Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
Ha Nelson lecsuszik akkor o, ha nem akkor Denzel Ward DB. Edmunds nekem nem Bell OLB-nek.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ha nem lesz letrade, akkor - ha benn van - Nelson.
Ha ő nincs, Edmunds
MBear
Detto

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Roquan Smith LB

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Letrade, és valamelyik LB.
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
Ha nem lesz letrade, akkor - ha benn van - Nelson.
Ha ő nincs, Edmunds

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Így két nappal a draft előtt nem tippelünk esetleg?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes menetrend

Kétszer is meg kellett néznem, hogy nem a Marvel twitter oldalán vagyok, hanem a tieteken. Mi ez a képregényes elem nálatok? 😊
iktriad
Kicsit hearthstone-os a fíling 😁
MBear
Ez esetben a 7. héten jön a Shudderwock ide. 😊
iktriad
Kit izgat, ha csak deathrattle kártyái vannak egyébként....
Na Jó, ne offoljunk a topicban. 😊
Ha játszol, akkor tolhatunk pár meccset!
MBear
Szerinted honnan tudnék a Shudderwockról, ha nem lennék aktív? 😊 Írj majd rám PM-et!
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Teljes menetrend

Kétszer is meg kellett néznem, hogy nem a Marvel twitter oldalán vagyok, hanem a tieteken. Mi ez a képregényes elem nálatok? 😊
iktriad
Kicsit hearthstone-os a fíling 😁
MBear
Ez esetben a 7. héten jön a Shudderwock ide. 😊
iktriad
Kit izgat, ha csak deathrattle kártyái vannak egyébként....
Na Jó, ne offoljunk a topicban. 😊
Ha játszol, akkor tolhatunk pár meccset!

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes menetrend

Kétszer is meg kellett néznem, hogy nem a Marvel twitter oldalán vagyok, hanem a tieteken. Mi ez a képregényes elem nálatok? 😊
iktriad
Kicsit hearthstone-os a fíling 😁
MBear
Ez esetben a 7. héten jön a Shudderwock ide. 😊
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Teljes menetrend

Kétszer is meg kellett néznem, hogy nem a Marvel twitter oldalán vagyok, hanem a tieteken. Mi ez a képregényes elem nálatok? 😊
iktriad
Kicsit hearthstone-os a fíling 😁

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Week 1. Vs Packers a Lambeaun SNF. Centeneráiumi Packers szopkodás, liga darling csapat. Lehet megemlítik majd, hogy a Bears is pályára lép.
Week 2 hazai MNF vs Seahawks
Hálaadás Detroitban.
Szezonbefejező szokás szerint Minnesotában.
tüsi91
Egy Packers-Jets stílusosabb lett volna. Nem kell mindig leszopni a csoportban mindenkitől, aztán majd elkezdenek respektálni. Az NFC North Kelemen Annája.


A 13. pártkongresszus óta nem volt itt jó csapat, akkor még Horn Gyula is csak államtitkár volt. Na, kontextusba helyezve.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes menetrend

Kétszer is meg kellett néznem, hogy nem a Marvel twitter oldalán vagyok, hanem a tieteken. Mi ez a képregényes elem nálatok? 😊
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Week 1. Vs Packers a Lambeaun SNF. Centeneráiumi Packers szopkodás, liga darling csapat. Lehet megemlítik majd, hogy a Bears is pályára lép.
Week 2 hazai MNF vs Seahawks
Hálaadás Detroitban.
Szezonbefejező szokás szerint Minnesotában.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Úgy néz ki Tom Cable álruhába bújt és beépült a Bears stábjába... Rashaad Cowardot át akarjuk képezni G-nak...

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fowler szerintem jó igazolás. Nem lesz Jeffery utódja, de egy jó, használható rotációs játékos. Kedveltem a broncosban, bár megértem, hogy Thomas, Sanders, Henderson és Taylor mellé / mögé nem akartak veterán pénz fizetni már senkinek.

