Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
2018. április 26:

"With the 3rd (4th, 5th) pick in the 2018 Draft the Chicago Bears select a new Head Coach."

Bár most a 2 tökös húzás megsüvegelendő, de 3 év alatt ez volt az első és a második.
Medve81
Biztos talált az éjjeli szekrénye aljában még két szem viagrát...
több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
2018. április 26:

"With the 3rd (4th, 5th) pick in the 2018 Draft the Chicago Bears select a new Head Coach."

Bár most a 2 tökös húzás megsüvegelendő, de 3 év alatt ez volt az első és a második.

Szerkesztette: Medve81
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tökéletes szummázása volt ez a meccs, hogy miért rossz ez a Bears.

A Vikings tálcán kínálta a győzelmet az első félidőben ,erre sikerült kihozni belőle egy pontos vereséget.

Ahogy várható volt Trubiskynek messze nagy falat volt a Vikings. A végén oda is adta nekik a győzelmet, de amit a többiek műveltek az szánalmas volt.

Még 11 meccs aztán kirúgják az egész bagázst.
több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Glennon CSK, (a cserék CSK-ja).
Istenem, már megint egy milyen döntés
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
CSK
 twitter.com/ChicagoBears/status/917535286124523521

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Amúgy én azt várom ma hogy a csapat nagyon odateszi magát Trubisky miatt. A nyilatkozatokból az jött le hogy ők is akarták ezt a váltást és remékem hogy mindenki koncentrál majd hogy segíteni tudják az első meccsén. Sok bootleg és play action játékot várok hosszú labdákkal fűszerezve, persze ehhez nem ártana ha jól menne a futás... A D el kell hogy vegye a futást főleg hogy Cook kidőlt, és remélem végre begyűjtünk egy interceptiont. McPhee-t most már kénytelenek leszünk nagyobb snap számmal játszatni Young kiesése miatt, remélem bírni fogja a térde. Amitől a legjobban félek hogy amolyan Bearsesen Trubisky lesérül... De ilyenre gondolni se akarok.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Lehet, hogy orbitális oboa lesz ez az egész... De AKAROM! 3 év után először.
promax
Ezt most talán én személy szerint így ebben a formában lehet átfogalmaznám.
füligjimmy
Kicsit langyos lett na de kinek a pap kinek a papné 😊

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lehet, hogy orbitális oboa lesz ez az egész... De AKAROM! 3 év után először.
promax
Ezt most talán én személy szerint így ebben a formában lehet átfogalmaznám.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bradford játszik ellenetek, kérdés, meddig bírja. Trubiskyra én is kiváncsi vagyok. Hátha nektek is bejön azc1/2.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Irvinget betettük a meccs keretbe Young kiesése miatt...

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Nem.várok sokat Trubiskytől, annál többet a csapattól. Szánalom, hogy kristálytiszta esélyes a Vikings, de talán a szöveg mellé némi teljesítményt is odarak a csapat ma.

2009-ben nagy várakozásokkal elkezdődött valami új. 8 év után újra indul egy éra. Reméljük jobb, sikeresebb.

Én készen állok.
tüsi91
Már csak az kéne, hogy ők is....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem.várok sokat Trubiskytől, annál többet a csapattól. Szánalom, hogy kristálytiszta esélyes a Vikings, de talán a szöveg mellé némi teljesítményt is odarak a csapat ma.

2009-ben nagy várakozásokkal elkezdődött valami új. 8 év után újra indul egy éra. Reméljük jobb, sikeresebb.

Én készen állok.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
GAMEDAY!!!!!!

Rohadjak meg tudom, de várom már nagyon az esti meccset 😀
Nem kellene bizakodónak lennem, mégis már tűkön ülök hogy lássam Trubisky mit alkot egy masszív csapat ellen. Ha sikerül nyerni az nagyon sok jóval kecsegtetne a jövőre nézve, pláne ha a QB teljesítménye alapján jönne össze. Sokat jelentene lélektanilag ha működne az 1/2-esünk, nagyot dobna az O-en. De kivel fog tudni együttműködni?
Hülyeség azt várnom hogy például Cohen előrelép és a futások mellett komolyan be lesz vonva a passzjátékokba? Én valami ilyesmire építeném a gameplant, bootleg-et sűrűbben alkalmazva (rookie QB-knál szeretik a koordinátorok a bootleget mert ott elég csak a pálya felét olvasni, bár ahogy láttuk Trubisky-nek nincs túl sok baja a teljes pálya olvasásával sem, de az preseason volt ugye).

Reméljük lesz örömünk ezen a meccsen, nekem jó előérzetem van, ha a D tudja dominálni a Vikes O-t akkor kierőszakolhatunk egy 21-17-es győzelmet, ha 25-30 pontot termel a Vikings akkor viszont jó eséllyel nyerni tudnak majd.
davemayer
4-16 a mérleg, ezen ugyan lehet faragni, meg csiszolni, de hirtelen nem lesz mindenki szebb, meg jobb, okosabb meg pláne nem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
GAMEDAY!!!!!!

