Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mielőtt az UDFA igazolásokról szólnék egy dolog. Jefferyt mint nagyjából mindenki én is megtartottam volna. De. Ne tegyünk úgy mintha az éremnek csak egy oldala lenne. Jeffery az elmúlt két évben hány meccset hagyott ki? 14-et? 2015-ben itt fáj, ott fáj, jaj inkább nem játszok. 2016-ban is voltak nyavalyái, el is tiltatta magát 4 meccsre, mert ugye amikor tavasszal holdoutolt, közben meg nem nézte mit lehet szedni, mit nem. Alshon Jeffery egy remek, ám buta, lusta és sajnos mentálisan nem TOP elkapó. Én is megtartottam volna, csak vannak olyan tényezők, amiket persze jó sokan ignorálnak.

A következő Big "Cat" Williamsek, Cameron Meredithek, Israel Idonijek:

DL Rashaad Coward (Old Dominion):
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/vv57egvcnsvqvmaeg9qj
Rashaad Coward Stats, News and Video - G | NFL.com
Latest on G Rashaad Coward including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

OL Dieugot Joseph (FIU):
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/tyehnz6riq4gjmuj3x6i
Dieugot Joseph Stats, News and Video - OT | NFL.com
Latest on OT Dieugot Joseph including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

WR Tanner Gentry (Wyoming): 2018-as draft legjobb irányítója dobált neki. Lehet benne fantázia, de ST értéket is kell mutatnia.
FB Freddie Stevenson (FSU):  www.nfl.com/draft/2017/profiles/freddie-stevenson?id=2558201
TE Franko House (Ball St)
RB Joel Bouagnon (Northern Illinois)
OL Mitchell Kursh (JMU)
WR Jhajuan Seales (OK St):  www.nfl.com/draft/2017/profiles/jhajuan-seales?id=2558820
TE DeSean Smith (LSU)
K Andy Phillips (Utah) - Rekhownak jobban örültem volna

Tryoutra jönnek:
OT Mark Spelman (Illinois St)
DB E'Nerius Antoine (S. Miss):  www.nfl.com/draft/2017/profiles/dnerius-antoine?id=2558836
Edge Aaron Cooper (KY Christian):  www.nfl.com/draft/2017/profiles/aaron%20-cooper?id=2558782
RB Joshua Rounds (Tulane)
DL Ed Vinson (Emporia St)
WR Aregerous Turner (NIU)

Aki érdekes lehet hosszú távú projectként az Joseph talán. Illetve ha viszünk FB-t, akkor Lasiket nem tűnik egy nagy művészetnek kiszorítani Stevensonnak.

----
Depth chart:
QB: Mike Glennon, Mitchell Trubisky, Mark Sanchez, Connor Shaw
RB: Jordan Howard, Jeremy Langford, Benny Cunningham, Ka'Deem Carey, Tarik Cohen, David Cobb, Joel Bouagnon, Bralon Addison
FB: Paul Lasike, Freddie Stevenson
TE: Zach Miller, Dion Sims, Adam Shaheen, MyCole Pruitt, Daniel Brown, Ben Braunecker, Justin Perillo, DeSean Smith, Frank House
WR: Cameron Meredith, Kevin White, Kendall Wright, Markus Wheaton, Eddie Royal, Josh Bellamy, Reuben Randle, Daniel Braverman, Deonte Thompson, Dres Anderson, Tanner Gentry, Jhajuan Seales
OT: Charles Leno (LT), Bobbie Massie (RT), Tom Compton, Will Poehls, Dieugot Joseph
OG: Josh Sitton (LG), Kyle Long (RG), Eric Kush, Jordan Morgan, Cyril Richardson, Mitchell Kursh
C: Cody Whitehair, Hroniss Grasu, Cornelius Edison

DL: Akiem Hicks, Eddie Goldman, Jonathan Bullard, John Jenkins, Will Sutton, Mitch Unrein, Roy Robertson-Harris, CJ Wilson, Kapron Lewis-Moore, Rashaad Coward
OLB: Pernell McPhee, Leonard Floyd, Willie Young, Lamarr Houston, Sam Acho
ILB: Jerrell Freeman, Danny Trevathan, Nick Kwiatkoski, Christian Jones, John Timu, Jonathan Anderson
CB: Prince Amukamara, Marcus Cooper, Kyle Fuller, Johnthan Banks, Cre'Von LeBlanc (NCB), Bryce Callahan (NCB), BW Webb, Sherrick McManis, Devonte Bausby, Jacoby Glenn, Rashad Reynolds
S: Quintin Demps (SS), Deiondre Hall, Adrian Amos, Deon Bush, Eddie Jackson, Harold Jones-Quartey, Chris Prosinski, DeAndre Houston-Carson

