Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Pace totál lemásolja a tavalyi stratégiát. Nem csinál nagy pénzszórást FA-n. Nem a leg sexibb neveket hozza, de a neglévőknél jobbakat vagy nagyobb potenciállal rendelkezőket. Aztán drafton láthatjuk hogy lehet bármekkora hiányposztunk ő akkor is BPA -ik. (Az más kérdés hogy nállam más lett volna BPA) Majd a draft után mindig van elég cap tartalék hogyha egy nagyobb nevű FA még elérhető (ugye tavaly Sitton) akkor a meglévő hiányokra olcsóbban beszerezze őket) Ő is érzi hogy az egyik DE poszt nagyon karcsú, így rá is repült Howardra. Az más kérdés hogy leigazoljuk-e de próbálkozik. És az is biztos hogy lesz még pár meglepi cut és Pace még megpróbál elhozni 1-2 jó playát, akik jóval kevesebbe kerülnek ilyenkor, mint amikor az FA csúcs szezonja volt...

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Former Chiefs' DL Jaye Howard is visiting the Bears, per source.
Klaci79
Ja most olvastam. De nem az volt hogy valami fizikain nem ment át és hogy valami baj van vele?
Tomcsik
sérült volt, de nem emlékszem rá, hogy felmérőn nem ment volna át...ha visszanyeri a formáját, nagy nyereség lehet
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Former Chiefs' DL Jaye Howard is visiting the Bears, per source.
Klaci79
Ja most olvastam. De nem az volt hogy valami fizikain nem ment át és hogy valami baj van vele?

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Former Chiefs' DL Jaye Howard is visiting the Bears, per source.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jött Taylor Boggs G/C, korábban volt itt egy évet, de csak pados volt. Grasunak elég meleg lehet így a roster. Harmadik körös pick volt, nagyon megérte.

6 játékos távozott:
Devante Bausby CB
Jacoby Glenn CB
David Cobb RB
Justin Perillo TE
Dres Anderson WR
Bralon Addison RB

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Leírtam már korábban de ha egy qb-t (vagy bármilyen posztra) draftolsz a no2 pickkel akkor az a játékos legyen szinte azonnal bevethető, ne üldögéljen, annak a qbnak akit ilyen magasan draftolnak és mégsem tud érdemben beszállni azonnal a játékba vagy a tehetségével van baj vagy az edzésmunkája rossz. Legutóbbi példánál, Goffnál szvsz mindkettő fennáll, nem is ért 1/1et (és ugye nekik nem kellett tradelniük oda).
davemayer
Dehogynem.
Tennessee → Los Angeles (PD). Tennessee traded its first-, fourth-, and sixth-round selections (1st, 113th, and 177th) to Los Angeles in exchange for Los Angeles's first-round, two second-round, and third-round selections in this year's draft (15th, 43rd, 45th, and 76th) as well as Los Angeles's first- and third-round selections in the 2017 NFL Draft.
Btw Carson Palmer 1/1-ként padozott egy évet Jon Kitna mögött.

Ugyanakkor nem védeném a Bears FO-t, mert nagyon úgy néz ki h Pace és Fox nem egy csónakban eveznek, abból meg nem szokott jó kisülni.
empty taxi
Igaz, tényleg trade volt. Mindenesetre legyen igazad h Palmerhez hasonlítod Trubisky helyzetét, remélem tálentumban is felér minimum az ő szintjére.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Leírtam már korábban de ha egy qb-t (vagy bármilyen posztra) draftolsz a no2 pickkel akkor az a játékos legyen szinte azonnal bevethető, ne üldögéljen, annak a qbnak akit ilyen magasan draftolnak és mégsem tud érdemben beszállni azonnal a játékba vagy a tehetségével van baj vagy az edzésmunkája rossz. Legutóbbi példánál, Goffnál szvsz mindkettő fennáll, nem is ért 1/1et (és ugye nekik nem kellett tradelniük oda).
davemayer
Dehogynem.
Tennessee → Los Angeles (PD). Tennessee traded its first-, fourth-, and sixth-round selections (1st, 113th, and 177th) to Los Angeles in exchange for Los Angeles's first-round, two second-round, and third-round selections in this year's draft (15th, 43rd, 45th, and 76th) as well as Los Angeles's first- and third-round selections in the 2017 NFL Draft.
Btw Carson Palmer 1/1-ként padozott egy évet Jon Kitna mögött.

