Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Egy kis kitekintés a draft felé. A nyolcadik helyen is elég jó pozícióban vagyunk. Könnyen lehet hogy az első ötben 4 pick is QB lesz ( CLE,NYG,Jets,Broncos + lehet a Bills megpróbál felmenni) Így szinte biztos hogy a Chubb, Nelson, Fitzpatrick, Barkley négyesből egy bennt lesz...Ezekért a playákért még akár fel is jöhet valaki, sőt még lehet bennt egy ugyancsak attraktív QB is ( Rudolph vagy Jackson) Szóval ha Pace vissza akarja szerezni a harmadik körünk arra is van esély, de ha nincs letrade akkor is jó esélyünk lesz egy igazi impact playára. Kíváncsi lennék mi lenne ha bennt lenne Barkley...
Tomcsik
Pont nem az RB pozíció ami nektek hiányzik, feltradelni egy RBert meg nagy árat nem hiszem hogy adnak.
Amúgy szerintem a Tampa kiviszi.
Toca
Barkleyról beszélünk nem egy akármilyen RB-ről. Kb. mindenki azt mondja hogy az elmúlt 20 év legnagyobb RB tehetsége. Persze messze nem az RB a legnagyobb needünk, sőt...Ettől még kinézem Paceből hogy behúzza. Főleg hogy állítólag vannak pletykák miszerint Nagy annyira nincs oda Howardért, mert ő az olyan RB-t szereti aki tud elkapni...Azt se tartanám kizártnak hogy esetleg valaki tradelne érte... Persze ez mind hipotézis, lehet hogy a Browns idén nem tradel le és kiviszi 1/4-en, vagy ahogy mondtad is lehet hogy a Tampa, vagy akár a Colts...Én csak azt mondtam érdekes szitu lenne ha bennt lenne, szerintem rohadtul illene Nagy rendszerébe és lehet Pace elgondolkodna hogy lehet ki kéne húzni. Amúgy is dúrva lenne egy Howard, Barkley, Cohen trió 😊 Mondjuk én valahogy az Edmunds-Nelson páros valamelyikét érzem...
Tomcsik
Fel lehet szállni a hype vonatra, de a legjobb emberetek tavaly szerintem Howard volt sőt elmúlt két évben kb biztosan. Tényleg ilyenkor azon gondolkodtok hogy kéne Barkley mert mekkora király. Már lesz 2,5 elit futótok ez mindenképpen egy alapkő.
És mivan ha Trent Richardson lesz aki a másik legnagyobb tehetség volt az elmúlt 20 évben ?
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Egy kis kitekintés a draft felé. A nyolcadik helyen is elég jó pozícióban vagyunk. Könnyen lehet hogy az első ötben 4 pick is QB lesz ( CLE,NYG,Jets,Broncos + lehet a Bills megpróbál felmenni) Így szinte biztos hogy a Chubb, Nelson, Fitzpatrick, Barkley négyesből egy bennt lesz...Ezekért a playákért még akár fel is jöhet valaki, sőt még lehet bennt egy ugyancsak attraktív QB is ( Rudolph vagy Jackson) Szóval ha Pace vissza akarja szerezni a harmadik körünk arra is van esély, de ha nincs letrade akkor is jó esélyünk lesz egy igazi impact playára. Kíváncsi lennék mi lenne ha bennt lenne Barkley...
Tomcsik
Pont nem az RB pozíció ami nektek hiányzik, feltradelni egy RBert meg nagy árat nem hiszem hogy adnak.
Amúgy szerintem a Tampa kiviszi.
Toca
Barkleyról beszélünk nem egy akármilyen RB-ről. Kb. mindenki azt mondja hogy az elmúlt 20 év legnagyobb RB tehetsége. Persze messze nem az RB a legnagyobb needünk, sőt...Ettől még kinézem Paceből hogy behúzza. Főleg hogy állítólag vannak pletykák miszerint Nagy annyira nincs oda Howardért, mert ő az olyan RB-t szereti aki tud elkapni...Azt se tartanám kizártnak hogy esetleg valaki tradelne érte... Persze ez mind hipotézis, lehet hogy a Browns idén nem tradel le és kiviszi 1/4-en, vagy ahogy mondtad is lehet hogy a Tampa, vagy akár a Colts...Én csak azt mondtam érdekes szitu lenne ha bennt lenne, szerintem rohadtul illene Nagy rendszerébe és lehet Pace elgondolkodna hogy lehet ki kéne húzni. Amúgy is dúrva lenne egy Howard, Barkley, Cohen trió 😊 Mondjuk én valahogy az Edmunds-Nelson páros valamelyikét érzem...
Tomcsik
Pace általában a legjobb elérhető poszthiányos játékost hozza, így volt Floydal és Trubisky-val is, erősen kétlem, hogy RB-t húzna..Én kifejezetten ideges lennék, ha ilyen baromságra lőné el a picket, tőlem lehet akármekkora talentum, ha nincs előtte fal, ha nincs védelem, akkor nálad lehet az év-százezred RB-je nem mész vele semmire, főként, hogy RB poszton hál isten nem állunk rosszul.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Egy kis kitekintés a draft felé. A nyolcadik helyen is elég jó pozícióban vagyunk. Könnyen lehet hogy az első ötben 4 pick is QB lesz ( CLE,NYG,Jets,Broncos + lehet a Bills megpróbál felmenni) Így szinte biztos hogy a Chubb, Nelson, Fitzpatrick, Barkley négyesből egy bennt lesz...Ezekért a playákért még akár fel is jöhet valaki, sőt még lehet bennt egy ugyancsak attraktív QB is ( Rudolph vagy Jackson) Szóval ha Pace vissza akarja szerezni a harmadik körünk arra is van esély, de ha nincs letrade akkor is jó esélyünk lesz egy igazi impact playára. Kíváncsi lennék mi lenne ha bennt lenne Barkley...
Tomcsik
Pont nem az RB pozíció ami nektek hiányzik, feltradelni egy RBert meg nagy árat nem hiszem hogy adnak.
Amúgy szerintem a Tampa kiviszi.
Toca
Barkleyról beszélünk nem egy akármilyen RB-ről. Kb. mindenki azt mondja hogy az elmúlt 20 év legnagyobb RB tehetsége. Persze messze nem az RB a legnagyobb needünk, sőt...Ettől még kinézem Paceből hogy behúzza. Főleg hogy állítólag vannak pletykák miszerint Nagy annyira nincs oda Howardért, mert ő az olyan RB-t szereti aki tud elkapni...Azt se tartanám kizártnak hogy esetleg valaki tradelne érte... Persze ez mind hipotézis, lehet hogy a Browns idén nem tradel le és kiviszi 1/4-en, vagy ahogy mondtad is lehet hogy a Tampa, vagy akár a Colts...Én csak azt mondtam érdekes szitu lenne ha bennt lenne, szerintem rohadtul illene Nagy rendszerébe és lehet Pace elgondolkodna hogy lehet ki kéne húzni. Amúgy is dúrva lenne egy Howard, Barkley, Cohen trió 😊 Mondjuk én valahogy az Edmunds-Nelson páros valamelyikét érzem...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Ha már úgy gondoljátok van egy fr QBtok, akkor most jó eséllyel behúzhatjátok neki a fr LT-t. Ha jól sejtem olyan igazán nektek nincs, pedig nem ártana.
dande
nincs, de adtunk neki egy 4/37 milliós szerződést... Amúgy Leno nem jó játékos, de nem is rossz.. LT nem akkora need mint az OLB, DE vagy G/C...