LS: Patrick Scales
P: Pat O'Donnell
K: Connor Barth, Andy Phillips

Ha jól számoltam és nem hagytam ki senkit, akkor 93-an vagyunk, azaz 3 embert ki kell rúgni.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Ez azvoffseason a drafttal együtt a lehetőségek figyelembe vételével kb c-, és a d-től is csak az menti meg ha beleveszem h Trubisky beválik.
Ez alatt a 2 offseason alatt Pace 1 pozitív dolgot csinált: tavaly jól draftolt. Amúgy elengedte a csapat szinte összes értékét O-ben (a D-ben ez csak azért nem sikerülhetett mert már nem volt eleve) és igazi pótlást nem hozott.

Ahogy tüsi is írta ez a csapat egy centit nem erősödött és ha Jefferyt nem tudja White pótolni a no1 wr szerepében akkor konkrétan gyengültünk. Mindezt egy olyan offseasonben amiben tengernyi lehetőség lett volna FA-n rende hozni 2-3 hiányposztot, ebből semmi sem sikerült. Aztán azokra a posztokra hozott félmegoldásokat amikre utána húzott a drafton is embert, érthetetlen... segít az ha minden szembejövőnek elmondom h 2 cipőm is van ha nem vettem fel aznap nadrágot?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak szólok, Tarik Cohan nagy fogás lehet. Már csak ezért is.
 twitter.com/SBNation/status/858366631650742273

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Sok jó UDFA lett.. WR jó pár... lehet válogatni. (de azért remélem idén Braverman rostert fog)

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
5/3
Jordan Morgan G, Kutztown

Maga a pick oké, de guard pont nem kellett volna.

Careyt vagy Langfordot igazán elpasszolhatnánk.
tüsi91
Fox imád 4 rb-t a depth en tartani, mondjuk rejtély miért, de hát en nem vagyok egy 3-13 csapat hc-je.
hpeter93
naja.... mondjuk az már mellékes és tök lényegtelen, hogy a kezdőt is alig futtatja.... :'Dddd

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
5/3
Jordan Morgan G, Kutztown

Maga a pick oké, de guard pont nem kellett volna.

Careyt vagy Langfordot igazán elpasszolhatnánk.
tüsi91
Fox imád 4 rb-t a depth en tartani, mondjuk rejtély miért, de hát en nem vagyok egy 3-13 csapat hc-je.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lesz itt még szerintem szerepünk... valamelyik playát egy csere alapba betoljuk
ricsiii83
Az persze csak az én vágyam. Langfordot nem passzolják el. Lemondtál Forteról és Langfordot megtetted No 1. RB-nek, majd következő évben eladod? Pace pickje ne feledd. Carey nem Pace pickje, nem is lesz rosteren, csere értéke meg nincs.

Eddie Jacksonról közben nézegettem meccs videókat. Nos sokat azért nem kellett besegítenie a CB-nek. Mivel Fangio egyébként szintén baszik erre ez nem lesz neki szokatlan. De én látom a kezdő NFL free safetyt. Amúgy honnan jött az a pletyka, hogy jól szerel? Hozzá képest még Conte is egy Ray Lewis volt ilyen téren. Térdszalag szakadás, lábtörés volt itt minden. Rácseszett arra, hogy visszament koliba. Bőven megérte ezt a picket.

