Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Kwiatkoski is kidőlt a teljes szezonra...
Tito05
ki lesz helyette?
csi77
Christian Jones elvileg.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Kwiatkoski is kidőlt a teljes szezonra...
Tito05
ki lesz helyette?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Dieugot Joseph érkezett a Bears PSröl.Vmi infó róla?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
A sok baj ellenére azt gondolom, valahogy nyerünk, Zsiráffal vagy nélküle, mert a Pittsburgh nem nyerni jár mifelénk. 4 éve szarok voltuk (igaz ők is), nyertünk. Jó lenne ezt a hagyományt folytatni, bár most nagyobb a különbség nemide, ám apró labdaszerzésekkel meglepjük őket, aztán ....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Kwiatkoski is kidőlt a teljes szezonra...
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mi lehet szerintetek a szezon során az a pillanat (a sérülést leszámítva) amikor már feladják ezt az idióta álláspontot Glennonnal kapcsolatban és lecserélik? lesz egyáltalán ilyen?
Csak azért kérdezem mert józan ember aki félti az állását (talán ez a kulcs, hogy már mindegy?) az legkésőbb most, látva ezt a meccset biztos meghúzná a cserét, mert az látszik hogy vele még az előzetesen nyerhető meccseinket sem biztos hogy behúzzuk.
davemayer
Csak amit nem értek, hogy ezt szerintem előre lehetett látni, és ha új QB-val rebuildet kezdesz, miért nem cserélsz HC-t is? Csak mert új HC általában szeret beleszólni, hogy kit képzel fr.QB-nak, most így olyat kell keresni, aki Trubisky-ben | 3 extra karakter valahányszor megemlítem, kösz Tüsi | látja ezt, ez egy részét kapásból kiszűri. Vagy benne volt a levegőben, hogy ez lesz Az Év, amikor minden összejön?
Black_Adder
Ezt Pace se tudja sehogy megmagyarázni, ezzel az offseason-el nálam teljesen leírta magát.

Ha bíztak Glennonban, az a baj. Ha nem bíztak benne és ezért draftoltak még QB-t, akit nemhogy segítenek még mindenhol hátráltatják, akkor meg az a baj.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Mi lehet szerintetek a szezon során az a pillanat (a sérülést leszámítva) amikor már feladják ezt az idióta álláspontot Glennonnal kapcsolatban és lecserélik? lesz egyáltalán ilyen?
Csak azért kérdezem mert józan ember aki félti az állását (talán ez a kulcs, hogy már mindegy?) az legkésőbb most, látva ezt a meccset biztos meghúzná a cserét, mert az látszik hogy vele még az előzetesen nyerhető meccseinket sem biztos hogy behúzzuk.
davemayer
Amikor elmegy a PO. Jön Trubisky, a limitált gameplannel, meg mert nem lesz miből készülni ellene, biztató lesz. => Marad Fox. 😛

De hogy mondjak optimistábbat, az elúszott PO után lehet mindezt egy interim HC teszi meg.

Amúgy Fox nagyrészt azért (is) repült tőlünk, mert nem nagyon játszatta a fiatalokat, ami nem tetszett Elwaynek.

btw az egész koncepció, a középszar veterán QBkkal, hogy van egy PO esélyes csapatod, és nem akarod, hogy rookie mistaken ússzon el, ezért inkább egy veteránt játszatol, aki lehet kevesebbet tud, de kevesebbet ront, és hagyja a csapatot nyerni. No Offense, de ezt a csapatot aztán hagyhatja Glennon nyerni.
Csak amit nem értek, hogy ezt szerintem előre lehetett látni, és ha új QB-val rebuildet kezdesz, miért nem cserélsz HC-t is? Csak mert új HC általában szeret beleszólni, hogy kit képzel fr.QB-nak, most így olyat kell keresni, aki Trubisky-ben | 3 extra karakter valahányszor megemlítem, kösz Tüsi | látja ezt, ez egy részét kapásból kiszűri. Vagy benne volt a levegőben, hogy ez lesz Az Év, amikor minden összejön?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Nehéz ez a helyzet azért. Én nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet lenne most bedobni az újoncot, amikor a falból egyre másra döglenek ki az emberek, és normális elkapónk sincs már kb. De ezt a manust én sem akarnám többet látni a kezdőben...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Annyira felbaszott a tegnapi meccs, hogy regisztráltam ide - bemutatkozásnak annyit, hogy 2005 őszén láttam az első Bears-meccset, azt amikor a Detroittal játszottunk, tudjátok, amikor a Muhammad-nevű elkapott egy hosszú Orton-passzt, Thomas Jones kígyózott, Urlacher és Briggs meg mindenkit lebontott, na azt.

Nekem még soha nem égett ennyire a pofám a Bears miatt, mint tegnap. Bosszankodások, csalódások, egészséges anyázások voltak, nektek magyarázzam, de ilyen soha. Ültem, és nem hittem a szememnek. Már majdnem a meccs után regisztráltam, de mondom, megvárom a reggelt. Erre Fox megvédi Glennont, miközben a Sun Times a Tribune és az összes fórum kiordítja őt a csapatból.

És a kacskazezű elkapók? Könyörgöm, ezek kölyökkoruk óta ilyen labdával játszanak! Nyugodt körülmények között, senkitől sem zavartatva nincs mentség, ha nem kapják el. Nem hogy nekik, az amerikai utca emberének sincs. Ha felém repül egy kézi/foci/kosárlabda elkapom, mert nálunk ez a normális, így nőttünk fel.

Bár tudnám, mire gondolnak most a fővezérek. Oké, a szakmai stáb nyomja a mantrát, nem tágítanak, kapják be. De ők? Nem igaz, hogy nem látják, mekkora a szar. Én nem tudom, mit kell csinálni, de azt látom, hogy nem ezt. Mármint nem jár nekik a 'csak így tovább'...
Kövesi (tartalék)
Üdv itt köztünk. Ne is mondd Londonban lakok így megyek majd meccsre meg mindig megyek az NFL eventekre a Ragents streetre. Asszony azt mondta ha fel merem venni a Bears mezemet nem jön velem 😊

több mint 6 éve
Kövesi (tartalék) Chicago Bears 6
Annyira felbaszott a tegnapi meccs, hogy regisztráltam ide - bemutatkozásnak annyit, hogy 2005 őszén láttam az első Bears-meccset, azt amikor a Detroittal játszottunk, tudjátok, amikor a Muhammad-nevű elkapott egy hosszú Orton-passzt, Thomas Jones kígyózott, Urlacher és Briggs meg mindenkit lebontott, na azt.

Nekem még soha nem égett ennyire a pofám a Bears miatt, mint tegnap. Bosszankodások, csalódások, egészséges anyázások voltak, nektek magyarázzam, de ilyen soha. Ültem, és nem hittem a szememnek. Már majdnem a meccs után regisztráltam, de mondom, megvárom a reggelt. Erre Fox megvédi Glennont, miközben a Sun Times a Tribune és az összes fórum kiordítja őt a csapatból.

És a kacskazezű elkapók? Könyörgöm, ezek kölyökkoruk óta ilyen labdával játszanak! Nyugodt körülmények között, senkitől sem zavartatva nincs mentség, ha nem kapják el. Nem hogy nekik, az amerikai utca emberének sincs. Ha felém repül egy kézi/foci/kosárlabda elkapom, mert nálunk ez a normális, így nőttünk fel.

Bár tudnám, mire gondolnak most a fővezérek. Oké, a szakmai stáb nyomja a mantrát, nem tágítanak, kapják be. De ők? Nem igaz, hogy nem látják, mekkora a szar. Én nem tudom, mit kell csinálni, de azt látom, hogy nem ezt. Mármint nem jár nekik a 'csak így tovább'...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Mi lehet szerintetek a szezon során az a pillanat (a sérülést leszámítva) amikor már feladják ezt az idióta álláspontot Glennonnal kapcsolatban és lecserélik? lesz egyáltalán ilyen?
Csak azért kérdezem mert józan ember aki félti az állását (talán ez a kulcs, hogy már mindegy?) az legkésőbb most, látva ezt a meccset biztos meghúzná a cserét, mert az látszik hogy vele még az előzetesen nyerhető meccseinket sem biztos hogy behúzzuk.
davemayer
Szerintem amíg az öreg ravaszdi a HC addig zsiráf bohóckodhat.
 i.embed.ly/1/display/resize?key=1e6a1a1efdb011df84894040444cdc60&url=http%3A%2F%2Ftwistedsifter.files.wordpress.com%2F2013%2F09%2Fgiraffe-can-lick-inside-its-own-ears.gif&width=810