Ugyanakkor nem védeném a Bears FO-t, mert nagyon úgy néz ki h Pace és Fox nem egy csónakban eveznek, abból meg nem szokott jó kisülni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Bears recoup picks as Cardinals target a defender

Cardinals receive:
» 2017 second-round pick (No. 36): Budda Baker, S, Washington

Bears receive:
» 2017 second-round pick (No. 45): Adam Shaheen, TE, Ashland
» 2017 fourth-round pick (No. 119): Tarik Cohen, RB, North Carolina
» 2017 sixth-round pick (No. 197) -- traded to Rams
» 2018 fourth-round pick

Nem akarok okosnak tűnni, de szerintem jobban jártatok volna ha behúzzátok Bakert.
Bazzani
Amikor igazan kellene akkor mindig inkább használnak 3 tucatjatekost ahelyett h megfizetnének/megszereznének 1 olyat aki a posztján jó eséllyel kezdő lehet. Sajnos ez már kezd tendenciává válni sajnos.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bears recoup picks as Cardinals target a defender

Cardinals receive:
» 2017 second-round pick (No. 36): Budda Baker, S, Washington

Bears receive:
» 2017 second-round pick (No. 45): Adam Shaheen, TE, Ashland
» 2017 fourth-round pick (No. 119): Tarik Cohen, RB, North Carolina
» 2017 sixth-round pick (No. 197) -- traded to Rams
» 2018 fourth-round pick

Nem akarok okosnak tűnni, de szerintem jobban jártatok volna ha behúzzátok Bakert.

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Ok tegyük fel Glennon végignyomja az évet, továbbra is szarok leszünk, top 10 pickünk lesz és Trubisky-ről nem derül ki semmi. Akkor ti a jövő évi drafton ahol állítólag nagyon jó lesz a qb felhozatal mit csinálsz? Meghagyod mindenki másnak a minőségi felhozatalt (ahol jó eséllyel 1 pick áráért kapsz ilyen qb-t nem 4ért) és majd akkor húzol a secondarybe meg oline-ba vagy bízol benne hogy vki tradel majd a pickedért? Vagy Glennon 3 meccs után ki lesz ordítva a kezdőből és akkor ugyan kiderül hogy mit ér Trubisky ami szerintem a jövő szempontjából lehet h korán lenne de mindenképp fontos is vagy csakazértis bent tartod mert 17m-t csengettél neki? És akkor most ennek a 2 move-nak mi értelme van együtt? Sztem totál üti egymást a 2 move, egyetlen életszituációban működhet és az ha Glennon beválik de egy max 2 év után átadja a fiúnak a helyét (akit addig megtanít az nflre -amit tuti ismer már...) aki szintén beválik.
Mindenki döntse el hogy erre a jelenlegi bears környezetben mekkora esély van, mindenesetre ha most kellene fogadnom nem erre voksolnék.

Leírtam már korábban de ha egy qb-t (vagy bármilyen posztra) draftolsz a no2 pickkel akkor az a játékos legyen szinte azonnal bevethető, ne üldögéljen, annak a qbnak akit ilyen magasan draftolnak és mégsem tud érdemben beszállni azonnal a játékba vagy a tehetségével van baj vagy az edzésmunkája rossz. Legutóbbi példánál, Goffnál szvsz mindkettő fennáll, nem is ért 1/1et (és ugye nekik nem kellett tradelniük oda).

