Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
Kivágták Bryan Storkot. Mikor igazoljuk le? 😊
Süsü
Nem véletlen tette ki a Pats... Sokszor volt sérült, ha jól tudom sorozatos agyrászkódásai voltak...
Tomcsik
Természetesen ha már nem alkalmas a játékra akkor ne hozzuk de ha 10% esély van rá hogy végig tolja a szezont én szerződtetném, tudása alapján hatalmas upgrade. Ha nem lenne Andrews a patsnek ők sem tették volna ki csak úgy szvsz. Meg kellene próbálni.
davemayer
Elég jó kis jóban rosszban kerekedik ebből. A Redskins beajánlott érte egy 7. körös picket még mielőtt a kirúgás megtörtént volna. A két fél röhögött a markában, erre az említett Stork "kijelentette",hogy ő nem fog Washingtonban játszani,mert inkább visszavonul. Várjuk a folytatást,de egy 7. körös picket nekünk is megérne..talán...nem? 😊
Süsü
ja olvastam, vicces sztori. Mondjuk ha azt mondja hogy nem akar a Skinsben játszani bajos hogy ránk meg igent mondana...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Érdekesség, hogy Groy és Mills valszeg Bills kezdő RG-RT lesz.
füligjimmy
Miller a kezdő RG, Groy LG csere mindenhol.
Mondjuk ez nem változtat azon amit leírtál.
Bazzani
Szombaton zicher, hogy RG poszton kezdett.
füligjimmy
kezdett a Colts ellen is, de ott Incognito pihent, csak azért.

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kivágták Bryan Storkot. Mikor igazoljuk le? 😊
Süsü
Nem véletlen tette ki a Pats... Sokszor volt sérült, ha jól tudom sorozatos agyrászkódásai voltak...
Tomcsik
Természetesen ha már nem alkalmas a játékra akkor ne hozzuk de ha 10% esély van rá hogy végig tolja a szezont én szerződtetném, tudása alapján hatalmas upgrade. Ha nem lenne Andrews a patsnek ők sem tették volna ki csak úgy szvsz. Meg kellene próbálni.
davemayer
Elég jó kis jóban rosszban kerekedik ebből. A Redskins beajánlott érte egy 7. körös picket még mielőtt a kirúgás megtörtént volna. A két fél röhögött a markában, erre az említett Stork "kijelentette",hogy ő nem fog Washingtonban játszani,mert inkább visszavonul. Várjuk a folytatást,de egy 7. körös picket nekünk is megérne..talán...nem? 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Ja, ha mást nem, kijutnánk az EB-re.....😊
csi77
Nem nem, Londonba mas miatt jutnak el a csapatok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Kivágták Bryan Storkot. Mikor igazoljuk le? 😊
Süsü
Nem véletlen tette ki a Pats... Sokszor volt sérült, ha jól tudom sorozatos agyrászkódásai voltak...
Tomcsik
Természetesen ha már nem alkalmas a játékra akkor ne hozzuk de ha 10% esély van rá hogy végig tolja a szezont én szerződtetném, tudása alapján hatalmas upgrade. Ha nem lenne Andrews a patsnek ők sem tették volna ki csak úgy szvsz. Meg kellene próbálni.
davemayer
Ja, ha mást nem, kijutnánk az EB-re.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
Kivágták Bryan Storkot. Mikor igazoljuk le? 😊
Süsü
Nem véletlen tette ki a Pats... Sokszor volt sérült, ha jól tudom sorozatos agyrászkódásai voltak...
Tomcsik
Természetesen ha már nem alkalmas a játékra akkor ne hozzuk de ha 10% esély van rá hogy végig tolja a szezont én szerződtetném, tudása alapján hatalmas upgrade. Ha nem lenne Andrews a patsnek ők sem tették volna ki csak úgy szvsz. Meg kellene próbálni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Hmm Long nem edz egy ideje és lehet nem épül fel a szezon rajtra, úgy néz ki hogy McPhee sem...Azért ez nem túl örömteli....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Kivágták Bryan Storkot. Mikor igazoljuk le? 😊
Süsü
Nem véletlen tette ki a Pats... Sokszor volt sérült, ha jól tudom sorozatos agyrászkódásai voltak...

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kivágták Bryan Storkot. Mikor igazoljuk le? 😊
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Jó hírek esetleg, mármint a csapatról?
csi77
Ha nem akarod meglátni úgysem fogod.

Floyd amúgy már edzett is. Nyilván ennek nincs akkora hirértéke.
tüsi91
Dehogynem szeretném látni, ezt csak egy kissé ironikusan kérdeztem, mivel csupa rossz hír, érkezett, pedig én nagy előrelépést várok, főleg a védelemtől (mondjuk nem lesz nehéz).
Hansolo válaszolta azt, kb. amit vártam...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó hírek esetleg, mármint a csapatról?
csi77
Ha nem akarod meglátni úgysem fogod.

