Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mit vártál mit fog érni a 6-5 magas és 120 kilós Evans ellen a 6-2es 90kilós Cooper? na és Julio Jones ellen?
reps
Ez mind szép, és nagy igazság. Csak ne tegyünk úgy, mintha Cooper követte volna bármelyik elkapót is. Fuller itt, Cooper amott. Julio és Evans meg hol itt, hol ott. Aztán amikor látták, hogy hol lehet őket etetni, na, akkor ott maradtak.

 media.tenor.com/images/d120b953822a552723b557646150d92b/tenor.gif

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Mit vártál mit fog érni a 6-5 magas és 120 kilós Evans ellen a 6-2es 90kilós Cooper? na és Julio Jones ellen? nem lesz jobb Tonio Brown ellen se mert CB2-nek igazoltuk CB2es pénzért. Ha ilyen elkapók ellen akarsz 50es passer ratinget akkor 14milliót kell fizetni évente. Coopernek megvannak a korlátai , ennyit tud. De az a GM hibája ha a CB1 olyan ember aki 4 szezonból egyet se játszott végig és nincs mögötte olyan játékos aki tudná pótolni.Pace jól elhitte ,hogy vele forgatják majd a moneyball 2-t ,csak ha nem szórnánk pénzt ilyenre h cruz meg sanchez és hasonló nemzetközi bustok sora hanem vennénk egy normális játékost abból a pénzből akkor most nem itt tartanánk(még akkor is ha túl kell fizetni). De az elkapó poszt ugyanez.Inkább adunk 3 sérült/bust elkapónak összesen 12 milliót mint hoznánk egy rendes top elkapót 12millióért. Lejárt a "csináljunk pro bowler keretet kivágott játékosokból" sztori. Nem jött be ahogy eddig egyik csapatnak se. Foxra meg elég ha rágondolok és be kell vegyem a vérnyomás csökkentőmet mert lassan őt utálom a legjobban ezen a földön, szóval ezt nem nagyon kell részletezni itt. :/
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 twitter.com/PFF_Chicago/status/910533752966742016

Tudom, hogy csak 2 meccs, de eddig Cooper is kurvára megérte a pénzét. Bellamy szintű szopást Metcalf óta nem láttunk.

Kattintsatok a linkre, ha nem jelenik meg teljesen

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vennem kell egy gyorsabb gépet, mert a Tomcsik által bemásolt gif-ek és elemzés miatt csigalassú lett a topik.

Nem azért játszik rosszul Glennon, mert a naturális skillsetje rossz (rossz szó se róla), hanem mert úgy néz ki a pályán, mint egy nagyon rossz, abszolút nem NFL ready rookie, amit megfejel azzal, hogy nem mobilis, és semmi karja. John Fox ez a rekedthangú f***k***p legendásan utálja a rookie irányítókat (de úgy kompletten a fiatalokat), csak a legnagyobb baj az, hogy Glennon éppúgy rookie irányító, mint Trubisky, csak a lehető legrosszabb formából. Ha valaki megnézi az első drivet, úgy kezdte hogy valami 6/6, csak középre, első olvasás. Ha az első olvasás levédekezve, akkor vége van, mert képtelen tovább végig haladni az elkapókon, képtelen egyszerre a pályára és a körülötte lévő dolgokra koncentrálni és döntést hozni. Ilyenkor általában elkezd hátra felé lépkedni, - ahelyett, hogy felfelé lépkedne - és ezzel végképp kivégzi a játékot.

Ha már itt vannak a bemásolt gifek. Egyrészt szerintem nem véletlen a sok támadófal büntetés. Pontosan tudják a srácok, hogy Glennonnak tökéletes protection kell és ezért túl mennek néha a szabályosság határán. Az itt említett sacket én nem adnám Massienek. Howard nem tudta felvenni a blitzet, Sittont is megverték. A LOS-tól számítva 11 yarddal hátrébb futott el a Bucs védője Massie mellett. EZ nagyon sok. Nyilván Massie nem kapta el a snapet és lábon megverték, de ha nincs a belső rush, akkor ez nem sack. Nem sack alapesetben, mert Glennon akkor sem lépett volna fel a zsebbe.

Egészen elképesztő mégegyszer mondom, hogy Glennon 5. éve ellenére egy tragikus rookinek néz ki a pályán, aki olyan szinten limitálja és visszaveti a támadójátékot, hogy ilyet utoljára tényleg csak Caleb Hanievel a volánnál lehetett látni.