Amúgy Pace és a New Orleans Saints. Csak én látom a párhuzamot?
Trubisky - Brees
Shaheen - Graham
Cohen - Sprolles
Morgan - Evans
----------------------
QB
Ment: Cutler, Hoyer, Barkley
Jött: Glennon, Trubisky, Sanchez

RB:
Ment: -
Jött: Cunningham, Cohen

TE:
Ment: Paulsen
Jött: Sims, Shaheen

WR:
Ment: Jeffery, Wilson
Jött: Wheaton, Wright

OL:
Ment: Larsen, Adams
Jött: Compton, Morgan

DL:
Ment: Washington, Ferguson
Jött: Jenkins

LB:
Ment: -
Jött: -

CB:
Ment: Porter, Hurst
Jött: Amukamara, Cooper, BW Webb

S:
Ment: -
Jött: Demps, Jackson


Mindezt 70 millió szabad hellyel, s alaphelyzetben 5 pickkel 120-on belül. Nem látom azt, hogy a keret erősödött volna. Persze ha idén valami csoda folytán nem hullana ki a fél kezdő, akkor erősödünk. De azt hiszem két hónapja el se tudtuk volna ezt képzelni.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Lesz itt még szerintem szerepünk... valamelyik playát egy csere alapba betoljuk

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
5/3
Jordan Morgan G, Kutztown

Maga a pick oké, de guard pont nem kellett volna.

Careyt vagy Langfordot igazán elpasszolhatnánk.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Amúgy most gondoltam bele. Van már bébi Gronkunk meg bébi Sprollesunk ez már nem lehet egy szar draft igaz? 😀

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
4/5
Eddie Jackson S, Alabama

Nem vagyok hanyatt esve, tavaly jó éve volt, idén eltörte a lábát. Elit társak közt játszott. Ennyi 4-5. körös safetyből egyik már csak beválik.

5 helyes feltrade 6. kör. Jó nagy lehúzás ez is.

4/12

Tarik Cohen RB, North Carolina A&T

Nem mondok semmit. RB megint. Véletlenül sem kellene egy fiatal OT, vagy DL játékos. Apró ember Darren Sprolleshoz hasonlítják, inkább JaQuizz Rodgers vagy méginkább Garrett Wolfe. Howard nem jó a passz játékban, de ez egy tök felesleges pick volt megint csak.

Remélem Unrein idén is sokat játszik. Megérdemli.
tüsi91
Én sem ezeket húztam volna. Jackson semmi extra. Fegyelmezett S aki jól szerel és jó védelemben tolta. Elviselhető pick de lehetett volna. Jobb is. Cohen szerintem jó kis playa és sokféle képpen használható. Tényleg el tudom képzelni Sproles féle szerepkörben... Viszont olyan mélyek vagyunk RB poszton hogy elég nagy reach volt itt, főleg hogy jó DL és DB is volt még bennt... Kicsit olyan érzése van az embernek mintha amúgy friss SB-t nyert keretünk lenne és Pace kedvére reachelhet fasza projekt playákért...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
4/5
Eddie Jackson S, Alabama

Nem vagyok hanyatt esve, tavaly jó éve volt, idén eltörte a lábát. Elit társak közt játszott. Ennyi 4-5. körös safetyből egyik már csak beválik.

5 helyes feltrade 6. kör. Jó nagy lehúzás ez is.

4/12

Tarik Cohen RB, North Carolina A&T

Nem mondok semmit. RB megint. Véletlenül sem kellene egy fiatal OT, vagy DL játékos. Apró ember Darren Sprolleshoz hasonlítják, inkább JaQuizz Rodgers vagy méginkább Garrett Wolfe. Howard nem jó a passz játékban, de ez egy tök felesleges pick volt megint csak.

Remélem Unrein idén is sokat játszik. Megérdemli.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Pace ide, Fox oda, azért ritka nagy tapló szurkolóink vannak...

 www.sbnation.com/nfl/2017/4/28/15477666/mitchell-trubisky-bulls-game-boo-bears-draft-2017

Ezek után akárkivel fogadok, h a srác be fog válni (az én olvasatomban ez azt jelenti, h 4-5 éven belül legalább 1szeres pro bowler).

