Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Sziasztok! Egy kérdés a Fa piac nyitása előtt. Ha elérhető, mit szólnátok Sammy Watkinshoz? Én szerettem a Billsben, tavaly a Ramsben nem túl veretes a 600 yardja, de így is elkapott 8 td-t.
csi77
Szerintem jó lenne. Lehet Watkins nem hozott atom számokat, de sokszor duplázták, lekötötte a védők figyelmét így megnyitva az utat a többi WR-nek. Azt olvastam hogy a taget lehet hogy Joynerre teszik majd, és Donald szerződésére is gondolniuk kell... Talán elérhető lesz Watkins emiatt, bár adtak érte egy második kört, szóval nehéz dió... Watkins, Paul Ricahrdson, Albert Wilson FA-n meg második vagy negyedik körben WR draft és akkor kinéznie valahogy az elkapó egység...

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Egy kérdés a Fa piac nyitása előtt. Ha elérhető, mit szólnátok Sammy Watkinshoz? Én szerettem a Billsben, tavaly a Ramsben nem túl veretes a 600 yardja, de így is elkapott 8 td-t.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tüsi!
PM ment.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
A KC GM-e szerint Albert Wilson szinte biztos hogy nállunk folytatja... Azért remélem ennél nagyobb durranással is készülünk...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Hát lehet hozunk egy C-t FA-n pl Fulton és Whitehair megy G poziba az első kör meg OLB...
Tomcsik
Akkor Ansah nem jön hozzátok?
Mert én teljesen elhittem amikor írtad.
Bazzani
Hát ahogy használtátok a tageket az elmúlt években nem lepődtem volna meg ha kiengeditek a piacra...Mellesleg megemlítettem lehetséges FA célpontként, ez azért nem azt jelenti hogy hozzánk jön, szóval ne forgasd ki a szavaim légyszi mert semmi olyat nem írtam hogy Ansah ide jön...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát lehet hozunk egy C-t FA-n pl Fulton és Whitehair megy G poziba az első kör meg OLB...
Tomcsik
Akkor Ansah nem jön hozzátok?
Mert én teljesen elhittem amikor írtad.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Hát lehet hozunk egy C-t FA-n pl Fulton és Whitehair megy G poziba az első kör meg OLB...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Glennon és Young is repült.
Pace jól megérezte ezt a Glennon dolgot (is)...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
És kivel akarja majd potolni?? Elegge nagy needek vannak, erre meg hizza basz van 2-3 needet :ddd
ricsiii83
Fogjuk a kései órára, de szerintem Ön valamelyen szinten ivott!

Amúgy kurvára tele van a tököm, Floyd gyomorrontás miatt is hagyott ki mecseket, mögötte meg nincs senki. Ha idén is bezabál egy szombat este, és összefossa magát vasárnap, kit fogunk pályára küldeni? Szerencsére Longot is csak háromszor fogják műteni őszig, úgyhogy Sitton se kellett. Megnézed Bortles szerződését, egész értelmesnek tűnik. Glennonhoz képest. A falu hülyéje a vezéréünk.
füligjimmy
Sitton elfért volna még legalább egy évet, főleg Long szituációja miatt. McPhee egy remek játékos lenne ha lenne lába, de sajnos mind a két térde tropa. Kedveltem a játékát, karakterét, de ez volt az ésszerű döntés egy injury bug part time rusherért senki sem szívesen fizet ki 8 millát. Amúgy nem tartom kizártnak hogy olcsóbban esetleg visszahozzuk. A piacon azért van pár név akik segíthetnek megoldani az OLB gondokat.
Ziggy Ansah
Demarcus Lawrence (valszeg tag)
Jerry Attachou
Connor Barwin (szituációs rusherként még mindig jó és sokkal olcsóbb kenne mint Phee)
Shaquil Barrett ( Szerintem jobb a srác mint Shane Ray)
Trent Murphy ( mondjuk nálla a szalag szakadások nem jöttek jól)
Emellett lehet hogy Dee Ford is elérhető lesz. Azt csiripelik a madarak hogy Robert Quinn cut sorsára juthat. Wilkerson cut is elég sanszos ( persze ő nem OLB de azért Hicks és Goldman melett új erőre kaphat és ő azért tud veszélyes lenni az irányítóra) Emelett drafton első vagy második körben szerintem tuti jön egy OLB. Azért vannak opciók McPhee pótlására...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És kivel akarja majd potolni?? Elegge nagy needek vannak, erre meg hizza basz van 2-3 needet :ddd
ricsiii83
Fogjuk a kései órára, de szerintem Ön valamelyen szinten ivott!