Floyd amúgy már edzett is. Nyilván ennek nincs akkora hirértéke.
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Jó hírek esetleg, mármint a csapatról?
csi77
Valószínűleg el fognak indulni a bajnokságban.És mivel nincs kieső, lazán nyomjuk a szezont.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Jó hírek esetleg, mármint a csapatról?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Floyd is összeszedett egy hamstringet... Úgy látszik ő se lesz ilyen Favre féle játékos aki alig hagy ki meccset...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Érdekesség, hogy Groy és Mills valszeg Bills kezdő RG-RT lesz.
füligjimmy
Miller a kezdő RG, Groy LG csere mindenhol.
Mondjuk ez nem változtat azon amit leírtál.
Bazzani
Szombaton zicher, hogy RG poszton kezdett.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdekesség, hogy Groy és Mills valszeg Bills kezdő RG-RT lesz.
füligjimmy
Miller a kezdő RG, Groy LG csere mindenhol.
Mondjuk ez nem változtat azon amit leírtál.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Érdekesség, hogy Groy és Mills valszeg Bills kezdő RG-RT lesz. Néztem az első félidőt a Giants ellen, Zsepepe egyböl arréb rakta, mint a rongyot. Aztán a kicsi Jordan leradírozta a pályáról. Groy se dolgozott rosszul Harrison ellen. Nekünk meg nincs cserénk sehova, a kezdőbe meg Massie, Larsen, Whitehair is csak faultolni tud eddig. Szóval mikor meghallok egy ilyet, hogy szar volt a keret, és ki kell cserélni mindenkit, és az mekkora teljesítmény, hogy 2 év alatt 49 új csávó jött, akkor ökölbe szorul a segglyukam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Cromartie melett Keenan Lewis is felvetődött...
Tomcsik
Cromartie szerintem jobb megoldás, Lewis nem tud egészséges maradni két meccsig.
Bazzani
Szerintem is, minden esetre kell egy megbízható veterán, mert Fuller nem biztos hogy rendbe jön és amúgy sem egy beton szilárd CB, mint tudjuk Porter üvegből van, és mögőttük van pár másod éves UDFA akik bár meg rookie playák.... Persze lehet hogy az egyikükből lesz valami, de azért nem ártana egy veterán ennek a secondarynek...
Tomcsik
Keenan Lewis már nagyon régóta nem egészséges. Cro meg nem tom, eléggé lelassult már, persze ettől még foghat pár picket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Cromartie melett Keenan Lewis is felvetődött...
Tomcsik
Cromartie szerintem jobb megoldás, Lewis nem tud egészséges maradni két meccsig.
Bazzani
Szerintem is, minden esetre kell egy megbízható veterán, mert Fuller nem biztos hogy rendbe jön és amúgy sem egy beton szilárd CB, mint tudjuk Porter üvegből van, és mögőttük van pár másod éves UDFA akik bár meg rookie playák.... Persze lehet hogy az egyikükből lesz valami, de azért nem ártana egy veterán ennek a secondarynek...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Langford is megsérült, a meccs utáni első edzésen már védőcsizmában volt a lába.

Bazzani
Na még az hiányozna hogy komoly legyen...

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cromartie melett Keenan Lewis is felvetődött...
Tomcsik
Cromartie szerintem jobb megoldás, Lewis nem tud egészséges maradni két meccsig.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Langford is megsérült, a meccs utáni első edzésen már védőcsizmában volt a lába.


Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 m.youtube.com/watch?v=iSoKAd5b8lw&feature=youtu.be

de tényleg nincs problémám Floydal, de van egy McPhee Houston Young trio és még Acho is ottvan illetve Jonest is át akarják kalibrálni ILBböl OLBre... és akkor CB egy kezdő szint van aki két év alatt nem biztosította magát egyenlőre (Fuller) és Hargravest meg utánunk viszik ki aki nagyobb need volt.. és már csak abba reménykedek, hogy fándzsio tudja a dolgát és addig minimum itt lesz amig nem lesz minimum egy Aldon Smith Floydbol
ricsiii83
Amikor Kyle Fuller két labdát is lehúzott a san francisco-i naplementében két kézzel vertük a lompost, hogy micsoda kincsre leltünk. Szóval én még várok a Hargreaves elé történő letérdeléssel. Persze lehet valóban shutdown CB lesz.

Floyd szerintem már első évében komoly szerepet kaphat, s elsősorban olyan láthatatlan melókat fog elvégezni, amit a McPhee-Young-Houston trióra nem lehet rábízni. Tavaly Acho azért játszott viszonylag sokat, mert ő volt kvázi a legjobb off-ball OLB a csapatban. Ez a pick nagyban hajaz a McClellin-féle választásra, azzal a különbséggel, hogy Floyd tényleg atletikus és elég sok mindent rá lehet bízni szerintem az első héttől kezdve.

Ettől függetlenül én sem őt választottam volna első körben.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
https://i.ytimg.com/vi/iSoKAd5b8lw/maxresdefault.jpg
Rookie Vernon Hargreaves Picks Off Jaguars Twice | Buccaneers vs. Jaguars (Preseason) | NFL
Bucs first round pick Vernon Hargreaves comes up with two interceptions in Tampa Bay's preseason week two matchup with the Jacksonville Jaguars.Subscribe to ...


de tényleg nincs problémám Floydal, de van egy McPhee Houston Young trio és még Acho is ottvan illetve Jonest is át akarják kalibrálni ILBböl OLBre... és akkor CB egy kezdő szint van aki két év alatt nem biztosította magát egyenlőre (Fuller) és Hargravest meg utánunk viszik ki aki nagyobb need volt.. és már csak abba reménykedek, hogy fándzsio tudja a dolgát és addig minimum itt lesz amig nem lesz minimum egy Aldon Smith Floydbol

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Cromartie melett Keenan Lewis is felvetődött...