Szerkesztette: Tito05
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
...
tüsi91
Ha a 3. körünk meg lett volna 😕 ott még elég sok impact DB lehetett volna...
Akiket még csipáznék :
DL Carlos Watkins. Csodálom hogy még bennt van mert a legtöbb helyen 2. körös graddel illeték. Erős, nagy darab és ahhoz képest mozgékony. Méretei alapján 5 tech DE szerepkört is betölthet. Igazából a Clemson DL egyik vezére volt. Kérdés hogy mennyire bízunk Bullard és Robertson-Harris fejlődésében.
DL Caleb Brantley
Sima elő körös is lehetett volna ha nem csinál faszságokat, ahogy Tüsi is említette rendőrségi ügye van ( ha jól tudom eszméletlenre vert egy csajt) Mondjuk ez nem volt visszatartó erő pl. Mixon esetében sem. Sőt Conlyet be merte vállalni a Raiders első körben az erőszakolási vád ellenére... Ha netán csúszna még tovább, lehet az 5. körben rápróbálnék. De hát tudjuk hogy Pace nem nagyon kedveli a karakter problémás eseteket, így nem tartom valószínűnek hogy kihúzná...(Majd a Bengals 😊 )
Edge Carl Lawson
Tehetségét nézve második körben ki kelett volna mennie. Azonban egy injury prone a csávó. ACL-től a csípő műtétig minden van a kórlapján, viszont amikor játszani tud akkor nagyon jó. Ugye eddig bőven volt bajunk a sérülésekkel így nem biztos hogy Pace be mer vállalni egy injury bugot.
CB Damontae Kazee
Egy nagyon agresszív CB jó labda érzékkel. Ha az agresdzivitása mellé méret is társult volna valószínűleg már nem lenne bennt. Mondjuk a méret ellenére viszonylag biztosan szerel. 17 intet szerzett karrierje során. Azonban az NFL-ben nem biztos hogy produktív lenne az 5-10 180 méretével. Illetve az agresszivitása miatt lehet hogy zászló mágnes lenne.
CB Desmond King
Ő is egy prodúktív DB volt az egyetemen 14 intet szedett, ő is alacsony ami ugye nem épp Fangio zsánere. Scoutok szerint a csípője túl merev ezért inkább csak slot CB-nek tartják NFL szinten.
OT Roderick Johnson
Méretileg mindene megvan hogy jó NFL OT legyen azonban nagyon nyers, rengeteg munka lenne vele technikai dolgok terén.
TE Jake Butt
Ugye Shaheen után nem valószínű még egy TE. Az azonban tuti hogy ha nincs az ACL szakadása akkor ő egy első körös talent. Magas, atletikus és remek labdaérzéke van. Ha nem lett volna idén ennyire mély a TE class akkor már a sérülése ellenére is kivitték volna. Azért lehet megnéznék pár 2 TE-s felállást Buttal és Saheennal...
WR Ryan Switzer
Csodálom hogy még bennt van, mert nagyon jó elkapónak tartom. Ő volt az egyik aki naggyá tette Trubiskyt és legalább meglenne a chemistry...
Nagyjából őket tartanám érdekes pickeknek akik akár a kezdőhöz is odaférhetnek...

Szerkesztette: tüsi91

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kire számítok ma? Vagy legalábbis én hova húznék játékost.

Safetyt ezek szerint az elmúlt két évben húztunk 4-et (Amos, Bush, Houston-Carson és immáron Hall). Kell nekünk még egy hátsó körös? Szerintem most már hagyjuk, ha feltétlenül ráböknek valakire, akkor Tedric Thompsont FS-re lehet érdemes figyelni a Colorado egyetemről, akinek két CB csapattársát (Witherspoon és Awuzie) már kiválasztották. Hosszú kezek, jó labdaérzék.

Hall átképzése után azt mondhatjuk, hogy Ryan Pace még nem húzott cornerbacket regnálása alatt. Egy név, akire érdemes lehet figyelni az Howard Wilson (Houston). Térde volt már elszakadva. 6'1 magas, de vékony, nem fizikális játékos, futás ellen szerintem egy kalapszar, de legalább megvan benne a szándék, hogy szereljen, ha már nem is tud. Viszont jó atléta, hosszú végtagok, jó labdaérzék, ami főleg Ryan Pacenél sokat dob. 2017-et a konditeremben kellene eltöltenie, de talán lehet belőle egy kezdő corner idővel. Rengeteg cornert kivittek már, s a bennmardók közül tán ő a legjobb fizikai paraméterekkel rendelkező prospect, szóval 4. körben sanszosan kiviszik. Itt van egy meccs tőle 2016-ról:
 www.youtube.com/watch?v=zP2fwOWr4Ic

Pozitív és negatív tulajdonságok is benne vannak.