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi lehet szerintetek a szezon során az a pillanat (a sérülést leszámítva) amikor már feladják ezt az idióta álláspontot Glennonnal kapcsolatban és lecserélik? lesz egyáltalán ilyen?
Csak azért kérdezem mert józan ember aki félti az állását (talán ez a kulcs, hogy már mindegy?) az legkésőbb most, látva ezt a meccset biztos meghúzná a cserét, mert az látszik hogy vele még az előzetesen nyerhető meccseinket sem biztos hogy behúzzuk.
davemayer
Akinek már a zsebében van a jövő évi 5 millió is dollárban, az miért idegeskedne? A csávó már tavaly is beleszart, igazából már 10 éve beleszarik. 62 éves, ezek az edzők amúgy is parancsoláshoz szokott beképzelt faszkalapok, akik ott fúrják egymást, ahol tudják. Racionális gondolkodást elvársz pl. egy Pinyőtől? Ez a csávó szerinted mennyivel okosabb? De beszélhetünk az NFL vezetőedzők 90%-ról. Emlékszik valaki arra a Rams meccsre, amikor a végén kb. 45 yardos FG távból Fisher baszott időt kérni, csak integetett, hogy gyorsabban? Volt még időkérése, csak elfelejtette, hogy van? Mindegy, 5 yard mínusz, ki is hagyták, hosszabbítás, buktak. És edző volt hány évig? Meg bizottságvezető? Meg Super Bowl? Vagy mondjuk most, a Chargers ST rohan a pályára, mert futottak még egyet Rivers-szel valamiért, erre Gase kér időt, hogy biztos ne kelljen kapkodniuk? Mike Shannahan időt kér egymás után kétszer, hogy jegelje a rúgót, nem tudja, hogy nem lehet, jön a bünti, meg a 1st down? És ezek csak a meccs végi FG rúgás előtti időkérő szopások, amikre emlékszek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Mindenhol Fox és Glennon fejét követelik tök jogosan. Ez valami siralom volt. Ilyen hibákkal nincs esélyed NFL meccset nyerni. A 29 pontból 21-et egy nagyon szépen becsomagolt ajándékként átadtuk a kalózoknak, szerintem még egy kedves üdvözlő kártyát is mellékeltünk mellé. Cohen nem értem mi a tökömet gondolt annál a puntnál. De aztán jött a a Glennon show. Red zone int, pick six, volt ott minden mi szem-szánják ingere . A strip sacknél megint láthattuk hogy pocket presence 0 és egyáltalán nem érzi a nyomást. Az egész meccsen volt tán 2-3 passza ami messzebb ment mint 10 yard. 4. negyedben 4. kísérletre 5 yarddal a marker mögé akarta dobni a labdát Millernek. Passzjáték és WR-ek nélkül nem lehet nyerni a ligában. Glennon szar, de az sem segít hogy egy megbízható WR sincs aki ne droppolná a legkönnyebb labdákat is. Az O fal gyenge volt így a futás se ment úgy, meg persze elég hamar sikerült összehozni egy 10:0 hátrányt így rohanni kellett az eredmény után. Persze csak hogy jobb legyen a helyzet Compton és Sitton is megsérült. Védelemből Freeman után Kwiatkoski is kidőlt, szóval nagyon alakul ez a szezon, ismét remek esélyünk lesz egy top3 pickre. Azt se értem miért nem adtak Trubiskyvel egy pár snappet hogy szokja az éles meccseket és netán gyűjtse a tapasztalatot. Remélem Fox nem éri meg a szezon végét, egyszerűen egy gonosz tréfa az ember. A D-t sajnálom. Nem azt mondom hogy nagyon jók voltak, de a 29 pontból 21-ről nem nagyon tehettek, és rengeteget kelett a pályán lenniük. Következő héten a vasasok lemészárolnak minket, remélem zsiráf hasonlóan remekül teljesít és talán elkezdődik a Trubisky éra...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Spoiler: akit érdekel a Miami meccs teljes egészében az ne olvassa.


Off ugyan, de talán pár embert érdekel, hogy Cutler győzelemmel kezdett új csapatában. Igaz ehhez kellett a chargers rugó játékosának hibázott fg-je.
Sokszor szépen mozgott ki a zsebből és a td passza is a régi Cutlert idézte. Jól látszik, hogy megfelelően kontrollálják Cutler játékát, és nem 5 yardos check down passzokkal, mint a zsiráf esetében.
Statisztika:
33/24 230 yard 1 td 0 int 2 sack
hpeter93
Gase egy az egyben azt csináltatta vele mint amit itt is, ezért is hozta őt és nem mást mert tőle tudja mit várhat és mit nem. Ezért lesz jó idén a Miami Cutlerrel, mert nem megmentőnek hozták de annyira meg jó hogy azt a teljesítményt hozzá tudja tenni a játékhoz ami a differenciát jelenti az ilyen Hoyer meg Zsíráfokkal szemben.
davemayer
Nekem az volt egészen fura, hogy a csávón látszott, mennyire élvezi a játékot. Ennyi grimaszt, vigyort, anyázást nem láttál rajta az elmút 4 évben. Nem csoda, kiszabadulni ebből a pakuratemetőből mindenkinek öröm. Pedig nem játszott valami jól, 4 passza volt odatéve, amit Parker kihúzott a védő kezéből, azért 2 sört kell fizetni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Mi lehet szerintetek a szezon során az a pillanat (a sérülést leszámítva) amikor már feladják ezt az idióta álláspontot Glennonnal kapcsolatban és lecserélik? lesz egyáltalán ilyen?
Csak azért kérdezem mert józan ember aki félti az állását (talán ez a kulcs, hogy már mindegy?) az legkésőbb most, látva ezt a meccset biztos meghúzná a cserét, mert az látszik hogy vele még az előzetesen nyerhető meccseinket sem biztos hogy behúzzuk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Spoiler: akit érdekel a Miami meccs teljes egészében az ne olvassa.


Off ugyan, de talán pár embert érdekel, hogy Cutler győzelemmel kezdett új csapatában. Igaz ehhez kellett a chargers rugó játékosának hibázott fg-je.
Sokszor szépen mozgott ki a zsebből és a td passza is a régi Cutlert idézte. Jól látszik, hogy megfelelően kontrollálják Cutler játékát, és nem 5 yardos check down passzokkal, mint a zsiráf esetében.
Statisztika:
33/24 230 yard 1 td 0 int 2 sack
hpeter93
Gase egy az egyben azt csináltatta vele mint amit itt is, ezért is hozta őt és nem mást mert tőle tudja mit várhat és mit nem. Ezért lesz jó idén a Miami Cutlerrel, mert nem megmentőnek hozták de annyira meg jó hogy azt a teljesítményt hozzá tudja tenni a játékhoz ami a differenciát jelenti az ilyen Hoyer meg Zsíráfokkal szemben.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Spoiler: akit érdekel a Miami meccs teljes egészében az ne olvassa.