Ahogy várható volt a Bucs 8-9 emberrel állt fel agresszívan a LOStól számított 6-7 yardon belül, egyszerűen arra nem respektálják Glennont, hogy egy safetyt mélyen hagyjanak. Glennon nem csak a passzjátékot, de a futójátékot is teljesen kiheréli, s erre a bravúrra még Hanie sem volt képes. Én megmondom őszintén ennél ezerszer többet láttam Glennonban, a legnagyobb baj, hogy a scoutok is, s ezért valakinek felelnie kell majd. John Fox egy elképesztő rossz edző, de még nála is meghökkentő, hogy Glennon marad. Azt még megérteném, ha picit rossz lenne, de olyan tragikusan rossz a faszi, hogy érthetetlen miért állnak ki mellette. Félreértés ne essék Grossmannek, Cutlernak éppúgy voltak homály meccsei, ahol likvidálták a csapatot, de Glennonra nincsenek jelzők. Azt az irányítót, akit ennyire nem tisztelnek az ellenfelek le kell takarítani a pályáról.

Nincs illúzió Trubisky is rettenetesen szenvedni fog az elején, de látni fogjuk a potenciált is néhány playben, néhány driveban. Ha ez meglenne Glennonnál nem lenne ekkora közutálat, de totális a reménytelenség.

Nem játszott jól a védelem hétvégén, de szerintem fejben a következő két meccset elengedték. Glennonnal nincs esély. S miután a Green Bay felzabálja majd egész Amerika szeme láttára fő műsoridőben onnantól nincs visszaút.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Közben jegyezzük meg hogy Gentryt megint waiveltük és Houston-Carson bekerült az 53-ba mert az Eagles el akarta vinni PS-ből.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Megkezdődött az idény. Hol vannak a csajos képek? Kit érdekel Glennon!? 😀
Matthew99
Győzelemért jár. Úgyhogy örülhetsz ha novemberben már lesz 😊

Kaptam unokatesóméktól egy 6os pack Ursus | medve latinul | sört, először azt mondtam hogy minden győzelemnél kibontok majd egyet de amikor láttam hogy csak november végéig jó megegyeztünk hogy már az elsőnél betoljuk az egészet. Remélem nem kell majd romlott sört innom...
davemayer
Na akkor most javaslom, hogy ha ki tud állni a csapat egy meccsre, akkor megérdemelje a fórum a képet.
Matthew99
ha ez így lenne akkor nem ér az egész semmit. Nekünk az jelenti az örömöt, attól kap értelmet ha a győzelem mámorát koronázza meg. (avagy mit ér a szezon offseason nélkül ill. ki az a gyökér aki kitalálta hogy egy sportversenyen mindenki kapjon kupát?)
davemayer
Remélem azért "élőben" sűrűbben láttok csöcsöket 😊
gordon
Majd megkérem asszonyt hogy hagyja fennt a melltartót amíg nem nyerünk, csak hogy szolidáris legyek azokkal akik csak itt élvezhetik eme gyönyöröket 😊

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Megkezdődött az idény. Hol vannak a csajos képek? Kit érdekel Glennon!? 😀
Matthew99
Győzelemért jár. Úgyhogy örülhetsz ha novemberben már lesz 😊

Kaptam unokatesóméktól egy 6os pack Ursus | medve latinul | sört, először azt mondtam hogy minden győzelemnél kibontok majd egyet de amikor láttam hogy csak november végéig jó megegyeztünk hogy már az elsőnél betoljuk az egészet. Remélem nem kell majd romlott sört innom...
davemayer
Na akkor most javaslom, hogy ha ki tud állni a csapat egy meccsre, akkor megérdemelje a fórum a képet.
Matthew99
ha ez így lenne akkor nem ér az egész semmit. Nekünk az jelenti az örömöt, attól kap értelmet ha a győzelem mámorát koronázza meg. (avagy mit ér a szezon offseason nélkül ill. ki az a gyökér aki kitalálta hogy egy sportversenyen mindenki kapjon kupát?)
davemayer
Remélem azért "élőben" sűrűbben láttok csöcsöket 😊
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Megkezdődött az idény. Hol vannak a csajos képek? Kit érdekel Glennon!? 😀
Matthew99
Győzelemért jár. Úgyhogy örülhetsz ha novemberben már lesz 😊

Kaptam unokatesóméktól egy 6os pack Ursus | medve latinul | sört, először azt mondtam hogy minden győzelemnél kibontok majd egyet de amikor láttam hogy csak november végéig jó megegyeztünk hogy már az elsőnél betoljuk az egészet. Remélem nem kell majd romlott sört innom...
davemayer
Na akkor most javaslom, hogy ha ki tud állni a csapat egy meccsre, akkor megérdemelje a fórum a képet.
Matthew99
ha ez így lenne akkor nem ér az egész semmit. Nekünk az jelenti az örömöt, attól kap értelmet ha a győzelem mámorát koronázza meg. (avagy mit ér a szezon offseason nélkül ill. ki az a gyökér aki kitalálta hogy egy sportversenyen mindenki kapjon kupát?)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Megkezdődött az idény. Hol vannak a csajos képek? Kit érdekel Glennon!? 😀
Matthew99
Győzelemért jár. Úgyhogy örülhetsz ha novemberben már lesz 😊

Kaptam unokatesóméktól egy 6os pack Ursus | medve latinul | sört, először azt mondtam hogy minden győzelemnél kibontok majd egyet de amikor láttam hogy csak november végéig jó megegyeztünk hogy már az elsőnél betoljuk az egészet. Remélem nem kell majd romlott sört innom...
davemayer
Na akkor most javaslom, hogy ha ki tud állni a csapat egy meccsre, akkor megérdemelje a fórum a képet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Megkezdődött az idény. Hol vannak a csajos képek? Kit érdekel Glennon!? 😀
Matthew99
Győzelemért jár. Úgyhogy örülhetsz ha novemberben már lesz 😊

Kaptam unokatesóméktól egy 6os pack Ursus | medve latinul | sört, először azt mondtam hogy minden győzelemnél kibontok majd egyet de amikor láttam hogy csak november végéig jó megegyeztünk hogy már az elsőnél betoljuk az egészet. Remélem nem kell majd romlott sört innom...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Megkezdődött az idény. Hol vannak a csajos képek? Kit érdekel Glennon!? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
A sok baj ellenére azt gondolom, valahogy nyerünk, Zsiráffal vagy nélküle, mert a Pittsburgh nem nyerni jár mifelénk. 4 éve szarok voltuk (igaz ők is), nyertünk. Jó lenne ezt a hagyományt folytatni, bár most nagyobb a különbség nemide, ám apró labdaszerzésekkel meglepjük őket, aztán ....😊
csi77
nem tudom mivel tudod alátámasztani azt hogy megnyerjük majd ezt a meccset, de szívesen elolvasnám 😊
Teljesen esélytelen hogy ez a jelenlegi Bears megverje ezt a Pittsburgöt, ahhoz a turnover mutatónak kb +5ösnek kellene lennie a javunkra. Erre a mi NEM ball hawk D-ket és a mi O-ket nézve 0 esély van. Persze lehet reménykedni de én személy szerint jobban szeretem reálisan nézni a dolgokat.
4 év ebben a ligában (főleg egy olyan meghatározott irány nélküli csapatnál mint mi) fényévekkel tud előre vagy hátra vetni egy csapatot, nálunk most ez a mozgás nem igazán előre történt...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Egy kis elemzés a Tampa elleni fantasztikus meccsről. Iskolapéldája annak hogy mit ne csinálj ha QB vagy.
Nézzük Glennon első labda eladását. Közel a Red zonehoz 6-ból 6 sikeres passz szépen masírozol a kalózok end zoneja fele. Majd elköveted ezt:
 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/iJNmNU0RQQ0p1j87p8QVlzebTXw=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9280979/Glennon_INT_1_TB.gif

A zseb tök tiszta, az O fal bőven hagy időt zsiráfnak hogy olvassa a védelmet és végig pásztázza a célpontjait. Erre a Glennon úgy dönt hogy bedobja egy hármas coverageba, jó lesz az úgy. Simmsnek esélye nem volt Kwon Alexander pedig köszönte szépen. Ha jól megnézzük látszik hogy 2 TE volt a jobb oldalon és Shaheen kilépett jobbra, ahol senkitől nem zavartatva kaphatta volna a labdát. Itt egy másik kamera állás ahol látható hogy a zseb védett és zsiráf megihatna egy kávét miközben végig nézi kinek dobjon. Simms körül 3 védő is volt, nem értem Glennon hogy gondolta hogy beteszi oda a labdát.

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/7CSqX0PzGu3HlhYcU8A3Mt6V7g4=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9281039/Glennon_INT_1_Replay_TB.gif

Egyértelmű Glennon hiba, rossz olvasás egy még rosszabb döntéssel. Persze a baj nem jár egyedül így a következő labdabirtoklásnál ismét sikerült eladni a lasztit.

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/5R1WnR9M42r4bDrJJeLdu3rK9jc=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9281189/Glennon_fumble_TB.gif

Azt szögezzük le hogy Glennon magáért a sackért nem hibáztatható. Noah Spence sebességből úgy megverte Massiet mint szódás a lovát. A Tampa 6 emberrel blitzelt. Ha megnézzük Howard nem tudta felvenni a középső LB-t így a nyomás nem csak jobb oldalról hanem középről is érkezett így Glennon nem tudott fellépni a zsebbe. Azt viszont nem értem hogy ilyenkor miért nem lehet csak benyelni a sacket, magadhoz szorítani a labdát és szépen lemenni? Miért kell egy kézzel lóbálni a tojást? Értem én hogy meg akarta játszani Wrightot aki a pálya közepén tisztára játszotta magát. De ha Glennon érezné a nyomást, lenne egy kis pocket presence akkor tudta volna hogy nem lesz elég ideje oda tenni a labdát. Itt egy másik kamera állás ahonnan közelebbről megcsodálhatjuk Massie balfaszkodását és jól látható Howard hibája is (lehet a fájós válla miatt nem tudta felvenni a blitzét?)

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/jLBahG0vD7szKASEaEFt6_O-NH4=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9281249/Glennon_fumble_TB_Replay.gif

Persze a pass prot itt csődöt mondott, de nem kelett volna ennek feltétlen fumblinak lennie. Persze szegény embert az ág is húzza így Glennon csinált egy mesterhármast.

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/InYo-UtwSHoYaIJurydkGOzi1IQ=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9281391/Glennon_Pick_Six_TB.gif

Glennon azt mondta úgy érezte Bellamy meg fogja verni az emberét. Nos a videóból látszik hogy a védő végig jobb helyzetben volt. Glennon végig jó védelmet kapott, lett volna idő végignézni a célpontokat, de ezt megint nem tette meg és leragadt az első célpontnál. Valószínű hogy Bellamy is hibázott és nem olyan rootot futott amit Glennon elképzelt. De Glennon ismét hibás döntést hozott, látnia kelett volna hogy a WR nem üres és más célpontot kelett volna választania. Az is látható hogy a line of scrimmage vonalán a pàlya közepén Wright és Howard is tök tisztán volt. Egy másik kameraállásból látható hogy Deonte Thompson mélyebben megverte az emberét így ha zsiráf hosszan elé teszi a lasztit ő is jobb helyzetben lett volna mint Bellamy.

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/4UMq9ycXn9dk0rd8lDM8gkcFaxs=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9281693/Glennon_pick_six_TB_Replay.gif

Három ilyen labda eladás után nincs esélyed meccset nyerni plusz még Cohen baromsága és kész a katasztrófa. 21 pontot ezüst tálcán nyújtottunk át a kalózoknak. Semmi különöset nem csináltak. Fox persze azt mondta a sajtótájékoztatón hogy mindenki keze benne volt, nem csak Glennon hibája. Nyílván nem, de vastagon benne volt. Megkértték hogy értékelje Glennont, mire mondta hogy két meccs alapján nem lehet. Csakhogy volt egy előszezon, ahol egy driveot leszámítva egy kalap szart nem ért a csávó. Az edzéseken sem volt meggyőző. A Falcons ellen a 4. negyedig volt vagy 40 yardja és csak a Falcons gyenge játékának és érthetetlen preventív védekezésének köszönhető hogy meccsbe maradtunk, nem pedig Glennonnak. Hogy mikor jön el Trubisky ideje? Nem tudjuk de remélem minnél hamarabb. Mert ez így vállalhatatlan. Persze nem biztos hogy majd ő egyből megváltja a világot, de nem mind egy hogy jövőre egy 10 meccses tapasztalattal rendelkező Trubisky veszi át a stafétát akiről már tudjuk mire lehet képes. Nem azért tradelsz fel valakiért 1/2 hogy aztán ilyen zsiráf mögött melegítse a padot. Félek hogy csúnya zakó lesz a Steelers ellen, de hátha közelebb kerülnénk ahhoz hogy Fox elhúzuon Glennonnal karöltve.
Elemzés forrás :  www.google.co.uk/amp/s/www.windycitygridiron.com/platform/amp/2017/9/19/16334358/chicago-bears-mike-glennon-tampa-bay-buccaneers-turnovers-anatomy-of-a-play-nfl-week-2-2017

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Az igazat megvallva, nem igazán tudom kinek a kezébe lehetne adni a karvezetői pálcát ha valami csoda folytán Foxot kibasznák szezon közben. Elméletileg Fangio a megbízott, de amiket nyilatkozott tavaly, isten óvjon tőle, Loggains talán egy fokkal jobb lehet, ő megadná az esélyt Trubisky-nek. Persze amiről beszélek, erősen feltételes mód, és csak a szezon végével lehetne majd normális HC jelöltet keresni. Pace mindenesetre fontolgathatja hogyan kívánja megmenteni az állását, és ezek között egyik opció az, hogy kidobja Foxot szezon közepén, ha kitart mellette, akkor menjen a francba ő is. Válság van elég rendesen, legyen tökös és csináljon valamit, mert ez így nem állapot.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Dieugot Joseph érkezett a Bears PSröl.Vmi infó róla?
kátrány
tele vagyunk jobbnál jobb OT-kel és nem volt elég jó a csapatba.. nos két opció áll fent.. vagy szar... vagy rohadt jó és Foxék hozzák a szokásos formájukat (lásd? Howard pl..)

több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Kwiatkoski is kidőlt a teljes szezonra...
Tito05
ki lesz helyette?
csi77
Christian Jones elvileg.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Kwiatkoski is kidőlt a teljes szezonra...
Tito05
ki lesz helyette?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Dieugot Joseph érkezett a Bears PSröl.Vmi infó róla?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
A sok baj ellenére azt gondolom, valahogy nyerünk, Zsiráffal vagy nélküle, mert a Pittsburgh nem nyerni jár mifelénk. 4 éve szarok voltuk (igaz ők is), nyertünk. Jó lenne ezt a hagyományt folytatni, bár most nagyobb a különbség nemide, ám apró labdaszerzésekkel meglepjük őket, aztán ....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Kwiatkoski is kidőlt a teljes szezonra...
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mi lehet szerintetek a szezon során az a pillanat (a sérülést leszámítva) amikor már feladják ezt az idióta álláspontot Glennonnal kapcsolatban és lecserélik? lesz egyáltalán ilyen?
Csak azért kérdezem mert józan ember aki félti az állását (talán ez a kulcs, hogy már mindegy?) az legkésőbb most, látva ezt a meccset biztos meghúzná a cserét, mert az látszik hogy vele még az előzetesen nyerhető meccseinket sem biztos hogy behúzzuk.
davemayer
Csak amit nem értek, hogy ezt szerintem előre lehetett látni, és ha új QB-val rebuildet kezdesz, miért nem cserélsz HC-t is? Csak mert új HC általában szeret beleszólni, hogy kit képzel fr.QB-nak, most így olyat kell keresni, aki Trubisky-ben | 3 extra karakter valahányszor megemlítem, kösz Tüsi | látja ezt, ez egy részét kapásból kiszűri. Vagy benne volt a levegőben, hogy ez lesz Az Év, amikor minden összejön?
Black_Adder
Ezt Pace se tudja sehogy megmagyarázni, ezzel az offseason-el nálam teljesen leírta magát.

Ha bíztak Glennonban, az a baj. Ha nem bíztak benne és ezért draftoltak még QB-t, akit nemhogy segítenek még mindenhol hátráltatják, akkor meg az a baj.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Mi lehet szerintetek a szezon során az a pillanat (a sérülést leszámítva) amikor már feladják ezt az idióta álláspontot Glennonnal kapcsolatban és lecserélik? lesz egyáltalán ilyen?
Csak azért kérdezem mert józan ember aki félti az állását (talán ez a kulcs, hogy már mindegy?) az legkésőbb most, látva ezt a meccset biztos meghúzná a cserét, mert az látszik hogy vele még az előzetesen nyerhető meccseinket sem biztos hogy behúzzuk.
davemayer
Amikor elmegy a PO. Jön Trubisky, a limitált gameplannel, meg mert nem lesz miből készülni ellene, biztató lesz. => Marad Fox. 😛

De hogy mondjak optimistábbat, az elúszott PO után lehet mindezt egy interim HC teszi meg.

Amúgy Fox nagyrészt azért (is) repült tőlünk, mert nem nagyon játszatta a fiatalokat, ami nem tetszett Elwaynek.

btw az egész koncepció, a középszar veterán QBkkal, hogy van egy PO esélyes csapatod, és nem akarod, hogy rookie mistaken ússzon el, ezért inkább egy veteránt játszatol, aki lehet kevesebbet tud, de kevesebbet ront, és hagyja a csapatot nyerni. No Offense, de ezt a csapatot aztán hagyhatja Glennon nyerni.
Csak amit nem értek, hogy ezt szerintem előre lehetett látni, és ha új QB-val rebuildet kezdesz, miért nem cserélsz HC-t is? Csak mert új HC általában szeret beleszólni, hogy kit képzel fr.QB-nak, most így olyat kell keresni, aki Trubisky-ben | 3 extra karakter valahányszor megemlítem, kösz Tüsi | látja ezt, ez egy részét kapásból kiszűri. Vagy benne volt a levegőben, hogy ez lesz Az Év, amikor minden összejön?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Nehéz ez a helyzet azért. Én nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet lenne most bedobni az újoncot, amikor a falból egyre másra döglenek ki az emberek, és normális elkapónk sincs már kb. De ezt a manust én sem akarnám többet látni a kezdőben...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Annyira felbaszott a tegnapi meccs, hogy regisztráltam ide - bemutatkozásnak annyit, hogy 2005 őszén láttam az első Bears-meccset, azt amikor a Detroittal játszottunk, tudjátok, amikor a Muhammad-nevű elkapott egy hosszú Orton-passzt, Thomas Jones kígyózott, Urlacher és Briggs meg mindenkit lebontott, na azt.

Nekem még soha nem égett ennyire a pofám a Bears miatt, mint tegnap. Bosszankodások, csalódások, egészséges anyázások voltak, nektek magyarázzam, de ilyen soha. Ültem, és nem hittem a szememnek. Már majdnem a meccs után regisztráltam, de mondom, megvárom a reggelt. Erre Fox megvédi Glennont, miközben a Sun Times a Tribune és az összes fórum kiordítja őt a csapatból.

És a kacskazezű elkapók? Könyörgöm, ezek kölyökkoruk óta ilyen labdával játszanak! Nyugodt körülmények között, senkitől sem zavartatva nincs mentség, ha nem kapják el. Nem hogy nekik, az amerikai utca emberének sincs. Ha felém repül egy kézi/foci/kosárlabda elkapom, mert nálunk ez a normális, így nőttünk fel.

Bár tudnám, mire gondolnak most a fővezérek. Oké, a szakmai stáb nyomja a mantrát, nem tágítanak, kapják be. De ők? Nem igaz, hogy nem látják, mekkora a szar. Én nem tudom, mit kell csinálni, de azt látom, hogy nem ezt. Mármint nem jár nekik a 'csak így tovább'...
Kövesi (tartalék)
Üdv itt köztünk. Ne is mondd Londonban lakok így megyek majd meccsre meg mindig megyek az NFL eventekre a Ragents streetre. Asszony azt mondta ha fel merem venni a Bears mezemet nem jön velem 😊

több mint 6 éve
Kövesi (tartalék) Chicago Bears 6
Annyira felbaszott a tegnapi meccs, hogy regisztráltam ide - bemutatkozásnak annyit, hogy 2005 őszén láttam az első Bears-meccset, azt amikor a Detroittal játszottunk, tudjátok, amikor a Muhammad-nevű elkapott egy hosszú Orton-passzt, Thomas Jones kígyózott, Urlacher és Briggs meg mindenkit lebontott, na azt.

Nekem még soha nem égett ennyire a pofám a Bears miatt, mint tegnap. Bosszankodások, csalódások, egészséges anyázások voltak, nektek magyarázzam, de ilyen soha. Ültem, és nem hittem a szememnek. Már majdnem a meccs után regisztráltam, de mondom, megvárom a reggelt. Erre Fox megvédi Glennont, miközben a Sun Times a Tribune és az összes fórum kiordítja őt a csapatból.

És a kacskazezű elkapók? Könyörgöm, ezek kölyökkoruk óta ilyen labdával játszanak! Nyugodt körülmények között, senkitől sem zavartatva nincs mentség, ha nem kapják el. Nem hogy nekik, az amerikai utca emberének sincs. Ha felém repül egy kézi/foci/kosárlabda elkapom, mert nálunk ez a normális, így nőttünk fel.

Bár tudnám, mire gondolnak most a fővezérek. Oké, a szakmai stáb nyomja a mantrát, nem tágítanak, kapják be. De ők? Nem igaz, hogy nem látják, mekkora a szar. Én nem tudom, mit kell csinálni, de azt látom, hogy nem ezt. Mármint nem jár nekik a 'csak így tovább'...