Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
El barto in da house, jövőre sem kell félni a 45 fölötti fg-knél

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
C osztályzatot kaptubk a CBS-től az eddigi FA tevékenységeinkre. (Nagy a csend a csapat háza táján. Nem hiszem,hogy akasztanánk még valami nagyobb halat, így szerintem ez így is marad) A CBS-nél is rizikófaktornak gondolják Glennont,mint kezdő irányító. Még belegondolni is rossz. Bleeeh...
| Akit érdekel itt a többi csapaté is:  www.cbssports.com/nfl/news/2017-nfl-free-agency-grades-give-saints-and-jaguars-an-a-but-jets-get-an-f/?ftag=COS-05-10aaa0g&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=58c6d4c6f6d7a100083925ce&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter |
Süsü
Mondjuk ezek azért nem érdekelnek mert pl a Jags folyton A kapott FA-re meg draftra is aztán mégis minden évben szarok voktak. Sőt álltalában az FA legnagyobb pénz költői nem szoktak PO-ba jutni. Én se vagyok elájulva az eddigiektől, de azért adjunk egy esélyt az igazolt játékosoknak... Legrosszabb esetben Fox és Pace is mehet a picsába és jövőre elvileg nagyon mély lesz a QB class 😊
Tomcsik
Az se mindegy ki edzi az A értékelést kapott FAkat meg Draftolt playákat... Jags hc minden volt csak jó nem.. (igaz, minket megtudtak verni :'d)
ricsiii83
Lehet ,hogy csak a frusztráltság beszél belőlem és az, hogy Marrone még nem nyomott végig egy szezont a Jax head coachként, de én bármikor lecserélném Foxot rá. Gus Bradley, meg kb Foxal egyszinten van nekem, és most itt lehet jönni régen mit ért el meg mit nem, itt két szezon alatt a szarkupacból egy trágyadombot csinált.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
C osztályzatot kaptubk a CBS-től az eddigi FA tevékenységeinkre. (Nagy a csend a csapat háza táján. Nem hiszem,hogy akasztanánk még valami nagyobb halat, így szerintem ez így is marad) A CBS-nél is rizikófaktornak gondolják Glennont,mint kezdő irányító. Még belegondolni is rossz. Bleeeh...
| Akit érdekel itt a többi csapaté is:  www.cbssports.com/nfl/news/2017-nfl-free-agency-grades-give-saints-and-jaguars-an-a-but-jets-get-an-f/?ftag=COS-05-10aaa0g&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=58c6d4c6f6d7a100083925ce&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter |
Süsü
Mondjuk ezek azért nem érdekelnek mert pl a Jags folyton A kapott FA-re meg draftra is aztán mégis minden évben szarok voktak. Sőt álltalában az FA legnagyobb pénz költői nem szoktak PO-ba jutni. Én se vagyok elájulva az eddigiektől, de azért adjunk egy esélyt az igazolt játékosoknak... Legrosszabb esetben Fox és Pace is mehet a picsába és jövőre elvileg nagyon mély lesz a QB class 😊
Tomcsik
Az se mindegy ki edzi az A értékelést kapott FAkat meg Draftolt playákat... Jags hc minden volt csak jó nem.. (igaz, minket megtudtak verni :'d)
ricsiii83
Egy jó csapat arra használja az FA-t hogy 1-2 lyukat befoltozzon, esetleg ha 1-2 elit skill playerre vannak a PO-tól akkor azt beszerezze. Legalább egy nagy nevet azért vártam ennyi cappel, de annak nem vagyok híve hogy költsünk csilliókat sztárokra. Emlékeztek pl amikor az Eagles összevásárolta az egész FA-t kb. Dream team meg minden aztán sehol se voktak. Pont a múltkor olvastam erről egy cikket hogy azok a csapatok akik a legtöbb pénzt költik az FA-n nagy részben nem jutnak PO-ba. Persze számít az edző, hogyne számítana, de én is inkább első sorban a draftról való építkezésben hiszek. Egy igazi sztár jó lett volna. Ha a Gilmore/Wagner duó eggyikét megszerezzük azért más lenne az FA megítélése.

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
C osztályzatot kaptubk a CBS-től az eddigi FA tevékenységeinkre. (Nagy a csend a csapat háza táján. Nem hiszem,hogy akasztanánk még valami nagyobb halat, így szerintem ez így is marad) A CBS-nél is rizikófaktornak gondolják Glennont,mint kezdő irányító. Még belegondolni is rossz. Bleeeh...
| Akit érdekel itt a többi csapaté is:  www.cbssports.com/nfl/news/2017-nfl-free-agency-grades-give-saints-and-jaguars-an-a-but-jets-get-an-f/?ftag=COS-05-10aaa0g&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=58c6d4c6f6d7a100083925ce&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter |
Süsü
Mondjuk ezek azért nem érdekelnek mert pl a Jags folyton A kapott FA-re meg draftra is aztán mégis minden évben szarok voktak. Sőt álltalában az FA legnagyobb pénz költői nem szoktak PO-ba jutni. Én se vagyok elájulva az eddigiektől, de azért adjunk egy esélyt az igazolt játékosoknak... Legrosszabb esetben Fox és Pace is mehet a picsába és jövőre elvileg nagyon mély lesz a QB class 😊
Tomcsik
Az se mindegy ki edzi az A értékelést kapott FAkat meg Draftolt playákat... Jags hc minden volt csak jó nem.. (igaz, minket megtudtak verni :'d)

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
C osztályzatot kaptubk a CBS-től az eddigi FA tevékenységeinkre. (Nagy a csend a csapat háza táján. Nem hiszem,hogy akasztanánk még valami nagyobb halat, így szerintem ez így is marad) A CBS-nél is rizikófaktornak gondolják Glennont,mint kezdő irányító. Még belegondolni is rossz. Bleeeh...
| Akit érdekel itt a többi csapaté is:  www.cbssports.com/nfl/news/2017-nfl-free-agency-grades-give-saints-and-jaguars-an-a-but-jets-get-an-f/?ftag=COS-05-10aaa0g&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=58c6d4c6f6d7a100083925ce&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter |
Süsü
Mondjuk ezek azért nem érdekelnek mert pl a Jags folyton A kapott FA-re meg draftra is aztán mégis minden évben szarok voktak. Sőt álltalában az FA legnagyobb pénz költői nem szoktak PO-ba jutni. Én se vagyok elájulva az eddigiektől, de azért adjunk egy esélyt az igazolt játékosoknak... Legrosszabb esetben Fox és Pace is mehet a picsába és jövőre elvileg nagyon mély lesz a QB class 😊

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
C osztályzatot kaptubk a CBS-től az eddigi FA tevékenységeinkre. (Nagy a csend a csapat háza táján. Nem hiszem,hogy akasztanánk még valami nagyobb halat, így szerintem ez így is marad) A CBS-nél is rizikófaktornak gondolják Glennont,mint kezdő irányító. Még belegondolni is rossz. Bleeeh...
| Akit érdekel itt a többi csapaté is:  www.cbssports.com/nfl/news/2017-nfl-free-agency-grades-give-saints-and-jaguars-an-a-but-jets-get-an-f/?ftag=COS-05-10aaa0g&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=58c6d4c6f6d7a100083925ce&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter |

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát kérem, k kell fizetni, hogy az edző a kirúgás határán, Mike Glennon az irányító, és ugye még csak az újjáépítés harmadik évében járunk, ezek ugye teljesen természetesek. Alshon elfogadott inkább 1/14 milliót, csak húzhasson innen. Ilyen ez a c'est la vie.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
CBS Sports' Jason La Canfora reports Markus Wheaton's contract with the Bears amounts to a one-year deal at $6 million.
The full contract is for two years at $11 million with $5 million guaranteed, and apparently $6 million in year one. It sounds like the second year on Wheaton's deal amounts to a team option. So the Bears gave Wheaton a deal similar to Brandon Marshall's, who landed a two-year, $11 million contract from the Giants with another $1 million available through incentives.


Amukamarat leszamitva eleg gyalazatos eddig...
Igor
Hát egy kissé túl lett fizetve. Vicces hogy a nálla azért nevesebb Wrightnak meg 4 milla / év...

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
CBS Sports' Jason La Canfora reports Markus Wheaton's contract with the Bears amounts to a one-year deal at $6 million.
The full contract is for two years at $11 million with $5 million guaranteed, and apparently $6 million in year one. It sounds like the second year on Wheaton's deal amounts to a team option. So the Bears gave Wheaton a deal similar to Brandon Marshall's, who landed a two-year, $11 million contract from the Giants with another $1 million available through incentives.


Amukamarat leszamitva eleg gyalazatos eddig...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Olvastam egy Fuller Agholor bust bust cseréről .

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Amúgy ok hogy jött Wright meg Wheaton, de azért lehet megkérdezném Floydot is hogy mennyit szeretne beletömni a malac perselybe. Balhés a srác, de neki is lehetne adni egy prove it dealt. Nem tudom Hankins mennyire lenne jó 5 tech DE-nek mivel csak 6-2... Valahol 6-3 nak írják, de Whasington elvesztése miatt kéne mélység a DL-be. Mondjuk drafton vannak jó DL prospectek, de ha Hankinst megszereznénk és Bullard felé él a bizalom, akkor nem kéne picket lőni a D lineba.
Tomcsik
Pace mindentéren kerüli a balhés srácokat.. esélytelen Floyd.
DL poszt meg idén rettentő mély... buta dolog lenne nem hozni egyet.. ill vagy qb vagy ss vagy DL jön az első körböl, azért nem is eröltetnek az FAról embert mert lehet azt akarnak első körben hozni

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Amúgy ok hogy jött Wright meg Wheaton, de azért lehet megkérdezném Floydot is hogy mennyit szeretne beletömni a malac perselybe. Balhés a srác, de neki is lehetne adni egy prove it dealt. Nem tudom Hankins mennyire lenne jó 5 tech DE-nek mivel csak 6-2... Valahol 6-3 nak írják, de Whasington elvesztése miatt kéne mélység a DL-be. Mondjuk drafton vannak jó DL prospectek, de ha Hankinst megszereznénk és Bullard felé él a bizalom, akkor nem kéne picket lőni a D lineba.

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
necc, GB Packers
G, Sitton, TJ Lang 2015
2016 Sitton Bears
2017 Lang Lions
szar lehet ez a packersnek.. legalább ne két csoportriválishoz mentek volna :'d

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A legnagyobb kérdés az, hogy 5 másodvonalbeli játékos jobb-é, mint 2 a posztján a legjobbak közt számon tartott.
tüsi91
Azért jobb 5 gyengébb, mint 2 jó, mert akkor 13 játékost tudsz egyszerre a pályára küldeni. És egy jó kaliberú edző néhány minőségi szerb légióssal is oda tud érni kupaindulást jelentó helyekre. Ilyen szezonja volt Foxnak másfél évtizeddel korábban, erre mindenképp építenék. Marcus Cooper, jesszusom, amikor Talibok és Butlerek szaladgálnak minden komolyan vehető csapatban. Egy Amukamara kaliberű nímand is megér 1 évre 7 milliót. Remélem ő is befut egy Tim Jennings-féle karriert, mert egyébként már Porterrel is milyen jól jártunk. Mekkora kalap szar a franchise, ha ilyenekben kell bízni?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Érkezett még Tom Compton OT is.

Szerintem jó dolgozik az FO.
Nem biztos, hogy mondjuk a hülyére fizetett Bouye jobb lesz mint Cooper, sőt...
Szépen épül ez a keret, jobb lesz mint tavaly.
Bazzani
Ez biztos kitart a szeon első negyedéig. Ahogy látom, próbáljuk megismételni azt a varázslatot, ami a 2013-as Tennessee Titans volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Az biztos hogy White és Meredith felé nagy a bizalom. Royal lett volna a speedster mélységi célpont, de ugye abból nem lett semmi mert folyamatosan sérült volt. Wheaton és Wright is a gyorsabb elkapók közé tartoznak akik képesek yardokat hozni elkapás után. Azt tudjuk hogy Wright képes akár 1000 yardos szezonra is és még fiatal, van még benne potenciál az egy év 4 milla prove it deal nem olyan rossz bolt. Pénz még van, főleg ha Houston és Royal repül. 1-2 ember várható talán, aztán Pace megvárja a cutok 2. hullámát hátha tud megint szemezgetni mint pl. tavaly Sitton. Nem estem hanyatt az igazolásoktól, de az tuti hogy nem herdálta el a lóvét. A dealek jól struktúráltak, szinte mindenki kivágható különösebb vesztesség nélkül. Nekem Sims és Glennon kicsit túl lett fizetve, de még belefér. A többi deal abszolút nem rossz, csak hát nem azok a szupersztárok akikre FA előtt számítottunk volna...

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érkezett még Tom Compton OT is.

Szerintem jó dolgozik az FO.
Nem biztos, hogy mondjuk a hülyére fizetett Bouye jobb lesz mint Cooper, sőt...
Szépen épül ez a keret, jobb lesz mint tavaly.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cooperrol mi a véleményetek?
ricsiii83
 twitter.com/bears_insider/status/840689785194831873

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Hodges még FA ILB posztra

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A legnagyobb kérdés az, hogy 5 másodvonalbeli játékos jobb-é, mint 2 a posztján a legjobbak közt számon tartott. Mert idén is ezt láttuk, hogy "szupersztár" nem jött. Gilmore/Bouye = Amukamara + Cooper? Cooper egyébként megint csak rendben van, Porter/Fuller duó valamelyike ezzel távozik is szerintem.

Wright épp Loggains alatt volt a legjobb, ami egyébként nem jelent semmit sem persze. Royal helyére jött, s nem csak az a közös bennük, hogy a slotban játszanak általában, hanem, hogy állandóan sérültek. 4 millióért ettől függetlenül elfér. Jeffery = Wheaton + Kevin White?

Ami nagyon kellene az egy ILB backup, mert abból a sérülésből, amit Trevathannak valószínűleg nincs szeptemberi visszatérés. Ha Freeman mellett Kwiatkoski lesz a kezdő az még oké, de mögöttük nem hívhatják John Timunak vagy Christian Jonesnak a következő játékost.

Olyan 20 millió szabad hely körül lehetünk még, ami egy prognosztizálható Royal cuttal 25. Houston is kérdéses, de addig amíg nem jön senki sem, addig kétlem, hogy kirúgnánk. Szóval van még pénz igazolni.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Na Kendall Wright meg is van... Akkor Hankins/Poe és mèg a végén nem is lesz ultra szar ez az FA
Szerk. 1 év 4 milla prove it deal Wrightnak. Nem rossz üzlet.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Na akkor még kérnék valakit a Floyd/Wright WR duóból. Valamint ha már elengedtül Whasingtont akkor a Hankins/Poe duóból valakit és akkor már kevésbé lennék morci....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Cooperrol mi a véleményetek?
ricsiii83
Kicsit ilyen radar alatti igazolás, nem is tudom... Mondjuk Bausbynál és társainál csak jobb, gyengülni biztos nem gyengültünk vele.

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Cooperrol mi a véleményetek?

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Marcus Cooper in da House
Tito05
3 éves szerződést kapott... Egyébként WR Cordarrelle Patterson is nálunk vizitál