Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Mondjuk a védelemtől az elmúlt 2 hét már pontosan az volt, amit megszoktunk és megszerettünk. Mielőtt Fangiora kezdenénk csoportban rejszolni, gondoltam megjegyzem.
füligjimmy
Szoros vereségnél kisebb cicik esetleg?
Bazzani
Elveszítené a varázsát a dolog. 😕
k.adam0078
Fox regnálása mellett, könnyű absztinenciát gyakorolni a szexuális függőknek itt a fórumon
hpeter93
Jövőre didi-függők leszünk!
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mondjuk a védelemtől az elmúlt 2 hét már pontosan az volt, amit megszoktunk és megszerettünk. Mielőtt Fangiora kezdenénk csoportban rejszolni, gondoltam megjegyzem.
füligjimmy
Szoros vereségnél kisebb cicik esetleg?
Bazzani
Elveszítené a varázsát a dolog. 😕
k.adam0078
Fox regnálása mellett, könnyű absztinenciát gyakorolni a szexuális függőknek itt a fórumon

több mint 6 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Mondjuk a védelemtől az elmúlt 2 hét már pontosan az volt, amit megszoktunk és megszerettünk. Mielőtt Fangiora kezdenénk csoportban rejszolni, gondoltam megjegyzem.
füligjimmy
Szoros vereségnél kisebb cicik esetleg?
Bazzani
Elveszítené a varázsát a dolog. 😕
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk a védelemtől az elmúlt 2 hét már pontosan az volt, amit megszoktunk és megszerettünk. Mielőtt Fangiora kezdenénk csoportban rejszolni, gondoltam megjegyzem.
füligjimmy
Szoros vereségnél kisebb cicik esetleg?

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mondjuk a védelemtől az elmúlt 2 hét már pontosan az volt, amit megszoktunk és megszerettünk. Mielőtt Fangiora kezdenénk csoportban rejszolni, gondoltam megjegyzem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Halkan jegyezzük meg hogy a Ravens legyalázta a Packerst a tundrán 23:0.... Hundley aki ellenünk egy HOF irányítónak nézett ki dobott vagy 3 intet és legyilkolták a Ravens védői...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Offense oldalon idén először mondhatjuk azt hogy nem volt totálisan egysíkú és abszolút kiszámítható a játékunk. Nagy kár azért a snappért. Trubisky csinált szép dolgokat, meg kevésbé szépeket is. Látszik hogy még nincs elég tapasztalata. Akkor látszott ez a legjobban amikor egy veszett játékban ahelyett hogy eldobta volna a labdát, inkább meg akarta játszani Cohent-5 yardért. Bízok benne hogy idővel ezek a hibák eltűnnek ahogy tapasztaltabb lesz és jobban engedik kibontakozni. A D nagy talány. A szezon nagy részében elhittük hogy kezdünk visszatérni az elitbe, majd jött a Packers elleni meccs meg a mai. Az első félidőben Kwiatkoski fumbliján kívül mintha a pályán se lettek volna, úgy mentek át rajtunk mint kés a vajon. A 2. félidőben kicsit összekapták magukat, de nem ez volt a legjobb meccsük. És akkor ott van Barth aki remélem már most nem a csapat tagja. Nem az első alkalom hogy elmegy rajta a meccs. Abszolút inkonzisztens és ami 40 yardnál messzebb van azt csak esetlegesen lövi be. Döntő szitu 46 yardról kaput se talál... Prater meg beverte 52-ről. Ez a szezon már csak arról szól hogy Trubisky-t felépítsük amennyire lehet. Remélhetőleg jövőre egy normális edzői stábbal és NFL szintű elkapókkal megmutatja hogy ő a jövő. Amúgy nem rossz gyerek ez a Shaheen csak hát eddig őt sem használtuk...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jobb csapat a Detroit, na....csi77
Ők nem alkalmaznak olyan embereket, mint Connor Barth. John Fox és még sorolhatnánk.

Ezeket a meccseket egy jó edző stábbal megnyerjük. S a mai még támadóoldalról egy jól összerakott meccs volt. A védelem második félideje jó volt. Túl sok hiba újfent = vereség.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Nagyon leültünk, ennyire odavert a GB elleni zakó? Semmi esélylatolgatás? Remélem eredménykövetni azért jöttök.....

Picit úgy érzem, hogy mivel most a Lions az esélyesebbb, ezért fogunk odapörkölni nekik. "Természetesen " szakmai érvekkel ezt nem tudom alátámasztani, hacsak azzal nem, hogy talán a Lions D jobban eszi a futást. Bár, ha csak arra kell készüljenek.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Four days following the best game of the season for their kicker Connor Barth, the Bears brought in veteran Cairo Santos for a visit.

Santos took a medical for the Bears on Thursday, a source told the Tribune, but it doesn’t appear the Bears will offer a contract to him at this point.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már
ricsiii83
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már
ricsiii83
Akkor essünk túl rajta,mert nem csak egyedül van ezzel!
Süsü
és minek rúgja ki? innen már jobb ha mondjuk 5-11 mint 8-8
davemayer
Az a baj hogy itt nem az 5-11 vagy a 8-8 számít. Ennek a szezonnak a leglényegesebb része Trubisky fejlődése. A Fox-Loggains párossal sajnos még azt sem fogja tudni megcsinálni amit eddig tudott. Belenevelik a félelmet. Csak add oda Howardnak nehogy Intet dobj, csak nyeld be a sacket nehogy intet dobj. Ezzel az overprotektív játékkal és kiszámítható game plannel teljesen leépítik, és minden önbizalmát elveszik. Ok hogy nincs elit WR sor, de akkor sem lehet így végig tolni egy szezont. A Packers ellen láttuk mit tudna Shaheen ha használnánk. Ott van Cohen akit rengeteg szituban lehetne használni. Lenne itt fegyver csak kéne tudni használni. Így sosem fogja Trubisky megtanulni a védelmek olvasását, minek tenné ahhoz nem kell sokat olvasni hogy adj egy handoffot. Ha már Cohen...Loggains ma lenyilatkozta hogy az ellenfél sémája határozza meg hogy használja Cohent, ezért nem volt sokat a pályán a Packs ellen... Hogy mi van? Ebből is látszik hogy egy buta fos. Baszki használd úgy hogy jó legyen. Biztos az ellenfél sémája miatt volt fennt Bellamy a playek nagy részében... Talán az ellenfél védemét kéne rákényszeríteni hogy hozzád alkalmazkodjon és nem fordítva.
Tomcsik
Ok, ma kirúgják Foxot. Kit hoznak helyette most a szezon közepén akiben van annyi hogy teljesítse amit elvársz tőle? az a baj hogy nem érted hogy csak év végén szabadulnak fel azok az edzők akiket érdemes lesz megkeresni ezzel a feladattal, addig meg minek felállítani ha csak házon belül oldod meg a problémát?
davemayer
Tök mind egy, csak ne ez a 2 fasz. Felőlem lehet akár a vizesfiú is, csak engedje Trubiskyt dobni 😊. Viccen kívül Fangio lehetne interim HC a szezon végéig. Olvassa el a cikket amit belinkeltem. Ezeknél bárki jobb...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Érdemes végig olvasni ezt a cikket. Azt boncolgatja miért ócska az O...

 www.google.co.uk/amp/wgnradio.com/2017/11/15/hoges-10-bears-things-10-specific-problems-with-the-bears-offense/amp/

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ja és még egy hogy lássa mindenki mekkora egy méretes kékeres Fox...
“I think if you just looked at the tape you see he is that explosive guy that everybody’s alluded to, including Dowell, but at this stage you put him in as wideout and they’re going to double him,” Fox said. “On the first (second) down last week, you know that was where Kendall Wright was singled up and he got a (second) down reception for a first down when they doubled Tarik over to the other side.”
Magyarán elmondja hogy Cohent gyakran duplázzák és ez nem jó, bár az igaz hogy Kendal Wright emiatt üresen maradt és abból lett 1st down. Hát te idióta barom ha egy emberedet duplázták mert fosnak tőle plusz a kiszámítható ócska game plan miatt tudják hogy nagy eséllyel bevonják a játékba akkor ezt talán ki kéne használni....
Ezek Cohen snapjei az évben
ATL: 28/67 (42%)
TB: 40/64 (62%)
PIT: 28/65 (43%)
GB: 18/68 (26%)
MIN: 17/61 (28%)
BAL: 26/80 (32%)
CAR: 7/38 (18%)
NO: 18/67 (27%)
GB: 13/60 (22%)
Egyre kevesebbet használjuk, pedig neki van a legtöbb elkapása a csapatból, és tudjuk hogy képes nagy játékokra... Persze ha mindig ugyanazt a szar játékot akarják eladni vele akkor persze hogy rácsapnak öten és jön belőle a mínusz yardos play, de ez nem Cohen hibája hanem az oldal vonal melett álló méretes barmoké...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már
ricsiii83
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már
ricsiii83
Akkor essünk túl rajta,mert nem csak egyedül van ezzel!
Süsü
és minek rúgja ki? innen már jobb ha mondjuk 5-11 mint 8-8
davemayer
Az a baj hogy itt nem az 5-11 vagy a 8-8 számít. Ennek a szezonnak a leglényegesebb része Trubisky fejlődése. A Fox-Loggains párossal sajnos még azt sem fogja tudni megcsinálni amit eddig tudott. Belenevelik a félelmet. Csak add oda Howardnak nehogy Intet dobj, csak nyeld be a sacket nehogy intet dobj. Ezzel az overprotektív játékkal és kiszámítható game plannel teljesen leépítik, és minden önbizalmát elveszik. Ok hogy nincs elit WR sor, de akkor sem lehet így végig tolni egy szezont. A Packers ellen láttuk mit tudna Shaheen ha használnánk. Ott van Cohen akit rengeteg szituban lehetne használni. Lenne itt fegyver csak kéne tudni használni. Így sosem fogja Trubisky megtanulni a védelmek olvasását, minek tenné ahhoz nem kell sokat olvasni hogy adj egy handoffot. Ha már Cohen...Loggains ma lenyilatkozta hogy az ellenfél sémája határozza meg hogy használja Cohent, ezért nem volt sokat a pályán a Packs ellen... Hogy mi van? Ebből is látszik hogy egy buta fos. Baszki használd úgy hogy jó legyen. Biztos az ellenfél sémája miatt volt fennt Bellamy a playek nagy részében... Talán az ellenfél védemét kéne rákényszeríteni hogy hozzád alkalmazkodjon és nem fordítva.
Tomcsik
Ok, ma kirúgják Foxot. Kit hoznak helyette most a szezon közepén akiben van annyi hogy teljesítse amit elvársz tőle? az a baj hogy nem érted hogy csak év végén szabadulnak fel azok az edzők akiket érdemes lesz megkeresni ezzel a feladattal, addig meg minek felállítani ha csak házon belül oldod meg a problémát?

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már
ricsiii83
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már
ricsiii83
Akkor essünk túl rajta,mert nem csak egyedül van ezzel!
Süsü
és minek rúgja ki? innen már jobb ha mondjuk 5-11 mint 8-8
davemayer
Az a baj hogy itt nem az 5-11 vagy a 8-8 számít. Ennek a szezonnak a leglényegesebb része Trubisky fejlődése. A Fox-Loggains párossal sajnos még azt sem fogja tudni megcsinálni amit eddig tudott. Belenevelik a félelmet. Csak add oda Howardnak nehogy Intet dobj, csak nyeld be a sacket nehogy intet dobj. Ezzel az overprotektív játékkal és kiszámítható game plannel teljesen leépítik, és minden önbizalmát elveszik. Ok hogy nincs elit WR sor, de akkor sem lehet így végig tolni egy szezont. A Packers ellen láttuk mit tudna Shaheen ha használnánk. Ott van Cohen akit rengeteg szituban lehetne használni. Lenne itt fegyver csak kéne tudni használni. Így sosem fogja Trubisky megtanulni a védelmek olvasását, minek tenné ahhoz nem kell sokat olvasni hogy adj egy handoffot. Ha már Cohen...Loggains ma lenyilatkozta hogy az ellenfél sémája határozza meg hogy használja Cohent, ezért nem volt sokat a pályán a Packs ellen... Hogy mi van? Ebből is látszik hogy egy buta fos. Baszki használd úgy hogy jó legyen. Biztos az ellenfél sémája miatt volt fennt Bellamy a playek nagy részében... Talán az ellenfél védemét kéne rákényszeríteni hogy hozzád alkalmazkodjon és nem fordítva.

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már
ricsiii83
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már
ricsiii83
Akkor essünk túl rajta,mert nem csak egyedül van ezzel!
Süsü
és minek rúgja ki? innen már jobb ha mondjuk 5-11 mint 8-8

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már
ricsiii83
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már
ricsiii83
Akkor essünk túl rajta,mert nem csak egyedül van ezzel!
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Tény, hogy nem szokása a csapatnak évközben kirugdosni a HCt, de sok helyen olvastam, hogy megvan rá az esély, hogy nem is Pace, hanem Mccaskey bassza ki.. annyira elege van már

több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na megint megkaptam asszonytól... Ilyet szól tegnap, drágám te miért égeted magad már megint? Mondom mi van, miért mit csináltam?Hát csak mert 2 napja mást se mondasz csak hogy nem érted hogy kaphattatok ki otthon a szünet után a sárga sisakos ősellenségtől úgy hogy nem játszott az a Rodgers vagy kicsoda. Erre egész héten a Bearses pulcsidba jársz melózni? Mondom de drágám szeretem ezt a pulcsit... Hát akkor még nagyobb hülye vagy. Nem baj karácsonyra kapsz majd egy "zászlófejes" ( asszonynak ez a Pats) pulcsit, most ők a bajnokok ugye? Mondom drágám ez csak London nem Amerika a kutyát sem érdekel... Mire asszony hát meglepődnél ha tudnád mennyi amcsi él itt. Ma az egyik szülőm az oviba ( ovónőként dolgozik) Packers mezben hozta be a gyereket. Mondtam nekik hogy a férjem is nagy NFL rajongó... Kérdezték kinek drukkolok. Asszony mondta hogy nem akarja elárulni 😊 Mire a szülők nekiálltak röhögni... Bears mi? Hát választhattál volna jobb férjet is... Mondtam tudod mit életem meggyőztél, vehetsz egy"zászlófejes" pulcsit karácsonyra 😀
Tomcsik
Pats szülők!
Szabolcs_76
No offense, de a betűfelismerés fontos dolog ám! 😊
tomi-tomi
Nahát tényleg! 😀 Most már az Isten se mossa le rólam hogy Pats gyűlölő vagyok, pedig nem. Na mindegy. Kicsit megzavart a "zászlófejes" vonal a sztoriban.
Ugyanezen kontextusban viszont Packers szülőket önmérsékletre/önvizsgálatra inteném! 😀
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na megint megkaptam asszonytól... Ilyet szól tegnap, drágám te miért égeted magad már megint? Mondom mi van, miért mit csináltam?Hát csak mert 2 napja mást se mondasz csak hogy nem érted hogy kaphattatok ki otthon a szünet után a sárga sisakos ősellenségtől úgy hogy nem játszott az a Rodgers vagy kicsoda. Erre egész héten a Bearses pulcsidba jársz melózni? Mondom de drágám szeretem ezt a pulcsit... Hát akkor még nagyobb hülye vagy. Nem baj karácsonyra kapsz majd egy "zászlófejes" ( asszonynak ez a Pats) pulcsit, most ők a bajnokok ugye? Mondom drágám ez csak London nem Amerika a kutyát sem érdekel... Mire asszony hát meglepődnél ha tudnád mennyi amcsi él itt. Ma az egyik szülőm az oviba ( ovónőként dolgozik) Packers mezben hozta be a gyereket. Mondtam nekik hogy a férjem is nagy NFL rajongó... Kérdezték kinek drukkolok. Asszony mondta hogy nem akarja elárulni 😊 Mire a szülők nekiálltak röhögni... Bears mi? Hát választhattál volna jobb férjet is... Mondtam tudod mit életem meggyőztél, vehetsz egy"zászlófejes" pulcsit karácsonyra 😀
Tomcsik
Pats szülők!
Szabolcs_76
No offense, de a betűfelismerés fontos dolog ám! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Na megint megkaptam asszonytól... Ilyet szól tegnap, drágám te miért égeted magad már megint? Mondom mi van, miért mit csináltam?Hát csak mert 2 napja mást se mondasz csak hogy nem érted hogy kaphattatok ki otthon a szünet után a sárga sisakos ősellenségtől úgy hogy nem játszott az a Rodgers vagy kicsoda. Erre egész héten a Bearses pulcsidba jársz melózni? Mondom de drágám szeretem ezt a pulcsit... Hát akkor még nagyobb hülye vagy. Nem baj karácsonyra kapsz majd egy "zászlófejes" ( asszonynak ez a Pats) pulcsit, most ők a bajnokok ugye? Mondom drágám ez csak London nem Amerika a kutyát sem érdekel... Mire asszony hát meglepődnél ha tudnád mennyi amcsi él itt. Ma az egyik szülőm az oviba ( ovónőként dolgozik) Packers mezben hozta be a gyereket. Mondtam nekik hogy a férjem is nagy NFL rajongó... Kérdezték kinek drukkolok. Asszony mondta hogy nem akarja elárulni 😊 Mire a szülők nekiálltak röhögni... Bears mi? Hát választhattál volna jobb férjet is... Mondtam tudod mit életem meggyőztél, vehetsz egy"zászlófejes" pulcsit karácsonyra 😀
Tomcsik
Pats szülők! Ha Browns drukker lennél esetleg egy kis pénzt is ajánlanak? Vagy egy pszichiátert? Mondd a párodnak vegyen inkább még egy Bears pulcsit, és akkor nem jársz ugyanabban egész héten! A "zászlófejes" cuccokat meg csak hagyja ott a sznoboknak! (És még mielőtt megkapom az "ős Patriots fanoktól", akiknek már a dédapja is Brady mezben kapált a szőlőben; no offense!)
Szabolcs_76
Van vagy 6 Bears pulcsim, de ez a kedvencem 😀

több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na megint megkaptam asszonytól... Ilyet szól tegnap, drágám te miért égeted magad már megint? Mondom mi van, miért mit csináltam?Hát csak mert 2 napja mást se mondasz csak hogy nem érted hogy kaphattatok ki otthon a szünet után a sárga sisakos ősellenségtől úgy hogy nem játszott az a Rodgers vagy kicsoda. Erre egész héten a Bearses pulcsidba jársz melózni? Mondom de drágám szeretem ezt a pulcsit... Hát akkor még nagyobb hülye vagy. Nem baj karácsonyra kapsz majd egy "zászlófejes" ( asszonynak ez a Pats) pulcsit, most ők a bajnokok ugye? Mondom drágám ez csak London nem Amerika a kutyát sem érdekel... Mire asszony hát meglepődnél ha tudnád mennyi amcsi él itt. Ma az egyik szülőm az oviba ( ovónőként dolgozik) Packers mezben hozta be a gyereket. Mondtam nekik hogy a férjem is nagy NFL rajongó... Kérdezték kinek drukkolok. Asszony mondta hogy nem akarja elárulni 😊 Mire a szülők nekiálltak röhögni... Bears mi? Hát választhattál volna jobb férjet is... Mondtam tudod mit életem meggyőztél, vehetsz egy"zászlófejes" pulcsit karácsonyra 😀
Tomcsik
Pats szülők! Ha Browns drukker lennél esetleg egy kis pénzt is ajánlanak? Vagy egy pszichiátert? Mondd a párodnak vegyen inkább még egy Bears pulcsit, és akkor nem jársz ugyanabban egész héten! A "zászlófejes" cuccokat meg csak hagyja ott a sznoboknak! (És még mielőtt megkapom az "ős Patriots fanoktól", akiknek már a dédapja is Brady mezben kapált a szőlőben; no offense!)
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Na megint megkaptam asszonytól... Ilyet szól tegnap, drágám te miért égeted magad már megint? Mondom mi van, miért mit csináltam?Hát csak mert 2 napja mást se mondasz csak hogy nem érted hogy kaphattatok ki otthon a szünet után a sárga sisakos ősellenségtől úgy hogy nem játszott az a Rodgers vagy kicsoda. Erre egész héten a Bearses pulcsidba jársz melózni? Mondom de drágám szeretem ezt a pulcsit... Hát akkor még nagyobb hülye vagy. Nem baj karácsonyra kapsz majd egy "zászlófejes" ( asszonynak ez a Pats) pulcsit, most ők a bajnokok ugye? Mondom drágám ez csak London nem Amerika a kutyát sem érdekel... Mire asszony hát meglepődnél ha tudnád mennyi amcsi él itt. Ma az egyik szülőm az oviba ( ovónőként dolgozik) Packers mezben hozta be a gyereket. Mondtam nekik hogy a férjem is nagy NFL rajongó... Kérdezték kinek drukkolok. Asszony mondta hogy nem akarja elárulni 😊 Mire a szülők nekiálltak röhögni... Bears mi? Hát választhattál volna jobb férjet is... Mondtam tudod mit életem meggyőztél, vehetsz egy"zászlófejes" pulcsit karácsonyra 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Fun Fact: Fox bye week-ek utani merlege 0-3. Kerdem en, min kell itt meg gondolkodni. Bar felvetodik akkor a kerdes. Ki lenne ev vegeig helyette. Loggains vagy Fangio? Tehat en nem varok valtozast januarig. Mert most ugyse talalunk senkit. Hazon belul pedig senkire se lehet rabizni a feladatot.

Tarik Cohen-t is elfelejtettuk hasznalni. Legutobbi 3 meccsen 8 labdacipelest kapott osszesen.
Toto21
Év közben nem szokásunk kirúgdalni az edzőket így szerintem erre csak év végén fog sor kerülni. Ami engem jobban érdekel hogy Pace is megy -e Foxival karöltve vagy ő kap-e még egy esélyt? Amúgy tök vicces olvastam hogy Loggains meg Fox milyen boldog volt hogy Inman milyen hamar betanulta a playbookot.. Elképzelem ahogy Innan ül egy 2 oldalas papírral a kezében...1st down segíts Howardnak blokkolni az A gapben...2nd down segíts a futás blokkolásban B gapben... Ekkor Inman megnézi hogy nem-e véletlenül az O line sémákat kapta-e meg... De nem az bizony a WR playbook... Ok 3rd down esetleges passz játék!!!! Megtalálhatnak a labdával, légyszi fuss deep rootot mert valszeg a 3rd down 10+ yard lesz....Inman még megpróbálja benyálazott újjal szétszedegetni a papírokat, hátha mégsem csak 2 oldal a playbook, de nem talál összeragadt lapokat... Megvakargatja a fejét és boldogan konstatálja hogy azt hiszem készenállok 😊
Tomcsik
még mindig jobb mint a Lovie-féle "fuss-fuss-kerüld el a sacket" amin volt egy szamárfül "hátha Hester visszaviszi"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Engem a vereségen túl az is aggaszt, hogy Trubisky (a szép megmozdulásai mellett) néha mennyire nem lát a pályán. Volt olyan, amikor annyira kereste a hosszú célpontot, hogy a tőle 5 yardra(és előtte lévő) Howardot nem vette észre, sima first down helyett 3 és out. Cutler ezeket imádta, Forte jó partner is volt hozzá. Ez csak egy példa nyilván, de akkor is zavaró...
csi77
Ez nem a legkönnyebben, de tanulható, Newton pl. sokat bajlódott ezzel az első éveiben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...