Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Ezt a cikket érdemes elolvasni... Van benne igazság...
 beargoggleson.com/2016/10/17/chicago-bears-nothing-losing-franchise/
Tomcsik
Nem nyitja meg se laptopon se telefonon:// A címéből következtetve értem miről van szó, de részletesebben röviden mit írnak??

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Ezt a cikket érdemes elolvasni... Van benne igazság...
 beargoggleson.com/2016/10/17/chicago-bears-nothing-losing-franchise/
Tomcsik
A szenvedésnek is van romantikája végülis. 😊
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Ezt a cikket érdemes elolvasni... Van benne igazság...
 beargoggleson.com/2016/10/17/chicago-bears-nothing-losing-franchise/

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 21 min21 perccel ezelőtt
Jay Cutler (thumb), Josh Sitton (ankle), Eddie Goldman (ankle) and Eddie Royal (toe), Tracy Porter (knee) did not practice on Tuesday.
hpeter93
Sitton a Packers ellen nem játszik ez már biztos
ricsiii83
Hát az remek mivel rendre ő a legjobb falemberünk...Amúgy is végre kezdett kinézni valahogy az O fal, szóval nehogy már véletlen jó legyen...Szegény embert az ág is húzza, na meg rúgjunk még a hullába is bele...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 21 min21 perccel ezelőtt
Jay Cutler (thumb), Josh Sitton (ankle), Eddie Goldman (ankle) and Eddie Royal (toe), Tracy Porter (knee) did not practice on Tuesday.
hpeter93
Sitton a Packers ellen nem játszik ez már biztos

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 21 min21 perccel ezelőtt
Jay Cutler (thumb), Josh Sitton (ankle), Eddie Goldman (ankle) and Eddie Royal (toe), Tracy Porter (knee) did not practice on Tuesday.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
A GB-nél két futó egészséges jelenleg és a cb állomany is nagyon szellős a sérülések miatt, ha ez igy marad akkor azért nem vagyunk teljesen esélytelenek. Jó futó játék lenne a siker kulcsa, amit nem kéne elfelejteni a játék vége felé sem. A Dallason kivül 40 yardot engedett az ellenfeleknek a sajtfejü gárda. Én valamiért úgy érzem nyerünk, és ha valami csoda folytán így lenne a Vikes ellen már lehetne biztosan Cutler, Mcphee talán Goldman is, akkor azért egy jó kis meccsnek igérkezne.
hpeter93
Egy se.
Két futónk van össz-vissz a rosteren, de mind Starks mind Lacy sérült. Ripkovski egészséges (FB) illetve Montgomery aki ugyan WR de idén már többször kapott futó feladatokat.
Nincs kizárva, hogy egy PS-embert fogunk felhozni. Ha a két RBből egyik se fog tudni játszani kva nagy bajban leszünk.
alatriste
Tradeltetek a KC-vel Knile Davisért szóval sanszos hogy egyik sincs bevethető állapotban...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Gbnek nagyon jó a futás elleni védelme, Mcphee álitólag már a paxkers ellen játszik... remélem Cutler is..
ricsiii83
Ja láttuk a Dallas ellen is milyen jó volt 😀... Mondjuk a Dallasi O fal az etalon... A 2 közt lehet az igazság... McPhee nagyon kéne hogy jó formában térjen vissza, az hatalmasat dobna a pass rushon...
Tomcsik
Alapból Pheet doublezni kell így két emberrel kevesebb és megnyílik az út Young v Floyd előtt.. az más kérdés, hogy sok esetben Phee bedarálja azt a kettőt is aki vele szemben áll 😀
A GB futásvédelméhez visszatérve.. nem elég, hogy a liga legjobb fala a cowboysé, de ráadásul a futójuk akit tigris tank meg párduc nemzett Zeke fal nélkül is fel tud rámolni 40-50 yardot..
ricsiii83
Jó is lenne ha egyből így térne vissza... De szerintem ha játszik is nem fog még sok snapet kapni. Csak remélni tudom hogy nem rozsdásodott be nagyon...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Gbnek nagyon jó a futás elleni védelme, Mcphee álitólag már a paxkers ellen játszik... remélem Cutler is..
ricsiii83
Ja láttuk a Dallas ellen is milyen jó volt 😀... Mondjuk a Dallasi O fal az etalon... A 2 közt lehet az igazság... McPhee nagyon kéne hogy jó formában térjen vissza, az hatalmasat dobna a pass rushon...
Tomcsik
Alapból Pheet doublezni kell így két emberrel kevesebb és megnyílik az út Young v Floyd előtt.. az más kérdés, hogy sok esetben Phee bedarálja azt a kettőt is aki vele szemben áll 😀
A GB futásvédelméhez visszatérve.. nem elég, hogy a liga legjobb fala a cowboysé, de ráadásul a futójuk akit tigris tank meg párduc nemzett Zeke fal nélkül is fel tud rámolni 40-50 yardot..

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Gbnek nagyon jó a futás elleni védelme, Mcphee álitólag már a paxkers ellen játszik... remélem Cutler is..
ricsiii83
Ja láttuk a Dallas ellen is milyen jó volt 😀... Mondjuk a Dallasi O fal az etalon... A 2 közt lehet az igazság... McPhee nagyon kéne hogy jó formában térjen vissza, az hatalmasat dobna a pass rushon...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Gbnek nagyon jó a futás elleni védelme, Mcphee álitólag már a paxkers ellen játszik... remélem Cutler is..

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A GB-nél két futó egészséges jelenleg és a cb állomany is nagyon szellős a sérülések miatt, ha ez igy marad akkor azért nem vagyunk teljesen esélytelenek. Jó futó játék lenne a siker kulcsa, amit nem kéne elfelejteni a játék vége felé sem. A Dallason kivül 40 yardot engedett az ellenfeleknek a sajtfejü gárda. Én valamiért úgy érzem nyerünk, és ha valami csoda folytán így lenne a Vikes ellen már lehetne biztosan Cutler, Mcphee talán Goldman is, akkor azért egy jó kis meccsnek igérkezne.
hpeter93
Egy se.
Két futónk van össz-vissz a rosteren, de mind Starks mind Lacy sérült. Ripkovski egészséges (FB) illetve Montgomery aki ugyan WR de idén már többször kapott futó feladatokat.
Nincs kizárva, hogy egy PS-embert fogunk felhozni. Ha a két RBből egyik se fog tudni játszani kva nagy bajban leszünk.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A GB-nél két futó egészséges jelenleg és a cb állomany is nagyon szellős a sérülések miatt, ha ez igy marad akkor azért nem vagyunk teljesen esélytelenek. Jó futó játék lenne a siker kulcsa, amit nem kéne elfelejteni a játék vége felé sem. A Dallason kivül 40 yardot engedett az ellenfeleknek a sajtfejü gárda. Én valamiért úgy érzem nyerünk, és ha valami csoda folytán így lenne a Vikes ellen már lehetne biztosan Cutler, Mcphee talán Goldman is, akkor azért egy jó kis meccsnek igérkezne.

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutler még nem egészséges, nagy eséllyel Hoyer lesz vasárnap is.
hpeter93
Akarod mondani csütörtökön, mert akkor játszotok legközelebb-.
iktriad
Köszi, javítva.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cutler még nem egészséges, nagy eséllyel Hoyer lesz vasárnap is.
hpeter93
Akarod mondani csütörtökön, mert akkor játszotok legközelebb-.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
fox. Rsuper b joű John Foxbowl vesztes super
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 1 hr1 hour ago
John Fox points out 2015 Kansas City Chiefs began the year 1-5 and made the playoffs.

Plágium.
Mostantól ez lesz minden szar edző mentsvára
hpeter93
Valami oknál fogva Andy Reid sokkal nagyobb röhejnek számított a mainstream médiában, mint a kétszeres Super Bowl vesztes John Fox. Reid egy 2-14-es csapatot vett át, és a mérlege: 11-5, 9-7, 11-5. Neki érdekes módon nem kellettek évek, holott egy csoportban volt egy denver Broncos nevű trágyadombbal, meg olyan csapatokon kellett volna átvergődnie, mint a Pats. Az modndjuk biztos, hogy akkora leolvadást, amit a Colts ellen bemutattak, azt rajta kívűl nem sokan tudják produkálni (2, talán 3 futó, 2 kezdő WR lesérült, plusz védők is, annyira már nem emlékszem, de Alekszexual kurva jó volt, végén egy drop miatt nem lehetett hero).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 1 hr1 hour ago
John Fox points out 2015 Kansas City Chiefs began the year 1-5 and made the playoffs.

Plágium.
Mostantól ez lesz minden szar edző mentsvára
hpeter93
Ppfffff

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 1 hr1 hour ago
John Fox points out 2015 Kansas City Chiefs began the year 1-5 and made the playoffs.

Plágium.
Mostantól ez lesz minden szar edző mentsvára

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Amúgy asszony volt a legjobb... Kérdezte tegnap hogy nézem-e majd a meccset... Mondom persze drágám, mint minden vasárnap.... De minek? Úgy is kikaptok és másnap mikor megy melózni én reggel majd sírok megint hogy milyen szarok voltunk... Amúgy kivel játszunk...??? Jaguars...Az a szar csapat akiket láttunk 2x is Londonban és idén már nem akartál jegyet venni a londoni meccsükre, mert hogy szarok? Igen drágám ők... Na akkor talán reménykedhetsz... De drágám amúgy miért nem váltasz csapatot? A BEARS szar, mi értelme van így meccset nézni...Szívem az nem úgy megy... De miért? Legyél Falcons drukker azok most jók nem? Voltunk a meccsükön is még pólód is van... Jó tudom Bears mezed is van meg puccsid meg minden, de ha akarod veszek neked Falconsosat karácsonyra.... Szívem ez nem így megy. Egy igazi drukker nem váltogatja a csapatot, akkor is drukker marad ha szarul megy.... Ok életem hülye vagy... Sör a hűtőben, nasi a szekrénybe...Ja és az ciki lesz ha a Jagstől is kikaptok, szóval gondold át ezt a csapat váltós dolgot....😀
Tomcsik
A párod egy kincs!
ThundersNFL
Amúgy tudni kell hogy nem egy sportmániás, mikor először kimentünk itt Londonban a meccsre nem is akart eljönni velem... Aztán ő kiabált a leghangosabban a Wembley-Ben hogy DEFENSE 😀 ... Azóta ő rágja a fülem hogy mikor vesszük meg a jegyeket... Mindig vesz polót a meccs előtt meg minden 😀

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Amúgy asszony volt a legjobb... Kérdezte tegnap hogy nézem-e majd a meccset... Mondom persze drágám, mint minden vasárnap.... De minek? Úgy is kikaptok és másnap mikor megy melózni én reggel majd sírok megint hogy milyen szarok voltunk... Amúgy kivel játszunk...??? Jaguars...Az a szar csapat akiket láttunk 2x is Londonban és idén már nem akartál jegyet venni a londoni meccsükre, mert hogy szarok? Igen drágám ők... Na akkor talán reménykedhetsz... De drágám amúgy miért nem váltasz csapatot? A BEARS szar, mi értelme van így meccset nézni...Szívem az nem úgy megy... De miért? Legyél Falcons drukker azok most jók nem? Voltunk a meccsükön is még pólód is van... Jó tudom Bears mezed is van meg puccsid meg minden, de ha akarod veszek neked Falconsosat karácsonyra.... Szívem ez nem így megy. Egy igazi drukker nem váltogatja a csapatot, akkor is drukker marad ha szarul megy.... Ok életem hülye vagy... Sör a hűtőben, nasi a szekrénybe...Ja és az ciki lesz ha a Jagstől is kikaptok, szóval gondold át ezt a csapat váltós dolgot....😀
Tomcsik
Én mindig sajtfejűekkel vagyok megáldva... A legjobb haverom a gimiből, első szerelmem meg az egész családja, s most is szobatársam az egyetemen 😀 mindegyik ugyanezzel húzta/húzza az agyam, h hogyan lehet ilyen kaki csapatnak szurkolni... Válaszom meg mindig az volt, ami az avatarom is: "it's not a choice... it's a way of life!" 😀
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutler még nem egészséges, nagy eséllyel Hoyer lesz csütörtökön is.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Amúgy asszony volt a legjobb... Kérdezte tegnap hogy nézem-e majd a meccset... Mondom persze drágám, mint minden vasárnap.... De minek? Úgy is kikaptok és másnap mikor megy melózni én reggel majd sírok megint hogy milyen szarok voltunk... Amúgy kivel játszunk...??? Jaguars...Az a szar csapat akiket láttunk 2x is Londonban és idén már nem akartál jegyet venni a londoni meccsükre, mert hogy szarok? Igen drágám ők... Na akkor talán reménykedhetsz... De drágám amúgy miért nem váltasz csapatot? A BEARS szar, mi értelme van így meccset nézni...Szívem az nem úgy megy... De miért? Legyél Falcons drukker azok most jók nem? Voltunk a meccsükön is még pólód is van... Jó tudom Bears mezed is van meg puccsid meg minden, de ha akarod veszek neked Falconsosat karácsonyra.... Szívem ez nem így megy. Egy igazi drukker nem váltogatja a csapatot, akkor is drukker marad ha szarul megy.... Ok életem hülye vagy... Sör a hűtőben, nasi a szekrénybe...Ja és az ciki lesz ha a Jagstől is kikaptok, szóval gondold át ezt a csapat váltós dolgot....😀
Tomcsik
A párod egy kincs!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Amúgy asszony volt a legjobb... Kérdezte tegnap hogy nézem-e majd a meccset... Mondom persze drágám, mint minden vasárnap.... De minek? Úgy is kikaptok és másnap mikor megy melózni én reggel majd sírok megint hogy milyen szarok voltunk... Amúgy kivel játszunk...??? Jaguars...Az a szar csapat akiket láttunk 2x is Londonban és idén már nem akartál jegyet venni a londoni meccsükre, mert hogy szarok? Igen drágám ők... Na akkor talán reménykedhetsz... De drágám amúgy miért nem váltasz csapatot? A BEARS szar, mi értelme van így meccset nézni...Szívem az nem úgy megy... De miért? Legyél Falcons drukker azok most jók nem? Voltunk a meccsükön is még pólód is van... Jó tudom Bears mezed is van meg puccsid meg minden, de ha akarod veszek neked Falconsosat karácsonyra.... Szívem ez nem így megy. Egy igazi drukker nem váltogatja a csapatot, akkor is drukker marad ha szarul megy.... Ok életem hülye vagy... Sör a hűtőben, nasi a szekrénybe...Ja és az ciki lesz ha a Jagstől is kikaptok, szóval gondold át ezt a csapat váltós dolgot....😀

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szeretném jelezni, hogy a hullaszar AFC South egyenlőre söpri a csapatot. Amikor hajszálakon megy el a meccs egyébként hullaszar csapatok ellen, akik egyébként vesztett helyzetből vernek pofán minket, akkor miről beszélgetünk úgy még is?

Mezőnybe látunk jó dolgokat igaz nem túl acélos védelmek ellen, támadófal kezd kiegyenesedni, szépen kirajzolódnak a játékok, jól variálja Loggains playcallt. Legalábbis a meccsek bizonyos részében. Ezzel szerintem a tegnapi első félidőben sem volt probléma. Hoyer jól megcsinálta a Lions, meg a Colts meccset, nyilván ott is maradtak benn pontok, s véleményem szerint Cutlerral sem lett volna az jobb feltétlenül, bár ezt nem tudjuk meg. De tegnap a második félidőre nyomás nélkül szétesett, mint a picsa. Nyilván ettől a védelemnek nem kellett volna 17 pontot engednie a zárófelvonásban, dehogy ezt nem tudtuk túlszárnyalni... Isten ments nem kenem Hoyerra a vereséget, 4 meccsén hozott 3-szor jó számokat, 2-szer valóban jól is játszott, de tegnap egy kétségkívül szép TD drivet leszámítva össze-vissza hajigált egy olyan meccsen, ahol vezettél, ahol tiszta zseb vette körül, s ahol volt esélye legalább 5-ször lezárni a meccset egy jó driveval, de azt a Brian Hoyert láttuk, akire nem tartott igényt a Cards, a Browns, a Texans meg még nem tudom ki.

Jön a Green Bay, nincsenek jó passzban ők sem. Utána Vikings. Két TOP10-es csapat, nem tudom mi a here lesz, Hoyerral 3 nyerhető meccsen 1-2 a mérleg, hát az, hogy nem adja el a labdát miközben 18 pontot átlagolunk a liga alsó harmadába található scoring defensek ellen nem túl erős lábakon álló érv, hogy ne tedd vissza Cutlert. Akit amennyire ismerem ezt a csapatot szarrá vernének majd a védők iziben, Cutler eladna 2 labdát, a csapat kikap, az ismerős hangok meg jönnének újfent.

Mindenesetre a Lembeaun a Packers - Bears 2009 óta, mint mindig ismét prime time meccs, hogy Amerika népe újfent láthassa a Bears lealázását Aaron Rodgers főszereplésével. Milyen kár, hogy tavaly ez elmaradt, nem úgy mintha Brett Favre-n kívül mást hallottunk volna arról a meccsről. Remélem marad Hoyer csütörtökön, Cutler meg jön majd a Vikes ellen.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nos eddig úgy áll a dolog hogy szarabbul állunk mint MRI és Trestman alatt... Pace-t nem hinném hogy kitennénk 2 szezon után, az azért ritka hogy 2 év után kitegyenek egy GM-t. Persze még ez sem kizárható... Fox viszont nem hinném hogy maradhat egy ilyen idény után... Tavaly úgy tűnt tán alakul valami. Minden meccsben ott voltunk a végéig, kidőlt egy csomó ember, de mondhattuk hogy valami pislákol, lehet ebből valami... Ez idén széthullott mint a kártyavár... Trestman 8-8 volt az első évében és a 2. éves leolvadás után kicsapták , elméletileg Foxxal sem lehet ez másként. Nem tudom hogy tudtunk idáig süllyedni... Nem tudom mit kéne csinálni, de a legjobb tán egy feltörekvő egyetemi edző lenne, aki megpróbálja az új QB köré felépíteni a csapatot... Mert az szinte fix hogy a top3 pickkel QB-t fogunk hozni. Sajnos nem vagyok benne biztos hogy ezt az építkezést Paceval kéne kiviteleztetni, de mint mondtam valószínűleg marad így rajta múlik hogy a franchise évekre a Titans, Jags, Browns szintre zuhan vagy megindul felfelé... Reméljük a legjobbakat... Rég voltam ilyen csalódott és kiábrándult... Láttunk már sokmindent a Michigan-tó partján, de még semmi nem fájt úgy mint ez a tegnapi....Ja és kell majd akasztani egy no.1 elkapót is mert AJ nem fog ebben a bolha cirkuszban megrohadni még úgy se ha tudunk neki nagy pénzt adni.
Tomcsik
A szezon felénél sem járunk, Po már nagy valószínűséggel nem lesz, de én még várnék a konzekvenciák levonásával. Az, hogy hajszálakon mentek el meccsek idén is megvolt, ahogyan tavaly, vagy Trestman alatt, ha nyersz az első két meccsen vagy a Colts ellen ki tudja mi lett volna a tegnapi meccs vagy hogy állnál. Van vissza 10 meccs szerintem 5-6 győzelemre esélyesek vagyunk 7-9 el marad az egész brigád.
hpeter93
Melyik 6 meccset nyerjük meg szerinted amikor még oda-vissza játszunk a Vikessel meg a Packersel...Trastmen repült az 5-11 el most a 7-9 mitől jobb??? De szart se lesz itt 7-9. A Titans is megver majd jó ha lesz egy 4-12...
Tomcsik
Most tippelgetésbe nem akarok bele menni de pl a Packers ellen is összejöhet bármi, magam sem hiszem el, de az utobbi 3 meccsen 2 szer nyertünk a lambeu-n szóval ki tudja. Nem mondtam, hogy a 7-9 annyival jobb, de szerintem ilyen eredménnyel, főleg ha a szezon vége felé beindulunk maradni fog mindenki.

Akármennyire szar ez az eredmény azért be kell látni, hogy a Colts és a Jax ellen nagyrészt szervezett volt a mutatott játék képe, ha 1 td-t csinálsz fg helyett már nyertél volna mindkét meccsen ez van. Összezuhant csapat képét sem látom rajtunk, frusztrációt azt igen, de a meccs 85% ban a játékosok is elhiszik, hogy nyerhetünk aztán jön a vége a pofán csapás, nem lesz ez minden meccsen így. Azért vannak még balfasz csapatok előttünk: Titans stb, illetve szerintem a Vikingsot is eltudjuk kapni egyszer. De tényleg nem akarok ennyire feltételes módban beszélni.

Szerkesztette: hpeter93