Amúgy kurvára tele van a tököm, Floyd gyomorrontás miatt is hagyott ki mecseket, mögötte meg nincs senki. Ha idén is bezabál egy szombat este, és összefossa magát vasárnap, kit fogunk pályára küldeni? Szerencsére Longot is csak háromszor fogják műteni őszig, úgyhogy Sitton se kellett. Megnézed Bortles szerződését, egész értelmesnek tűnik. Glennonhoz képest. A falu hülyéje a vezéréünk.
füligjimmy
Ugyanmár.
Majd Cap Space megnyeri a meccseket.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És kivel akarja majd potolni?? Elegge nagy needek vannak, erre meg hizza basz van 2-3 needet :ddd
ricsiii83
Fogjuk a kései órára, de szerintem Ön valamelyen szinten ivott!

Amúgy kurvára tele van a tököm, Floyd gyomorrontás miatt is hagyott ki mecseket, mögötte meg nincs senki. Ha idén is bezabál egy szombat este, és összefossa magát vasárnap, kit fogunk pályára küldeni? Szerencsére Longot is csak háromszor fogják műteni őszig, úgyhogy Sitton se kellett. Megnézed Bortles szerződését, egész értelmesnek tűnik. Glennonhoz képest. A falu hülyéje a vezéréünk.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
És kivel akarja majd potolni?? Elegge nagy needek vannak, erre meg hizza basz van 2-3 needet :ddd

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
McPhee jó játékos volt. De térd nélkül nem lehet. Van ilyen ebben a játékban.
Demps egy szar igazolás volt. Ahogy 2017-ben nagyjából mindenki. Szégyen, hogy a pro scouting brigádból senkinek a feje nem került messzebb a nyakától. Szóval idén csak úgy néz ki 70 milliót lehet ismét kidobni az ablakon. Ebből lehetne jó játékosokat igazolni. Meg lehet a Glennon, Wheaton, Demps, Sims, Cooper féle játékosoknak 35 milliót odaadni. Ők 5-en hozzáadott érték nélkül vittek el ennyit. Amukamara és Wright a siker történet a tavalyi FA classból.

Szóval volt itt pénz, el is lett költve. Nos az eredmény minősíthetetlen.
tüsi91
Remélem idén végre nem fognak garasoskodni és inkább fizetnek többet minőségre.Nagyon jó ez a titkos PFF szupersztár igazolási politika, de inkább nyúljunk a zsebbe végre és hozzunk pár kevésbé titkos, de annál jobb sztár játékost/okat...Mellesleg ezekkel a cutokkal talán Pace is belátja hogy az eddigi igazolás politika nem volt a legjobb. 3 év alatt egy Hickset tud felmutatni aki igazából hozzá tett minőséget a csapathoz és hosszabb távon is számolni lehet vele...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
McPhee jó játékos volt. De térd nélkül nem lehet. Van ilyen ebben a játékban.
Demps egy szar igazolás volt. Ahogy 2017-ben nagyjából mindenki. Szégyen, hogy a pro scouting brigádból senkinek a feje nem került messzebb a nyakától. Szóval idén csak úgy néz ki 70 milliót lehet ismét kidobni az ablakon. Ebből lehetne jó játékosokat igazolni. Meg lehet a Glennon, Wheaton, Demps, Sims, Cooper féle játékosoknak 35 milliót odaadni. Ők 5-en hozzáadott érték nélkül vittek el ennyit. Amukamara és Wright a siker történet a tavalyi FA classból.

