Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
McPhee PUP. Most a másik térdén találtak valamit a vizsgálatok során.
Nem lesz sokáig itt ő sem. Jó futballista, de így ennek nincs értelme.
tüsi91
idei elsőkörünk is megvan
ricsiii83
Körülbelül igen, főleg annak függvényében, hogy Young jócskán túl van a 30-on, Houston pedig 2 térdszalagszakadáson. S akkor egyébként meg is érkeztünk oda, hogy mi lesz ha Houston térde nem lesz jó idén? Mert akkor újfent sokat láthatjuk majd Achot a pályán, vagy Dan Skutat. Nyilván ha Floyd tényleg beváltja a hozzáfűzött reményeket, s picit megerősödik, meg egy kis technikát is tanul, akkor olyan hű de gáz nincs, de így azért kellemetlen. McPhee karrierjének pedig lényegében vége, bár a Mesteredző szerint csak egy egyszerű tisztítás volt. Meglátjuk.

A TC megy, mindenki szuper, szerencsére eddig a pályán nem sérült meg senki Langfordot leszámítva, ő meg úgy is egy kalapszar.

Jó hír viszont, hogy Trevathan edz és nem tettük PUP-ra, azaz jó esély van arra, hogy ha ha nem is 100%-os snapszámmal, de rendelkezésre fog állni az első tétmeccsen.
tüsi91
Majd nem sokkal azután hogy ezt leírtad (mondjuk nem a pályán sérült meg) Wheatont meg is kelett műteni vakbél gyulladás miatt így sanszosan kihagyja a TC-T.... Apa kezdődik....

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
McPhee PUP. Most a másik térdén találtak valamit a vizsgálatok során.
Nem lesz sokáig itt ő sem. Jó futballista, de így ennek nincs értelme.
tüsi91
idei elsőkörünk is megvan
ricsiii83
Körülbelül igen, főleg annak függvényében, hogy Young jócskán túl van a 30-on, Houston pedig 2 térdszalagszakadáson. S akkor egyébként meg is érkeztünk oda, hogy mi lesz ha Houston térde nem lesz jó idén? Mert akkor újfent sokat láthatjuk majd Achot a pályán, vagy Dan Skutat. Nyilván ha Floyd tényleg beváltja a hozzáfűzött reményeket, s picit megerősödik, meg egy kis technikát is tanul, akkor olyan hű de gáz nincs, de így azért kellemetlen. McPhee karrierjének pedig lényegében vége, bár a Mesteredző szerint csak egy egyszerű tisztítás volt. Meglátjuk.

A TC megy, mindenki szuper, szerencsére eddig a pályán nem sérült meg senki Langfordot leszámítva, ő meg úgy is egy kalapszar.

Jó hír viszont, hogy Trevathan edz és nem tettük PUP-ra, azaz jó esély van arra, hogy ha ha nem is 100%-os snapszámmal, de rendelkezésre fog állni az első tétmeccsen.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
McPhee PUP. Most a másik térdén találtak valamit a vizsgálatok során.
Nem lesz sokáig itt ő sem. Jó futballista, de így ennek nincs értelme.
tüsi91
idei elsőkörünk is megvan

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
McPhee PUP. Most a másik térdén találtak valamit a vizsgálatok során.
Nem lesz sokáig itt ő sem. Jó futballista, de így ennek nincs értelme.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Trubisky alá írta a szerződését

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, szép dolgok az elvek, de azért úgy hozzávetőlegesen 1 153 502 962 forintért én simán elbohóckodnék nálatok egy évet 😊