Off ugyan, de talán pár embert érdekel, hogy Cutler győzelemmel kezdett új csapatában. Igaz ehhez kellett a chargers rugó játékosának hibázott fg-je.
Sokszor szépen mozgott ki a zsebből és a td passza is a régi Cutlert idézte. Jól látszik, hogy megfelelően kontrollálják Cutler játékát, és nem 5 yardos check down passzokkal, mint a zsiráf esetében.
Statisztika:
33/24 230 yard 1 td 0 int 2 sack

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Szerintem Fox kérte Glennont, de utána Pace draftolta Trubit amit Fox nem akart és ezért ragaszkodik hozzá. Más indokot nem tudok ilyen teljesítmény után ami a Colost bent tartja a kezdőben.
Már csak annyit kérek Foxtól hogy majd amikor kirúgják tegye bele a Zsiráfot is a nagy szemeteszsákjába amit azért kap hogy összeszedje a személyes holmiját... Tudja ő szerintem hogy nincs az a reális teljesítmény amivel meg tudja tartani az állását és inkább trollkodik.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Hat igen, nagy veszelye van gondolom, hogy Trubi rosszabb lenne mint Glennon. Varjunk csak ...


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 twitter.com/AdamHoge/status/909510507312316416

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fox még HC nálatok?...részvétem.....szünetben ki kellett volna rúgni
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez az elégedettség is 1 hétig fog tartani. Jövő héten szétszedik ezt a gyereket, mint tacskó a lábtörlőt. Olyan lábmunkája van, mintha dróton rángatnál hurkapálcikát. Emellé nincs elkapó, de ha lenne is, nem bírja odadobni. Ha oda is pöttyinti, ezek a szerencsétlenek elejtik. Én elhiszem, hogy Bellamyt faultolták, Howard kifelé fordult, befelé jött, de amikor mindkét tenyered megüti a labda, húzd már be kettőből egyet, bazdmeg! Amíg egy Glennon kaliber az irányítód, senki nem hibázhat egyet sem. Ebből szerintem láttunk eleget. Akkora bunyó lesz az öltözőben 3 hét múlva, hogy ihaj.
füligjimmy
Hogy én milyen friss vagyok? Megelőzom koromat, szokás szerint. Nehéz nagyszerűségemmel együtt élnem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A mai után csak annyit, hogy ha nincs QB csere a héten, akkor két tökéletesen érdektelen meccs jön. Ha azt akarják, hogy legyen egy hangyafasznyival is több néző jövő héten a Soldieren és a képernyők előtt, akkor Trubisky kezd.

Glennon 6 negyed alatt egyszerűen vállalhatatlan lett. Caleb Hanienek sikerült utoljára ez a bravúr.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Amit én várok, vagyis ami a játékos állományunkat figyelembe véve a legjobb lenne az az hogy rengeteg play action és roll out játékot hívunk. Aztán milyen jó lehetne 1-2 read option game. Képzeljük el hogy Cohen és Howard mindketten fennt vannak a backfielden és emellé van egy mobilis irányítód...Na igen csak az előbb emlegetett játékokhoz kell egy pontos és mobilis irányító, aki meg is lenne, csakhát ül a padon mert Glennon was alright...A lényeg hogy több hosszabb passzt kell megpróbálni mint a sólymok ellen. A kalózok hátsó alakzata azért sebezhető lenne, de a front7 elég combos nálluk is. Önmagában csak futással és 5-10 yard közötti passzokkal nem fogunk tudni nyerni. Védelmi oldalon a futást el kell venni és kell a nyomás Winstonra, mert ha van ideje akkor megdobja a nagy játékokat. A secondary nem engedhet meg még egy olyan hibát mint az Atlanta ellen. Igaz a Tampa nem játszott még és bőven volt idejük készülni, lehet kicsit rozsdásak lesznek, nekünk pedig volt éles meccsünk ami nem feltétlenül biztos hogy hátrány. Long még mindig nem bevethető, el sem utazott Tampába így valószínű hogy Compton kezd megint. Összességében egy a Falnons elleni meccshez hasonlóan szűkös verességre számítok egy "all right" Glenonnal, ami sajnos megint elég lesz majd arra hogy zsiráf maradjon a kezdő még egy darabig. Az első 4 meccsünkből papíron még a Tampa a leggyengébb, tehát ha ma is kikapunk nehéz lesz elkerülni a 0:4-es kezdést...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyszerű írás lett Jimmy.