Szóval volt itt pénz, el is lett költve. Nos az eredmény minősíthetetlen.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Ahogy várható volt elköszöntünk McPheetől és Dempstől is...

több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Special Agent Peanut.
 www.chicagotribune.com/sports/football/bears/ct-spt-bears-charles-peanut-tillman-fbi-20180223-story.html

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Marcus Peters CB trade útján a Ramsbe került.. kíváncsi vagyok az ellenértékekre
ricsiii83
Jobb esetben egy hetedik kör... 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Marcus Peters CB trade útján a Ramsbe került.. kíváncsi vagyok az ellenértékekre

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sittontolól is búcsút int a gárda.
alatriste
Lang már csábítgatja is a Lionsba.
2-3 évet el tud még játszani magas szinten.
Bazzani
Azzal szinte biztossá válna Glasgow átmozgása és a búcsú Swansontól.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sittontolól is búcsút int a gárda.
alatriste
Lang már csábítgatja is a Lionsba.
2-3 évet el tud még játszani magas szinten.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kwitskoski már kész arra hogy kezdő legyen. 2év csak elég két ekkora tanár mögött, ha meg nem biztos akkor bármikor lehet 4millióért hozni ILBt , nem olyan ritka mint a WR class. Guardból is nagyon sok FA van a piacon és centerből is, főleg h van egy Whitehairünk aki lehet G v C is. Nem sérülékenység a baj hanem hogy új rendszer és egy 31 éves guardra nem lehet építeni hiába top 5 a pozícióján. Landry meg ne jöjjön ide hogy évi 18 milliót kér mert a browns 17et is adna. Szar lesz egy a WR piac most és pont ez a legnagyobb need, de RPO-ba elég 3-4 másodikocska számú elkapó. Meredith. Paul Richardson vagy Lee, Albert Wilson vagy Taylor Gabriel plusz egyet tuti húzunk a 2.ba v a 4.be. Esetleg még Trey Burton is elég tuti elkapó TE.
reps
Hála istennek sose szoptunk még amiatt, hogy ilyen Sowell, meg Christian Jones kaliberű játékosok léptek pályára. Whitehairt is átmozgatni mekkora ötlet volt, minden jó csapat a centerét mozgatja oldara, hogy egy fosntalicskának utat engedjen. Nem fértek el a kibaszott kispadon? Ez arról szól, hogy a génhibás Mekkaszki galeri spóroljon, hamár nem tudnak jegyárat emelni, mert mindenki baszik meccsre járni

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Glennon cut mikor várható? Én McPhee-t is röptetném...
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Kwitskoski már kész arra hogy kezdő legyen. 2év csak elég két ekkora tanár mögött, ha meg nem biztos akkor bármikor lehet 4millióért hozni ILBt , nem olyan ritka mint a WR class. Guardból is nagyon sok FA van a piacon és centerből is, főleg h van egy Whitehairünk aki lehet G v C is. Nem sérülékenység a baj hanem hogy új rendszer és egy 31 éves guardra nem lehet építeni hiába top 5 a pozícióján. Landry meg ne jöjjön ide hogy évi 18 milliót kér mert a browns 17et is adna. Szar lesz egy a WR piac most és pont ez a legnagyobb need, de RPO-ba elég 3-4 másodikocska számú elkapó. Meredith. Paul Richardson vagy Lee, Albert Wilson vagy Taylor Gabriel plusz egyet tuti húzunk a 2.ba v a 4.be. Esetleg még Trey Burton is elég tuti elkapó TE.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Eggyel kevesebb WR a FA piacon. Landryt tagelte a Dolphins.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Sittontolól is búcsút int a gárda.
alatriste
Hmm lehet Quenton Nelson lesz ebből a drafton...Amúgy nem is tudom azért Sitton még mindig elég jó volt, de így 8 millát spórolunk és hát ugye 30 felett van és voltak kisebb sérülései.