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Szerintem ez az egész csak kacsa. Többször lenyilatkozták hogy ez sima média kreálmány. Fox a legmagasabb szinten be volt vonva mindenben. Ok hogy elbaszott egy franchise vagyunk, de ez azért még nàllunk sem történhet meg szerintem. Anúgy ha így történt volna én Foxi helyében magamtól vettem volna a kalapom ...
Tomcsik
és mentem volna el attól a franchise-tól önként (gondolom egy csomó pénztől elesve) amelyik jó eséllyel utoljára alkalmaz mint HC a pályafutásom során? ugyan dehogy... Simán el tudom képzelni hogy ilyen megtörténjen, valószínű nem 1 nap alatt történt de amíg Fox lehet más utat képzelt el a drafton addig Pace ezt erőltette és a hónapokig tartó "egyeztetések" eredménye az lett hogy megromlott köztük a viszony. Persze ettől még lehet koholt probléma is amit a média kapott fel de szvsz ilyet csak akkor írnak ha van valami alapja, több mint 10 éve követem a ligát de nem nagyon hallottam még ilyesmiről, nem egy szokványos ügy az biztos.
davemayer
Lehet hogy ez csak én vagyok, de nekem az önbecsületem többet érne mint a lóvé. Foxinak amúgy is van mit a tejbe aprítani. Ha én lennék a HC és 3 órával a draft előtt közölnék velem kit is húzunk és lófasz beleszólásom nem lenne ebbe én bizony abban a pillanatban beadnám a lemondásom mert bohócnak nem maradnék sehol. Persze ez én vsgyok...A média szeret bolhából elefántot kreálni. Azt el tudom képzelni hogy esetleg a feltraderől nem tudott időben, de ezek amúgy is olyanok hogy néha percek alatt hozzák meg a döbtést az utolsó pillanatban. Azt azonban nem tudom elképzelni hogy Fox ne látta volna a draft boardunkat és fingja se lett volna róla hogy Trubit akarjuk...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Szerintem ez az egész csak kacsa. Többször lenyilatkozták hogy ez sima média kreálmány. Fox a legmagasabb szinten be volt vonva mindenben. Ok hogy elbaszott egy franchise vagyunk, de ez azért még nàllunk sem történhet meg szerintem. Anúgy ha így történt volna én Foxi helyében magamtól vettem volna a kalapom ...
Tomcsik
és mentem volna el attól a franchise-tól önként (gondolom egy csomó pénztől elesve) amelyik jó eséllyel utoljára alkalmaz mint HC a pályafutásom során? ugyan dehogy... Simán el tudom képzelni hogy ilyen megtörténjen, valószínű nem 1 nap alatt történt de amíg Fox lehet más utat képzelt el a drafton addig Pace ezt erőltette és a hónapokig tartó "egyeztetések" eredménye az lett hogy megromlott köztük a viszony. Persze ettől még lehet koholt probléma is amit a média kapott fel de szvsz ilyet csak akkor írnak ha van valami alapja, több mint 10 éve követem a ligát de nem nagyon hallottam még ilyesmiről, nem egy szokványos ügy az biztos.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Szerintem ez az egész csak kacsa. Többször lenyilatkozták hogy ez sima média kreálmány. Fox a legmagasabb szinten be volt vonva mindenben. Ok hogy elbaszott egy franchise vagyunk, de ez azért még nàllunk sem történhet meg szerintem. Anúgy ha így történt volna én Foxi helyében magamtól vettem volna a kalapom ...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Én már többször is mondtam.. (na persze, ha.igaz) hogy azért nem nagyon egyeztettek foxal.. mert ő itt már csak tényleg utas.. és csak jobb megoldás hijján van itt... miveé Pace totálisan egy Saints mintát próbál megteremteni ne csodálkozzuk, ha egy sean payton kaliber hct keres.. vagy.mondjuk sean peytont magát

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Számomra az egész történet érthetetlen. Mi az, hogy a HC nem tudja, hogy kit draftol a GM? Milyen elven megy egyáltalán a draft, ha a HC csak néző? Mi a fenét csináltak a draft előtti hónapokban, ha egy top3-as picknél sem sikerült leegyeztetni, hogy ki (kik) lesznek a jelöltek?

Gase-el kapcsolatban: Lehet, hogy a taktika működött volna, lehet, hogy Gase-t itt lehetett volna tartani. De abban biztos vagyok, hogy mindegy, hogy Gase vagy Fox, olyan nem lehe, hogy a GM a top3-as picket sem egyezteti le a HC-vel. Abból jó nem sülhet ki. Hogy lehetne Gase-től - akárkitől - elvárni, hogy - ahogy fogalmazol - "ő majd rendbeteszi a keretet", ha csak néző, és kész tények elé van állítva?
peterk2005
Gase-t nem kellett volna valószínűleg kész tények elé állítani mert jó eséllyel ő mondta volna a qb draftot 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Számomra az egész történet érthetetlen. Mi az, hogy a HC nem tudja, hogy kit draftol a GM? Milyen elven megy egyáltalán a draft, ha a HC csak néző? Mi a fenét csináltak a draft előtti hónapokban, ha egy top3-as picknél sem sikerült leegyeztetni, hogy ki (kik) lesznek a jelöltek?