Rohadjak meg tudom, de várom már nagyon az esti meccset 😀
Nem kellene bizakodónak lennem, mégis már tűkön ülök hogy lássam Trubisky mit alkot egy masszív csapat ellen. Ha sikerül nyerni az nagyon sok jóval kecsegtetne a jövőre nézve, pláne ha a QB teljesítménye alapján jönne össze. Sokat jelentene lélektanilag ha működne az 1/2-esünk, nagyot dobna az O-en. De kivel fog tudni együttműködni?
Hülyeség azt várnom hogy például Cohen előrelép és a futások mellett komolyan be lesz vonva a passzjátékokba? Én valami ilyesmire építeném a gameplant, bootleg-et sűrűbben alkalmazva (rookie QB-knál szeretik a koordinátorok a bootleget mert ott elég csak a pálya felét olvasni, bár ahogy láttuk Trubisky-nek nincs túl sok baja a teljes pálya olvasásával sem, de az preseason volt ugye).

Reméljük lesz örömünk ezen a meccsen, nekem jó előérzetem van, ha a D tudja dominálni a Vikes O-t akkor kierőszakolhatunk egy 21-17-es győzelmet, ha 25-30 pontot termel a Vikings akkor viszont jó eséllyel nyerni tudnak majd.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha Desón így folytatja, Turbómen pedig összecsokizza a lepedőt, akkor Titkos Fegyvernek nagyon nehéz perceket kell majd átélnie. Mehet vissza szaros Pro Director of Scouting akárminek, évi szaros 800 ezer dollárért.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.youtube.com/watch?v=JVcIo34HFdk

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Újfent egy izom sérülés . Ha kitekerik a térded olyan van, de ami itt megy az röhej. Mellizom, tricepsz, Cooper hátizom sérülés. Én azt csodálom, hogy nincsenek hamstring sérültek, de persze, ami késik nem múlik, mert én arra sem fogadtam volna, hogy Callahan vagy Wright négy meccset kibírnak. S ez megy lassan 3 éve. Röhej.

Nem volt jó szezonja Youngnak, de amikor Floyd a fele életét covergaben tölti, akkor ez elég kellemetlen. McPhee térde is kíváncsi leszek meddig bírja.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Hát ilyen komolyan nincs... Young IR... Műteni kell a tricepszét. Ott tartunk hogy van egy Floyd, egy félig összetákolt McPhee neg Acho...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Minta mondtam már volna 4 hete, hogy Lambo jöhetne Barth helyére... na workouton van nálunk

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Trevathan bütijét mérsékelték egy meccsre...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Floyd szerepe sokkal összetettebb, mint a passrush. Nyilván ez nem.olyan látványos. Egy pass rushert nálam amúgy sem a sackek száma minősít, hanem a pressure. S abban már nem.mutat olyan rosszul, az más kérdés, hogy be kell fejezni a játékot. Amúgy rengetegszer van coveragban, némileg érthetetlen módon. Ott Schuster egyszer megverte, de azon kívül remekül helytáll. Futás ellen nagyon sokat fejlődött, egyeltalán nem tudják eltolni, ami épp olyan fontos, mint megcsinálni a szerelést. Szóval sokkal inkább ezermester Floyd, mint only pass rusher, s bár a sackek nem jönnek, de a játék többi elemében jól játszik. Több kellene tőle rushban, ahogy az egész front7-től ez viszont biztos, de a 3 belső ILB hiányában az ő off-ball játék képességeit biztosan jobban előveszi Fangio.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Azért a Vikings védelemnél lehetett volna kedvezőbb első ellenfelet is választani.
undisputedly
Én úgy vagyok vele hogy teher alatt nő a pálma. Mindig lehetne mondani valamit hogy most ezért nem, most azért nem. Én is úgy tanultam meg úszni hogy bedobtak a mélyvízbe. Nekem nem lesz csalódás ha veszítünk és esetleg dob majd intet. Ez benne van. Rookie és valszeg lesznek rookie hibái. Engem az érdekel hogy lássak pozitívumokat. Mobilitást, mély passzokat, bootleg, zone read játékokat, olyanokat amiket Glennonnal lehetetlen volt játszani. Ez nem lesz PO szezon ezzel szerintem mind tisztában vagyunk. Trubiskynek kell a tapasztalat, a fejlődés. Sanszosan jövőre is lesz egy top10 körüli draft. Zsiráfot cutoljuk és megint lesz egy valag pénz. Oda kell tenni Trubiskynek a support classt és kész. Valamint ami számomra a legfontosabb hogy mentálisan jól tudja kezelni a kudarcot és a sikert egyaránt. Glennonnál rosszabb nem lehet, csak azt sajnálom hogy nem ő kezdett az elejétől és mondjuk Glennon pénzéből megtartottuk volna AJ-t vagy hoztunk volna neki valami jó WR-t a piacról...
Tomcsik
ja meg jöhetett volna egy Rick Wagner.. Gilmore ááá hagyjuk is 😀
Amúgy nézegettem az idei év pass rushairól videókat.. lesz ebből a Floydból valami?? mert (én mint szurkoló és a minimális szakértelemtől messze álló személy) nekem rohadt súlytalan és megint egy kidobott top10 picknek néz ki, miközben Karl Joseph , Taylor Decker , Keanu Neal , trió meg parádézik.
ricsiii83
Hát igen messze a várakozások alatt teljesít. Mindenki nyomta hogy milyen break out éve lesz stb, aztán eddig 1 sackkel szerénykedik. Remélem majd pepörög, mert tavaly is az első pár meccsén sehol nem volt aztán hirtelen elkezdte gyártani a sackeket...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Azért a Vikings védelemnél lehetett volna kedvezőbb első ellenfelet is választani.
undisputedly
Én úgy vagyok vele hogy teher alatt nő a pálma. Mindig lehetne mondani valamit hogy most ezért nem, most azért nem. Én is úgy tanultam meg úszni hogy bedobtak a mélyvízbe. Nekem nem lesz csalódás ha veszítünk és esetleg dob majd intet. Ez benne van. Rookie és valszeg lesznek rookie hibái. Engem az érdekel hogy lássak pozitívumokat. Mobilitást, mély passzokat, bootleg, zone read játékokat, olyanokat amiket Glennonnal lehetetlen volt játszani. Ez nem lesz PO szezon ezzel szerintem mind tisztában vagyunk. Trubiskynek kell a tapasztalat, a fejlődés. Sanszosan jövőre is lesz egy top10 körüli draft. Zsiráfot cutoljuk és megint lesz egy valag pénz. Oda kell tenni Trubiskynek a support classt és kész. Valamint ami számomra a legfontosabb hogy mentálisan jól tudja kezelni a kudarcot és a sikert egyaránt. Glennonnál rosszabb nem lehet, csak azt sajnálom hogy nem ő kezdett az elejétől és mondjuk Glennon pénzéből megtartottuk volna AJ-t vagy hoztunk volna neki valami jó WR-t a piacról...
Tomcsik
ja meg jöhetett volna egy Rick Wagner.. Gilmore ááá hagyjuk is 😀
Amúgy nézegettem az idei év pass rushairól videókat.. lesz ebből a Floydból valami?? mert (én mint szurkoló és a minimális szakértelemtől messze álló személy) nekem rohadt súlytalan és megint egy kidobott top10 picknek néz ki, miközben Karl Joseph , Taylor Decker , Keanu Neal , trió meg parádézik.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Azért a Vikings védelemnél lehetett volna kedvezőbb első ellenfelet is választani.
undisputedly
Én úgy vagyok vele hogy teher alatt nő a pálma. Mindig lehetne mondani valamit hogy most ezért nem, most azért nem. Én is úgy tanultam meg úszni hogy bedobtak a mélyvízbe. Nekem nem lesz csalódás ha veszítünk és esetleg dob majd intet. Ez benne van. Rookie és valszeg lesznek rookie hibái. Engem az érdekel hogy lássak pozitívumokat. Mobilitást, mély passzokat, bootleg, zone read játékokat, olyanokat amiket Glennonnal lehetetlen volt játszani. Ez nem lesz PO szezon ezzel szerintem mind tisztában vagyunk. Trubiskynek kell a tapasztalat, a fejlődés. Sanszosan jövőre is lesz egy top10 körüli draft. Zsiráfot cutoljuk és megint lesz egy valag pénz. Oda kell tenni Trubiskynek a support classt és kész. Valamint ami számomra a legfontosabb hogy mentálisan jól tudja kezelni a kudarcot és a sikert egyaránt. Glennonnál rosszabb nem lehet, csak azt sajnálom hogy nem ő kezdett az elejétől és mondjuk Glennon pénzéből megtartottuk volna AJ-t vagy hoztunk volna neki valami jó WR-t a piacról...

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért a Vikings védelemnél lehetett volna kedvezőbb első ellenfelet is választani.
undisputedly
Valóban, de egyrészt Glennon lehetetlen játéka miatt hatalmas nyomás volt már Foxék vállán, másrészt van 11 napod felkészülni. Sajnos, tartok tőle, hogy ez egy " bedobjuk a mélyvízbe hátrakötött kézzel, ha kijön, akkor mennybe megyünk,ha nem igazunk volt" hozzállás az edzői stábtól.....

Nagyon nem mindegy, miyen O stratégiával küldik pályára, mert az ellen D-je nyilván utazni fog az új húsra, de ha nem 80-20% lesz a passz-futás arány, jól is elsülhet.
csi77
Egyetértek a kezdetésével. Talán előbb is lehetett volna, pusztán arra akartam rávilágítani, hogy szerencsétlenül jött ki a dolog, rögtön csoportellenfél, kemény védelem, kb mission impossible. Mert a média mindent csalódásként értékel majd, ami nem "2/0 TD/INT; 300+ yard"+. Ezzel együtt drukkolok, de még így is, a QB csak a második legnagyobb probléma most.

Szerkesztette: undisputedly