Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.kephost.com/images/2017/12/24/output_FAkwi2.gif

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Kellemes ünnepeket és boldog új évet mindenkinek!


több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja, hogy volt a keze alatt Suh, meg Avril, mondjuk Levy, a másik oldalon meg egy Calvin Johnson fénykorában. De azt el lehetett mondani, hogy amíg ő volt a Lions HC, addig 2 győzelmet be lehetett húzni a Bears neve mellé nagy magabiztossággal. Azóta talán nyertünk egyet. Szóval én visszasírom, csak nem ide, mert Fox félig bebaszva lengedezik a vonal mellett, azután egy csávó, akinek tényleg fröcsköl a nyála, most túl hirtelen váltás lenne a gyenge szívemnek. De ugyan mi a faszt ért el a csávó, hogy hirtelen felmerült a neve? Interjúk előtt felesleges erről beszélni, azt láttuk hála istennek sokszor az elmúlt 5 évben. Egyszer se az jött januárban, akiről beszéltünk decemberben.
füligjimmy
Átvette minden idők leggyengébb NFL rosterét és felépített belőle egy PO csapatot. Én nem sírom vissza de azért azt ne állítsd, hogy egy akadályok nélküli kikövezett út volt az övé és nulla érdeme volt a sikerkben.
Valóban kicsúszott a gyeplő a kezéből de ennél a franchisenál ez nem olyan meglepő.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ja, hogy volt a keze alatt Suh, meg Avril, mondjuk Levy, a másik oldalon meg egy Calvin Johnson fénykorában. De azt el lehetett mondani, hogy amíg ő volt a Lions HC, addig 2 győzelmet be lehetett húzni a Bears neve mellé nagy magabiztossággal. Azóta talán nyertünk egyet. Szóval én visszasírom, csak nem ide, mert Fox félig bebaszva lengedezik a vonal mellett, azután egy csávó, akinek tényleg fröcsköl a nyála, most túl hirtelen váltás lenne a gyenge szívemnek. De ugyan mi a faszt ért el a csávó, hogy hirtelen felmerült a neve? Interjúk előtt felesleges erről beszélni, azt láttuk hála istennek sokszor az elmúlt 5 évben. Egyszer se az jött januárban, akiről beszéltünk decemberben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Susmus (alias Shurmur) azért a sok lehetőségéből csak most a Vikesnél alkot vmit, volt ő szidva sok helyen (nálunk a legtöbbet), btw a Ramsnél HCként. Vele óvatos lennék.
dande
Szerintem ő tipikusan az az edző, aki rosszkor volt rossz helyen. A 09-es Rams offense játékoskerete nagyon, de nagyon gyenge volt, rá 1 évre Bradforddal rookieként szignifikáns upgradet ért el. Utána Browns, ő is megbukott. A Vikings támadósorából tavaly is, s idén is kihozza a maximumot. Nálam a kérdés - ahogy Mr. Breaker említette (király a nicknév) -, hogy milyen stábot pakolna össze, a másik pedig, hogy ő sem tűnik egy karizmatikus vezetőnek, sokkal inkább tényleg támadó koordinátor és pozíciós edző.

Schwartz egy paraszt, utáltam mikor Lions HC volt. De a Detroitot kirántotta a mélységből és egy semmire sem jó középszar csapattá tette, hogy aztán totál kimenjen a keze alól a kontroll.
tüsi91
Ez a Detroit most is ugyanolyan semmire sem jó középszar csapat mint Schwartz idejében. Annyi, hogy most nem félnek tőlünk az ellen támadói mert olyan rendesek vagyunk, hogy meg sem ütjük az ellen irányítóját. Meg mondjuk fele olyan látványos az offense.
De legalább nem tartóztatják le a fél csapatot nyáron.

Schwartz szerintem amúgy tanult a hibáiból. Ha tud maga mellé egy rendes OC-t vinni (ki a Philly QB coach?) akkor akár jó is lehetne ide.