Gase-el kapcsolatban: Lehet, hogy a taktika működött volna, lehet, hogy Gase-t itt lehetett volna tartani. De abban biztos vagyok, hogy mindegy, hogy Gase vagy Fox, olyan nem lehe, hogy a GM a top3-as picket sem egyezteti le a HC-vel. Abból jó nem sülhet ki. Hogy lehetne Gase-től - akárkitől - elvárni, hogy - ahogy fogalmazol - "ő majd rendbeteszi a keretet", ha csak néző, és kész tények elé van állítva?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
A minap azon gondokoztam hogy milyen lenne vajon itt a közhangulat most ha teszem azt a tavalyi szezon előtt kirúgják Foxot azért hogy Gase maradjon a franchise-nál és kinevezik őt HC-nak (apropó volt már olyan hogy egy hcot azért rúgnak ki hogy az oc-ból vezetőedzőt csináljanak?). Aki aztán rendbe teszi a keretet egy kicsit és jobbá teszi a csapat összteljesítményét (mint ahogy tette azt a phinsnél), majd utána most ledraftolják neki Trubisky-t. Azért gondolom most kicsit másképp tekintenénk a jövőbe... Amúgy lát arra bárki bármilyen magyarázatot hogy ha Pace tudta hogy ledraftolja Trubiskyt akkor minek tartotta meg az amúgy is forró kispados Foxot, miért nem hozott vkit aki jó qbt tud nevelni belőle vahy legalább ismer olyat aki látott már valakit jó qbt nevelni?
davemayer
2015-ös szezon után azért menesztették Lovie Smith-t a Tampa-nál, h előléptessék Dirk Koetter OC-t (féltek, ha nem lépik meg, vki elviszi HC-nak).
Fox-os kérdésre meg kétféle választ tartok reálisnak... A vén rókának tövig van a nyelve Pace és/vagy a McCaskey-ék seggében vagy tényleg nem volt olyan edző jelölt a láthatáron akire Pace nyugodt szívvel lecserélte volna Fox-ot. Más kérdés, h sztem utólag ő is bánja. Ezt abból is lehet sejteni h sok pletyka szól arról, h megromlott nagyon a viszonyuk, többek közt Truby draftolása, pontosabban annak körülményei miatt (ugye, ő csak pár órával a draft előtt tudta meg, h Truby megszerzése a cél).
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
A minap azon gondokoztam hogy milyen lenne vajon itt a közhangulat most ha teszem azt a tavalyi szezon előtt kirúgják Foxot azért hogy Gase maradjon a franchise-nál és kinevezik őt HC-nak (apropó volt már olyan hogy egy hcot azért rúgnak ki hogy az oc-ból vezetőedzőt csináljanak?). Aki aztán rendbe teszi a keretet egy kicsit és jobbá teszi a csapat összteljesítményét (mint ahogy tette azt a phinsnél), majd utána most ledraftolják neki Trubisky-t. Azért gondolom most kicsit másképp tekintenénk a jövőbe... Amúgy lát arra bárki bármilyen magyarázatot hogy ha Pace tudta hogy ledraftolja Trubiskyt akkor minek tartotta meg az amúgy is forró kispados Foxot, miért nem hozott vkit aki jó qbt tud nevelni belőle vahy legalább ismer olyat aki látott már valakit jó qbt nevelni?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Az egy dolog, hogy nincs benne se újonc, se Bearses. Vagy az, hogy most jövő évi vagy idei. De hogy egy nő sincs benne, az azért már felháborító!
Ettemlevest
Pont ezért nem kell ezeket megnézni. Elég ,ha nyer a csapat. Itt tuti találsz csöcsöket! Legalább kettőt! 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Well, here we go again. I've worked at NFL.com since the Top 100 launched six years ago, and it's weird that people -- including Justin James -- still fail to wrap their heads around the fairly simple premise behind the Top 100. I mean, it's in the damn title: Top 100 Players of 2017. This is not a ranking of who had the best season last year; it's about a player right now, spinning forward toward the new season.Wyatt
Mindez nagyon jól hangzik, csak aztán bekapcsolod az NFL Networköt, megnézel véletlenszerűen bármelyik adást, és a talking head-ek nyolcvan százalékban arról beszélnek - pro vagy kontra -, hogy XY-nak milyen fantasztikus idénye volt. Úgyhogy az nfl.com-nak házon belül kellene előbb rendet tenni a fejekben. 😀

Mondjuk tök mindegy, mert 2016-os és 2017-es listának is komolytalan. Viszont abban igazad van, hogy a legérdekesebb játékosok zöme rajta van, lehet látni egy csomó highlightot róluk, és offseasonban ennyi ami számít. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Az egy dolog, hogy nincs benne se újonc, se Bearses. Vagy az, hogy most jövő évi vagy idei. De hogy egy nő sincs benne, az azért már felháborító!

