Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Chicago Bears coaching staff

HC: Matt Nagy
OC: Mark Helfrich
QB: Dave Ragone (re-sign)
RB: Charles London
WR: Mike Furrey
TE: Kevin M. Gilbride
OL: Harry Hiestand
OQC: Shane Toub

DC: Vic Fangio (re-sign)
DL:
LB: Glenn Pires (re-sign)
DB:
ADB: Roy Anderson (re-sign)

STC: Chris Tabor
AST: Brock Olivo

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
@NFLDraftBites: #Bears Hire Harry Hiestand as O-Line Coach. For those of you not an offensive line play nerd... Hiestand is one of the best O-Line coaches regardless of level on the Planet.

Alakul ez.
Bazzani
a Colts elleni Super Bowl idején is dolgozott már itt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@NFLDraftBites: #Bears Hire Harry Hiestand as O-Line Coach. For those of you not an offensive line play nerd... Hiestand is one of the best O-Line coaches regardless of level on the Planet.

Alakul ez.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egye fene, a '18-as szezont megnézem. Veletek mizu, mindenki jól van?
picidzé
Én jól vagyok, rólad azt hittem meghaltál. Írkálunk ide több, mint 10 éve, valaki biztos már beadta a kulcsot.

Vic Fangio marad (tudtommal még nem hivatalos, de több forrás is már tényként kezeli) 😊
Tito05
Abban biztos voltam, hogy se a Bengals, se a Packers fele annyit se fog neki fizetni, mint mi. Majd meglátjuk, ha bejelentik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Vic Fangio marad (tudtommal még nem hivatalos, de több forrás is már tényként kezeli) 😊
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Elnézve az elmúlt napok, hetek és évek történéseit a Fox éra szerintem egy kibaszott nagy színjáték volt. Nem tudom,hogy milyen ember ez a Pace és az elmúlt években szerintem nem is mutatta meg az igazi arcát. Fox egy eszköz volt, méghozzá egy híd, azután a szemét után amit MRI hagyott itt és azon idő között ami most fog következni. Nagy idehozatalával minden meg fog változni....és itt főleg a szabadügynök piacon mutatott aktivitásra és a szabadügynök piacról igazolt játékosokra gondolok főleg. Voltak nagy nevek az elmúlt években akik iránt érdeklődtünk, mégsem adtuk meg nekik azt a pénzt amit mi szurkolók úgy gondoltuk,hogy meg kellett volna adni nekik és ide kellett volna hozni őket. Inkább közepes szintű játékosokat hozott Pace szinte Bagóért. Elég nagy lesz idén is a mozgástér a sapka alatt. Ennek elégnek kell lennie ahhoz,hogy a meglévő hiányosságokat pótoljuk. Én csak azt kívánom,hogy Pace ne folytassa ezt és legyen igazam,hogy amikor odakerül majd a sor...nyomja oda azt a "kibebaszott" tollat rendesen! Legyen vége ennek a "színjátéknak" és teljesedjen ki egy kerek egésszé. Minden eszöz adott ahhoz,hogy az elkövetkezendő években felüljünk arra a bizonyos siker vonatra! Go Bears!
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Egy rövid, ám nem túl szép adat, a Bills, a Rams és a Jags Po-ba jutásával a Browns (2002) és a Buccanners (2007) mögött, a Jets (2010 ők is, mi is) mellett negyedikek vagyunk a PO-ba nem jutottak listáján....... 😕

Ezen idén jó lenne változtatni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Elszoktam a fórumtól / kezdek diszlexiás lenni: rákattintottam az értesítésekre, és azt olvastam sokszor egymás alatt: Új cicik:...
Mondom miafasz, ennyiszer nyert a Bears idén, Jimmy meg hozta a kötelezőt?

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 211
Nagy was high on Mitch Trubisky in the draft last year: "After 6 hours of being Mitch, it was unbelievable, he knew football inside out. To see him again (in the Bears facility) just today, it was neat."
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Matt Nagy az ímént aztmondta hogy csak szeretet kell. Ilyet itt is láttam leírva a Bears szurkolók doyenjétől 😀

"treat him well" hogy pontos legyek de ez ugrott be. Átlagnál is jobb arcnak tűnik, de ha csak az van az ide kevés. Süt a paliról a magabiztosság az már jobb fit.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Anno volt egy Halas, most egy Nagy... a kör bezárult; összenőtt, ami összetartozik. Síkágó ismét magyar falu! (tudom, h Halas cseh felmenőkkel bír)
Tito05
Lesz még Chicago magyar falu. 😀
Aktívan követem a híreket a napokban, várom majd, Orbán mikor jelenti be Chicago Magyarországhoz csatolását. 😊
Vrij6
Nem tudom megéri-e a dolog, itt nem lesz könnyű a Soldier Field helyett új stadiont építeni.

Amúgy viccesen hangzik egy mondatban hogy Bears és újító spread offense. Szerintem tiszteletből inkább Nagynak is át kéne képeznie magát defensive gurunak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
While the #Bears would like to keep DC Vic Fangio — and new coach Matt Nagy has made moves to do so — the #Packers loom and hope to set an interview. He is considered Green Bay's top choice. NFC North battle. (Ian Rapoport)

Én is remélem, h marad. Az egészet nézve nem végzett eddig rossz munkát, sőt... de azért a fontos meccseken (azaz GB ellen) ő is jó párszor megégett.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fangio-ról van hír? Elvileg ma lejár a szerződése.
proki
A legtöbb kinevezésről szóló cikkben az szerepel konszenzusként, hogy megtartaná Nagy Fangiót, ha az maradna. Logikus lenne, hiszen a Fangio jó munkát végzett, és így ő tudna Tru-val foglalkozni.
több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Egye fene, a '18-as szezont megnézem. Veletek mizu, mindenki jól van?

