootokat. Kiveszi a részét a blokkolásokból, bár NFl szinten kelleni fog neki még egy kis izom, hogy jó blokkoló legyen. Bár jobbára jól válik el az emberétől, a gyors CB-k ellen gyakran nem tudta ezt megoldani. A méreteihez képest lehetne kicsit fizikálisabb, illetve el kjéne töltenie kis időt egy NFl konditeremben. 2014-ben volt egy elég ronda sérülése, mondjuk ennek nem volt nyoma 2015-ben.

Corey Coleman
A scoutok Treadwellt tartják a legjobbnak, nekem azonban Coleman a kedvencem. 5'11" magas 194 pound, tehát kis méretű WR. Azonban mindig benne van a nagy játék, bámulatos elkapásokra képes. Villámgyors a csávó, mire a CB-k megfordulnak már bottal ütik a nyomát. Bár alacsony jó rugói vannak. És 20 TD volt a neve melett szezon végén. Gyengeségei a mérete elsősorban. Nyílván nem tudja a testével annyira jól fedezni a labdát, mint a nagyobb testű elkapók. A catch radius nem a legnagyobb, de szerintem idén ő a legjobb...

Josh Doctson
6'2" magas 202 pound. Jó kezei vannak, viszonylag magas elkapó. Képes elválni az emberétől, tiszta célpontot adva a QB-nak. Benne vannak a nagy játékok. Azonban sok gyúrás vár még rá, fizikálisan lenne hova fejlődnie. Blokkolásban elég gyengus és agresszívebb, erős press cover CB-k ellen gyakran alul marad.

Nagyjából ez a 3 elkapó aki konstansan előfordulnak az első körös mockokban. Tán méfg Will Fuller aki szóba jön néha.
Ezekiel Elliot
Mindenképp meg kell említeni. Többször is nyilatkozta, hogy szeretné ha mi draftolnánk. Szerinte szerelmesek is vagyunk bele...Nem örülnmék RB-nek az első körben, de meg kell hagyni, hogy jó kis futó. igazából mindent tud amit egy futónak tudni kell. 6'0" magas 221 pound, szóval remek paraméterei vannak. Jól látja a réseket és szinte mindig jó döntéseket hoz Kemény futó, nem könnyű levinni. Remek irányváltásokban, elég gyors ahhoz hogy meg tudjon lógni, ugyanakkor elég erős ahhoz hogy tudjon yardokat hozni kontakt után. Jól blokkol, és a kezei is jók, így elkapásoknál is használható. Gurleyhoz hasonló talent, ha nem jobb, komplett csomag ha futóra vágysz....Vicces hogy 1-2 scout azt tartja a gyengeségének hogy néha belemegy a húsdarálóba, és kemény ütközésekbe. Néllam pont hogy ettől lesz jó RB. Szeretem azt az RB-t aki lezárja a futást, és úgy hogy azta védő is megérzi.A mentalitása is remek, nagy küzdő, több scout is kiemeli, hogy nem láttak még embert aki annyira utál veszíteni mint ő, igazi leader típus. Nagyon jó futó lesz, de akkor sem vagyok híve az első körös RB húzásnak, főleg ha máshol nagyonbb lyukak vannak.

Ha megnézizek a videót ez egy állat, spin move-al forog le a védőkről, átugrálja őket, elfekteti őket, tényleg kurva jó a srác, de RB-t 11-re???
Ha holnap lesz időm megpróbálom befejezni a kimaradt embereket (QB-k stb...) Illetve megpróbálok tippelni...Bár fingom nincs Pace mit húz szóval nehéz lesz. Illetve meg akarok amjd említeni 2 playát akiket szívesen látnék nállunk és nem várják őket az első körbe... (Su'a Cravens, Carl Nassib)...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én nagyon félek, hogy nem lesz ott senki!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Mondjuk nállam a prioritás 5 tech DE, CB, OT... De lehet ők úgy látják hogy a D line mélysége miatt később is lesz jó DE... Tavaly is jól ráéreztek Goldmanre, lehet idén is ilyesmi lesz...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
"Shaq Lawson to the Bears is heating up. They've done a ton of work on the Clemson edge rusher." Matt Miller szaki írta twitteren..
geyco
Lawsonnak nem örülnék, olb- nek lassú, 3-4 es DE-nek gyenge.
hpeter93
Mint az ismertetőmben is írtam ugyanígy látom...Mondjuk az a sok TFL meg sack a neve melett nem mutat szarul. És a combineon is egész jó 40 yardot repesztett. Nem a kedvenc pickem, de azt se mondanám hogy elvetemült húzás lenne...

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
"Shaq Lawson to the Bears is heating up. They've done a ton of work on the Clemson edge rusher." Matt Miller szaki írta twitteren..
geyco
Lawsonnak nem örülnék, olb- nek lassú, 3-4 es DE-nek gyenge.

több mint 8 éve
geyco Chicago Bears 27
"Shaq Lawson to the Bears is heating up. They've done a ton of work on the Clemson edge rusher." Matt Miller szaki írta twitteren..
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
22,605,370 $ Ennyi pénzünk maradt még. Sok kérdés ötlött fel bennem. Az, hogy ha NFL szintű játékosok elérhetőek egészen jó áron, olyan poszton ami nálunk erősítésre vár, akkor miért nem igazoltuk még le őket? Vajon tartogatunk még valakire vagy valakikre? Lehetséges trade partnerek lehetünk az elkövetkezendő egy hétben? Ebből az összegből,mennyi vihető át a következő évre? Ez pontosan hogyan épül fel? Nincs szabályozva százalékosan,hogy mennyit kell a sapkából kötelezően elkölteni?
Süsü
ha komolyabban érdekel a téma, ezen a blogon nagyobb terjedelemben olvashatsz róla MAGYARUL 😀
 www.profootballbusiness.com/2013/08/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa.html
Tito05
Az sem utolsó szempont! : ) Köszönöm!
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
22,605,370 $ Ennyi pénzünk maradt még. Sok kérdés ötlött fel bennem. Az, hogy ha NFL szintű játékosok elérhetőek egészen jó áron, olyan poszton ami nálunk erősítésre vár, akkor miért nem igazoltuk még le őket? Vajon tartogatunk még valakire vagy valakikre? Lehetséges trade partnerek lehetünk az elkövetkezendő egy hétben? Ebből az összegből,mennyi vihető át a következő évre? Ez pontosan hogyan épül fel? Nincs szabályozva százalékosan,hogy mennyit kell a sapkából kötelezően elkölteni?
Süsü
ha komolyabban érdekel a téma, ezen a blogon nagyobb terjedelemben olvashatsz róla MAGYARUL 😀
 www.profootballbusiness.com/2013/08/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa.html
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
22,605,370 $ Ennyi pénzünk maradt még. Sok kérdés ötlött fel bennem. Az, hogy ha NFL szintű játékosok elérhetőek egészen jó áron, olyan poszton ami nálunk erősítésre vár, akkor miért nem igazoltuk még le őket? Vajon tartogatunk még valakire vagy valakikre? Lehetséges trade partnerek lehetünk az elkövetkezendő egy hétben? Ebből az összegből,mennyi vihető át a következő évre? Ez pontosan hogyan épül fel? Nincs szabályozva százalékosan,hogy mennyit kell a sapkából kötelezően elkölteni?

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Sztem is teljesen jó, csináld tovább, én is élvezettel olvasom őket.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Off.-

Ennek mi értelme amit csinálsz? Szvsz hasznosabb lett volna ha besegítesz emptyéknek az ismertetőkbe. Itt meg gyak leírod majdnem ugyanazokat mint ők korábban. Így két helyen is el lehet olvasni. Csudi jó.
peach
Ezt azoknak csinálom akik mondjuk csak ide járnak és nem máshol nézik meg. Volt rá érdeklődés. Empty ismertetőit nem néztem, nem tudom mit írtak. Én is megnéztem rengeteg videót és próbáltam leírni az én álláspontom is. Pl pont Empty volt aki nem értett velem egyet amikor Billingst Donaldhoz hasonlítottam, szóval nem teljesen ugyanazokat írtuk. Van itt pár ember aki csak felugrik néha a BEARS topicba pár percre hírekért nem nem tudja vagy nincs ideje nézegetni a többiek írásait... Ha valakit érdekel elolvassa ha nem nem...
Tomcsik
Teljesen jó ez... Én is elolvasgatom, pedig a Bears nem azon csapatok közzé tartozik akik legjobban érdekelnek.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Off.-