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ja persze a haverom meg azt mondta hogy a haverja halotta a WC-s nénitől aki a szertárostól tudta meg hogy Pace és Fox össze akasztotta a bajuszkáját... Mellesleg örülnék ha így lenne és kicsapnák Foxot a picsába, nem értem Pace miért nem tette meg eddig...Pace a kirúgás szélén? Fox utódját sasolják nem Pacet... Pace még mindenféle képpen kapni fog egy évet, amíg Trubisky és ez a draft class nem lesz totál bust addig Pace melója még biztonságban van... Ő ezt tuti megbeszélte a górékkal, hogy skacok nagy építkezés van, behúzom a jövő QB-át és erre a gorék rábolintottak. Pace állása Trubin áll vagy bukik aki idén valszeg még nem lát pályát ergo szerintem Pace még egy évig legalább biztonságban van...

több mint 6 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Na igen,annyira jol megy eddig az offseason,hogy Pace a kirugas szelen áll.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
CBS Sports' Jason La Canfora reports "things are not great between" Bears GM Ryan Pace and coach John Fox, and the situation "reached a nadir" in Thursday night's decision to pay a ransom for Mitchell Trubisky at No. 2 overall.
"We don't know what the hell they were doing," said one NFL executive whose team is routinely in the postseason. "It's all anyone is talking about. It's really bad between Pace and Fox. ... From the first pick on, we can't figure out what they were doing. Go back and look at how many small-school kids they took. People around the league are shocked. It's really bad between Pace and Fox." La Canfora suggests the Bears are already eyeballing coaching candidates for the future, namely Northwestern's Pat Fitzgerald. The in-fighting in Chicago could conceivably lead to Trubisky seeing the field long before he's ready.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
köszönöm az írást tüsi, nagyon jó lett, amiben nem értek egyet az a Trubisky pick és főleg ahogy eljutottunk odáig hogy behúzzuk. Jól összefoglalja a véleményemet a linkelt cikkben található első videó.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Draft elemzés 2017:

1/2 Mitchell Trubisky QB, North Carolina

Lehet mondani újat? Talán. Én karmolom ezt a választást, mert nem hittem el, hogy Glennont komoly jövőként képzelik. Itt egy cikk a karrierjéről az UNC-n, kevés jó írás születik a chicagoi médiától, de néha sikerül. Biztos ki van színezve a sztori, de érdemes rászánni 10 percet az életedből.
 www.chicagotribune.com/sports/columnists/ct-mitch-trubisky-bears-biggs-spt-0430-20170429-story.html

Ha már a cikk:
2014 vs Virginia www.youtube.com/watch?v=Uv-qrDNQQVk
2015 vs NC State www.youtube.com/watch?v=12wFPFGVMKU
2016:  draftbreakdown.com/players/mitch-trubisky/ (Philly drukkerek: Hollins #13, Cowboys drukkerek: Switzer #3, Colts drukkerek: Howard #84)

Ami nekem továbbra is nagyon imponáló az a pontosság (jó persze üres emberek) és a labda helyezés. Mennyit láttuk itt Cutlert elkapónak a térdéhez dobni a labdát. Szép, gyors dobómozdulat, főleg fake handoffokat követően látványos ez. (Lásd Cutler Jefferynek idén a Minnesota ellen). Trubisky ezt nagyon szépen tudja. Persze a rendszer tette naggyá stb., de nem látom azt, hogy leragadna egy elkapójánál, ha az le van zárva. Szépen tovább nézi a többi célpontjait. Nem egy ágyúkezű QB, de nincs semmi gond a karerejével, bőven megüti az NFL szintet. Zsebben való mozgása szintén megfelelő, amit még lehet fejleszteni. S nem mellesleg lábbal is nagyon veszélyes. Nem szeretem a szobor QB-kat (lásd Glennon), egy támadófalnak szerintem nagyon fontos, hogy nem csak ők segítsék az irányítót, hanem fordítva is. Amit én látok itt az egy olyan koncepció, hogy a tacklet tereljék ki az embereiket oldalra a QB meg lépkedjen fel a zsebbe. Nem kérik azt Lenotól és Massietől, hogy hosszú ideig tartsa meg az védőt, elég ha olyan útra kényszeríti, ami teret ad a QB-nak ahhoz, hogy előre lépjen. Ehhez a belső 3-asunk meg is van, s ezt Trubisky is szépen fogja majd csinálni.

Virginia Tech elleni meccset javaslom mindenkinek megnézni. Esőben, főleg a második félidőben teljesen szétesett. Lábmunkáján van mit csiszolni az indokolatlan szökdécseléstől a nagyon széles terpeszből, hátsó lábról elengedett dobáson át van minden. Bár nem látom a karerejét rossznak, a mély passzai valahogy mindig rövidnek tűnnek nekem 1 yarddal.

Nem egy elképesztő tehetség, de egy elég jó alapanyag ahhoz szerintem, hogy jó NFL QB váljon belőle. Az más kérdés, hogy nagyon sokan így jönnek ki koliból, s nagyon sokak nem váltják be a hozzáfűzött reményeket. A karja, a teste, az atletikussága egyértelműen megvan neki, hogy franchise QB legyen. A legfontosabb részt kell az edzőknek és neki is odarakni, hogy fejben is az legyen. Baromi sok munka lesz vele egy olyan franchisenál, ahol még nem sikerült egy QB-t sem kinevelni a második világháború óta. Blaine Gabbert az alja, Andy Dalton a közepe, talán valóban Matt Ryan a teteje a potenciáljának.

Azt nem mondom, hogy felcseréltem volna érte, főleg úgy, hogy Kizert meg annyival rosszabb prospectnek nem tartom, hogy pl 36-on ne érte volna meg jobban, mint Trubisky a #2-on, ráadásul akkor egy top védőt behúzhattál volna. Viszont honnan lehetett volna tudni, hogy Kizer benn lesz még 36-on, s erre bazírozni nem lehet. Ha igazak a hírek, hogy Trubisky már másfél hónapja el volt döntve, akkor menni kellett még ha drága is lett ez a felmozgás. Ha bejön úgy is leszarja mindenki. S az, hogy jövőre lehet egy jobb prospect elérhető lesz az egy dolog. Mi van ha Glennonnal nyer a csapat 7 meccset, s ugyanúgy mozogni kellene felfele talán egy jobb prospectért, lehet még drágábban. Fikciók. Kellett QB, őt látták a legjobbnak, keresztbe az ujjakat aztán hajrá. Vannak dolgok amikért lehet ekézni Pacet, ez nálam abszolút nem az.

2/13 (overall 45) Adam Shaheen TE, Ashland
 i0.wp.com/www.myfantasysportstalk.com/wp-content/uploads/2017/03/AU-Purple-Gold-Game-FB008.jpg?resize=599%2C398
Ez a draft még a szokásosaknál is nagyobb lutri. Az egyértelmű volt, hogy szeretnénk lefelé mozogni 36-ról, s 9 helyes feltradért elég jó árat kaptunk az Arizonától. Amiben biztos vagyok, hogy bőven úgy számoltak, hogy lesz ott még olyan defensive back, aki tetszik. A Cards kivette Bakert, a Saints meg Williamst. BPA volt és Shaheenban látnak akkora missmatchet a védőkre nézve, hogy a megannyi helyzetből, amiből csak FG-t rúgtunk TD legyen. Igazából ezzel nem tudok vitatkozni, de megint ennyire ignorálni a secondaryt hát nagyon, de nagyon kérdőjeles. Ebből a pickből megint lehet a nagy buktáson át, a nem rossz de nem érte meg itt picktől, a bazdmeg ez nagyon bejött választásig. Harmadosztály, elképesztő méretek, kiváló sebesség, jó labdaérzék. Első évében rögtön azt várom Shaheentól, hogy a red zoneban eredményes legyen, s 5+ TD-t szerezzen. Lehet mezőnyjátékban nem lesz annyira hatékony - ha Miller van, akkor ez túlélhető -, de impact playeket rookiként is kell mutatni ezekkel az adottságokkal. Ha nem tud, nos akkor én sok reményt nem fűznék hozzá.

Mindenesetre én határozott koncepciót vélek felfedezni az elkapásért felelős emberek rosterének kialakításában. Ennek alapja, hogy Whiteról továbbra is elhiszik, hogy jó lesz. Én nem. Egyrészt nem hiszem, hogy egészséges maradna, másrészt ugyanonnan kezdené, ahol tavaly volt. S azt láttuk. Kvázi megint jönne egy rookie év, s rookie elkapótól nagy csodákat én nem várok. Meredithről is elhiszik, hogy ő egy Nr 1. kaliber és egy jó possession WR, én inkább azt mondom, hogy Jeffery mellett szépen megélt, de mint fő célpont nagyon nem bizonyított még. Persze a fejlődési görbe, amit eddig leírt nagyon szép, de a legnagyobb és fontosabb lépést most kell(ene) megtennie. Szóval ők ketten a szélen, két szép magas, de ahhoz képest gyors és eluzív cula, akik a stáb szerint a jump ballokat és képesek megnyerni. Wheaton jött futni a mély útvonalakat, ezt tudja, s Deonte Thompsont végre elfelejthetjük. Wright jött slotba, nagyjából itt sem lehet a miértjén vitatkozni, de ő is épp olyan sérülésmágnes, mint Royal. Akit egyébként most már nem rúgnék ki, hátha egészséges tud maradni, akkor meg segíthet a csapaton. Miller egy megbízható TE, aki bármilyen utat pontosan megfut, az ő pályafutása is megér egy misét, s nem a jövő embere. Shaheen jött az utódjának, s RZ célpontnak. Sims meg szerintem továbbra is a legfaszább igazolásunk. 6'3 felett most tudunk 4-5 manust is felküldeni a red zoneba, melléjük gyors slot elkapókat. Így leírva ez jól hangzik, hogy megtudjuk-e valósítani az jó kérdés.

4/5 (overall 112) Eddie Jackson S, Alabama
 pbs.twimg.com/profile_images/751430466444689409/f1s_7VS7.jpg
Nagyjából itt eldönthették, hogy jó kell safety megint, ha már eddig nem alakult úgy. Aztán 4/4-en a Hawks berántotta Tedric Thompsont, s megint úgy érezték jönni kell. 6. kört adtunk érte, hát egy Tayo Fabulujet adtál fel, szóval mindegy. Jacksonról amit mindenhol leírnak, hogy remek védők mellett játszott. Oké. Ez a valóban tehetségesebb Hookernél szóba sem került, pedig az ő oldalán is 1. körös CB-k játszottak. De tényleg hagyjuk. Elég meredek kórtörténete van srácnak, de ha nem töri el a lábát tavaly és szerepel a combinen, s pro dayen, akkor kimegy egy körrel hamarabb. (Néhány elvakult első körös talentet is írt vele kapcsolatban, ami elég durva hipotézis, de szerintem is jobb prospect annál, mint ahol elkelt). Csak FS-t tud játszani, jó sebesség, nagy hatótáv, jó labdaérzék. Pipaszár lábak, ütközni-szerelni nem igen tud, de legalább próbálkozik. Kapitány a Bama védelmében, ami azért nem rossz. Nem tudom milyen állapotban van a lába, de ha egészséges, akkor bőven reális eséllyel száll harcba, hogy szeptemberben kezdő legyen. Ami nem az ő érdeme feltétlenül sajnos.

Az elmúlt 10 évben olyan safetyk jöttek ki az Alabama egyetemről, mint Roman Harper, Rashad Johnson, Mark Barron (nem röhög, meg ő amúgy is SS), Ha-ha Clinton-Dix, Landon Collins. Szóval még az is lehet, hogy meglátjuk,

4/13 (overall 119) Tarik Cohen RB, North Carolina A&T

Ez megint egy nagyon necces, s jóval inkább érthetetlen választás. Egy törpe, aki kétség kívül gyors, s bokatörő irányváltásokra képes, akinek elég jó szeme van a játékhoz, jó keze is van, de szükségünk volt nekünk egy chance of pace RB-re? Szerintem luxus. Vannak jó példák persze alacsony futókra, de ő náluk azért +25 font ott volt.