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
csak a gondolkodásban neki sem sikerült még eljutnia addig, hogy ez még mindig nem egy előző évi rangsor, hanem egy következő évi prognózis 😊
Wyatt
ja akkor azért nincs rajta egy újonc se mert gyenge az idei class ? :d

szóval magyarázhatod, akkor sem lesz soha ez a lista jövő évi prognózis, mert akkor lenne benne újonc is :d
eaglesmcnabb
😒 ok

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
csak a gondolkodásban neki sem sikerült még eljutnia addig, hogy ez még mindig nem egy előző évi rangsor, hanem egy következő évi prognózis 😊
Wyatt
ja akkor azért nincs rajta egy újonc se mert gyenge az idei class ? :d

szóval magyarázhatod, akkor sem lesz soha ez a lista jövő évi prognózis, mert akkor lenne benne újonc is :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez még mindig nem egy előző évi rangsor, hanem egy következő évi prognózis 😊
Wyatt
Ebben teljesen biztos vagy?
Úgy tudom a játékosok szavazzák meg ezt a listát az idény végén, ami elég vicces lenne, hogy előre jósolgatnak.
ervinator
Hát én így fogalmaztam most meg ezt, de a lényeg, hogy nem a 2016-os teljesítményeket rangsorolja, hanem az új idény előtt állít fel egy sorrendet.

Well, here we go again. I've worked at NFL.com since the Top 100 launched six years ago, and it's weird that people -- including Justin James -- still fail to wrap their heads around the fairly simple premise behind the Top 100. I mean, it's in the damn title: Top 100 Players of 2017. This is not a ranking of who had the best season last year; it's about a player right now, spinning forward toward the new season.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/szxms21nslbou9noep0g
J.J. Watt thinks he's too high on 'Top 100' countdown
We're used to hearing from players who feel they are too low on NFL Network's "Top 100" countdown, but we can't recall an instance of a player who bemoaned being too high on the list.

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
ez még mindig nem egy előző évi rangsor, hanem egy következő évi prognózis 😊
Wyatt
Ebben teljesen biztos vagy?
Úgy tudom a játékosok szavazzák meg ezt a listát az idény végén, ami elég vicces lenne, hogy előre jósolgatnak.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PR-nek is pont ennyi az értelme, ha mondjuk PM mégsem tud játszani és a Colts bajnokesélyesből 1/1-es lesz. Nem kell ennyire túldimenzionálni, elég jó nevek szoktak ott lenni a 100-ban, a sorrend sem akkora gány, mint ahogyan előadják mindig. Egy érdekes sorozat, amíg nincs szezon, legalább van miről olvasni

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
A power rankingnek mi értelme? 😀
Wyatt
Az ilyen egyéni power rankingnak. Mert ha egy visszatekintő az előző szezonra akkor értem, meg a következő évi csapat power rankingot is fel tudom fogni. De játékos szinten előrtekinteni egy szezonra, egy olyan ligában mint az NFL, hát elég képzett jósnak kell lenni. Az első meccsen összetörik Bradyt, kifejelik a sisakból Elliottot és megsérül Miller térde aztán daráló az egész lista. Egy egészséges Wattot meg nehogy már 35. helyre jósoljunk ha már ekkora királyság a lista.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A power rankingnek mi értelme? 😀
Időeltöltésnek jó a szezon előtt, meg lehet rajta vitatkozni. Persze számít az előző év teljesítménye ott is, de legalább ennyit számítanak az erősítések a holt szezonban (FA, draft, szabadügynökök megtartása). Én Howardot ettől függetlenül valahogy betuszakoltam volna a listára, de legalábbis Zeke 7. helyének függvényében túl nagy a difi. Viszont ott benne lehet, hogy a Dallas OL megint jó lesz (még, ha a PFF-nél érthetetlenül alacsonyan is van), és a Dallas is erősebbnek tűnik most, mint a Chicago, ezek meg mind belejátszhatnak a játékosoknál a tippjük leadásánál

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
ez még mindig nem egy előző évi rangsor, hanem egy következő évi prognózis 😊
Wyatt
És ennek mi értelme?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.