Ennek mi értelme amit csinálsz? Szvsz hasznosabb lett volna ha besegítesz emptyéknek az ismertetőkbe. Itt meg gyak leírod majdnem ugyanazokat mint ők korábban. Így két helyen is el lehet olvasni. Csudi jó.
peach
Ezt azoknak csinálom akik mondjuk csak ide járnak és nem máshol nézik meg. Volt rá érdeklődés. Empty ismertetőit nem néztem, nem tudom mit írtak. Én is megnéztem rengeteg videót és próbáltam leírni az én álláspontom is. Pl pont Empty volt aki nem értett velem egyet amikor Billingst Donaldhoz hasonlítottam, szóval nem teljesen ugyanazokat írtuk. Van itt pár ember aki csak felugrik néha a BEARS topicba pár percre hírekért nem nem tudja vagy nincs ideje nézegetni a többiek írásait... Ha valakit érdekel elolvassa ha nem nem...

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Off.-

Ennek mi értelme amit csinálsz? Szvsz hasznosabb lett volna ha besegítesz emptyéknek az ismertetőkbe. Itt meg gyak leírod majdnem ugyanazokat mint ők korábban. Így két helyen is el lehet olvasni. Csudi jó.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Mivel egy hét maradt a draftig megpróbálok kicsit belehúzni a prospectekkel. Ma nézzünk körül támadó oldalon.
Laremy Tunsil
Amíg a Rams nem boltolt a Titanssel szinte biztos no1 pick volt. Mindene megvan ami egy elit tacklenek kell. Remek méretek 6'5" magas 310pound. Nagyon atletikus, lábmunkája és a technikája is kiválló. Jól veszi észre a blitzeket. Pass protban és futásblokkban is jó. Jól tarjta távol magától a védőket. Screen játékoknál nagyon szépen ér fel blokkolni.Nagy pusztításra képes amikor felér az LB-hez. Kevés gyenge pontja van, mindene megvan hogy all pro playa legyen. Sajnos 11-re 99.9% hogy nem lesz bennt. Azt tegyük hozzá hogy voltak térd problémái korábban, illetve a nevelő faterjával is volt valami balhé...Ezek ellenére is biztosan top5 pick lesz...

Ronnie Stanley
Sokan őt tartják a 2. legjobb O fal embernek idén. Valszeg ő is ki fog menni top 10-ben, de nálla érzek kis esélyt, hogy talán elérhető lesz. Ugyancsak remek méretei vannak 6'6" magas 312 pound. Hosszú karjaival remekül tartja távol a védőket. Atletikus, bár nem annyira mint Tunsil. Állítólag jó a munkamorálja, nem nagyon voltak balhéi. Jól mozog be a szabad területekre futásblokknál és jól üti meg a mozgó játékosokat. Gyakran volotak kulcs blokkjai nagy futásoknál. Gyengeségei, hogy a felső teste nem elég erős, illetve erősebb védők ki tudják billenteni az egyensúlyából.

Jack Conklin
Remélhetőleg ő elérhető lesz 11-re. Én jobban szeretem a játékát, mint Stanleyét. Méretileg ugyancsak jó. 6'6" magas 308pound. Nagyon erős, fizikális játékos, nem riad vissza a kemény játéktól. Ha elsőre megverné az embere akkor is jól támad vissza, nem adja fel egykönnyen a harcot. Ha egyszer megblokkol valakit az nagyon nehezen tud levállni róla. Technikálisan is remek. Főleg passz protban nagyon jó, de futás blokkban sincs elveszve. Néhány scout úgymomnd "dirty" tacklnek tartja, de én ezt bóknak fognám fel. A lábmunkáján lenne mit javítani, nem annyira jó, mint a Tunsil, Stanley párosé. Nem is annyira atletikus, mint az előbb említettek. Viszont a fizikalitása miatt az ő játékát nagyon kedvelem. Buckner az egyik kedvenc prospectem idén, de Conklin melett nem sok sót evett meg...


Szerkesztette: Tomcsik