DL:
Tavalyhoz képest elment Washington, jött Jenkins + az anno körbeudvarolt Robertson-Harris átkerült a védőfalba. De Unrein sokat volt fenn a pályán. Ez egy 3-13-as csapatnál is tolerálhatatlan. Bennt van még Brantley, de neki ugye rendőrségi ügye van, szóval ő kilőve, pedig szerintem elélveznék, ha jönne. Rajta kívül sok olyan prospect van, aki rotációba odaférhet. Carlos Watkins pl. a Clemsonból, vagy a privát workouton is résztvevő Ryan Glasgow a Michiganről. Egyértelműen ide húznék az egyik 4. körös választási jogunkkal.

OT:
Szintén van egy-két olyan név, akit lehet fejleszteni. Az én kedvenceim Will Holden, Adam Bisnowathy és Roderick Johnson.

Én a 4. körös dupla picket és az 5. kört DL, OT, CB hármasra lőném, 6. kört pedig WR/OLB, de persze egy futó mindig benne van a pakliban.


Ha Trubisky bejön, akkor ez a draft A+, ha a többiek pályára sem lépnek akkor is. Ha nem jön be, akkor ZS-.

S igen én naívan bízok abban, hogy Bullard sokat lép előre, hogy Hall jó játékos lesz, hogy Kevin White azzá lesz, akivé született (elég buzis?). Jó is lenne.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Vicces hogy szinte minegyik csapat topikjában ünnepi hangulat van hogy milyen jókat húztak... Mi meg vakarjuk a fejünket ...
Tomcsik
Ez csak annyit tesz, hogy a szezon végén SBt nyerünk. Secret favorite
Truby beáll Snek néha. Ez a TE gyerek beállhat CBnek fasza lesz... valszek a két 4 körös pick meg 5. 6. S CBCB WR bár én 6.ba kivinném azt az aguayonál is nagyobra tartott kickrrt .

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Vicces hogy szinte minegyik csapat topikjában ünnepi hangulat van hogy milyen jókat húztak... Mi meg vakarjuk a fejünket ...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekes sztori és rábaszás volt ez esti az én szemszögemből. Ahhoz képest, hogy a Cards 9 helyet lépett fel kvázi elég sokat is adott, főleg annak tükrében, hogy egyértelmű volt, hogy mi szeretnénk lemozogni. Pont ez alatt a 9 hely alatt ment ki 3 safety, aki passzolhatott volna hozzánk. Shaheen párját ritkító fizikai és atletikus adottságokkal rendelkezik, a kosaras múlt pedig nálam inkább előny, mint hátrány. Luxus - nem luxus azt is tudtuk, hogy kell TE. Tényleg all in van idén a drafton, mert ez is hatalmas fasz tudja pick.

Amit ma viszont véglegesen megtudtunk, hogy poszt független BPA van, s hogy a secondary tényleg le van szarva a drafton. Ahhoz képest, hogy mennyit beszéltek arról, hogy kellenek a labdaszerzések, meg az impact játékosok a secondarybe, jött 3 középkategóriás játékos Amukamara, Cooper és Demps személyében. Portert leszámítva persze el sem ment senki, ő érte meg nem hullajtunk könnyeket.

Fullerről amióta ledraftoltuk ment a mantra, hogy most átteszik safetybe. Amit biztosan tudunk, hogy Hallt áttették. Amit Hallról tudunk, hogy sokat volt sérült, s cornerként inkább az embert kagylózta, minthogy visszaforduljon. Amit tudunk, hogy Amos és Jones-Quartey nem kezdő játékosok, amit valószínűleg tudunk, hogy Bush sem. Amit szintén tudunk, hogy LeBlancot roppant mód kedvelik, s tulajdonképpen láttunk tőle nagyon klassz dolgokat, sok hiba mellett persze. Amit tudunk, hogy Callahant szintén kedvelik, cserébe ő sokat sérült. Amit megint tudunk, hogy Bankset is nagyon szeretik.

