Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Én Toub-ot hoznám HC-nak, és De Filippo lenne az OC.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Kit szeretnétek HC-nak?
Neveket szeretnék hallani.
Jimmy, Tüsi, Dave, Csi, stb, kit választanátok?
Bazzani
Én személy szerint Patriciának örülnék a legjobban, megérett a feladatra és szerintem nem lesz sok baja annak aki őt vagy McDanielst most kihozza a karámból, mindkettő késznek látszik már a feladatra.
Azt biztosan tudom mit nem szeretnék: ne hozzunk megint egy "kipróbált" alakot aki megpróbálja eladni valaminek magát ami nem. Fox-szal ezt a kártyát kijátszotta Pace, remélem nem ezt az irányt akarja újra. Most ugye ő is kapott egy hosszútávút, nyugodtan kísérletezhet egy "friss hússal" (szerintem a hosszabbítás konkrétan ennek is szól, fentről ez azt üzeni hogy nyugodtan gondolja át mit akar, a döntését ne befolyásolja az hogy az ő állása a tét), az a baj hogy a kínálattal nem vagyok annyira tisztában. Ami érdekes hogy mindenki O-beállítottságú edzőkről beszél de szerintem ide jobban illene a D-es HC megtámogatva egy normális OC-lal. Persze ha nincs ilyen jelölt inkább legyen valaki aki rendbe teszi az O-t.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kit szeretnétek HC-nak?
Neveket szeretnék hallani.
Jimmy, Tüsi, Dave, Csi, stb, kit választanátok?

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Pace szerződés hosszabbítás
ricsiii83
2021-ig fizetést fog kapni. De azt is megtudhattuk tőle, hogy ez nem róla szólt, hanem arról, hogy mi a franchise érdeke. Ha ez kell ahhoz, hogy minden rendben legyen, ám legyen. Nem vicc, tényleg ezt mondta. Van benne amúgy igazság, de ne tegyünk már úgy, mintha. Meglátom ezt a csávót, komolyan görcsbe rándul a gyomrom.
füligjimmy
Mondjuk azt tegyük hozzá hogy a HC keresésnél nem mindegy, mert ez most már Pace embere lesz, valszeg ezért is hosszabítottak vele, mert lehet így a kinézett HC nem jönne úgy hogy a GM aki kiválasztja csak 2 éves szerződéssel van. Valszeg az új HC is addig kapja majd a szerződését mint Pace...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pace szerződés hosszabbítás
ricsiii83
2021-ig fizetést fog kapni. De azt is megtudhattuk tőle, hogy ez nem róla szólt, hanem arról, hogy mi a franchise érdeke. Ha ez kell ahhoz, hogy minden rendben legyen, ám legyen. Nem vicc, tényleg ezt mondta. Van benne amúgy igazság, de ne tegyünk már úgy, mintha. Meglátom ezt a csávót, komolyan görcsbe rándul a gyomrom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Pace szerződés hosszabbítás
ricsiii83
Pont most akartam írni, ez azért érdekes számomra én azt hittem hogy még megnézik milyen lesz az új szezon az új HC-el. 2021 év végéig minden esetre marad Pace.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Pace szerződés hosszabbítás

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.chicagobears.com/

Sajtótájékoztató. AD blockert célszerű kikapcsolni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Csodálatos évkezdet, csodálatos! 😊
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezel is addig vártak, hogy egy teljesen menthető szezon ment a kukába. Röhej ez a franchise. Génhibás kretének.

Ugyanakkor John Fox is megérdemel egy szerenádot. Egy klasszikus sláger az Arató diszkóból.


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Jason La Canfora
‏Hitelesített felhasználó @JasonLaCanfora
3 p3 perccel ezelőtt

Bears have fired John Fox, as expected. As reported over weekend, they want a QB guru. McDaniels top of list. Interested in Nagy, DeFilippo


Vicces volna egy McDaniels - Patricia csata a Northban.
Bazzani
Mcdaniels denveri fiaskója után, én nem repesnék az örömtől, ha ő jönne. Egyébként a pats oc dc aspiránsok Belichek nélkül nem szoktak túl sikeresek lenni.
hpeter93
McDanielst legink állítólag a Colts kispadja érdekli.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jason La Canfora
‏Hitelesített felhasználó @JasonLaCanfora
3 p3 perccel ezelőtt

Bears have fired John Fox, as expected. As reported over weekend, they want a QB guru. McDaniels top of list. Interested in Nagy, DeFilippo


Vicces volna egy McDaniels - Patricia csata a Northban.
Bazzani
Mcdaniels denveri fiaskója után, én nem repesnék az örömtől, ha ő jönne. Egyébként a pats oc dc aspiránsok Belichek nélkül nem szoktak túl sikeresek lenni.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jason La Canfora
‏Hitelesített felhasználó @JasonLaCanfora
3 p3 perccel ezelőtt

Bears have fired John Fox, as expected. As reported over weekend, they want a QB guru. McDaniels top of list. Interested in Nagy, DeFilippo


Vicces volna egy McDaniels - Patricia csata a Northban.

több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/947828728884858880
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.
Beki

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Carmichael komoly jelölt állítólag. Vélemények?
proki
Majd ha önállóan, felnőtt férfi módjára letett valamit az asztalra ebben a szakmában, akkor lesz róla véleményem.
füligjimmy
Jajaja Ide legalább két különböző csapat döntőbe vezetése a beugró, amelyik edzőjelölt ezt nem teljesíti az nb2-es futbalistának számit, akikre véber györgyi jelzők illenek.
hpeter93
Kétszeres vesztes, és playt se hívott életében között azért talán van egy nagyon halvány átmenet. Én nem vagyok annyira cizellált, hogy ezt észrevegyem, de valaki ezért súlyos milliókat kap. Accorsi épp ráér, úgy hallottam.
füligjimmy
Minden évben bedobják a nevét de ő tipikusan olyan akiből soha nem lesz HC.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Carmichael komoly jelölt állítólag. Vélemények?
proki
Majd ha önállóan, felnőtt férfi módjára letett valamit az asztalra ebben a szakmában, akkor lesz róla véleményem.
füligjimmy
Jajaja Ide legalább két különböző csapat döntőbe vezetése a beugró, amelyik edzőjelölt ezt nem teljesíti az nb2-es futbalistának számit, akikre véber györgyi jelzők illenek.
hpeter93
Kétszeres vesztes, és playt se hívott életében között azért talán van egy nagyon halvány átmenet. Én nem vagyok annyira cizellált, hogy ezt észrevegyem, de valaki ezért súlyos milliókat kap. Accorsi épp ráér, úgy hallottam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Így, hogy a Bills és a Jax bejutott, kié a leghosszabb folyamatban lévő rájátszás nélküli szezonok sorozata? A Clevelandé vagy a mienk?
pahynor21
A Clevelandé, 2002 óta nem voltak rájátszásban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Így, hogy a Bills és a Jax bejutott, kié a leghosszabb folyamatban lévő rájátszás nélküli szezonok sorozata? A Clevelandé vagy a mienk?

Szerkesztette: pahynor21
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
És persze hogy a mixemet is bukom mert azt tettem hogy over 13.5 leszünk... köszi a 3 4. negyedes goal line szitu elbaszását köcsög Loggains, goodbye!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 twitter.com/Eric_Edholm/status/947543510676320256


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Carmichael komoly jelölt állítólag. Vélemények?
proki
Majd ha önállóan, felnőtt férfi módjára letett valamit az asztalra ebben a szakmában, akkor lesz róla véleményem.
füligjimmy
Jajaja Ide legalább két különböző csapat döntőbe vezetése a beugró, amelyik edzőjelölt ezt nem teljesíti az nb2-es futbalistának számit, akikre véber györgyi jelzők illenek.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Carmichael komoly jelölt állítólag. Vélemények?
proki
Majd ha önállóan, felnőtt férfi módjára letett valamit az asztalra ebben a szakmában, akkor lesz róla véleményem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson