Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Lemaradtam valamiről?
hpeter93
 fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
Wyatt
az nagyon nem jó hír rühellem őket én nem hiszem hogy átmegyek. Minden jót mindenkinek
davemayer
Majd megszereted őket, ne hagyj itt minket!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Ó bakker, ez most szíven ütött 😛 Nem voltam a fórumon a legnagyobb szószátyár, de mégis napi rutinom része volt diskurzusaitokat végigolvasni... Főleg Jimmy, Tomcsik meg Tüsi91 elemzéseit, hozzászólásait imádtam és remélem a másik oldalon is élvezhetem majd (persze, többiekére is kíváncsi vagyok).
Köszönöm az éveket a bowl.hu-nak! Hajrá Mackók! 😊
több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Az utolsó kapcsolja le a villanyt.
Színvonal csak esik.
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Lemaradtam valamiről?
hpeter93
 fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
Wyatt
az nagyon nem jó hír rühellem őket én nem hiszem hogy átmegyek. Minden jót mindenkinek

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lemaradtam valamiről?
hpeter93
 fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/

több mint 5 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Lemaradtam valamiről?

több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
Köszi mindenkinek!
Jó buli volt itt megvitatni a mackóügyeket hétről hétre (még ha volt is pár év szünet benne)
Remélem, sokan átjöttök és folytatjuk ott!
Üdv!

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Köszi mindenkinek az itt eltöltött időt, gondolatokat, vitákat, beszélgetéseket, elemzéseket stb... Nem tetszik ez a kavarodás de hát ez van. Remélem sok ismerőst viszont látok majd a FK fórumon is. GO Bears !

több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Srácok kösz az elmúlt pár évet. Remélem az új oldalon is tudom majd az írásaitokat olvasni. Idén az a mackók éve lesz. Ja és ha lehet Jimmy egy búcsú csöcs-ös gif-et kérnék. 😊
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
Szerintem nagyjából mindkettőtöknek igaza van....
Én kb. félúton vagyok.
Reménykedem, h na most végre, és egy kicsit szkeptikus is vagyok, vagy inkább aggódom, h újra pocsolyába lépünk.
Ami jó jel, h végre nem egy kiöregedett, vagy egy alapból szerencsétlen hc-nk van (úgy tűnik😊), szal legalább van okunk bizakodni.
Ennek ellenére, ez a csoport még túl erős szerintem ahhoz, h po-t fogjunk. Én annak is örülnék, ha nem lenne olyan meccs a szezonban, ahol jóízűen lealáznak.

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy univerzálisan nagyon jó értékelést kapott draft után is úgy hisztiztek mint egy elkényeztetett burzsoá gyerek aki nem kapja meg a legújabb iphonet. Mit akartok 7 pickből? Elvinni 14 játékost amiből 10 első körös? Tudnátok objektívek maradni ha már a pesszimizmus ennyire megette lelketeket? De legalább azt figyelembe venni ,hogy tavaly ilyenkor mennyivel szarabb volt a csapat? A körülményekhez képest a legtöbbet fejlődött a csapat.
reps
Valószínűleg az elmúlt 3-5-7-10-20 év sikerszériája megzavarta az elmém a tisztánlátásban.

Vannak jó dolgok ebben az offseasonban, szokás szerint kurva nagy kérdőjelekkel. Szerintem lehetett volna ezt jobban is csinálni, de nem akarok pesszimista lenni, hogy kétségekkel fogadjam egy 14-34-es mérleggel álló NFL GM lépéseit.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Toliver állítólag nagyon jól mozgott tegnap a rookie camp első napján. Nagy és Fangio külön ki is emelte. Persze ez semmit nem jelent, ilyenkor még mindenki all pro 😊

több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
Köszi, Tomcsik, pöpec!
Még Orrnak és Fantnak lehet esélye.

Szerkesztette: MBear

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Mivel valaki akarta tekintsük át egy kicsit az UDFA igazolásokat. Részletesebben csak azokra térnék ki akiknek van némi esélye bekerülni az 53-as keretbe.