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már úgy gondoljátok van egy fr QBtok, akkor most jó eséllyel behúzhatjátok neki a fr LT-t. Ha jól sejtem olyan igazán nektek nincs, pedig nem ártana.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Egy kis kitekintés a draft felé. A nyolcadik helyen is elég jó pozícióban vagyunk. Könnyen lehet hogy az első ötben 4 pick is QB lesz ( CLE,NYG,Jets,Broncos + lehet a Bills megpróbál felmenni) Így szinte biztos hogy a Chubb, Nelson, Fitzpatrick, Barkley négyesből egy bennt lesz...Ezekért a playákért még akár fel is jöhet valaki, sőt még lehet bennt egy ugyancsak attraktív QB is ( Rudolph vagy Jackson) Szóval ha Pace vissza akarja szerezni a harmadik körünk arra is van esély, de ha nincs letrade akkor is jó esélyünk lesz egy igazi impact playára. Kíváncsi lennék mi lenne ha bennt lenne Barkley...
Tomcsik
Pont nem az RB pozíció ami nektek hiányzik, feltradelni egy RBert meg nagy árat nem hiszem hogy adnak.
Amúgy szerintem a Tampa kiviszi.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Egy kis kitekintés a draft felé. A nyolcadik helyen is elég jó pozícióban vagyunk. Könnyen lehet hogy az első ötben 4 pick is QB lesz ( CLE,NYG,Jets,Broncos + lehet a Bills megpróbál felmenni) Így szinte biztos hogy a Chubb, Nelson, Fitzpatrick, Barkley négyesből egy bennt lesz...Ezekért a playákért még akár fel is jöhet valaki, sőt még lehet bennt egy ugyancsak attraktív QB is ( Rudolph vagy Jackson) Szóval ha Pace vissza akarja szerezni a harmadik körünk arra is van esély, de ha nincs letrade akkor is jó esélyünk lesz egy igazi impact playára. Kíváncsi lennék mi lenne ha bennt lenne Barkley...

több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Azt mondja Leming, hogy Freeman nem lett kirúgva. S a hivatalos oldalt megnézve valóban nincs ott a tranzakcióknál a neve. Ez azért furcsa, mert Scheftertől kezdve mindenki lehozta, de a franchise valóban nem.
A másik amiért furcsa, hogy egy 2x cuccal megbukott játékos nem igen szokott rosteren maradni itt. Mindenesetre ha marad Freeman, akkor nem oly égető need az ILB.
tüsi91
Hoppá!
Hatalmas meglepetés lenne. Én ezt nem is vettem figyelembe...de ezek szerint mindannyian elmentünk mellette. Más a disznó fekvése valóban,ha marad!
Akkor tényleg rámehetnénk erre Quenton Nelson-ra. Kíváncsian várom a fejleményeket.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt mondja Leming, hogy Freeman nem lett kirúgva. S a hivatalos oldalt megnézve valóban nincs ott a tranzakcióknál a neve. Ez azért furcsa, mert Scheftertől kezdve mindenki lehozta, de a franchise valóban nem.
A másik amiért furcsa, hogy egy 2x cuccal megbukott játékos nem igen szokott rosteren maradni itt. Mindenesetre ha marad Freeman, akkor nem oly égető need az ILB.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Nem ismerem ennek a pontos metódusát (btw, elképesztő hülyeség lenne, ha a játékosnak nem lehetne előbb adni a pénzt, ennek semmi értelme nem lenne, a játékos még jobban is járna, ha ugyanazon garantált és nem garantált tartalmak mellett hamarabb jutna a biztos pénzéhez), de nem is ez a lényeg, hanem hogy eddig is rengeteg pénz volt itt idénre, és még fel is szabadul. Persze, eltapsolni az egészet vétek lenne, mert a következő években visszaüthet, de attól még ide jöhet valami jóféle ember, akinek most adnak nagyobb pénzt, és a következő évekre könnyítik meg cserébe a capet, amikor bejön Fuller pénzének többi része.
Wyatt
Suuh 😀😀😀DD

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem ismerem ennek a pontos metódusát (btw, elképesztő hülyeség lenne, ha a játékosnak nem lehetne előbb adni a pénzt, ennek semmi értelme nem lenne, a játékos még jobban is járna, ha ugyanazon garantált és nem garantált tartalmak mellett hamarabb jutna a biztos pénzéhez), de nem is ez a lényeg, hanem hogy eddig is rengeteg pénz volt itt idénre, és még fel is szabadul. Persze, eltapsolni az egészet vétek lenne, mert a következő években visszaüthet, de attól még ide jöhet valami jóféle ember, akinek most adnak nagyobb pénzt, és a következő évekre könnyítik meg cserébe a capet, amikor bejön Fuller pénzének többi része.

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
6.5 misi, amikor másról sem szól a topic, hogy tele vagytok pénzzel?

Ezzel megint spóroltatok 6.4 millát idénre, cserébe a további években jóval drágább lesz.
Wyatt
Igen, de a Bears-nek a Packers ajánlatát kellett "lemásolnia". (Nem térhettek el az offer lényegi elemeitől.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én maximum nagyítóval tudnék aprócska hibákat felfedezni az eddig elvégzett munkában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6.5 misi, amikor másról sem szól a topic, hogy tele vagytok pénzzel?

Ezzel megint spóroltatok 6.4 millát idénre, cserébe a további években jóval drágább lesz.
Wyatt
Az összeg strukturálása valóban érdekes, s tényleg nehezen értelmezhető. Hacsak a háttérben nem megy valami nagy(obb) név idecsábítása, amire kell a pénz. Suh komolyat ütne, bár erősen konvergáló esély van rá.

A sokkal valószínűbb inkább, hogy valamikor a rajt előtt lesz egy hosszabbítás Goldmannel, aminek az értéke 8 millió / év környékén lehet. S a hosszabbítás szintén elképzelhető az Amos/Callahan/Meredith trióval is. MIndegyikük kb. az 5-6 millió / év skálán mozog véleményem szerint.

Picit átböngésztem a még elérhető neveket, akiket elképzelhetőnek tartok. 10-15 játékos még érkezik, ebből valamivel komolyabb pénzt szerintem 2 kap,

DL
Bennie Logan: Unrein típusú run stuffer, limitált pass rush potenciállal.
Dominque Easley: nincs térde
Quinton DIal: Fangio reunion szintén
Shamar Stephen: hasznos kiegészítő ember volt a Vikingsban. Igaz 4-3-ban.

Edge rusher
Kony Ealy: írtam már róla
Willie Young: 1 évre ha egészséges olcsón vissza lehetne hozni. A bicepsz szakadás tán nem akkora red flag, mint a különböző lábsérülések
Lamarr Houston: szintén említve
Connor Barwin: mentornak, s rotációs játékosnak még mindig megfelelő

ILB
Navorro Bowman: ahogy már említettem, hogy nagyot ütne
Kevin Minter: Bengalsban nagyon rossz volt, Cardinalsban előtte annyira nem
Jonathan Casillas, Gerald Hodges

CB
Ross Cockrell: Steelresnél voltak korrekt meccsei, de nem véletlenül váltották le Hadenre
Pierre Desir: nem volt elveszve a Coltsnál, bevethető csere
Delvin Breaux: egészségügyileg elég ingatag
Ladarius Gunter: Jeffery-t anno egy-kétszer levette, 25 éves

S
Corey Graham: régi ismerős, mióta elment tőlünk elég korrekt játékossá vált
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
6.5 misi, amikor másról sem szól a topic, hogy tele vagytok pénzzel?

Ezzel megint spóroltatok 6.4 millát idénre, cserébe a további években jóval drágább lesz.

több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Ismertek a Fuller szerződés részletei:
 overthecap.com/player/kyle-fuller/2953

GB eléggé farnehéz megállapodást köttettet velünk 😛 Utolsó 2 év brutális, illetve azt a 18M garantáltat is úgy osztották szét, h leghamarabb 2 év múlva legyen értelme kivágni, de még akkor is 9misi deadmoney maradjon... Még így is azt mondom, h jó döntés volt itt tartani, de nem lettek szimpatikusabbak északi szomszédaink. ( | geci Green Bay | )
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom Fullert miért nézik le ennyire. Egyrészt Trumaine Johnsonnál sokkal jobb szezonja volt, de nem is ez a lényeg, hanem hogy a hazai Packers meccset leszámítva elég combos teljesítményt nyújtott passzvédekezésben és futás ellen pláne nagyon aktív volt. Ami az egyetlen negatívum vele szemben, hogy a 2 INT az nem sok, főleg annak függvényében, hogy mennyiszer volt pozícióban ahhoz, hogy megcsinálja a játékot és nem tudta. Amukamara végképp nem egy turnover gyár, amit coverben tud az rendben van, de hozzátenni extra játékot nem fog. Ezt Fullernak kellene, márpedig vagy 4-5 interceptiont legalább elhajított.

Sims - aki egyébként még mindig egy darab m betűvel írja a nevét - megtartása elég wtf. Nem is a pénz a lényeg nálam, mert Fuller sokat nem visz el az idei lóvéból és így is van még 25 millió környéke, hanem hogy egyszerűen minek. Shaheen átveszi a helyét, rosszabb nem lehet, mint Sims, aki sem elkapásban, sem pedig blokkolásban nem nyújtott semmi különöset. Burton jött elkapó TE-nek, visszajött Daniel Brown, aki kb. Sims kaliberű játékos, picit rosszabb blokkoló, jobb elkapó. Szóval elég fejvakarós, hogy Sims-szel mit szeretnének, lehet Nagynak a 4 TE a fétise, vagy nem tudom.

Tegnap jött Tyler Bray is, hát ez megint kellett, mint egy falat kenyér. Biztos jó, hogy ő ismeri a rendszert, de lassan annyi rendszerismeret halmozódik fel a QB roomban, hogy a NASA operációs központja kutyafa**a ahhoz képest. Minden, ami nem veterán minimumos szerződés kidobott pénz. Braynek egyébként 78-ad annyi passzkísérlete van, mint Danielnek a ligában, így ketten együtt már 79-szer passzoltak éles meccsen.

Tegnap járt meetingen Kevin Pierre-Louis. Eredetileg Seahawks draft, onnan a Chiefsbe lett cserélve. (Jövőre érkezik majd Andy Reid). Alulméretezett ILB, de elsősorban ST játékos. Igazából Chicago az a hely, ahol tudjuk, hogy egy jó ST mennyire fontos, szóval felőlem jöhet depthbe, John Timu és főleg Jon Anderson szerepvállalását el kellene már feledni végre.

---
Nem győzöm magam ismételni, de a helyzet ugyanaz. A kezdő már egész pofásan néz ki, 1-2 (4-5) masszív kérdőjellel, de a depth nagyon sok helyen kérdőjeles. Lynch igazolása rendben van, nálam még mindig kellene egy edge rusher a piacról. De elmondható, hogy nincs olyan poszt a védelembe, ahol nem lehetne a depthet mélyíteni.

Pénz van, rajta ülni felesleges. Navorro Bowman nem tudom mennyibe fájna, de rövidtávon jó megoldás lehetne Trevethan mellé. Nyilván nem az a játékos, aki 5 éve volt, de egy újabb needet kilőnél egy NFL szintű tacklegyárral. Mert BPA van drafton ezt hallottuk. Ez esetben maradna legnagyobb need az OLB és OG, amivel már együtt lehetne lavírozni.

---
A cikkel kapcsolatban: A 60%-os határ meghúzását én már picit túlgondolásnak érzem, de az alapvetés egyértelmű: ha a top10 túl sokat visz el, akkor kevesebb marad az "arany középre", a 2-3-5-6 milliós stabil, tapasztalt (és a játékrendszert is már ismerő, azaz nem évente rotálódó) kezdőkre. Ha pedig kevesebb jut rájuk, akkor mázli kell hozzá, hogy ezeket UDFA-kal, hátsó körökkel pótolni tudd.

