Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Engem a vereségen túl az is aggaszt, hogy Trubisky (a szép megmozdulásai mellett) néha mennyire nem lát a pályán. Volt olyan, amikor annyira kereste a hosszú célpontot, hogy a tőle 5 yardra(és előtte lévő) Howardot nem vette észre, sima first down helyett 3 és out. Cutler ezeket imádta, Forte jó partner is volt hozzá. Ez csak egy példa nyilván, de akkor is zavaró...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Fun Fact: Fox bye week-ek utani merlege 0-3. Kerdem en, min kell itt meg gondolkodni. Bar felvetodik akkor a kerdes. Ki lenne ev vegeig helyette. Loggains vagy Fangio? Tehat en nem varok valtozast januarig. Mert most ugyse talalunk senkit. Hazon belul pedig senkire se lehet rabizni a feladatot.

Tarik Cohen-t is elfelejtettuk hasznalni. Legutobbi 3 meccsen 8 labdacipelest kapott osszesen.
Toto21
Év közben nem szokásunk kirúgdalni az edzőket így szerintem erre csak év végén fog sor kerülni. Ami engem jobban érdekel hogy Pace is megy -e Foxival karöltve vagy ő kap-e még egy esélyt? Amúgy tök vicces olvastam hogy Loggains meg Fox milyen boldog volt hogy Inman milyen hamar betanulta a playbookot.. Elképzelem ahogy Innan ül egy 2 oldalas papírral a kezében...1st down segíts Howardnak blokkolni az A gapben...2nd down segíts a futás blokkolásban B gapben... Ekkor Inman megnézi hogy nem-e véletlenül az O line sémákat kapta-e meg... De nem az bizony a WR playbook... Ok 3rd down esetleges passz játék!!!! Megtalálhatnak a labdával, légyszi fuss deep rootot mert valszeg a 3rd down 10+ yard lesz....Inman még megpróbálja benyálazott újjal szétszedegetni a papírokat, hátha mégsem csak 2 oldal a playbook, de nem talál összeragadt lapokat... Megvakargatja a fejét és boldogan konstatálja hogy azt hiszem készenállok 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Fun Fact: Fox bye week-ek utani merlege 0-3. Kerdem en, min kell itt meg gondolkodni. Bar felvetodik akkor a kerdes. Ki lenne ev vegeig helyette. Loggains vagy Fangio? Tehat en nem varok valtozast januarig. Mert most ugyse talalunk senkit. Hazon belul pedig senkire se lehet rabizni a feladatot.

Tarik Cohen-t is elfelejtettuk hasznalni. Legutobbi 3 meccsen 8 labdacipelest kapott osszesen.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Most már még a sarki kisboltos is arról beszél miért nem rúgják már ki Foxot... nem értem mi a faszért, hagyják itt "szenvedni"

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hála istennek ezért a meccsért a randiestet nem mondtam le. Egy töküres stadionban kapták ki, és a legnagyobb ötleted a meccsre egy Joshua Bellamy-Benny Cunningham kombó. Pont azt kaptam, amit vártam.

Foxmen alatt zusammen 5 alkalommal volt a csapat esélyes. 39 meccsből 5. Lehet fokozni? Igen! Mind az ötször ki is kaptunk. Over and out
füligjimmy
Hatból hat!

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Fox feje...Hatalmas. Nem tudom MM őt tapsolta meg vagy a bírókat? 😀

 mobile.twitter.com/_MarcusD2_/status/929786193214132224/video/1

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ez után a meccs után, azt mondom Fangiot sem siratnám már annyira. Legutobb még azt mondtam, hogy őt megtartanám, de nagyon durván leverték tegnap őt is. A 3. Szituációknál ugyanazzal az rb-nek dobott passzal szopattak legalabb 5-ször. Szétfutottak egész meccsen, Fuller borzalmas volt. Bellamy játszatása nevetséges még akkor is ha td-je ott is, alig bírta megtartani labdát.
Egyébként szomorú, hogy a szezon fele előtt már a jövő évet kell tervezni mindig.