A Meredith sztori a két évvel ezelőtti Broncos vs C.J. Anderson történetre hajaz. A Broncos matchelte, de hiba volt nem rárakni azt a 2. kört, mert így jóval drágább lett.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Inman nem kellett, de Fowler igen. frenetikus
ricsiii83
Fowler a jelenlegi helyzetet elnézve simán rosteren lesz. Egyrészt egy 4. elkapó volt a Broncosban, aki 30 elkapást, majd 400 yardot hozott 2017-ben, ami az ottani nihiles QB helyzetet elnézve nem rossz. Másrészt ST-ben alapember volt ott is, sokkal jobb blokkoló WR, mint Joshua, s jobbára slotban játszott. Gabrielt lófütty blokkolásra nem tudod használni. Inman Robinson cseréje lehetne, de szerintem Robinsonhoz hasonló fizikai paraméterekkel rendelkező és hasonló stílusú WR-t fogunk draftolni. Fowlerrel Bellamyt lehetne kipöckölni, s ott van Kevin White, akit csak nem akarunk elfeledni. Nyilván most nincs értelme kirúgni, s kapni fog esélyt nyáron, de augusztus végén ennek a románcnak vége lesz.
Amikor egy Bennie Fowler kaliberű csávó lesz minőségben az 5. WR, akkor rendben lesz ez a poszt.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Inman nem kellett, de Fowler igen. frenetikus

több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Former Broncos' WR Bennie Fowler is signing a one-year deal with the Chicago Bears, per source.

Máris jobban érzem magam...
Tomcsik
Dehogy érzed! 😀
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Former Broncos' WR Bennie Fowler is signing a one-year deal with the Chicago Bears, per source.

Máris jobban érzem magam...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valszeg még nem akarják Kevin White-ot kivágni, több hely meg nincs. Nem a lóvé, a rosterhely, gyerekek. Pénz mindig volt/van/lesz mindenhol. Roster az 53 fő, ha esik, ha fúj.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
 mobile.twitter.com/ZimmermanSXM/status/984188943343243270

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Van egy home grown talented, elengeded pedig nem került volna olyan sokba, nem tartom jó döntésnek. Ahogy Tüsi is írta elengedted AJ-t, egy éve Meredithet szántad első számú WR-nek aztán 6 millát nem adsz neki, amit egy foshugy Wheatonnak kifizettél??? Ezt most nem értem. Eddig nagyjából tetszett amit Pace csinált, de ezzel most megint elbaszta...

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Elvileg találkozott vele Pace és Nagy is, gondolom elmondta hogy hozzánk akar jönni és nem akarták úgy oda láncolni, kétlem hogy a ti cap helyzetetekkel túl drágának ítélték.
nemethbence55
Nem tudom, hogy Ryan Pace roster managementje, vagy ez a komment nevetségesebb. Komolyan félelmetes. Ezt egyedül sikerült összehozni?
tüsi91
Nem tudom én csak ezt gondolom, mert más értelmes magyarázat nincs erre 20+ misivel a cap-ben, úgy hogy max 7 milliót kellett volna odaadni évente.
nemethbence55
Van ehhez a move-hoz kapcsolódó kiváló szakkifejezés....szakzsargon, ha úgy tetszik:
Ostoba gyökér....

Szerkesztette: MBear

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Errol pofaztam ha 2.9 millioert nem kell akkor 5ert se fog. Gratulalok az okosoknak akik elhittek h ez a zsenialis okos es mester Pace ordogi terve amivel a liga elott jar...Egy kutya aki ketszer fog ugyanabba a hibaba esni. Mar a 3. Heten nem lesz rendes elkapo garda.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Elvileg találkozott vele Pace és Nagy is, gondolom elmondta hogy hozzánk akar jönni és nem akarták úgy oda láncolni, kétlem hogy a ti cap helyzetetekkel túl drágának ítélték.
nemethbence55
Nem tudom, hogy Ryan Pace roster managementje, vagy ez a komment nevetségesebb. Komolyan félelmetes. Ezt egyedül sikerült összehozni?
tüsi91
Nem tudom én csak ezt gondolom, mert más értelmes magyarázat nincs erre 20+ misivel a cap-ben, úgy hogy max 7 milliót kellett volna odaadni évente.