5/3 (overall 147) Jordan Morgan OL, Kutztown

Soha, de soha nem fogok egy olyan picket kritizálni, amivel a támadófalat mélyítik. Morgant, mint guard adtuk el, ami két dolgot jelent nekem. 1. az idei OT classtól nem voltunk elájulva, 2. Longnál még mindig nem adták fel, hogy kint játsszon. Morgannek szerintem a lába meg lenne ahhoz, hogy szélen játsszon, a technikája és az ereje egyenlőre nem. Érdekes projekt, abszolút tetszik ez a pick. Bármelyik poszton lehet sztem NFL játékossá fejleszteni, mert pl Whitehairrel ellentétben neki a kar hossza is megfelelő.


Régen én is adtam értékelést ilyenkor, de inkább azt mondom felesleges. Jött 5 olyan srác, aki aztán a szokásos hát majd meglátjuk mi lesz vele státusznál is nagyobb kérdőjel. Ez a draft egy játék, vagy nyerünk vagy vesztünk. Ha Trubisky bejön, akkor igazából ez a draft minőségi.

------

UDFA heros:

Jhahuan Seales WR, Oklahoma State
 www.cowboysrideforfree.com/2017/4/26/15426124/nfl-draft-prospect-series-jhajuan-seales
Számok alapján nem túl acélos játékos, de mindenképpen érdemes lehet rá figyelni. Nincs elit mérete, sem elit sebessége, ellenben páratlan súlypontemelkedéssel és meglehetősen jó szem-kéz-test koordinációval rendelkezik, amit tanítani nem igen lehet. Freshman éve után, ahogy a cikkben is olvasható jöttek a balhék, de érdemes lehet rá figyelni, mint olyanra, aki PS-be odaférhet, főleg ha ST értéket tud mutatni.

Andy Phillips K, Utah
 www.sltrib.com/csp/mediapool/sites/dt.common.streams.StreamServer.cls?
Connor Barth rövid passzos játékban még elmegy, de egyszerűen tolerálhatatlan, hogy csarnokban nem lehetett odaállítani 53-54 yardos FG-khez. Tampában hátszélben bebikázott 30 fokban egy 54 yardost ezt ne vegyük el tőle persze. Bőven lehetne upgradelni Barthot egy fiatal csikóra, akár annak az árán is, hogy az első évben nem lesz oly pontos. Lásd Gould, Robbie. Andy Phillips akár lehet egy alternatíva. 27 évesként elég öreg újonc lenne, bár ez kickerként pont nem érdekes.
19-29 yard: 20/20
30-39 yard: 28/32
40-49 yard: 32/44
50+ yard: 4/4

Barth valamivel jobb statisztikákkal bír a középtávoli rúgások tekintetében az NFL-ben, de reméljük lesz valódi versenyhelyzet a két kicker közt. A mundér becsületét most nem kell védeni, mint anno az O'Donnell vs Tress Way párharcban.

Dieugot Joseph OT, Florida International
Mivel nincs róla képi anyag, így kénytelen az ember a prospect elemzésekre hivatkozni.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/tyehnz6riq4gjmuj3x6i
Dieugot Joseph Stats, News and Video - OT | NFL.com
Latest on OT Dieugot Joseph including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Egy videót azért még is sikerült találni: www.youtube.com/watch?v=xbZTnH8YcoQ , amiben látható, hogy fizikai paraméterei tényleg tacklenek predesztinálják. Lenot is sikerült felturbózni egy olyan játékossá, aki jövőre komoly milliókat fog leakasztani, hátha legalább egy backupot sikerül csinálni a srácból. PS gyanús.