több mint 6 éve
bacsii Chicago Bears 111
Tudom,hogy én csak egy mezei szurkoló vagyok,de.Minek kellet pirosat zászlót dobni,mikor 1&goal lett volna az 1!!!! yardosról.Fox ámokfutásának véget kell vetni.
k.adam0078
Nem volt okos dolog, de szerintem a GB challenge-elt volna, ha mi nem...
proki
Fox legkisebb baja szerintem, hogy egyszer egy ilyet benézett. Sanchez majd mesél neki.
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Tudom,hogy én csak egy mezei szurkoló vagyok,de.Minek kellet pirosat zászlót dobni,mikor 1&goal lett volna az 1!!!! yardosról.Fox ámokfutásának véget kell vetni.
k.adam0078
Nem volt okos dolog, de szerintem a GB challenge-elt volna, ha mi nem...
több mint 6 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Tudom,hogy én csak egy mezei szurkoló vagyok,de.Minek kellet pirosat zászlót dobni,mikor 1&goal lett volna az 1!!!! yardosról.Fox ámokfutásának véget kell vetni.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Nevetséges. A D is lószar volt. A két legrosszabb meccsüket pont a sajtok ellen hozták. Fullerre 10x dobtak 8 elkapás lett belőle, Hundley 150-es passer ratinggel dobott rá. Addams TD-nél meg se fordult hogy lássa hol a laszti, csak kapálózott. 160 futott yardot engedtünk úgy hogy a 3. számú RB rohangált a meccs nagy részén, és a Packers O fala is sérülésekről tizedelt. Hundley egy hulladék volt az első 3, meccsén. 58-as passer rating. 4 INT...Ma Hundley 110.8 as ratinggel dolgozott. Ezt a Hundleyval felálló Packerst mindenki legyalázta a picsába. Erre jövünk mi hazai pályán, kipihenten off week után, és elbukjuk a szezon legfontosabb meccsét. Foxnak repülnie kelett volna egyből a meccs utàn. Értékelhetetlen fos volt. A legjobb hogy Foxi lenyilatkozta hogy át se futott az ágyán hogy a challange miatt akár a Packersé is lehet a labda...A D-vel nem értem mi történt ezen a meccsen. Mérhetetlenül csalódott vagyok. Az elmúlt öt év tán leglesúlytóbb veressége volt ez számomra...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
 mobile.twitter.com/ChuckGarfien/status/929812525335695361?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fd-2548817017741589569.ampproject.net%2F1509747505247%2Fframe.html

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Mondtam én hogy mivel mi vagyunk a favoritok úgy is kikapunk. Hazai pályán egy Rodgers nélkül felálló Packers leszopat... Szégyen és gyalázat. Ezt sikerült kitenni a pályára az off week után. Az utóbbi 10 évben nem volt ekkora sanszunk a Packs ellen. Valahol éreztem... Foxnak most azonnal repülnie kéne...Szánalmas, nevetséges, erre jelzők sincsenek...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Ekkora szégyent mint hogy ettől a GB-től kikapj nem nagyon tudok elképzelni. Ez még sokáig benne lesz a fejekben, Fox újra elérte hogy merünk majd kicsik lenni. Na akkor innentől várhatjuk a black mondayt mert hogy a Bearsnél nem fognak év közben edzőt kirúgni az tuti.
A kérdés hogy Pace maradjon-e?
Eddig minden GM-nek hagytak egy második esélyt a HC választásra, aztán ha vele is felsült akkor küldték el. Pace azért mert nem váltott januárban megérdemelné hogy Fox-szal együtt távozzon de szvsz megérdemel ő is egy második esélyt, nem vagyunk olyan messze a PO-tól mint ahogy az most tűnik.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
A szezon érdemi része lezárult, ha én lennék Philips megmutatnám Fox apánknak az ajtót, a beszélgetésbe pedig beleszőném a mai piros zászlóját is hogy érezze.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
De legalább basznák már ki...

több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
A mutatónk nem fogja megmenteni Fox-ot, ettől felesleges félni.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ismét sikerült szembeköpni a szurkolókat. Gyalázatos teljesítmény, gyalázatos felkészítés.

Tipikus John Fox, amit láttunk 2015-ben a Frisco ellen, tavaly a Bucs ellen.

A teljes csapat totálisan csődöt mondott.
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ilyenkor szokott kiderülni hogy sokkal jobb játékos van a rosteren,mint aki a starternek számít...
k.adam0078
BabyGronk Time!
több mint 6 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Ilyenkor szokott kiderülni hogy sokkal jobb játékos van a rosteren,mint aki a starternek számít...
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Summary:

Mind a Packersnél mind pedig nálunk tetemes a hiányzók névsora. Ott ugye Martellust - aki ismét bizonyította, hogy a szellemi kapacitása nem üti meg az emlősöknél elvárható szintet - kirúgták, nincs náluk a jobb oldali T Bulaga, nincs Dial (DL) és Morgan Burnett S sem az elmúlt hetekhez képest. Bulaga kiesése nem hátrány. Bár a 4. héten is utcaseprők védték Rodgerts és a közelébe sem értünk. De. Az egy más meccs volt, az egy hitehagyott Bears védelem volt és az egy másik Packers offense volt. Lehet, hogy Trubisky nem játszik semmivel sem jobban, mint Glennon, de a védelemben mindenki szikrát vet a szemével, mióta a kölyök irányít.

Nálunk. Tegnap waiveltük Gentryt. Az esélyt megkapta, nem élt vele, viszlát. Jött helyére PS-ből Jon Anderson újfent. --> Trevathan nem játszik. Jones&Kwiatkoski duettje a kezdő ILB bekkpár. Trevathan parádésan játszott az elmúlt 3 meccsen, szóval hiányozni fog. Főleg a snap előtti részről. Jones mint signal caller egészen fogalmatlan, azaz Kwiatkoski fogja hívni a playeket. Nem tudom, hogy ő mennyire rutinos ebben, s egyeltalán éles meccsen csinálta-e, emlékeim szerint nem. Én sokáig alábecsültem ennek a fontosságát, de a Vikings meccs elég ütős volt, hogy miután Timu megsérült a védelem összeomlott, mint a kártyavár.
Ezenkívül nincs Robertson-Harris, nincs McManis - bár őt Houston-Carson jól pótolta az ST-ben az elmúlt két mérkőzésen -, s láss csodát Callahan is sérült, szóval LeBlanc a nikkel corner ma. 8 DB-vel megyünk neki a mai meccsnek, nem tudom a Fox érában mikor volt utoljára ilyen, ha egyeltalán megtörtént.
Offense oldalon Longnak az ujja eltört a Saints ellen, limitáltan edzett a héten szerintem játszik is. Nincs Compton, mint backup G, Grasu visszatér helyette a keretbe. Sims vírusos fertőzés, annyira nem hiányozna, ha nem lépne pályára, Millert pedig ugye tudjuk, sajnáljuk.
Visszatér Wheaton is a csapatba, hát nehéz erre is mit mondani. Mekkora szánalom, hogy Inmanre úgy tekintünk, mintha egy elit kaliberű WR tette volna át a székhelyét.

Szóval az élet nem tejfel nálunk sem, de én készen állok erre a meccse. Szoros lesz, kevés pont lesz apróságok fognak dönteni. Ezek az apróságok lehetnek inchek, 1 nagy play, stb. Jobbnak kell lenni a Green Bay edzőinél és 53-as meccskereténél.

A végére pedig Olin Kreutztól álljon itt egy bejegyzés. Szívemből szólt.
https://twitter.com/olin_kreutz/status/929447123984232448/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.chicitysports.com%2Fforum%2Fshowthread.php%2F92574-IGT-Green-Bay-Packers-vs-Chicago-Bears-at-Noon-on-FOX
tüsi91
Örülök Sims kiesésének, így legalább muszáj lesz használniuk Shaheent

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Summary:

Mind a Packersnél mind pedig nálunk tetemes a hiányzók névsora. Ott ugye Martellust - aki ismét bizonyította, hogy a szellemi kapacitása nem üti meg az emlősöknél elvárható szintet - kirúgták, nincs náluk a jobb oldali T Bulaga, nincs Dial (DL) és Morgan Burnett S sem az elmúlt hetekhez képest. Bulaga kiesése nem hátrány. Bár a 4. héten is utcaseprők védték Rodgerts és a közelébe sem értünk. De. Az egy más meccs volt, az egy hitehagyott Bears védelem volt és az egy másik Packers offense volt. Lehet, hogy Trubisky nem játszik semmivel sem jobban, mint Glennon, de a védelemben mindenki szikrát vet a szemével, mióta a kölyök irányít.

Nálunk. Tegnap waiveltük Gentryt. Az esélyt megkapta, nem élt vele, viszlát. Jött helyére PS-ből Jon Anderson újfent. --> Trevathan nem játszik. Jones&Kwiatkoski duettje a kezdő ILB bekkpár. Trevathan parádésan játszott az elmúlt 3 meccsen, szóval hiányozni fog. Főleg a snap előtti részről. Jones mint signal caller egészen fogalmatlan, azaz Kwiatkoski fogja hívni a playeket. Nem tudom, hogy ő mennyire rutinos ebben, s egyeltalán éles meccsen csinálta-e, emlékeim szerint nem. Én sokáig alábecsültem ennek a fontosságát, de a Vikings meccs elég ütős volt, hogy miután Timu megsérült a védelem összeomlott, mint a kártyavár.
Ezenkívül nincs Robertson-Harris, nincs McManis - bár őt Houston-Carson jól pótolta az ST-ben az elmúlt két mérkőzésen -, s láss csodát Callahan is sérült, szóval LeBlanc a nikkel corner ma. 8 DB-vel megyünk neki a mai meccsnek, nem tudom a Fox érában mikor volt utoljára ilyen, ha egyeltalán megtörtént.
Offense oldalon Longnak az ujja eltört a Saints ellen, limitáltan edzett a héten szerintem játszik is. Nincs Compton, mint backup G, Grasu visszatér helyette a keretbe. Sims vírusos fertőzés, annyira nem hiányozna, ha nem lépne pályára, Millert pedig ugye tudjuk, sajnáljuk.
Visszatér Wheaton is a csapatba, hát nehéz erre is mit mondani. Mekkora szánalom, hogy Inmanre úgy tekintünk, mintha egy elit kaliberű WR tette volna át a székhelyét.

Szóval az élet nem tejfel nálunk sem, de én készen állok erre a meccse. Szoros lesz, kevés pont lesz apróságok fognak dönteni. Ezek az apróságok lehetnek inchek, 1 nagy play, stb. Jobbnak kell lenni a Green Bay edzőinél és 53-as meccskereténél.

A végére pedig Olin Kreutztól álljon itt egy bejegyzés. Szívemből szólt.
https://twitter.com/olin_kreutz/status/929447123984232448/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.chicitysports.com%2Fforum%2Fshowthread.php%2F92574-IGT-Green-Bay-Packers-vs-Chicago-Bears-at-Noon-on-FOX

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Tiszteletem az uraknak !
Elég rég követem az csapat fórumát és elérkezettnek láttam az időt hogy bemutatkozzak, valamint nincs jobb dolgom.
A csapatot a 2010 es szezontól követem, ugyhogy láttam cifra dolgokat, Jay-t nagyon karmolom, miatta kezdtem szurkolni.
Nade: Packers meccs. Tanult kollegám leírta már, de ez az a meccs amit húzni kell. Bármi van, bármi áron. Nincs a főellenség, otthon melege (?), és sztem a Vikings szépen lassan el fog fogyni, Lions jelenleg 1 meccsel megy, de oda-vissza van még meccs velük, oly remélem megütjük őket. Persze a realitás az télleg a 7-9, de Mitchell gyermek ha picivel jobban belejön, vagy a pénisztestű ősz forma hangyányival jobban bízik benne, akkor nem töltik tul 1. és 2. kisérletnél a boxot, akkor variálni is jobban lehetne. ( és akkor szokott Massie pressuret engedni.) Esetleges PO esetén ugyanúgy repülnie kell. Mindegy, nyilván meguntatok, itt egy gif remélem related a meccsre.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fox nem fog maradni. Nem egy mérleg dönt arról, hogy Foxnak adni kell-e még egy évet, hanem a kép, amit a csapat mutat. Ha netán nyernénk 5-öt, én inkább azt mondom, hogy 4-et, s lenne 7-9 akkor mi van? Eladják előrelépésnek, hogy 3 után 7 győzelem? A 3 volt nevetségesen kevés. Vissza lehet nézni, hogy 7 győzelmet teljesen reálisnak tartotta a teljes média, de ami a legfontosabb a szakértő közönség - azaz mi - is.

Idehozták rebuildet csinálni, most azt hagyjuk, hogy milyet, de ha úgy vesszük ezzel az évvel ezt lezárjuk. A teljes keret le van cserélve, a védelem alappillérei hellyel közzel megvannak, támadóoldalon nincs elkapó, cserébe elit futójáték (lehetne, ha ugye). S van egy irányító, akire rátették a franchiset. Nem Foxra tették rá, hanem Trubiskyra.

Ez a keret jövőre PO-ért szállhat harcba (s ez szerintem realitás), ehhez viszont Trubisky fejlődése kell. S nincs ember a földön, se az FO-ban, aki ne tudná, hogy ehhez nem Fox a megfelelő ember. Szerencsénkre az elmúlt évekből a Raiders is mutatott erre jó példát, szerencsére a Rams éppen prezentálja, hogy egy öreg, old school edző helyett mennyivel jobb egy fiatal csikó és Goffnak sikerült előrelépni. Eagles picit más kávéház, de ott is az irányító fejlődése szemmel látható a második évére.

Egy év végkielégítést kicsenget a franchise, szóval véleményem szerint nem kell azon aggódni, hogy Fox marad.

--------------
Erről a Packers elleni meccsről. Van Rodgers, nincs Rodgers mindegy. Ezt a meccset három fő okból meg kell nyerni.
1. Több, mint 7 éve nem vertük meg őket a Soldieren. S az elmúlt években megannyi megalázó vereséget mértek ránk.
2. Overallban a mi keretünk véleményem szerint jobb, de legalábbis semmivel az ég adta világon nem rosszabb. Igen ott jobbak az elkapók, ellenben a mi védelmünk a játék minden elemében szerintem jobbnak tűnik. Ami közös, hogy mindkét oldalon két tapasztalatlan és nyers irányító fog játszani, szóval igazából ez a meccs mutathatja, hogy melyik együttesé a jobb keret. S meg kellene mutatni, hogy a mienké jobb, s egy Trubisky fejlődéstől vagyunk arra, hogy reális eséllyel vegyük fel a harcot a Packers ellen Rodgerssel a soraikban.
3. Trubiskynek nyernie kell a Packers ellen. Az egész karrierjét, megítélését nagyban meghatározza majd Chicagoban, hogy a Packers ellen miként megy neki. Főleg Cutler után. Ezt szerintem aligha kell ragozni. Nyilván az igazi egy Rodgers elleni győzelem lenne, de most ez van.


A forgatókönyv run heavy támadójáték offense oldalon. Biztos lesznek új elemek, remélem Inman néha képes lesz üresre játszani magát. A Saints ellen egyre több bunch formációból induló play volt, amiből McBride kétszer üresen kapta is a labdát. Hot read néha kezdett alakulni, reméljük mindenki picit előre lép. Sims lehet nem lesz, nem úgy mintha hiányát megéreznénk. Az ő blokkoló feladatait és routejait venné át Shaheen, Miller szerepét meg Daniel Brown. Utóbbi lesz szerintem a legjobb elkapó holnap. A Packers tölti majd a boxot az elejét, el kell érni, hogy ne tegyék és akkor Howard büntetni fog. Kérdés, hogy ezt eltudjuk-e érni passzjátékkal.
Végre eljutottunk oda a defenseben, hogy nem csak a pofa nagy, hanem teljesítenek is a srácok.Visszatérnek a Flacco és Newton ellen alkalmazott blitzek, szokatlanul agresszív védelemre számítok, akik extra motiváltak lesznek. Hundelyt nem nagyon kell respektálni, szóval erős teljesítményt várok. Sok pont biztos nem lesz, lehet a kickerek sokat számítanak majd.

De röviden és tömören: A szezon legfontosabb meccse a holnapi. Csak és kizárólag a győzelem elfogadható.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jobb a futás elleni védelmünk, szóval akár reménykedhetnék is, hogy kivesszük a támadósorotok alapját, de sajnos szerintem annyira nem acélos az a runDsem. Trubisky pedig akár karrier napot zárhat ellenünk. Mig forditott felállásnál azt hiszem a támadóink nem sok sót fognak megenni. Hundley biztos több izben fog az életéért rohanni, amibe én legalább 1-2 labdavesztést rögtön bele is irok (buta INT, vagy fumble). Bulaga nélkül még inkább. Ráadásul a Soldieren lesz a meccs.
Azt mondom simán el tudom képzelni, hogy 7-10 ponttal nyertek egy egyébként kevés pontos meccsen.
Aztán én max 7-9re tennétek titeket (ellenünk, 9ers ellen, Bengals ellen, Browns ellen alapból 4 W reális de sosem tökéletes minden, legyen 3W, viszont a nehezebb meccsekből: 2 Lions, Vikings, Eagles szintén beirok egy extra W-t). Viszont mi szerintem nagyon max 2öt nyerünk most azt mondom, hogy beelőztök minket a szezon végére.
alatriste
Annyira elkönyvelte már a média meg a bukik hogy ezt meg fogjuk nyerni hogy tuti kiszopunk 😊 Ilyenkor szokott mindig jönni a nagy pofára esés... Amúgy elvileg tényleg mi vagyunk most az esélyesebbek, de azért nagyobb összeget nem tennék magunkra. Elvégre mi a Bears vagyunk ti meg a Packers 😊
Tomcsik
Ha nem is nagyobbat de én azért tettem egy jelentéktelenebbet. Ha bejön jó, ha nem az is. 😊


Liverpool Fc fan