Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Úgy érzem örökre emlékezetes marad majd az egymás elleni meccs. És nem a jó értelemben.
Két okádék szar csapat kretén edzőkkel.
Bazzani
Szerintem ti támadóoldalon erősebbek vagytok, vannak jó játékosaitok, nálunk Jefferyn kívül nem tudok olyat mondani hirtelen,aki képes meccseket eldönteni. A védelmeket illetően, ott már igazad van, egymást tudjuk alulmúlni, ha szükséges.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 640 — Cowboys fan
Itt a jelenet... Ha Zeke nem észleli a bajt lehet most a 3. számú QB-tok játszana...Tomcsik
persze. ez a feladata, hogy ha valaki átjut a falon, akkor második védelmi vonalként lassítsa.

ha Collins nem kísérli meg blokkolni Kwiatoskit, akkor Zeke-nek esélye sem lett volna megvédeni Prescottot. az megvan, hogy hiába szállt el Collins, mint a győzelmi zászló, lényegében állóra fékezte a védőtöket (lásd második kameraállás)? onnantól Zeke is jobb esélyekkel indul, mert Kwiatoskinak újra fel kell gyorsulnia. ránézésre csak feleakkora sebességgel érkezett Zeke blokkjába, mint Collinséba, az meg ugye negyedakkora mozgási energia.

(btw Collins kidőlt 6-10 hétre, kíváncsi lennék, hogy ez előtt, alatt vagy után sérült-e meg)
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense.

Ugyanez igaz a másik oldalon is, lásd a Fox vezette Denverre, ami döntőt játszott.
Mondjuk kicsit viccesnek érzem, hogy 0-3 nál erről beszélek, inkább be is fejezem
hpeter93
Ez a Vikes - 3 meccs alapján - jobb a tavalyi Broncosnál. Mondjuk tavaly se a Broncos volt a legjobb csapat, csak a legjobbkor játszott a legjobban.
Amíg 1 meccs dönt a pillanatnyi forma fontosabb, amit szeptemberben nem tudsz jósolni. A legjobb recept, ha évről-évre PO-ban van, aztán egyszer neked jön ki ott jól a lépés...
A Vikings most elég határozott lépésekkel halad a PO felé, az majd kiderül, hogy ott hogy játszanak, de simán ott vannak az esélyesek között szvsz...
Black_Adder
"ne igyunk előre a medve bőrére" 😀 de a lényeg hogy van vissza még 13 meccs. egyenlőre szépen haladunk egy kicsit gyengélkedő Offense-el. Bízom a play offba az SB még halkan sem merem kimondani, de az NFL ben bármi megtörténhet...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense.

Ugyanez igaz a másik oldalon is, lásd a Fox vezette Denverre, ami döntőt játszott.
Mondjuk kicsit viccesnek érzem, hogy 0-3 nál erről beszélek, inkább be is fejezem
hpeter93
Ez a Vikes - 3 meccs alapján - jobb a tavalyi Broncosnál. Mondjuk tavaly se a Broncos volt a legjobb csapat, csak a legjobbkor játszott a legjobban.
Amíg 1 meccs dönt a pillanatnyi forma fontosabb, amit szeptemberben nem tudsz jósolni. A legjobb recept, ha évről-évre PO-ban van, aztán egyszer neked jön ki ott jól a lépés...
A Vikings most elég határozott lépésekkel halad a PO felé, az majd kiderül, hogy ott hogy játszanak, de simán ott vannak az esélyesek között szvsz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Úgy látszik Langdord is kidőlt 4-6 hétre...Mondjuk most kiderül mit tud Howard...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Kwiatkoski szintén rookie, de ahogy felborította Collinst az nagyon ott volt.tüsi91
Collinsnak visszanyalt a karma.
tavaly volt egy highlight hitje, amikor kiblokkolta a világból talán valamelyik Seahawks DB-t. most meg visszaváltott a RDE duplázásából, de egyensúly nélkül állt be a teljes sebességgel rohanó védő elé, nem is lehetett más vége 😊

mondjuk ezzel pont annyira lassította le Kwiatkoskit, hogy Prescott érintetlen maradhasson, legalább ezért megérte
slowmotion
Itt a jelenet... Ha Zeke nem észleli a bajt lehet most a 3. számú QB-tok játszana...
 mobile.twitter.com/cjzero/status/780437472513753088?ref_src=twsrc%5Etfw

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense.

Ugyanez igaz a másik oldalon is, lásd a Fox vezette Denverre, ami döntőt játszott.
Mondjuk kicsit viccesnek érzem, hogy 0-3 nál erről beszélek, inkább be is fejezem
hpeter93
3 hete van a csapatnál Bradford, AP mult héten dőlt ki. Azért ahhoz képest elég jól karistol.
Persze nem az O nyeri a meccseket, de azért a playoffra (ha eljottunk oda persze) azért jóval összszokottabb lesz a gárda.
Mondjuk én továbbra is örülök ha nem számolnak velünk komolyan, annál nagyobb lesz a meglepi.
Amúgy kíváncsi vagyok milyen mákfaktorrol beszélsz? Láttad pl a GB meccset?
Toca
Az offensetek netto 21 pontot rakott fel 3 meccs alatt, az O statisztikáitok a mieink szintjén vannak vagy kb alatta.
És szerencse alatt azt értem,(bár szerinted ez biztos nem az, nézőpont kérdése) hogy mind GB mind a Panthers ellen, borzalmas napot fogtak ki az amúgy elit irányítók és Offensek, és nagyon sok labdaeladás történt.
hpeter93
3 hete van a csapatnál a QB mit vártál, hogy PM fénykorát hozzák?
Azért az hogy az irányítónak milyen napja van arról tehet a D is, vicces hogy pont egy Bears topicban kell elemeznem.
Amúgy Camnek mintha lett volna kis sérülése maximum ezt írnám át szerencsére. De minden megszerzett labdáért elég keményen megdolgozott a D.
Na de nem offolom a topicot tovább, elfogadom a véleményed, csak ez az overrated csapat (úgy hogy kezdő QB, HoF RB, LT (mondjuk lehet jobban jártunk 😀) , DT sérült és megvertük a Packerst és Pantherst) illetve hogy szerencse a sok labdaeladás megütötte az ingerküszöböm 😊
Amúgy Howardra kiváncsi leszek remélem életet lehet a futójátékotokba. Örülnék ha nem ti kullognátok a DIV végén.
Toca
Nem vártam semmit, és nem kell megmagyarázni a győzelmeiteket, magukért beszélnek. Nem igazán értem a felháborodást, a Vikes top 10-es csapat simán, én ezt egy percig sem vontam kétségbe, csak nekem túl sok a hype néha, persze ez az én személyes gondom. A beszélgetést én is lezárnám... Szóval sok sikert továbbra is, és remélem jó meccset játszanak a csapataink.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense.

Ugyanez igaz a másik oldalon is, lásd a Fox vezette Denverre, ami döntőt játszott.
Mondjuk kicsit viccesnek érzem, hogy 0-3 nál erről beszélek, inkább be is fejezem
hpeter93
3 hete van a csapatnál Bradford, AP mult héten dőlt ki. Azért ahhoz képest elég jól karistol.
Persze nem az O nyeri a meccseket, de azért a playoffra (ha eljottunk oda persze) azért jóval összszokottabb lesz a gárda.
Mondjuk én továbbra is örülök ha nem számolnak velünk komolyan, annál nagyobb lesz a meglepi.
Amúgy kíváncsi vagyok milyen mákfaktorrol beszélsz? Láttad pl a GB meccset?
Toca
Az offensetek netto 21 pontot rakott fel 3 meccs alatt, az O statisztikáitok a mieink szintjén vannak vagy kb alatta.
És szerencse alatt azt értem,(bár szerinted ez biztos nem az, nézőpont kérdése) hogy mind GB mind a Panthers ellen, borzalmas napot fogtak ki az amúgy elit irányítók és Offensek, és nagyon sok labdaeladás történt.
hpeter93
3 hete van a csapatnál a QB mit vártál, hogy PM fénykorát hozzák?
Azért az hogy az irányítónak milyen napja van arról tehet a D is, vicces hogy pont egy Bears topicban kell elemeznem.
Amúgy Camnek mintha lett volna kis sérülése maximum ezt írnám át szerencsére. De minden megszerzett labdáért elég keményen megdolgozott a D.
Na de nem offolom a topicot tovább, elfogadom a véleményed, csak ez az overrated csapat (úgy hogy kezdő QB, HoF RB, LT (mondjuk lehet jobban jártunk 😀) , DT sérült és megvertük a Packerst és Pantherst) illetve hogy szerencse a sok labdaeladás megütötte az ingerküszöböm 😊
Amúgy Howardra kiváncsi leszek remélem életet lehet a futójátékotokba. Örülnék ha nem ti kullognátok a DIV végén.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense.