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Anno volt egy Halas, most egy Nagy... a kör bezárult; összenőtt, ami összetartozik. Síkágó ismét magyar falu! (tudom, h Halas cseh felmenőkkel bír)
Tito05
Lesz még Chicago magyar falu. 😀

Aktívan követem a híreket a napokban, várom majd, Orbán mikor jelenti be Chicago Magyarországhoz csatolását. 😊
Vrij6
remélem be is fogja szüntetni ezt a nem igazmagyar hazzaffyatlan sportot. még hogy fodbal..oszt dobálgatják..remélem Rezsiszilárdot kiküldik helytartónak..meg milyen név az hogy Sikágó?

több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Fangio-ról van hír? Elvileg ma lejár a szerződése.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Matt Nagy
Matt Patricia
Mike Zimmer
Mike McCarthy
Bazzani
Illik a rendszerbe. 😀
alatriste
akkor az nfc north két új főedzője Nagy Patrícia?
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Anno volt egy Halas, most egy Nagy... a kör bezárult; összenőtt, ami összetartozik. Síkágó ismét magyar falu! (tudom, h Halas cseh felmenőkkel bír)
Tito05
Lesz még Chicago magyar falu. 😀

Aktívan követem a híreket a napokban, várom majd, Orbán mikor jelenti be Chicago Magyarországhoz csatolását. 😊
Vrij6
Majd ad ide is határon túli utánpótlásra. Nem ám mi, ő személyesen

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
És innentől kapaszkodni.

Jelent valamit ha elvállalta elsőre.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Matt Nagy
Matt Patricia
Mike Zimmer
Mike McCarthy
Bazzani
Illik a rendszerbe. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 733 — Слава Україні! Героям слава!
Anno volt egy Halas, most egy Nagy... a kör bezárult; összenőtt, ami összetartozik. Síkágó ismét magyar falu! (tudom, h Halas cseh felmenőkkel bír)
Tito05
Lesz még Chicago magyar falu. 😀

Aktívan követem a híreket a napokban, várom majd, Orbán mikor jelenti be Chicago Magyarországhoz csatolását. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Èn sem vagyok elégedetlen ezzel a döntéssel, korábban én is írtam hogy látok némi hadonlóságot a KC és a mi O-k között. Fiatal és remélhetőleg sokat tanult az öreg rozmártól, és ő sem fél a fejlesztésektől, újitásoktól. Várom hogy milyen stábot tud összerakni. Én remélem Fangio marad.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matt Nagy
Matt Patricia
Mike Zimmer
Mike McCarthy

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Matt legalabb biztos nagy edzo lesz (elnezest). Reid alol eleg sokan kezdtek. Valaki irta, hogy Mattnagy hadnagynak engedte at a palyhivast eloszor. Pedersonnak is atengedte, masoknak is elotte. Nem akarkinek persze. Az edzofan, Reid Holmgrentol tanult. Tole pedig John Harbaugh, S. Spagnuolo, R. Rivera, P. Shurmur, B. Childress, L. Frazier, D. Pederson, M. Nagy). Akad itt HC is. Izles dolga kinek ki tetszik.

Amiben Reid jo meg, hogy ert az iranyitokhoz (namost, hogy Foles vagy Kolb mennyire is volt alatta jo megint izles dolga. Vagy epp Smith vagy Vick mennyit is fejlodott alatta (fejlodtek). Erdekessegkent: anno meg Brett apoval kezdte mint segededzo. Es eppen napjainkban is egy tehetseges gunslingerrel probalkozik. Legismertebb persze McNabb 1/2 huzasa, amin sokan kiakadtak akkoriban. Bejott. Gondolom ez is szempont volt.
Harmadreszt allandoan ujit. Mindenhonnan otleteket merit. Errol soakt irogattam. De legujabban (spread offense az nflben) nemreg tett be baggio egy cikket KC topicba (lejjebb). Ennek a lenyege, hogy vegre mukodik a dolog. Aki atveszi, talan elonyhoz juthat. Es ki ismerne jobban, mint Nagy jo uram? Foleg ha mondjuk akad egy fiatal, tehetseges, tanithato iranyitoja. Ehun:
 www.theringer.com/nfl/2018/1/5/16853446/afc-playoffs-influential-offense-andy-reid-kansas-city-chiefs-college-spread

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Örülünk összességében, nemde? Trubiskyből faragjanak frencsi irányítót, a védelem lépjen egyet előre, akkor nagy baj nem lesz.
csi77
Nem nehéz elképzelni a Chiefs offense-t a Bears játékosokkal
Hunt - Howard
Kelce - Shaheen (itt most ugorjunk)
Hill -Cohen
füligjimmy
Adja magát a kérdés ezek után?
Smith - Trubisky? Ugye nem így lesz? 😊
csi77
Matt Nagy kövér lesz és rozmár bajsza lesz?
hpeter93
Ha Isten is úgy akarja! Amúgy bontok még egy sört, és kaptam ajándákba fél kiló debrecenit, azt most felsütöm.

Amúgy mérsékelt viccnek szántam, Cohennek amit idén visszafújtak, azzal más Pro Bowlba menne, közben minden óvodás tudta, hogy ő kapja a labdát, Howard azért ne legyen már rosszabb, Shaheen pedig fehér tight end, a számít ebben a szakmában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson