Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Source: The #Bears are signing WR Markus Wheaton, formerly of the #Steelers
Klaci79
Az meg ki a tököm???
Tomcsik
Képeségei alapján egész jó playa lenne, simán jó 2-3. számú wr-nek... csak hát, ugye van az a fránya cuccos, volt is miatta eltiltva tudtommal 😛
Tito05
Kevered a másik nagy Steelers reménységgel, Martavis Bryant-tel. (Nem csoda, sokan füveznek arrafelé.) Wheaton nem spanglizik, cserébe kevésbé jó és 2016-ot vállsérülés miatt hagyta ki.
tomi-tomi
Tehát egy igazi nagy horderejű első napi mega igazolás... Szakadj meg Pace... AJ helyettese megvan 😊 Jöhet a draft 😊

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Source: The #Bears are signing WR Markus Wheaton, formerly of the #Steelers
Klaci79
Az meg ki a tököm???
Tomcsik
Képeségei alapján egész jó playa lenne, simán jó 2-3. számú wr-nek... csak hát, ugye van az a fránya cuccos, volt is miatta eltiltva tudtommal 😛
Tito05
Kevered a másik nagy Steelers reménységgel, Martavis Bryant-tel. (Nem csoda, sokan füveznek arrafelé.) Wheaton nem spanglizik, cserébe kevésbé jó és 2016-ot vállsérülés miatt hagyta ki.
tomi-tomi
jaja, utána olvastam... oszt ink töröltem a kommentet, míg kellő infót be nem szerzek róla
Tito05
Teljesen más kaliber, mint Bryant. 2015 volt egy egész korrekt éve, de mindig csak max 3. számú elkapó volt. 3. körben is érkezett amúgy anno. Idén a sérülése miatt nem tudott meghatározó lenni és így egyértelmű volt, hogy elválnak útjaink. Ahol Antonio Brown és Martavis Bryant szaladgál, ott nincs pénz Wheaton megtartására. De szerintem jól jártatok vele, bár a számokat még nem ismerem. Gondolom egy ilyen idény után sokat nem kérhet, márpedig nem rossz elkapó.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Source: The #Bears are signing WR Markus Wheaton, formerly of the #Steelers
Klaci79
Az meg ki a tököm???
Tomcsik
Képeségei alapján egész jó playa lenne, simán jó 2-3. számú wr-nek... csak hát, ugye van az a fránya cuccos, volt is miatta eltiltva tudtommal 😛
Tito05
Kevered a másik nagy Steelers reménységgel, Martavis Bryant-tel. (Nem csoda, sokan füveznek arrafelé.) Wheaton nem spanglizik, cserébe kevésbé jó és 2016-ot vállsérülés miatt hagyta ki.
tomi-tomi
jaja, utána olvastam... oszt ink töröltem a kommentet, míg kellő infót be nem szerzek róla
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Source: The #Bears are signing WR Markus Wheaton, formerly of the #Steelers
Klaci79
Az meg ki a tököm???
Tomcsik
Képeségei alapján egész jó playa lenne, simán jó 2-3. számú wr-nek... csak hát, ugye van az a fránya cuccos, volt is miatta eltiltva tudtommal 😛
Tito05
Kevered a másik nagy Steelers reménységgel, Martavis Bryant-tel. (Nem csoda, sokan füveznek arrafelé.) Wheaton nem spanglizik, cserébe kevésbé jó és 2016-ot vállsérülés miatt hagyta ki.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Source: The #Bears are signing WR Markus Wheaton, formerly of the #Steelers
Klaci79
Az meg ki a tököm???

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Source: The #Bears are signing WR Markus Wheaton, formerly of the #Steelers
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ez viszont tré:

@AaronWilson_NFL: Quintin Demps to Chicago Bears on three-year deal, averages $4.5 million per year

32 éves...
Bazzani
Viszont nagyon jó volt cserébe
Wyatt
Mindenhol ahol Crennel volt az edzője, egyébként rettenetes.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy tökéletes összegzés.

What can he really say? It's hard to get free agents when you have a bad team with a bad coach with terrible ownership and management.

Ennyi. Jerry Angelo és Lovie Smith nagy mágusok voltak. Onnantól egy kibaszott lejtőn a franchise.

-------------------

Washington --> Lions. Ez már valami egészen nevetséges.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Azért ez a Jeffery 1 év 14 millió elég sok mindent elmond, hogy mit gondolt az összes többi csapat róla. Eddig egy masszívat visszalépett a csapat. (vagy kettőt). Horror nap a mai. Ezt azért nem gondoltam volna Paceről, hogy ennyire tragikomédiába fullad.
tüsi91
Most komolyan nekünk nem ért volna meg 14 misit? Amúgy csak hogy csillogtassan GM tehetségemet mondtam hogy kb 14 milla lesz a határ. Mondjuk AJ szerintem nem is akart maradni. Hát nem ezt vártam az "agresszív" playmakereket hozó FA első napjától. Senkit nem sikerült behúzni a kiszemeltjeink közúlül. Ez már most el ban baszva mivel kb minden nagyobb név elkelt... Majd megint hozunk ilyen középszar pár millás PFF titkos sztárokat...#Firefox#FirePace#fckoffmccaskey

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Azért ez a Jeffery 1 év 14 millió elég sok mindent elmond, hogy mit gondolt az összes többi csapat róla. Eddig egy masszívat visszalépett a csapat. (vagy kettőt). Horror nap a mai. Ezt azért nem gondoltam volna Paceről, hogy ennyire tragikomédiába fullad.
tüsi91
Ezek után nem tudom mi az a csapat amit össze tud hozni ami megmenti a seggét, valami brutális draft kellene meg 1-2 Sitton-féle claim hogy ne legyen kegyetlenül gáz ez az ősz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért ez a Jeffery 1 év 14 millió elég sok mindent elmond, hogy mit gondolt az összes többi csapat róla. Eddig egy masszívat visszalépett a csapat. (vagy kettőt). Horror nap a mai. Ezt azért nem gondoltam volna Paceről, hogy ennyire tragikomédiába fullad.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Jeffery sas lett...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Az igen. A Texans odaadta Brokit meg egy 2. kört a Brownsnak egy 4. körért cserébe 😊 ... Cutler meg mehet a Texanshoz ahogy akart is 😊 . Aztán itt sima PO QB lesz, még tán SB is összejön neki 😊 . És akkor Foxi karöltve Paceval tágra nyithatja a száját meg a segglyukát és elmehet a büdös picsába 😊

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ez meg még jobb 😊
An emailer just said that Green Bay offered the #Bears a No. 1 pick to keep Jay Cutler, but they declined. #Packers #hiyo!
6 mins ago - Twitter

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Fasza tweet 😊
Living amongst Bears fans celebrating release of the best qb they'll ever have & talking themselves into Mike Glennon is next level comedy

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Cserébe úgy néz ki AJ megy a Philybe... Mert ugye Glennonra van 15 misink Alshonra nincs...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Demps csak azért nem volt a top safetyk között emlegetve, mert 32 éves lesz. Teljesítmémy alapján odatartozna. Értem a frusztráltságot de ez egy korrekt igazolás..

Dion Sims érkezhet TE depthnek. Igazából ez is elmegy, csak ugye ezek nem piacnyitási dealek kellenének, hogy legyenek.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Elkapott egy fura érzet (talán letargikus?)... 2010es szezon óta követem az NFL-t s azóta lelkesen e csapatnak szurkolok. Cutty cuttal az utolsó fecske is elrepült. Pedig milyen csapat volt az, Urlacher, Briggs, Tillman stb.
Gyorsan telnek az évek...
Tito05
Hidd el.. Nem tünt volna fel, ha az öregek helyére jókor hoznak jó utánpotlást.:/

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Elkapott egy fura érzet (talán letargikus?)... 2010es szezon óta követem az NFL-t s azóta lelkesen e csapatnak szurkolok. Cutty cuttal az utolsó fecske is elrepült. Pedig milyen csapat volt az, Urlacher, Briggs, Tillman stb.
Gyorsan telnek az évek...
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutler éra véget ért. Mindenki döntse el, hogy kinek nagyobb kritika, hogy ennyi jött ki ebből.

Azért én csíptem a csávót.
tüsi91
Én is. Nagyon örültem mikor ide került.
De ennyi tehetségtelen barom HC és GM, mint itt volt és van...
A jó öreg Mike Martz az kihozta belőle amit kellett, úgy, hogy fal akkor se volt előtte.
Bassza meg, a Cutler érából jóval többet ki lehetett volna hozni.

Úgyis addig nézek NFL-t még a Bears bajnok lesz megint!
Fox, Pace, Glennon jövőre húznak a picsába. A TOP5 pick garantált szerintem.
HanSolo
Két tetszik jelet is nyomnék ha lehetne!
Cutler még mindig egy kezdő kaliberű qb, egyik kedvenc játékosom lesz mindig is, és most jött helyette egy csere iranyitó akit Mccown kiszoritott. Nevetséges bazdmeg, jövőre új hc gm qb, akarkivel fogadok, remélhetőleg használható keret marad az új HC nek.

Egyébként sok mindent elárul, hogy ő volt legfontosabb célpont. Szar a secondary kell wr te de es meg sok más de persze Mike Glennonra kell ráteperni ezerrel mert jaj leül a tampa padra 8 milláért es akkor itt mi lesz? Hogy adjuk el hogy nincs tervünk meg nem vagyunk segghülyék az egészhez egy drága jónak hazudott qb hozatala nélkül? Pace is leirta magát a picsába quentin dempsel akarja kiszúrni a szemünket? Ennyire tellett 15 millás Glennon mellé? Hát gratulálok tényleg. Jimmy megmondta, hogy Pace és Fox szar lesz nem hittem neki, ezentúl fogok.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Cutler éra véget ért. Mindenki döntse el, hogy kinek nagyobb kritika, hogy ennyi jött ki ebből.

Azért én csíptem a csávót.
tüsi91
Ezt mindenki tudta, de így nézve hogy lecseréljük egy drágább Glennonra az azért meghökkentő. Bizony többet ki lehetett volna hozni ebből. De hát ez van.

több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Cutler éra véget ért. Mindenki döntse el, hogy kinek nagyobb kritika, hogy ennyi jött ki ebből.

Azért én csíptem a csávót.
tüsi91
Én is. Nagyon örültem mikor ide került.
De ennyi tehetségtelen barom HC és GM, mint itt volt és van...
A jó öreg Mike Martz az kihozta belőle amit kellett, úgy, hogy fal akkor se volt előtte.
Bassza meg, a Cutler érából jóval többet ki lehetett volna hozni.

Úgyis addig nézek NFL-t még a Bears bajnok lesz megint!
Fox, Pace, Glennon jövőre húznak a picsába. A TOP5 pick garantált szerintem.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Demps legjobb két szezonja a 2015-2016 volt. Rolle valamikor 2008. Szerintem ez nagy különbség. Ez számomra vállalható, főleg ha sikerül a másik kezdőt megtalálni. A többi egyenlőre elég sajnálatos.
tüsi91
Nem mondom hogy Demps nem jó. De 32 éves... Nem hosszú távú megoldás és amikor kinnt van egy Jefferson, Swearinger, Gillmore a piacon akik a legjobb korban vannak és need pozícióban, akkor nem feltétlen a 32 éves Dempset várod megváltónak. Még akkor se ha mellesleg sokkal jobb mint akik most vannak a keretben...Pace beharangozta hogy agresszívak leszünk és secondary playmakereket fog hozni... Lóvé van dögivel, viszont minden prémium célpontunkat baszhattjuk és eddig fel tud mutatni egy Dempst... Eddig baromi csalódás...

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Cutty 😥 voltak szebb-rosszabb időszakok vele, elején gyűlöltem, de aztán vhogy megszerettem... Megítélése szar volt, de h pont Glennonra cseréljük le, s ennyiért??!! azért ennél többet érdemelt volna.... vicc
Búcsúzóul kedvenc képem róla (azért stílusa volt, meg kell hagyni 😀 )


Szerkesztette: Tito05
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler éra véget ért. Mindenki döntse el, hogy kinek nagyobb kritika, hogy ennyi jött ki ebből.

Azért én csíptem a csávót.