Ugyanez igaz a másik oldalon is, lásd a Fox vezette Denverre, ami döntőt játszott.
Mondjuk kicsit viccesnek érzem, hogy 0-3 nál erről beszélek, inkább be is fejezem
hpeter93
3 hete van a csapatnál Bradford, AP mult héten dőlt ki. Azért ahhoz képest elég jól karistol.
Persze nem az O nyeri a meccseket, de azért a playoffra (ha eljottunk oda persze) azért jóval összszokottabb lesz a gárda.
Mondjuk én továbbra is örülök ha nem számolnak velünk komolyan, annál nagyobb lesz a meglepi.
Amúgy kíváncsi vagyok milyen mákfaktorrol beszélsz? Láttad pl a GB meccset?
Toca
Az offensetek netto 21 pontot rakott fel 3 meccs alatt, az O statisztikáitok a mieink szintjén vannak vagy kb alatta.
És szerencse alatt azt értem,(bár szerinted ez biztos nem az, nézőpont kérdése) hogy mind GB mind a Panthers ellen, borzalmas napot fogtak ki az amúgy elit irányítók és Offensek, és nagyon sok labdaeladás történt.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense.

Ugyanez igaz a másik oldalon is, lásd a Fox vezette Denverre, ami döntőt játszott.
Mondjuk kicsit viccesnek érzem, hogy 0-3 nál erről beszélek, inkább be is fejezem
hpeter93
Szerintem meg jó csapat a Vikes egyáltalán nincs túlértékelve... Az O is egyre jobban összeáll nálluk. Én azt se jelenteném ki a helyedben hogy nem fognak mostanában SB-T nyerni. Szerintem simán ott lehetnek akár már idén is.

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense.

Ugyanez igaz a másik oldalon is, lásd a Fox vezette Denverre, ami döntőt játszott.
Mondjuk kicsit viccesnek érzem, hogy 0-3 nál erről beszélek, inkább be is fejezem
hpeter93
3 hete van a csapatnál Bradford, AP mult héten dőlt ki. Azért ahhoz képest elég jól karistol.
Persze nem az O nyeri a meccseket, de azért a playoffra (ha eljottunk oda persze) azért jóval összszokottabb lesz a gárda.
Mondjuk én továbbra is örülök ha nem számolnak velünk komolyan, annál nagyobb lesz a meglepi.
Amúgy kíváncsi vagyok milyen mákfaktorrol beszélsz? Láttad pl a GB meccset?

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
A tobbire ott a mastercard


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense
hpeter93
Oké. Oké. Na ide figyelj! Az, hogy Rex Ryant megszólod, még rendben van. De Sex Cannon tabu! Ne merészeld, ismétlem, NE MERÉSZELD összemosni a nevét mindenféle Bridgewauterekkel.

 www.youtube.com/watch?v=c97c_2x88iU
füligjimmy
Meghajlók mérhetetlen tudása előtt, álljon itt örökre a nálunk eltöltött idők statisztikája, amit a szél belekarcolt a tecktonik lemezekbe.

 www.nfl.com/player/rexgrossman/2505623/careerstats
hpeter93
Statisztikák! Számok! Tudod, mi nincs benne ezekben! A lélek! Rex átveszi a labdát a centertől, 5-step drop, felnéz, 2 elkapó üresen...... BUUUUUMMMM! Elsült a SEX CANNON! Gyönyörű spirálban száll a labda a levegőben! Hová?! Senki nem tudja! Ő sem! Őrjítő tizedmásodpercekig várunk lélegzetvisszafojtva, hogy aztán egy emberként hördüljünk fel, hiszen a Sex Cannon eldördülésének pillanatában megszűntünk individumként létezni, egy nagy kollektív tudattá vált az emberiség! Az ilyen pillanatokban rejlő poézist nem lehet leírni holmi számokkal!