Nehezen tudom elképzelni, hogy Gase valaki elsőéves HC-t hozna ide. Tudja, hogy a karrierjét teszi kockára kb.
Szerintem olyasvalaki lesz akivel kb biztos (persze ilyen nincs) a PO de a plafonja nincs sokkal magasabban ennél. Ezért mondanám Marvin Lewist esetleg a Texanstól távozó Bill O'Brient.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Susmus (alias Shurmur) azért a sok lehetőségéből csak most a Vikesnél alkot vmit, volt ő szidva sok helyen (nálunk a legtöbbet), btw a Ramsnél HCként. Vele óvatos lennék.
dande
Szerintem ő tipikusan az az edző, aki rosszkor volt rossz helyen. A 09-es Rams offense játékoskerete nagyon, de nagyon gyenge volt, rá 1 évre Bradforddal rookieként szignifikáns upgradet ért el. Utána Browns, ő is megbukott. A Vikings támadósorából tavaly is, s idén is kihozza a maximumot. Nálam a kérdés - ahogy Mr. Breaker említette (király a nicknév) -, hogy milyen stábot pakolna össze, a másik pedig, hogy ő sem tűnik egy karizmatikus vezetőnek, sokkal inkább tényleg támadó koordinátor és pozíciós edző.

Schwartz egy paraszt, utáltam mikor Lions HC volt. De a Detroitot kirántotta a mélységből és egy semmire sem jó középszar csapattá tette, hogy aztán totál kimenjen a keze alól a kontroll.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
Schwartz szerinem jó lesz másodszorra de nem ide. Cootert nem értem a listán, szerintem ez mág sok lenne neki.

Amúgy Marvin Lewis a tippem ide. Pusztán megérzés. Egy jó HC-val PO közeli csapatot csinálna itt félelmetes védelemmel.
Bazzani
Elhánynám magam ha Lewist neveznék ki ide, ugyanolyan dinoszaurusz mint Lovie volt vagy mint most Fox. Akkor már inkább Schwartz komolyan

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
Eléggé sexy a rams által választott ösvény ami a paradicsomba vezet, azonban chicagoban én nem arra venném az irányt. A ramsről sztem mindenkinek a 2000es évek eleji warner vezette valaha volt egyik legjobb offense jut az eszébe. Ezzel szemben ha bears kerül szóba akkor mindenkinek a beton védelmek, urlacherek stb. az első gondolataik. Sztem az nfl-ben is, leginkább a régóta létező, masszív történelemmel rendelkező franchiseoknál, így a bearsnél is, létező dolog a klubfilozófia, a csapatra jellemző stílus amit a pályán képvisel. Szóval én deffense mind hc-t választanék aki a hagyományokra támaszkodva össze tud rakni egy elit, top5 védelmet ami nagyban megkönnyíti az offense munkáját, ezzel a terhet is fokozatosan pakolva a másodéves irányítóra. Mellé kéne egy önjáró oc, aki képes egyedül futtatni a támadósort és kihozni a fr qb-ból a benne rejlő potenciált. Egyetértek tüsivel arról, hogy mi is leginkább egy hc feladata, leginkább a globális gondolkodást tekintve, éppen ezért sztem chicagoban a saját útját kell járnia az fo-nak edzőkeresésnél és nem a ramst másolnia, ez pedig nálam azzal kezdődik, hogy legyen ismét egy brutál top védelem itt, ami a játékosállományt figyelembe véve egy jól eltalált kinevezéssel már jövőre simán meglehet. Ha ez megvan és sikerül megtalálni trubisky mellé az alkalmas oc-t sztem nagyon szép lehet itt a közeljövő.

Szerk.: hogy konkrétumot is mondjak, jim schwartz a habitusával a fox féle langyos fos után jó fitnek tűnne ide.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Költői kérdés, ha a Browns év végén nem tart igényt Gordonra ti bevállalnátok?

több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Pat Shurmur ide szerintem nem lenne annyira rossz fitt.Eléggé alul értékelt koordinátor,nem futtat annyira látványos O#-t,de a rendszere eléggé QB friendly elég csak az alatta játszó irányítók számait megnézni,mind alatta teljesítettek a legjobban és hát nem épp az NFL krémjével dolgozott(Bradford,Foles,Keenum,de még Sanchez is majdnem 90-es Rating-et hozott a rendszerében)
Tru-hoz ideális lehetne a továbbfejlődéshez,nála is ott van azért Andy Reid ajánlólevele.
Nagy hátránya azért az,hogy már egyszer megbukott mint HC,igaz a Browns-nál ahol azért az elmúlt 15 évben az összes edző elhasalt.Valamint milyen stábot tudna maga mellé rakni,mert az már első HC próbálkozásánál se volt valami veretes.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Lista az idei évben valószínűsíthető HC jelöltekről:
 www.profootballrumors.com/2017/12/nfl-recommended-head-coaches

Lehet írni, hogy ki kedvel kit és ki miért nem kell valakit. Örülnék, ha külső szemlélők, nem Bears fanok is mondanának véleményt.
tüsi91
a valószínűsíthető elég erős kifejezés, a tavalyi listáról egyetlen embert vittek el HC-nek (Vance Joseph), maximum érdekesség, hogy Tony Dungy-ék épp kikkel haverkodtak össze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Schwartz szerinem jó lesz másodszorra de nem ide. Cootert nem értem a listán, szerintem ez mág sok lenne neki.

Amúgy Marvin Lewis a tippem ide. Pusztán megérzés. Egy jó HC-val PO közeli csapatot csinálna itt félelmetes védelemmel.

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Köszi Ulpinak és Tüsinek a kieg-et. Én sem azt mondom, h egy coordinátor eleve alkalmatlan HC feladatokra, mert akkor kifogyna a szakember utánpótlás. Hanem azt, h körültekintőnek kell lenni ilyen esetben, amit segìthet az interjún felvázolt teljes kép és a szakinak a foci széles perspektívájáról alkotott nézete.

Nálatok nyilván a QB tehetséggondozása az elsődleges szempont, amire Foxi mindig is alkalmatlan volt, ezért nem tudja Mitch képességeit használni.

A listából mindenképp egy winning cultureból érkező és O beállítottságú embert hoznék.

Mindegyikkel szemben van pro és kontra érv, főleg megosztók, akik már buktak HC- ként.

Hozzátok DeFilippo lenne kézenfekvő v. McDaniels, bármennyire is nem szerettem és szerették őt Denverben. DeF a QB whisperinghez ért, McD pedig behozhatja a rendszerszerűséget. Tru egy rá szabott, pontos systemben arannyá válhat, lásd Goff.

Vrabelt nem értem a listából, sztem neki még a DC állás is nagy kabát volt, Hou- ban Crenell volt az agy.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Majd ulpi kijavít, de egy Reid féle off mastermind alól érkező emberrel, aki alig hív playt és nem kezelheti az órát, challengeket stb. én óvatos lennék.
Fast Willie
Én még koordinátort nem láttam challengelni 😊

Szerencsére, nem szerencsére nincs összefüggés aközött, hogy milyen koordinátorból milyen vezetőedző válik. Itt van John Fox 70 éve a szakmában, abból 82 külföldön és a game, time, mittomén én milyen menedzselése egészen botrányos. Valakiben meg van a készség, hogy jó vezetőedző legyen, valaki jókor van csak jó helyen, valaki meg pont rosszkor rossz helyen. Ez is egy lutri.
Egy vezetőedző inkább legyen az én értékrendemben vezetőedző, és nem koordinátor. Legyen véleménye, legyen egy globális elképzelése a labda minden oldaláról, amellett ugye van az oldala a játéknak, ahonnan jött, amihez ért. S mivel az interjúkon nálunk kulcskérdés lesz, hogy milyen elképzeléseket vázolnak fel Trubiskyvel kapcsolatban, így egy OC/QB edzői múlt elég sanszos a következő Bears HC-nak. De ahogy említettem, ami nekem fontos, hogy a vezetőedző vezetőedző legyen. Ne OC és ne QB coach. Viszont adjon egy irányt Trubiskynek, s rakjon mellé olyan szakembereket, akik ezt az irányt végig is viszik és a srác elér olyan szintre, amiben reménykedünk, MIKÖZBEN a csapatnak a vezetőedző ad egy karaktert és ezzel karöltve győzelmeket.

S Reidre visszatérve jó edző, ahogy Ulpi mondja újító, jó ember, jó tanító, jó vezető. Szóval összességében én nem látok problémát abban, hogy pl. Nagy nem hív(ott) playeket, nem látok korrelációt, hogy ez miben befolyásolná, hogy jó vezetőedző legyen, ha valahol munkát kap. Ennél egy HC munka összetettebb. Lehet alkalmatlan rá. Sokan vannak így ezzel.

Lista az idei évben valószínűsíthető HC jelöltekről:
 www.profootballrumors.com/2017/12/nfl-recommended-head-coaches

Lehet írni, hogy ki kedvel kit és ki miért nem kell valakit. Örülnék, ha külső szemlélők, nem Bears fanok is mondanának véleményt.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Par meccse Matt Nagy hivja a tamadoplayeket. Reid olyan edzo, ha atadja, nem szol bele. Doug Pedersonnak is atadta a playhivast anno. Nem vegez o sem olyan szar munkat Phillyben.
A chiefs egyebkent Arizona High - lo West Coast offenset jatszik. Ahogy mondod, rengeteg modern kiegeszitovel. Reid allandoan fejleszt. Illetve ligaelso trukkos jatekokban 15 eve. Ez a mentalitas azonban tanulhato.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Én nem értem, h Matt Nagy-ot miért hypolják ennyire. Majd ulpi kijavít, de egy Reid féle off mastermind alól érkező emberrel, aki alig hív playt és nem kezelheti az órát, challengeket stb. én óvatos lennék.

A Chiefs féle read zone és iso játékok, gadget playek és trükkök szerintem az Öreg Rozmár érdemei, akit nem igazán úgy ismertem meg, mint aki hagyja, h belepofázzanak a dolgaiba.

Szóval nem tudom, h Matt Nagy mit tesz hozzá. QB képzés is érdekes egy alábecsült, de tehetséges, viszont veterán Smith esetén. Mahomesből még semmit nem láttunk. Úgyhogy ez sem mérvadó nála, ha Trubisky szempontjából nézem.

Hozzátok el DC-nek inkább Greg Williamst , ha már Brownstól kell vki. Pettine sémája elméletben király, de valahogy gyorsan kiismerik és rövid távon meghal. Legalábbis Northban ez volt a mantra, persze Browns helyzete miatt sok összetevős a dolog. Viszont GW sémája mindenhol ütött eddig (Saintsben túlságosan is) és a tehetséghiányt is elég jól kompenzálja. Nálatok meg még tehetség is van a D-ben!😁

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Kösz Tüsi, pont ma akartam kiokumlálni hogy kb. hol húzunk majd így megkíméltél egy matekozástól 😊 ... Amúgy Matt Nagy érdekes számomra. Ugye Cohen mondta hogy olyan szerepben képzeli el magát mint Tyreek Hill. A Chiefsnél erős az RB és TE játék. Ugye nekünk itt van Shaheen és Cohen. Amolyan Hill-Kelce. Alex Smith sem rossz a rendszerében. Persze fiatal QB képzésében nem tudom mennyi tapasztalata van. Ő maga is QB volt, de jobbára aréna fociban játszott. Shurmur nekem nem nagy kedvencem. Pettin lehet azért nem nagy kedvencem, mert aki kapcsolatba kerül a Brownsal az átkozott lesz 😊 ....

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pettine is egy tipikus kétbites edző, a saját lábában is képes elbotlani. Ha megint olyan edzőt hoznak ide, akinek fingja sincs arról, hogyan kell használni az időkéréseket, leharapom a tökeimet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Susmus (alias Shurmur) azért a sok lehetőségéből csak most a Vikesnél alkot vmit, volt ő szidva sok helyen (nálunk a legtöbbet), btw a Ramsnél HCként. Vele óvatos lennék.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kezdenek röpködni a leendő HC jelöltek nevei. Nagyon helyesen. Matt Nagy, John DeFilippo, Matt LaFleur stb. Nem hiába a nevek többsége támadó szemléletű, s irányítókkal már jó példát mutató. Csak személyes vélemény, hogy én Shurmurt is idevenném a listába. Szóval válogatni lehet majd. Pace maradni fog, ő a teljes karrierjét ily zsenge korban feltette Trubiskyra. Nem tartom a faszit hülyének, tényleg szerencsére a Rams mutatja az utat, szóval a mi leendő emberünket a támadóoldalon kell keresni. AZ ünnepek alatt tán lesz időm majd hosszabban utána nézni a jelölteknek. No de ha ilyen hátterű manus lesz nálunk a vezér, akkor egy tapasztaltabb védelmi koordinátorra szavaz a többség. (lásd Rams). S tényleg a Rams, a Rams, amely franchise szintén nem a siker örömtengerében úszó franchise volt az elmúlt évtizedben. Tökéletesen megmutatta mit kell csinálni. Remélem nem akarunk okosabbak lenni megint mindenkinél.