Raashad Coward DT, Old Dominion
Ezen a poszton, ezzel a mérettel van Jenkins és Sutton, szóval sok esélye nem lesz vélhetően. Texans azért elhívta egy pre-draft vizitre.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/vv57egvcnsvqvmaeg9qj
Rashaad Coward Stats, News and Video - G | NFL.com
Latest on G Rashaad Coward including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Kermit Whitfeld WR, Florida State
Whitfeld egy olyan srác, aki mint elkapó nem rúgna labdába. Kicsi és rossz route futó is az elemzések szerint. De mint returner már jóval érdekesebb. Az egész blokkolás alapban nem jó, de Thompson sem tett semmit sem hozzá a returnokhöz. Eddie Jackson egy remek punt returner volt az egyetemen, de ha netán kezdő lenne kétlem, hogy bedobnák az ST-be összetöretni. Whitfeld puntokat nem hordott vissza, csak kickoffokat (összesen 2 TD a koliban), ezért kétlem, hogy nagy sansza lenne rostert fogni, de preseason meccseken előfordulhat, hogy megnézik mire képes az NFL-ben, mint visszahordó.

Freddie Stevenson FB, Florida State
 www.nfl.com/draft/2017/profiles/freddie-stevenson?id=2558201
Ha viszünk fullbacket, akkor megküzdhet Lasikeval a posztért.

Tanner Gentry, WR, Wyoming
Franko House, TE, Ball State
Joel Bouagnon, RB, Northern Illinois
Mitchell Kirsch, OL, James Madison

Ők négyen töltelékek. House egyetemen kosarazott, pro Dayen ott voltunk, s sok gyakorlatot csináltunk vele.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Csak szólok, Tarik Cohan nagy fogás lehet. Már csak ezért is.
 twitter.com/SBNation/status/858366631650742273
iktriad
Fantasztikus. Biztos sok hasznát veszi majd ezeknek a jutub-szaroknak a meccseken, védővel a nyakán. Ja, nem.
Stez
Ja a Fradi is igazolt 1x valami fekete csókát akinek nagyon fasza freestyle videói voltak aztán még az NB1-hez is kevés volt...Szóval én sem a YouTube szarból indulok ki, viszont sok meccsét láttam, sok összefoglalót néztem róla. Az tagadhatatlan hogy azon a szinten playmaker volt a csóka. Biztos hogy történt valami ha hozzá került a labda. Kiderül mi lesz belőle...

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak szólok, Tarik Cohan nagy fogás lehet. Már csak ezért is.
 twitter.com/SBNation/status/858366631650742273
iktriad
Fantasztikus. Biztos sok hasznát veszi majd ezeknek a jutub-szaroknak a meccseken, védővel a nyakán. Ja, nem.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Udfa
Chicago Bears
Joel Bouganon, RB, Northern Illinois

Tanner Gentry, WR, Wyoming

Franko House, basketball forward, Ball State

Dieugot Joseph, OT, Florida International

Freddie Stevenson, FB, Florida State

Na valakinek valami infó róluk??
ricsiii83
Ha visszább olvasol Tüsi már szúrt be róluk infókat...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Udfa
Chicago Bears
Joel Bouganon, RB, Northern Illinois

Tanner Gentry, WR, Wyoming

Franko House, basketball forward, Ball State

Dieugot Joseph, OT, Florida International

Freddie Stevenson, FB, Florida State

Na valakinek valami infó róluk??

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát bocsánat, nem abból áll az életem, hogy 24/7-ben a Bears topic-ot és a komentjeidet olvasgassam 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
 www.instagram.com/p/BTfp5NulIsT/
Asbee
Köszönjük még csak ketten linkelték be ezt a videót...Melesleg remélem ezeket a videókat majd akkor is bevágják amikor megy majd a probowlra meg készül majd a SB-ra 😊 ...
Tomcsik
Mi??? Eltradeljük??? (Xddd)

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
 www.instagram.com/p/BTfp5NulIsT/
Asbee
Köszönjük még csak ketten linkelték be ezt a videót...Melesleg remélem ezeket a videókat majd akkor is bevágják amikor megy majd a probowlra meg készül majd a SB-ra 😊 ...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Eléggé felemás érzések kavarognak bennem ezzel az off seasonnal kapcsolatban. Ugye az volt a mantra hogy több labdát kell szerezni és kell impact secondary playa... 70 millás cap spaceből telt egy Demps, Cooper, Amukamara névsorra amikor kifejezetten erős volt a CB és S felhozatal az FA-n. Ezek után még úgy voltam vele hogy jön a draft ahol minden idők legmélyebb secondary classa lesz... Erre sikerült egyetlen D playát berántani a 4. körben. Pace ezek szerint úgy volt vele hogy a fiatal CB-k fejlődni fognak és azért lássuk be Amukamara és Cooper azért upgrade, igaz szarról átlagosra, de upgrade...Azért az is igaz hogy a tavalyi D a rengeteg sérülés és a szar secondary ellenére a liga első felébe tartozott, főleg ha le veszed az utsó 2 meccset ahol szemmel láthatóan belefostak az egészbe... Az is tény hogy az O meg fos volt, szenvedett a red zoneban és kevés pontot szerzett. O oldalon az volt a mantra hogy nincs sebesség. Szóval Pace hozta Wrightot, Wheatont és Cohent akikben megvan a sebesség és a nagy playek lehetősége. Hozta Simset és Shaheent akik batár nagy red zone targetek és én már látok is pár 2 TE-s felállást ahol kurva nehéz lesz levédekezni a Sims baby Gronk duót. Ugye Howard kurva jó, de elkapni nem nagyon tud. Itt jön be Cohen aki egy totál más stílusú RB mint akik eddig a roosteren voltak és én látom benne a nagy playeket ilyen hybrid RB/WR szerepkörben. És ugye volt a QB poszt ami probléma volt. Ott Pace egyszerűen tartott egy nagytakarítást és lássuk be erre szükség is volt. Szóval az a helyzet hogy még ha nem is értek vele egyet, azért látom a tervszerűséget, értem hogy mit akar Pace. Az tuti hogy most feltette az állását ezekre a húzásokra.. Tavaly is húztuk a szánkat aztán egész jó lett az a class. Próbálok pizitív maradni, nézzük meg mi lesz ....

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Öszintén, tavaly hány meccset veszítettünk az irányítók miatt? Tampa elleni, egy tökösebb csapat azt is behúzza. Redskins elleni az sima. Összes többi? Sok balfasz drop, a mégbalfaszabb secondary, mégettőlnagyobb balfasz edzői munka. Ezekkel szerintem nem kezdtek semmit. Hoyer úgy játszott, mint Kyle Orton fénykorában, Barkley volt a Sex Cannon Deluxe. Néhány meccsen keresztül. Azokból nem nyertünk meg egyet se. Egy sokkal jobb irányítóval a Colts, és a Jax elleni megvan. Titans úgy gyalogolt át rajtad, ahogy akart, szépen belealudtak a meccsbe. Esetleg Lions elleni idegenben. Akkor már 6 győzelem is kinézett volna. Ha Turbinksy az új Matt Ryan, akkor ez, legyünk kegyesek, egy 8 győzelmes csapat. Ez a probléma, nem az irányító. Idén pedig nézhetjük Glennont, amíg szét nem törik. Aztán jöhet Sanchez, amíg ki nem átkozzák. Ébresszetek fel 2020-ban.
füligjimmy
Kénytelen vagyok ezt lájkolni, még akkor is, ha mind tudjuk, hogy mostanra már Cutler minden szempontból vállalhatatlanná vált, el kellett küldeni, s Glennont nem lehetett eladni azért megoldásnak. Trubiskyt el lehet adni, aztán rossz esetben bust lesz. Legutóbb Tice hitte azt el magáról, hogy minden gyökérből NFL szintű játékost farag. Oaklandben inkább adtak neki futballistákat. Most ugyanez a helyzet a secondaryvel, még akkor is, ha tavalyhoz képest lesz 4 új kezdő valószínűleg.