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nézegetem a meccseinket és a totális esélytelenséget érzem, kb úgy, mint amikor az óvodás lányommal barchobáztunk és próbáltuk kitalálni, mire gondolt:
Megtudtuk, hogy:
- állat, 3 (!!!) lába van, nem megy be a vízbe, csak a tengerparton sétál.
- ?????
- Víziló 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense
hpeter93
Oké. Oké. Na ide figyelj! Az, hogy Rex Ryant megszólod, még rendben van. De Sex Cannon tabu! Ne merészeld, ismétlem, NE MERÉSZELD összemosni a nevét mindenféle Bridgewauterekkel.

 www.youtube.com/watch?v=c97c_2x88iU
füligjimmy
Meghajlók mérhetetlen tudása előtt, álljon itt örökre a nálunk eltöltött idők statisztikája, amit a szél belekarcolt a tecktonik lemezekbe.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/vpqfq2k92lb89b6zfjea
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense
hpeter93
Oké. Oké. Na ide figyelj! Az, hogy Rex Ryant megszólod, még rendben van. De Sex Cannon tabu! Ne merészeld, ismétlem, NE MERÉSZELD összemosni a nevét mindenféle Bridgewauterekkel.


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Félreértés ne essék, kibaszot jó lenne, ha a Vikes szintjén állnánk, de ők nem fognak SB-t nyerni, még játszani sem fognak érte mostanában. A 2006 Bears jó példa arra, hogy egy nagyon szar offot, egy kiváló Def és ST nem tud kiegyenlíteni. A regnáló bajnok vagy a Seahawks OFF-ja azért közel sem a Rex Grossman féle vagy a mostani Vikings féle offense.

Ugyanez igaz a másik oldalon is, lásd a Fox vezette Denverre, ami döntőt játszott.
Mondjuk kicsit viccesnek érzem, hogy 0-3 nál erről beszélek, inkább be is fejezem

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Tudom ezzel kb egyedül vagyok, de szerintem a Vikings mérhetetlenül túlértékelt gárda. Jó csapat ez vitathatatlan, de a Def és az ST tartja őket életben kb és a szerencse sem kerüli el őket.
hpeter93
Lásd Bears 2006 - egy SB részvételt azért hozott....

De gondolj a regnáló bajnokra és így tovább......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tudom ezzel kb egyedül vagyok, de szerintem a Vikings mérhetetlenül túlértékelt gárda. Jó csapat ez vitathatatlan, de a Def és az ST tartja őket életben kb és a szerencse sem kerüli el őket.
hpeter93
Azért ez ismerős lehet. A másik, hogy a draftolt gyerekek semmit nem tesznek hozzá a beszélgetéshez. 2 év alatt azért MRI összerakot egy Long, meg Jeffries picket.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ritka az olyan csapat ami mindharom egysegben elit szintet hoz.
Pont egy bears topicban kell arrol témázni hogy eleg egy jo D is a sikerhez?

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Tudom ezzel kb egyedül vagyok, de szerintem a Vikings mérhetetlenül túlértékelt gárda. Jó csapat ez vitathatatlan, de a Def és az ST tartja őket életben kb és a szerencse sem kerüli el őket.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Meg kell nézni honnan indult a Vikings, s hova jutott most. Jó GM, jó edző, s tolnak egy olyan focit, ami igazán Chicagos, s bármennyire nem kedvelem őket, de tényleg az ember irigykedik rájuk. S most, hogy végre potens irányítót is szereztek ki tudja ennek hol lesz a vége. Pedig ott is kiesett a legjobb játékos, kiesett a vakoldali tackle, még ha Kalil nem is egy ász, nincs a kezdő DT, aztán pofán verik az NFC nagyágyúit. Mi meg láttuk ezt a 3 meccset, hát ez is pár év kőkemény munkájával jött össze.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Azért amikor Hoyer megbotlott a saját lábában, és kiverte a saját kezéből a labdát, mielőtt halódó hattyú módjára porba hullott........ így kellett befejezni ezt a meccset. Szerintem elértünk az aljára, innen már kőkeményen ásni kell, ha mélyebbre akarsz süllyedni. Nem lehetetlen, kitartás és kemény munka.
füligjimmy
Massie buktatta nem a saját lábában esett el... A lényegen azonban nem változtat...

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy érzem örökre emlékezetes marad majd az egymás elleni meccs. És nem a jó értelemben.
Két okádék szar csapat kretén edzőkkel.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért amikor Hoyer megbotlott a saját lábában, és kiverte a saját kezéből a labdát, mielőtt halódó hattyú módjára porba hullott........ így kellett befejezni ezt a meccset. Szerintem elértünk az aljára, innen már kőkeményen ásni kell, ha mélyebbre akarsz süllyedni. Nem lehetetlen, kitartás és kemény munka.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson