Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Na akkor még kérnék valakit a Floyd/Wright WR duóból. Valamint ha már elengedtül Whasingtont akkor a Hankins/Poe duóból valakit és akkor már kevésbé lennék morci....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Cooperrol mi a véleményetek?
ricsiii83
Kicsit ilyen radar alatti igazolás, nem is tudom... Mondjuk Bausbynál és társainál csak jobb, gyengülni biztos nem gyengültünk vele.

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Cooperrol mi a véleményetek?

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Marcus Cooper in da House
Tito05
3 éves szerződést kapott... Egyébként WR Cordarrelle Patterson is nálunk vizitál
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Johnthan Banks CB 1 évre visszaigazoltuk.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Marcus Cooper in da House
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/CEmma670/status/840641828231733248

Ez viszont remek igazolás lenne.
Tavaly is a piac második felében halásztatok jókat ha jól emlékszem.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Teljesen korrekt igazolások, ha például lesérülnek a kezdő irányítód 4-5 meccsre, akkor Glennon megadják az esélyt, hogy ne kerülj ki a rájátszásra hajtó csapatok közül. Amukamarát se szívesen látnám a kezdőben a főcsoport-döntőben, de szerencsére nem is kezdőnek hozták.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Martellusról csak annyit, hogy jó játékos, de a Pats inkább tradelt a Dwayne Allenért, s kiengedte a piacra Bennettet. Ettől függetlenül jó lesz a Packersbe.

Ezek az igazolások egyébként olyanok, mint amikor egy kvázi kész csapat még itt-ott foltoz. A legjobb igazolás szerintem pont Sims lesz. Igazából Logan Paulsen helyére jött, hozzá képest minden téren jobb játékos. Nagyon jó melót fog végezni blokkolásban, s remélem tud hozni mellé 35-40 elkapást 300 yard környékével.

Amukamara is korrekt deal, főleg ha úgy játszik majd, mint a Giantsben. Ha úgy, mint a Jagsben na akkor annyira nem jó. Egyébként szerintem sem lesz Porter rosteren. Néha kipattan belőle 1-1 jobb meccs, de a legtöbb csapatban a kezdő közelében nem lenne.

Wheaton is egy korrekt igazolás lenne, ha AJ maradt volna. Így azért... Mindenesetre a pályát megfogja majd nyújtani, s könnyes búcsút vehetünk Deonte Thompsontól. White felé még mindig nagy a bizalom ezt is megtudtuk.

Jött még Tom Compton a Falconstól swing tacklenek, hát nem estem hanyatt. Jövőre nagyon kíváncsi vagyok Leno mennyit fog leakasztani. Egy átlagos tackle (az utóbbi 10 év legjobbja nálunk ezen a poszton), nézve az árakat én egy 10-est legalább besaccolok.

-----
Akik elmentek: Jeffery, Cutler hagyjuk. Washingtont sajnálom, korrekt rotációs játékos volt. S még egy emberrel messzebb kerültünk Unrein kirúgásától. Az tuti, hogy Bullard felé is meg van a bizalom. Titkon reménykedtem, hogy egy Hicks árfekvésű játékost legalább igazolunk (még megtehetjük). Én megkérdezném Hankinst, hogy még is mennyire gondolt. Ha tudnál 3 ilyen jóhúsban lévő faszit rotálni, mint Hankins, Goldman és Hicks az elég fasza lenne. Azt akkor maradna még Bullard, sztem Sutton (bár ha konkrétan tényleg Hankins jönne, akkor lehet rá nincs szükség), meg a draft 4-5. körében valaki. De pl Lawrence Guy is korrekt backup lehetne.

Paulsen elment a 49ersbe, senkinek nem fog hiányozni. Hoyer, Barkley szintén 49ers. Ted Larsen meg 3 évre Miami.

-----

Sztem jön még 3-4 kb 3-4 milliós játékos.
tüsi91
Nem mondom hogy Sims nem lesz jó, de messze túlfizettük, kb ugyanazt adtuk neki mint a Packs Bennettnek. A nagy baj az hogy míg Glennon és Sims túl lett fizetve, addig egy Jeffersonnak 6 millával szúrtuk volna ki a szemét. Elkapók közül még Floydot megpróbálnám. Értelmes DB már nem nagyon van. Hankinst én is írtam korábban hogy meg lehetne próbálni... De mondjuk lehet rá kéne menni Poera hogy azért mégis fel mutassunk valami nagy nevet ha már ennyi zseton van... Goldman többet lehetne DE---> kevesebb Unrein és NT-ben is rotálhatnák egymást. Az azért elég beef fal lenne 😊

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Prince Amukamara 7 milliót kap.
Klaci79
viszont azt full garantáltba


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Martellusról csak annyit, hogy jó játékos, de a Pats inkább tradelt a Dwayne Allenért, s kiengedte a piacra Bennettet. Ettől függetlenül jó lesz a Packersbe.

Ezek az igazolások egyébként olyanok, mint amikor egy kvázi kész csapat még itt-ott foltoz. A legjobb igazolás szerintem pont Sims lesz. Igazából Logan Paulsen helyére jött, hozzá képest minden téren jobb játékos. Nagyon jó melót fog végezni blokkolásban, s remélem tud hozni mellé 35-40 elkapást 300 yard környékével.

Amukamara is korrekt deal, főleg ha úgy játszik majd, mint a Giantsben. Ha úgy, mint a Jagsben na akkor annyira nem jó. Egyébként szerintem sem lesz Porter rosteren. Néha kipattan belőle 1-1 jobb meccs, de a legtöbb csapatban a kezdő közelében nem lenne.

Wheaton is egy korrekt igazolás lenne, ha AJ maradt volna. Így azért... Mindenesetre a pályát megfogja majd nyújtani, s könnyes búcsút vehetünk Deonte Thompsontól. White felé még mindig nagy a bizalom ezt is megtudtuk.

Jött még Tom Compton a Falconstól swing tacklenek, hát nem estem hanyatt. Jövőre nagyon kíváncsi vagyok Leno mennyit fog leakasztani. Egy átlagos tackle (az utóbbi 10 év legjobbja nálunk ezen a poszton), nézve az árakat én egy 10-est legalább besaccolok.

-----
Akik elmentek: Jeffery, Cutler hagyjuk. Washingtont sajnálom, korrekt rotációs játékos volt. S még egy emberrel messzebb kerültünk Unrein kirúgásától. Az tuti, hogy Bullard felé is meg van a bizalom. Titkon reménykedtem, hogy egy Hicks árfekvésű játékost legalább igazolunk (még megtehetjük). Én megkérdezném Hankinst, hogy még is mennyire gondolt. Ha tudnál 3 ilyen jóhúsban lévő faszit rotálni, mint Hankins, Goldman és Hicks az elég fasza lenne. Azt akkor maradna még Bullard, sztem Sutton (bár ha konkrétan tényleg Hankins jönne, akkor lehet rá nincs szükség), meg a draft 4-5. körében valaki. De pl Lawrence Guy is korrekt backup lehetne.

Paulsen elment a 49ersbe, senkinek nem fog hiányozni. Hoyer, Barkley szintén 49ers. Ted Larsen meg 3 évre Miami.

-----

Sztem jön még 3-4 kb 3-4 milliós játékos.
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Bennett közben Packer lett...
Tomcsik
Na ez a méreg nem a cián...
ThundersNFL
Nem az a méreg, hogy az lett, mert ki nem sz*rja le (most még nem érdekel...)
...az a méreg,hogy mennyiért lett az " ...three years, $18.45 million..." és a hangulat akkor fog a tetőfokára hágni, ha összehasonlítod Dion Sims szerződésével. Bleeeeeh...hányinger
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Bennett közben Packer lett...
Tomcsik
Na ez a méreg nem a cián...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Legjobb hogy rajtunk röhög mindenki. Nézem az NFL networkot... Kérdezik a vendégeket... Tényleg Glennon a megoldás? Erre kínos röhögés...Nem hinném hogy ezzel a roosterrel Glennon lenne az emberük, főleg hogy most hagyták AJ-T elsétálni...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Bennett közben Packer lett...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Pryor elment egy év 8 milláért a Skinshez... Eenyire bízunk benne hogy White NO1 WR lesz? Meg hogy Meredith fejlődik és még a tavalyinál is jobb lesz? Mert a drafton most nem a WR class a legjobb, ellenben AJ-T elengedtük és kb minden normálisabb WR elkelt...
Tomcsik
Braverman a kulcs 😀

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Pryor elment egy év 8 milláért a Skinshez... Eenyire bízunk benne hogy White NO1 WR lesz? Meg hogy Meredith fejlődik és még a tavalyinál is jobb lesz? Mert a drafton most nem a WR class a legjobb, ellenben AJ-T elengedtük és kb minden normálisabb WR elkelt...

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Prince Amukamara 7 milliót kap...nem rossz üzlet ez a Bears-nek
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Szóval Amu nem kelett a Jagsnek akik az egyetlen csapat voltak akik még nállunk is kevesebb intet szedett. A Jags lecseréli őt Boyera. Bazza be is linkelte milyen sikeres éve volt, már amikor épp nem volt sérült... Mondjuk biztos olcsóbb volt mint Gimore, vagy Ryan vagy Jefferson vagy akármelyik nálla jobb opció... De hát ha ló nincs .....

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Srácok Leblanc Glenn ezeknél csak jobb. Super Bowlt nyerünk !!! (nyugi csak egy rossz vicc, na persze a vége)

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Hát ő körülbelül a 15. lett volna volna akit elhoztam volna...A tegnapi után ez gyenge vigasz...

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megjött a megváltó shutdown corneretek is Amukamara személyében.
Hulkeinstein
@djdurkin: Per @PFF, in 2016, QBs completed 64% of their passes for a 108.8 passer-efficiency rating when targeting new #Bears CB Prince Amukamara.  twitter.com/djdurkin/status/840242729451958272/photo/1

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Korrekt igazolás, a futás ellen is hatékony tud lenni, de Amunál mindig ott lesz a veszély, hogy 3-4 meccsre kidől. Én szurkolok neki mert jó gyerek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megjött a megváltó shutdown corneretek is Amukamara személyében.
Hulkeinstein
Rögtön a legjobb CB is lett a keretben. Korrekt igazolás egyébként. Csak nem a tegnapiak függvényében.

Howard tegnapi tweetje azt hidzem mindent elárult.
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Megjött a megváltó shutdown corneretek is Amukamara személyében.