Szóval egy tapasztalt DC. Fangiot nem fogjuk marasztalni. Bedobok egy nevet, aki egy agresszív 3-4-es védelmet futtat. (Mielőtt mindenki azt gondolja, hogy nekem a fejemből teljesen véletlenül pattannak ki az ötletek, annak csak annyit, hogy én is olvastam):

Mike Pettine
 www.clevelandbrowns.com/assets/images/imported/CLE/140123-mike-pettine-top.jpg
Szigorúan statisztikai alapon vizsgálom meg a faszi munkásságát, pozitív és negatív dolgokat is kiemelve.

Aki nem ismerné: kopasz, szakállas, s vagányul néz ki napszemüvegben.
2002-2008: Ravens segédedző Rex Ryan alatt
2009-2012: Jets DC Rex Ryan alatt
2013: Bills DC Marrone alatt
2014-2015: Browns HC, 7-9 (azóta nem nyertek 7 meccset) és 3-13

Nyilván a Jetsben nagymértékben beleszólt Ryan a védelembe, de láttuk, hogy megfelelő DC nélkül Ryan védelmei sem voltak jók. A Jets védelme viszont jó volt. Ahogy a Bills D is. A lőlapját a 2015-ös Browns védelem rontja le, ami totális összeomlás. Dehát Brownsról beszélünk.

http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/12/21/185pettine.jpg
(2015-ben elcsesztem, mert O'Neil volt alatta a Browns DC)
Éveknél a fenti számok az adott statisztika egzakt számai, alatta a liga helyezés.

Vegyük le az utolsó Browns évet. Ami szigorúan kiolvasható a táblából, hogy a védelmei ellen nagyon gyér pontossággal passzolnak, 6 évből 4-szer a legrosszabbul, értelemszerűen így az irányító mutató sem lehet túl fényes. Nem szeretem feltétlenül a matematikát, de ez az irányító mutató nagyon jó irányszám. Mindezeket a számokat úgy érte el, hogy sackekben sohasem voltak a védelmei a topban. Nyilván a sack egy csalóka szám, ami igazán jó lenne az a pressure-k száma. Valószínűleg nem véletlenek a gyenge complete % mutatók. Ami számomra érdekes, hogy számok alapján a Bills és a Browns védelme is mennyit fejlődött már első évben. (Jetsről nem is beszélve).

Abból a szempontból is érdemes összevetni néhány adatot, hogy pl liga helyezés pont/game és pont/drivenál és scoring drive %-nál, hogy milyen offensekkel dolgozhatott. De talán mondani sem kell, hogy a Mark Sanchez vezette Jets, az EJ Manuel irányította Bills, vagy éppen a Hoyer/Manziel/McCwon fémjelezte Brownsos éra nem segített a védelmeinek.

Csak érdekességképpen beraktam a Bears 2012-es és idei védelmeinek ezen statisztikáit.

Pettine-nel kapcsolatban a nagy kérdés, hogy miért nem kellett senkinek sem az elmúlt 2 évben. Mindenesetre egy jelölt akár lehet a DC posztra 2018-ban.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a Lions meccs is egy előrelépés volt Trubisky karrierjében. 40+ passzkísérlet, 30+ complete passz, 300+ yard, első 3 INT-es meccs. Mind mérföldkövek. Ahogy várható volt Loggains is megerősített minket abban, hogy az első kettő tisztán Trubisky hibája (nehéz is lenne mást gondolni), a harmadiknál viszont Daniel Brown futott egy Martellus Bennett kaliberű útvonalat.

Kérdés: Markus Wheaton? Idejött, vakbél, visszajött, eltört az ujja, megint visszajött, focizott 2 hetet, ágyéksérülés, visszajött, 3 hét pad, a Lions ellen kezdett el újra játszogatni. Elkapott két labdát.Nagy ügy. Még kétszer volt üresen balra first downért valami out route lehetett, csak Trubisky elrontotta. No de milyen két labdát kapott el? S akkor most áttérek Trubisky fényezésére, mert ezek vaskosan NFL kaliberű passzok.

Az egyiket Thayer elemezte:  www.youtube.com/watch?v=Tuxc3D2Mnjs (a másik passz Wrightnak a vonal mellé szintén jól nézett ki)

A másik:  www.chicitysports.com/forum/showthread.php/93448-Adipost%E2%80%99s-Pivotal-Play-Week-15-(%E2%80%9Cit%E2%80%9D-factor-edition)

---

McPhee. Jó volt, sérült volt, de inkább sérült volt. Viszlát.

---

Draft pozíció. Mivel továbbra is azt tartom, hogy az első körben nem lefelé tradelsz, hanem felfelé, ezért számomra a fontos, hogy nyerjen meccseket a csapat. A 2. körben jön majd a hagyományos letrade Ryan Pacetől plusz 4. körös választásért.
Szóval draft pozíció.

Van olyan statisztika, amiben vezetjük a ligát ez pedig a sorsolás erőssége (SoS): 0,582, azaz ellenfeleink mérlege 114-82. A másik az a legyőzött ellenfelek erőssége (SoV): 0,607.

A draft pozíció meghatározásánál a mi esetünkben a sorsolás erőssége számít. Ami nem jó, mert ugye mérleg egyenlőségnél a gyengébb ellenfelekkel szemben játszó húz előbb.

Jelenleg a 7. helyen húznánk, ha minden így maradna. Szóval nézzük a lehetőségeket.

1. Browns 0-14
2. Giants 2-12, SoS: 0,541 (106-90)
3. Colts 3-11, SoS: 0,495 (97-99)
4. 49ers 4-10, SoS: 0,485 (95-101)
5. Texans 4-10, SoS: 0,505 (99-97)
6. Bucs 4-10, SoS: 0,541 (106-90)
7. Bears 4-10, SoS: 0,582 (114-82)
8. Bengals 5-9, SoS: 0,459 (90-106)
9. Broncos 5-9, SoS: 0,480 (94-102)
10. Jets 5-9, SoS: 0,515 (101-95)

Giants: @Cardinals, Redskins
Colts: @Ravens, Texans
49ers: Jaguars, @Rams
Texans: Steelers, @Colts
Bucs: @Panthers, Siants
Bears: Browns, @Vikings
Bengals: Lions, @Ravens
Broncos: @Redskins
Jets: Chargers, @Patriots

Ha azt vesszük, hogy verjük a Brownst (persze, amikor John Fox esélyes volt, akkor mindig kikapott), s kikapunk a Vikingstől a mérleg 5-11. A SoS a végére 0,560-0,570 közé kerül majd.

Tippre:
Colts: 2 vereség --> 3-11
49ers: 1 győzelem, 1 vereség -->5-11
Texans: 1 győzelem, 1 vereség --> 5-11
Bucs: 2 vereség --> 4-10
Bears: 1 győzelem, 1 vereség --> 5-11
Bengals: 2 vereség --> 5-11
Broncos: 2 vereség --> 5-11
Jets: 2 vereség --> 5-11

Ez tulajdonképpen a legrosszabb scenario, ami elképzelhető reálisan (azaz, ha nem nyerünk Minnesotában). Ez annyit tenne, hogy 6 db 5-11-es csapat közül a legerősebb SoS a mienk, azaz a 10. helyen draftolunk.

A Broncos talán nyer egy meccset, s a Cincy Lewisért szintén talán. Szóval legjobb esetben 8., legrosszabb esetben 10. helyen fogunk draftolni. Ha csak ki nem kapunk a Brownstól.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
McPhee azért csak IR-en fejezi be a szezont...

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Miller újra jár!
 twitter.com/AthleteSwag/status/942604762872254464?s=17


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
@DickersonESPN: Bears coach John Fox said Mitchell Trubisky played arguably his best game Saturday at Detroit.

Darius Slay lájkolja.
Bazzani
A legjobb szombati meccsét játszotta Detroitban, igaz, nem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@DickersonESPN: Bears coach John Fox said Mitchell Trubisky played arguably his best game Saturday at Detroit.

Darius Slay lájkolja.