Ki mit vár a Bucs elleni meccstől? Mike Glennon visszatér egykori "sikerei" színhelyére. Egy olyan csapat elleni meccsre, akinek védelmét tökéletesen ismeri. Egy olyan csapat elleni meccsre, amely együttes tökéletesen ismeri Glennont. Véleményem szerint ez a mérkőzés legjobb esély arra, hogy Glennon jól játsszon. A napjai megvannak számlálva ez aligha vitás. Nem az a baj, hogy Glennon rossz, illetve nem ez a legnagyobb baj. Az a legnagyobb, hogy mindenki más sokkal rosszabbnak tűnik körülötte.

A Bucs látott minket, felkészülhetett belőlünk gyakorlatilag másfél hetet. Te mit tennél, ha Mike Smith lennél? Glennont nem kell respektálni a játék semmilyen elemében. Nem kell respektálni a mély labdáit, nem kell respektálni a mobilitását, nem kell respektálni a gyors döntéshozását, nem kell respektálni a pálya szélét. Semmit. A Bucs ott lesz 8 emberrel a boxban, a Bucs felkészül Cohenből. Nem látom azt, hogy egy jól látható videóanyag után mi újat tudunk mutatni, mi olyat tudunk mutatni, ami nyerési pont a Bucs védelmén. Mike Glennon a védők álma: álló célpontra lőni, aki arra sem képes, hogy 2 lépést fellépjen a zsebbe. Egy Kwon Alexander, egy Lavonte David evleszi az RB passzokat, s akkor mi lesz? Egy mozgásképtelen, kar nélküli, lassú olvasású, kockázatkerülő, rossz irányítóval próbálunk a pálya közepén kis területen játszani, miközben azt várjuk, hogy a futójáték, majd viszi a hátán a csapatot. Nos a futójátékunk olyan, hogy így is jó. Mi lenne akkor, ha az irányítónkat még respektálni is kellene? Akivel mind vertikálisan, mind horizontálisan kinyílhatna a pálya, aki lábbal is veszélyes. Lehet, hogy Trubiskynek rookie hibái és olvasási hiányosságai vannak még, de abban egészen biztos vagyok, hogy Loggains számára a mérkőzésekre való felkészülés jelenleg kín Glennonnal.

Bold prediction: Josh Bellamy lesz a legtöbb elkapott yarddal rendelkező WR idén. A srác képes üresre játszani magát, csak ugye azok a fránya dropok.

A védelemről. Jön egy Bucs, akit még nem láttunk idén. Az egyik felén játszik náluk egy magas, erős cula, a másikon meg egy olyan, aki gyorsan és sokat fut előre, az irányítójuk meg olyan, aki szeret nagyot dobni. Kemény teszt lesz ez ismét, főleg, hogy a védelem vezére sem játszik már idén. De nem gondolom, hogy aláznák a védelmet. A futójátékot lelőjjük (Doug Martin eltiltott), a többit meglátjuk. Ám zsinórban ez a 3. év ahol elmondhatjuk, hogy önmagában a védelem nem rossz, de nincs labdaszerzés. A pont/meccs mellett a legfontosabb védelmi statisztika. Ha Cooper megfogja a Falcons ellen ott a pick6 és nyerünk, de meg kell csinálni a játékokat.

S akkor week 2:
Cunningham - Doubtful
Bush - Doubtful
Wheaton - Questionable
Howard - Questionable
Long - Questionable
Amukamara - Questionable
Jones - Questionable
Bellamy - Questionable

Meredith IR
White IR
Freeman IR
Kush IR
(Houston IR)
Hall IR
Scales IR
(Carey IR)

Ennyi sérült a világon nincs, mint ami nálunk, s az elmúlt 2 évben konstansan.

---
S a végére a legfontosabb. Mikor kezd Trubisky? Amiben biztos vagyok, hogy adnak neki egy teljes hét felkészülést, s egy hazai első meccset. Ha Glennon hozza a semmire nem jó középszart holnap, akkor övé a Pittsburgh meccs. Utána csütörtök Packers idegenben, kizárt, hogy akkor váltás legyen. Szóval a legvalószínűbb időpont október 9. MNF vs Vikings. Brutál jó védelem, de 11 nap felkészülési idő.