Én egyébként látok még egy trendet: Az emelkedő capnek nem csak az a hatása, hogy egyre magasabbak a fizetések, hanem az is, hogy egyre könnyebb megtartani a saját játékosokat. Ezzel párhuzamosan egyre "szegényedik" az FA kínálat, ami még feljebb veri az árakat. Ami visszahat a saját játékosok megtartásának az árára is. Ezért ha jól és fenntarthatóan akarsz capet menadzselni, akkor a) jól draftolsz, b) akiket FA-ról szerződtetsz, azokkal elfelejted a backloadot, és helyette inkább enyhén frontloadolsz. Könyveléstechnikai lépésről beszélek, nem több előre kifizetett pénzről. Egyszerűen signing bonus helyett roster bonuszokat garantálsz, amik hamarabb terhelik a capet. Nézzétek meg, hogy ahhoz képest, hogy milyen bődületesen nőnek a per év árak, ahhoz képest a signing bonuszok meg nemhogy nőnek, de egyenesen csökkennek.peterk2005
Egy remek gondolatmenet a liga alakulásáról.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
A pálpusztaiak jól kib*sztak velünk....
Évi 14 milla....nagyon durva ár....na akkor már tényleg hozzuk el Burnett-et.... 😀
MBear
4 év 56misi, 18M garantálttal.... matcheltük.... Szívom a fogam, de legalább nem vészes a garantált rész, ha nagyon visszaesik a teljesítménye 1-2 év múlva elküldhető...
Tito05
Ha megnézzük mit kapott Buttler meg Johnson akkor ez nem olyan vészes, főleg a garantált része nagyon rendben van. Persze Fuller nincs is olyan jó mint az előbb említett kettő, de a mai piaci viszonyok közt várható volt egy ilyesmi szerződés. Attól tartok Calahannel és Meredithhel is próbálkozik majd valaki...

több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
A pálpusztaiak jól kib*sztak velünk....
Évi 14 milla....nagyon durva ár....na akkor már tényleg hozzuk el Burnett-et.... 😀
MBear
4 év 56misi, 18M garantálttal.... matcheltük.... Szívom a fogam, de legalább nem vészes a garantált rész, ha nagyon visszaesik a teljesítménye 1-2 év múlva elküldhető...
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
A pálpusztaiak jól kib*sztak velünk....
Évi 14 milla....nagyon durva ár....na akkor már tényleg hozzuk el Burnett-et.... 😀

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Sims még mindig. Csak 1 éve Chicagoban.

Packers ajánlatott tett Fullernak. Nem látom azt, hogy akkora összeget raknak elé, amit mi nem ajánlunk meg. Máskérdés, hogy így sanszosan nagyobb összeg lesz, mint amit ideálisnak gondolnánk.
tüsi91
#Packers have signed #Bears CB Kyle Fuller to an offer sheet. Chicago placed transition tag ($12.9067 million on Fuller). So things will get interesting in the NFC North as the rivals compete for the former first-round draft pick.
Pont most akartam betenni. Kis genyók fel akarják tolni az árát....

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sims még mindig. Csak 1 éve Chicagoban.

Packers ajánlatott tett Fullernak. Nem látom azt, hogy akkora összeget raknak elé, amit mi nem ajánlunk meg. Máskérdés, hogy így sanszosan nagyobb összeg lesz, mint amit ideálisnak gondolnánk.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Vinny Curryt kivágta a Philly
ricsiii83
Az a baj hogy nem lenne occsó, de ha jönne Hickssel és Goldmannel az egy durci 3-as lenne...Ha a Colts nem hülye már küldenek is érte egy Jetet... Van még guba dögivel... Éppenséggel nállunk is elférne még, főleg ha Simms 6 milláját betolnánk a szerződésébe 😊

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Vinny Curryt kivágta a Philly

több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Mégis marad...