Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ahogy várható volt nincs Goldman... kellemetlen lesz a hiánya. Nincs Callahan sem... lehetne belőle egy jó játékos, de sose egészséges...
tüsi91
Valaki ráguglizhatna, a Broncosnál mekkora volt a sérüléshullám. Fox hozta magával az erőnléti edzőket is. Valszeg egy 2 lábon járó lepratelep mindegyik.
füligjimmy
Csak 2013-ban volt említésre méltő sérüléshullám:
- Pro Bowl kaliberek, mint Von Miller, Chris Harris, Clady vagy Wolfe
- kezdők, mint Trevathan, Vick
meg néhány csere.
Csak Cladyt leszámítva mindenki a védelemből hiányzott, arra meg senki nem emlékszik, mert mindenkit az offensünk érdekelt abban az évben, meg mert volt más csapat amit jobban sújtott.
A többi évet szerencsésen megúsztuk (Manning tavalyi sérülése/elfogyása már nem Fox stábja)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt írják twitteren, hogy Barth a bemelegítéskor 53-ról nem tudta elrúgni a labdát a póznákig. Pedig ugye bemelegítéskor mindig nagyibbat rúgnak a játékosok. Élmény lesz, amikor a 30-asról puntol O'Donnell az endzoneba.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahogy várható volt nincs Goldman... kellemetlen lesz a hiánya. Nincs Callahan sem... lehetne belőle egy jó játékos, de sose egészséges...
tüsi91
Valaki ráguglizhatna, a Broncosnál mekkora volt a sérüléshullám. Fox hozta magával az erőnléti edzőket is. Valszeg egy 2 lábon járó lepratelep mindegyik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ahogy várható volt nincs Goldman... kellemetlen lesz a hiánya. Nincs Callahan sem... lehetne belőle egy jó játékos, de sose egészséges...
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
OLB meg QB, 6 millió meg 16 millió között azért van különbség. Plusz nincs olyan QB a rosteren, a drafton, és a szabadügynök piacon, aki tisztességesen ki tudja Cutlert szorítani a kezdőből. Monjduk tipikus lúzer JaxLionsBrowns Bears megoldás lenne, ha rábökéssel jelölnék ki a kezdő irányítót.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én Houstont sem rúgnám ki tavasszal, meg kell nézni milyen a térde, ha jó, akkor maradjon, pénz annyi van, mint a rossebb.

tüsi91
Kicsit képzavarban vagyok, Cutlert ki kell dobni, mert hát kell a pénz, de Hoston maradhat mert kurva sok a pénz. Most akkor mi van? Ilyen alapon Royal is maradhat, aminek kurvára nem örülnék. Houstonnak az itt eltöltött 4 vagy mennyi év alatt 1 jó éve volt tavaly, azon kívül szegény nem sok mindent csinált csak feküdt az orvosi ágyon, top OLB fizetése van, amit nem tudom mennyire érdemel meg. Ha egy szezont végig nyomna egészségesen azt mondom én is maradjon, de az elmúlt szezonokat nézve hát.. nem tudom.
Egyébként néztem az eddig legjobbnak kikiáltott top 5 qb-t hááát, annyira egyiknek sem örülnék három okból is. Egyrészt akkor már inkább Matt Barkley, aki ismeri a rendszert és mondhatni bizonyított is, jövőre legalább backup lesz itt. Másrészről ha húzunk egy qb-t az első körben az egy automata + 1 év szabad kártya Foxnak, mert hát a legnagyobb közhely, hogy első évében nem lehet felépíteni egy rookie qb-t és legalább 2 év kell neki, és persze szegény öreg John bácsi sem tehet csodát, ezért kell neki még egy meg még egy év, hátha egyszer összehoz egy 8-8 at és akkor elmondhatjuk, hogy beérett a 6 éves építkezése. Harmadrészt, ki fog felépíteni egy rookie qb-t itt? Fox sík hülye hozzá, Loggains elhúz, és hát nem biztos, hogy a megfelelő ember lesz ide hozva.
hpeter93
Na mondjuk a legutobbi ket 1/1-es QB-t huzo csapatnal osszesen nem volt ket evig az az edzo, aki/nek kihuzta/k 😀

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ezt a meccset meg kell nyerni nem hagyhatjuk hogy a sajtok kiegyenlítsék az örök mérleget. Sajnos a Packs az utóbbi 2-3 hétben formába lendült. Mondják hogy Arodnak hamstring sérülése van, de ne üljünk fel ennek. Szeretném hogy Floyd két számjegyű sack számot érne el az év végére, szóval nem lenne ártalmas ha ma beleverné a fagyott földbe Áronkát...Remélem Howard fejlődése töretlen marad. AJ ha akar valamit akkor villant ma mert eddig ebben az évben még nem tett sokat hogy megkapja a hőn áhított nagy lóvéját...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
én Houstont sem rúgnám ki tavasszal, meg kell nézni milyen a térde, ha jó, akkor maradjon, pénz annyi van, mint a rossebb.

tüsi91
Kicsit képzavarban vagyok, Cutlert ki kell dobni, mert hát kell a pénz, de Hoston maradhat mert kurva sok a pénz. Most akkor mi van? Ilyen alapon Royal is maradhat, aminek kurvára nem örülnék. Houstonnak az itt eltöltött 4 vagy mennyi év alatt 1 jó éve volt tavaly, azon kívül szegény nem sok mindent csinált csak feküdt az orvosi ágyon, top OLB fizetése van, amit nem tudom mennyire érdemel meg. Ha egy szezont végig nyomna egészségesen azt mondom én is maradjon, de az elmúlt szezonokat nézve hát.. nem tudom.
Egyébként néztem az eddig legjobbnak kikiáltott top 5 qb-t hááát, annyira egyiknek sem örülnék három okból is. Egyrészt akkor már inkább Matt Barkley, aki ismeri a rendszert és mondhatni bizonyított is, jövőre legalább backup lesz itt. Másrészről ha húzunk egy qb-t az első körben az egy automata + 1 év szabad kártya Foxnak, mert hát a legnagyobb közhely, hogy első évében nem lehet felépíteni egy rookie qb-t és legalább 2 év kell neki, és persze szegény öreg John bácsi sem tehet csodát, ezért kell neki még egy meg még egy év, hátha egyszer összehoz egy 8-8 at és akkor elmondhatjuk, hogy beérett a 6 éves építkezése. Harmadrészt, ki fog felépíteni egy rookie qb-t itt? Fox sík hülye hozzá, Loggains elhúz, és hát nem biztos, hogy a megfelelő ember lesz ide hozva.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én láttam a meccset, azért annak örülhetünk, hogy nem Bowles most az edzőnk. Nyilván almát a körtével helyzet egy kicsit, de ennyire leégni.... Marshall végigpofázta az egész hetet, pofájáról nem sül le a bőr. A kickoff returner munkáját Deonte megirigyelné. A secondary....5 yardos inside slant után 60 yardos TD. Ahogy az elkapók-tight endek blokkolnak, az gyalázat. Csengéli az OC. Jujj!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Mindegy mi a mérlege a két csapatnak, mindegy mik előzetesen az esélyek, de ma van AZ A MECCS, AMI MINDEN ÉVBEN A LEGFONTOSABB. Idénre különösen igaz, hogy ha mást nem is, de ezt a meccset mindenképpen meg kell nyerni!

GO BEARS!
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Wilson IR, Jeffery aktiválva.

S mindeközben Adam Gase megszerezte 9. győzelmét a szezonban. 14 meccs kellett neki. A high character kőkemény John Foxnak 28. Biztos ennyivel jobb a Dolphins kerete.

Secondary. Nem lehetünk elégedettek a cornerekkel, főleg amikor Bausby pályára került, de azt látom, hogy olyan kriminálisan nem rosszak. Nyilván van pass rush, ami nem egy rossz dolog, viszont szegényeim semmi segítséget nem kapnak a safetyktől. Porterről tudjuk, hogy nem egy villámléptű, meg állandóan fáj a térde, de azt várják tőle, hogy az ellenfél legjobb játékosait besegítés nélkül védekezze le. Néha bivaly, néha nem. Callahan szerintem továbbra is korrekt játékot nyújt, nem azt mondom, hogy nincsenek hibái, Titans ellen valami ultrafos meccse volt, de azt leszámítva nincs vele gond. LeBlanc nagyjából hasonló, bár sokkal hullámzóbb, jó pár kimondottan jó megmozdulására emlékszem az elmúlt hetekből. Nem látom őket tragikusnak. Sőőőt. Nyilván kellene egy legitim No 1. CB, de inkább kellene két NFL safety. Mert, amit ők csinálnak az horror. Én világ életemben azt hangoztattam, hogy leszarom ki a két safety, amíg nincs normális front, na most ott járunk, hogy a front okés, persze Unreint le kell cserélni egy NFL játékosra, netán halkan megkockáztatom egy jó játékosra, de ez nem tűnik lehetetlennek. DL depth sztem okés, OLB depth rendben van, én Houstont sem rúgnám ki tavasszal, meg kell nézni milyen a térde, ha jó, akkor maradjon, pénz annyi van, mint a rossebb. Kwiatkoski sztem jó játékos lesz, kell neki egy kis kakaó még, de van esze a focihoz és fizikailag sem limitált. Mivel Trevathan lehet nem lesz hadrafogható a szezon elején jövőre, hoznék még egy valid backup ILB-t, de ennek sem kell gondnak lenni. Viszont két safety. Katasztrófa, amit ez az Amos-HJQ-Bush trió a pályán mutat. Sajnos nem kell csodálkozni, hogy Prosinski befért a rotációba, egy kaliber az összes. Játszott pár fenomén az elmúlt években, gondolom többen emlékszünk a szőke hercegre Craig Steltzre, vagy Josh Bullocks is kezdett néhány meccsen még anno, aztán meg se említem hosszabban, amikor a Kevin Payne-Al Afalava duóval kezdtünk, de ez a mostani, pffff. Nem tudom ki lesz az edző jövőre, de reméljük maradunk 3-4-be, ha megoldanánk a két safety, akkor ez TOP védelem lehetne.

Ma egyébként a szokásos vereséget várom, ami után Jimmy leírhatja, hogy egy tisztességes edzővel...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Wilson IR, Jeffery aktiválva.

S mindeközben Adam Gase megszerezte 9. győzelmét a szezonban. 14 meccs kellett neki. A high character kőkemény John Foxnak 28. Biztos ennyivel jobb a Dolphins kerete.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ez qrv@ jó 😀

 twitter.com/ChicagoBears/status/809791078698274817
Tito05
Jobb szerettem, volna ha mi leszünk a birodalom, és a packers a lázadók de igazából ez így jó. A lázadók kukázott összetákolt kukázott hajói pontosan megfelelnek a bearses állapotoknak. Fox kb az a fazon lehetne, aki az its a trap mondatot tudja csak kiabálni, mert nem ért szart sem. A legnagyobb baj az, hogy mint a lázadók mi is várunk valami megváltóra, aki majd jól megment, ők nem tudok mennyit vártak rá, de szerintem még nekünk sem jön el egyhamar.
hpeter93
Ne haragudj, de Ackbar adminrális egy lényegesen összetettebb és jelentősebb karakter, mint John Fox. Szart se tudsz az egészről! Nem is tudom, miért reagálok ilyen nyilvánvaló trollkodásra!


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
ez qrv@ jó 😀

 twitter.com/ChicagoBears/status/809791078698274817
Tito05
Jobb szerettem, volna ha mi leszünk a birodalom, és a packers a lázadók de igazából ez így jó. A lázadók kukázott összetákolt kukázott hajói pontosan megfelelnek a bearses állapotoknak. Fox kb az a fazon lehetne, aki az its a trap mondatot tudja csak kiabálni, mert nem ért szart sem. A legnagyobb baj az, hogy mint a lázadók mi is várunk valami megváltóra, aki majd jól megment, ők nem tudok mennyit vártak rá, de szerintem még nekünk sem jön el egyhamar.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
No ki is jött az injury report a holnapi történetre. Azt mondja Royal és Wilson nem játszik. Bár ennek nem tudom mennyi hírértéke van, mert végül is ritkán szoktak pályára lépni. Goldman kérdéses, de egész héten nem edzett. Nem kellene a srácot IR-re rakni? Az Eagles ellen a csávó lábfeje a tompora felé nézett, kihagyott 8 hetet, azóta játszik, rásérül, pihen, játszik, rásérül, pihen. Van ennek értelme egy 3-10-es szezonban? Tavaly McPhee térdének basztatása is nagyon kellett az utolsó 3-4 meccsen, ki is hagyta a teljes alapozást meg a szezon felét. Erőltessük csak Goldmant hátha ő is rásérül még jobban. Fullert még mindig nem aktiváltuk. Hát ez a sztori is mekkora röhej. Nyáron fájt neki, jól van majd elmúlik, aztán újra edz, újra fáj, nem baj fiam játsszál preseasonben, ej bazdmeg még mindig fáj, jól van mindjárt itt a szezon akkor műtsük meg, 3 hét az rendben lesz. Edz, mester nem lesz ez jó, jól van, akkor IR, aztán majd aktiválunk. Vagy lehet, hogy Fox mester elkummantotta megemlíteni a sérülés minden részletét? Nem állna távol tőle. Komolyan ezt a fószert megfogjuk tartani még egy évre legalább... nevetséges. Sok a sérült, meg fejlődtek a keze alatt a fiatalok ezek az érvek. Nyilván sok a sérült, de a Bucs meccs óta hullunk, mint a legyek (persze addig is voltak injuryk), aztán addig 2-7. Fejlődnek a fiatalok szó se róla, Whitehair és Howard cserék lettek volna a szezon előtt annyira briliáns szeme van ennek az edzői garnitúrának. 9-20 overall, 3-10 idén. Mióta megvertük az ikonikus Packerst tavaly november végén és akkor most majd a végén jöhetnek a győzelmek és még talán a PO-ba is odalehet érni... na onnantól 4-14 a mérleg. Otthon 4-10. Komolyan nevetséges.

----
Ha jól láttam elsiklottunk a tény felett, hogy leigazoltuk MyCole Pruitt tight endet a Vikings PS-ből. Tavalyi 5. körös draft pickjük volt, meglátjuk mi lesz vele. Nem tartották rossz projektnek draft előtt sem, azt tudjuk, hogy odaát nagyon kevés rookie kap rögtön szerepet, idén ő is sokat kínlódott sérüléssel, ki is rakták az aktív rosterről. Megy a kukázás rendesen, ezért jött Banks is, hátha itt magára talál egy kicsit.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
ez qrv@ jó 😀

 twitter.com/ChicagoBears/status/809791078698274817
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
...
ricsiii83
Már többször is megfigyeltem, s muszáj megkérdenem, hogy Te szándékosan nem tudod helyesen leírni a játékosok nevét?
---------------

Nagyszerű, hogy hideg lesz, tényleg ez is a foci része, meg nem buzi dóm stb. Persze nagyon jó sztori, hogy McPhee nem akar hosszú alá mezt venni, Barkley meg vesz, éppenséggel ez megint sokat elmond a chicagoi médiáról is, hogy ezekről lehet olvasni. Olyan cikk persze nincs, hogy ez az extrém hideg kinek kedvezhet, hiszen az már feltételezne némi gondolkodást is.

Jó-e ez nekünk, mikor egy olyan irányítónk van, aki nem játszott még ilyen hidegbe? Frisco ellen is zord körülmények voltak a havazással, de más 0, -2 fok közt játszani, mint -15-ben. Rodgers játszott nem egy meccset ilyen hidegben, jól is többek közt. Most fáj a vádlija, de játszik, s ugye láttuk, hogy ez nagyon kameraérzékeny dolog nála. Jó-e nekünk ez a hideg? Futójátékunk aránylag hatékony, más kérdés, hogy egy briliáns elme nem igen használja, vagy legalábbis néhány esetben érthetetlenül passz buzi lesz. Persze a Packers is jól védekezik futás ellen. Mit tudunk kezdeni velük futásban, amikor Goldman újfent sérült. Ahogy megtekeredett a bokája az Eagles ellen még az is bravúr, hogy játszott idén. Nélküle a Lions ellen is masszívan visszaesett a futás elleni védekezés a második félidőben, Sutton, aki korrektül helyettesítette pedig ugye nincs már. Riddick hiánya jól jött a védelemnek a Lions ellen, főleg Timunak, most jön Montgomery, aki stílusra nagyon hasonlít Riddickre, s az első meccsen is nagyon hatékonyan használta McCarthy. Jó-e nekünk ez a hideg, amikor a dinamit lábú Connor Barth a rúgó? (Egyébként mostanában aránylag stabil). Oda lehet majd állítani egy 48 yardoshoz? Crosby ellenben szintén rúgott nem egy ilyen körülmények közt lejátszott meccsen. Visszatér Jeffery, nem tudom mit akarnak vele kezdeni az offseasonben, de legalább a Josh Bellamy-Deonte Thompson duó kevesebbet lesz fenn. Wilson újfent megsérült, zsinórban ez a 4. ilyen éve. Nincs ezzel gond 7. körös játékos, tehetsége meglenne ennyi lett belőle, mehet Isten hírével.
Barkley 4. meccse lesz eddig mindig megoldotta a Titans elleni első félidőt talán, de nagyon csak talán levéve. Játszott hóban, dómban, idegenben voltak hibák, de ha a hétvégit ebben a hidegben megoldja, akkor lehet gondolkodni. Illetve lehetne, de mivel a csapat tényleg szoros meccseken veszít, így Fox úgy néz ki valóban maradni fog. Nyilván egy jó edzővel ezeket a meccseket megnyertük volna, de nem kapunk ki 20 ponttal, nem esett szét a csapat, mint Trestman alatt, s így rá lehet fogni a sérülésekre. Január első napjaiban Ryan Pace elveszi a reményünket.

Természetesen egyetértek Dave-vel. Persze három vereség lenne ideális, de a Packers az Packers, mind negatív, mind pozitív értelemben. A srácok becsülettel küzdenek, tényleg lehet kedvelni őket, biztos fel is lesznek tüzelve, mert John Foxnak legalább ez megy. Jó lenne valami epikus módon nyerni.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Annyira örülnék ha megvernénk őket és ez a PO-jukba kerülne 😀
davemayer
Ezt a szép számot küldeém sok szeretettel a csoportellenfelek drukkereinek, és mindenkinek, aki szereti.



Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Annyira örülnék ha megvernénk őket és ez a PO-jukba kerülne 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Úgy látszik ez lesz minden idők leghidegebb meccse amit eddig játszottunk a Solderen. Jobbára ezek a meccsek valahogy mindig a sajtok ellen történnek. A D játékosok zöme, azt mondta BEARS hagyomány hogy akármilyen hideg is van nem vesznek hosszú felsőt a mez alá. McPhee szerint az a gyengeség jele és a hagyomány az hagyomány amit tisztelni kell. Azt nyilatkozta ő háborúba megy és nem az fogja érdekelni mi van rajta. Barkley erre azt mondta hogy igen ő medve, de nem jegesmedve és ő biztosan hosszú felsőben lesz. Minden esetre a Packers kiegyenlítheti az örökmérleget így szar szezon, sérülések ide vagy oda ezt a meccset meg kell nyerni! Többször volt már esélye egyenlíteni a sajtfejeknek, de eddig sosem sikerült... Remélem most sem fog...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Itt egy elemzés a Floyd-Kwiatkoski duóról érdemes megnézni. Szép dolgokat művelhetnek a jövőben ezek a srácok.
 m.chicagobears.com/multimedia/videos/Playbook-Kwiatkoski-Floyd-in-tandem/e3ee0d13-e2cd-4dfb-98cc-5451c4edd370
Tomcsik
Hát elég szomorú, hogy itt van egy ilyen képeségű játék aki már jobb mint Jones és az elején még Jonsey kezdett... ekkora király maisztró edzői stábot basszameg... Howard szerintem nem.lenne 10 kisérlete sem, ha nem sérül meg LangFord..
Whitehair is alig játszik, ha Grasu nem nyírja ki magát.. Hall is csak azért játszik és.látszik van benne potenciál mert sérült Fuller.....
Receiver... Meredith elég jól játszik idén sima 3. 4. kaliber de ö se lenne sehol, ha nem esik ki mindenki.. Bravermant csak most kezdték el pályára engedni.. HJA első hét óta szar.. Bush első 5 meccsen nem is játszott.. Carson-Houston?? van már 3-4 tackleje ami nem spec teames??
nevetséges.. a fél újonc brigád húzó ember és a csapat legjobbja az jobb esetben mai napig padozna.. vicc

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Itt egy elemzés a Floyd-Kwiatkoski duóról érdemes megnézni. Szép dolgokat művelhetnek a jövőben ezek a srácok.
 m.chicagobears.com/multimedia/videos/Playbook-Kwiatkoski-Floyd-in-tandem/e3ee0d13-e2cd-4dfb-98cc-5451c4edd370

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
RK PLAYER TEAM ATT YDS YDS/A LONG 20+ TD YDS/G FUM
1 Ezekiel Elliott, RB DAL 287 1,392 4.9 60 11 12 107.1 4
9 Jordan Howard, RB CHI 194 969 5.0 69 8 5 80.8 1
Liga legjobb fallal

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fishert kivágták 4-9 nél, mi persze 3-10 nél büszkén kiállunk Fox mellett. Megjegyzem Fisher is elég szar volt, de mindig összehozott legalább 6 győzelmet, Fox még erre sem volt képes. + Fisher legalább többet tud egy bajusszal.
hpeter93
Na azért ne keverjük a kettőt. Fox mégis megjárt 2 SB-T és nég mindig pozitív a mérlege tudtommal. Bajusz évek óta a Ramsnél van és semmi előrelépést nem produkált és csak egy edzőnek van több veressége a ligában mint neki... Ezt most nem azért mondom hogy Foxot védjem, felőlem is kibaszhatjuk, de ne vonjunk párhuzamot Bajusz és közte...
Tomcsik
Fox úgy jött ide, hogy lehet egy jobb képességű Fisher, hát sikerült ezt is alulmúlni. Az SB vereségeit meg kirakhatja az ablakba.
De itt van egy kis statisztika:

Fisher 173 győzelem 165 vereség 512 win rate
Fox 128 győzelem 109 vereség 540 win rate (és még nincs vége a szezonnak.)

Fox Win, pontozással.
hpeter93
Fisher játszott döntőt a Titans-szal. Nem mintha bárki le nem szarná.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Fishert kivágták 4-9 nél, mi persze 3-10 nél büszkén kiállunk Fox mellett. Megjegyzem Fisher is elég szar volt, de mindig összehozott legalább 6 győzelmet, Fox még erre sem volt képes. + Fisher legalább többet tud egy bajusszal.
hpeter93
Na azért ne keverjük a kettőt. Fox mégis megjárt 2 SB-T és nég mindig pozitív a mérlege tudtommal. Bajusz évek óta a Ramsnél van és semmi előrelépést nem produkált és csak egy edzőnek van több veressége a ligában mint neki... Ezt most nem azért mondom hogy Foxot védjem, felőlem is kibaszhatjuk, de ne vonjunk párhuzamot Bajusz és közte...
Tomcsik
Fox úgy jött ide, hogy lehet egy jobb képességű Fisher, hát sikerült ezt is alulmúlni. Az SB vereségeit meg kirakhatja az ablakba.
De itt van egy kis statisztika:

Fisher 173 győzelem 165 vereség 512 win rate
Fox 128 győzelem 109 vereség 540 win rate (és még nincs vége a szezonnak.)

Fox Win, pontozással.

Szerkesztette: hpeter93