Van 4 pick mélyíteni a keretet és talán olyan játékosra akadni, aki néha hozzá is tesz, nem csak többen vagyunk vele. Legalább Pacenek a scouting úgy tűnik az erőssége. Dehogy 1 posztot nem sikerült megoldani a free agency alatt az egészen dühítő.
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Amúgy aludva rá egyet, needre jött Shaheen, fizikálisan illik is Pace választásaiba, Miller ki tudja mennyit lesz megint sérült, Sims-et inkább blokkolni hoztuk szerintem. Amit olvastam róla, az az, hogy ő viszont inkább elkapó tight end, szóval kiegészítik majd egymást. Tulajdonképpen a választással nincs gondom, csak a 2. kör közepén,én inkább safetyt hoztam volna, benn volt még például Melifonwu, őt húztam volna...
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Mintha olvastam volna olyant, hogy Fullert próbálják majd meg safetyben.., hát...
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tudom, hogy ez nem volt leírva eddig, de Miller jövőre nem lesz már itt. (Vagy valaki meglepődne, ha még idén kirúgnánk ala Slauson? Én nem). Simsnek ehhez az ég világon semmi köze. Ő profilból blokkolni jött, csak messze jobb keze és atletikus képessége van, mint Paulsennek, Spaethnek vagy Kellen Davisnek példának okáért. Azt meg el kell fogadni, hogy ez a rezsim magas picket nem rak a secondarybe.
tüsi91
Oké, amit mondasz, de akkor a free agency-n kellett volna jobban szorgoskodni. Jött egy sérülékeny Amukamara, és egy kiöregedő félben lévő Demps... CB pont az a poszt, ahol sosem tudsz elég játékossal rendelkezni. Valaki mondja meg ki lesz a FS?
proki
Deiondré Hall a jelenlegi tippem. Lényegében collegeban is inkább FS volt, mint CB.
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Tudom, hogy ez nem volt leírva eddig, de Miller jövőre nem lesz már itt. (Vagy valaki meglepődne, ha még idén kirúgnánk ala Slauson? Én nem). Simsnek ehhez az ég világon semmi köze. Ő profilból blokkolni jött, csak messze jobb keze és atletikus képessége van, mint Paulsennek, Spaethnek vagy Kellen Davisnek példának okáért. Azt meg el kell fogadni, hogy ez a rezsim magas picket nem rak a secondarybe.
tüsi91
Oké, amit mondasz, de akkor a free agency-n kellett volna jobban szorgoskodni. Jött egy sérülékeny Amukamara, és egy kiöregedő félben lévő Demps... CB pont az a poszt, ahol sosem tudsz elég játékossal rendelkezni. Valaki mondja meg ki lesz a FS?
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tudom, hogy ez nem volt leírva eddig, de Miller jövőre nem lesz már itt. (Vagy valaki meglepődne, ha még idén kirúgnánk ala Slauson? Én nem). Simsnek ehhez az ég világon semmi köze. Ő profilból blokkolni jött, csak messze jobb keze és atletikus képessége van, mint Paulsennek, Spaethnek vagy Kellen Davisnek példának okáért. Azt meg el kell fogadni, hogy ez a rezsim magas picket nem rak a secondarybe.
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Nálam ez a draft az ülj le egyes kategória, és ezen már nem tudnak javítani...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Sztem simán kihúzták a safetyket, akiket mi szerettünk volna vagy csak szokás szerint leszarja Pace a secondaryt a drafton.

TE is kellett, nyilván nem ebben a sorrendben csinálta volna az ember. Shaheen ettől függetlenül nagyon fasza lehet, mert ehhez a mérethez elképesztő sebesség társul. Martellus 265-270 fonttal tolta, Shaheen kb ugyanez. Ez is egyértelműen a jövő pickje, de ki a franc fog FS-t játszani?
tüsi91
Szinte minden S bennt volt mikor letradeltünk. A Cards pont Budda Bakerért jött fel. 3. vagy 4. körben nem lett volna rossz pick. Mondjuk sokan a kis Gronknak tartják a srácot. A batár méretei ellenére atletikus, és rengeteg TD-t szerzett, tehát jó kis red zone target. Ugye tavaly végig szenvedtünk az end zone közelében. És itt most megint elővenném az off seasont. Ok kihúztunk egy 2. osztályban játszó TE-t a 2.körben akiben bár hatalmas potenciál van azért a legtöbb mockban 4. körös gradje volt. De most tekintsünk el ettől, mert lehet jó playa lesz. De Dion Simset azért sikerült túlfizetni... És a QB és a TE pozit erősítettük FA-n majd ezekre a posztokra húzunk érzésem szerint erős reachel miközben a secondary tátong a lyukaktól és az idei draft volt minden idők legmélyebb secondary classa...