Dejon Allen,OL,Hawaii
Abdullah Anderson, DL, Bucknell
Rashard Fant, CB, Indiana
Garrett Johnson, WR, Kentucky
Michael Joseph, CB, Dubuque
Nyles Morgan, LB, Notre Dame
Ryan Nall, RB, Oregon State
Elijah Norris, LB, Shepherd
Nick Orr, S, TCU
Shaq Roland, WR, West Georgia
Bunmi Rotimi, DE, Old Dominion
Kevin Toliver II, CB, LSU
Andrew Trumbetti, LB, Notre Dame
Cavon Walker, DL, Maryland
Ryan Winslow, P, Pitt

Akkor kezdjük a legesélyesebb jelöltel.

Kevin Toliver CB LSU

 mobile.twitter.com/SleeperAthletes/status/990384004896567296/photo/1

Toliver anno 5 csillagos requit volt így nagy elvárásokkal kezdett el játszani az LSU-ban. Azonban nem nagyon sikerült megfelelnie az elvárásoknak. Először egy térd sérülés hátráltatta, majd a vállával akadtak gondok ami ha jól tudom korábban műtve is volt. Emelett a pályán kívül is voltak dolgai, az LSU többször is eltiltotta mert vétett a csapat szabályzatai ellen. Az LSU amúgy nagyon jó DB-k képzésében. Remek méretekkel rendelkezik és több poszton is bevethető ( legalábbis néhány scout azt mondta S-ben is van benne potenciál) ami segíthet neki abban hogy be tudja magát verekedni a csapatba főleg hogy a S poszton nem nagyon van backup mivel Bush és Hall nem sokat fejlődtek. CB-ben esetleg Coopert szorongathatja meg. Fangio szereti az ilyen méretekkel rendelkező CB-ket, Tolivernek meg van minden fizikai tulajdonsága ahhoz hogy jó press CB legyen. Eredetileg 4-6 körre várták, sőt több scout is azt nyilatkozta róla hogy első körös skill settje van, de az előbb említett problámák miatt UDFA lett, így akár nagy steal is lehet.

 mobile.twitter.com/PFF_Bears/status/990391916452810752?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fd-8449205844259434437.ampproject.net%2F1525461683159%2Fframe.html

 m.youtube.com/watch?v=5EKVfwxAEH4

Ryan Nall RB Oregon State

 mobile.twitter.com/TrustAthletes/status/990706862621327362/photo/1

Elsőre talán azt gondolnánk hogy az RB az egyik legmélyebb posztunk így Nall nem sok eséllyel indul, azonban a sokoldalúsága miatt lehet esélye odaférkőzni a keretbe. Korábban játszott TE poszton és játszatták amolyan H back szerepkörben is. Elég nehéz levinni, sok yardot hozott az első kontaktok után.

 mobile.twitter.com/PFF_College/status/891320189274533888/photo/1

Az NFL-ben lehet amolyan hybrid FB/TE aki bevonható a passzjátékba és be tud segíteni a blokkolásban is és RB depthnek sem lenne utolsó. Így akár elcsípheti Mike Burton helyét mint fiatalabb, olcsóbb és sokoldalúbb opció.

Talán ő ketten pályáznak a legnagyobb eséllyel, de nézzünk meg pár érdekesebb játékost akik talán surranópályán odaérhetnek.

Cavon Walker DL Maryland

 mobile.twitter.com/TrustAthletes/status/990712603168202752/photo/1

Nem lehetett túl sokat hallani róla, még a Combine-ra sem hívták meg. Eléggé radar alatti prospect. Kicsit utánna olvasgatva egy érdekes dolog kiderült róla. A PFF szerint a pass rush produktivitásban a 4. legjobb volt az interior DL emberek között. Bár csak 1 sacket jegyzett a szezonban emellé begyűjtött 10 hitet és 21 QB siettetést is.

 mobile.twitter.com/PFF_Bears/status/990392791736946688?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fd-1591673254918187536.ampproject.net%2F1525461683159%2Fframe.html



Dejon Allen OL Hawai

 mobile.twitter.com/HawaiiFootball/status/889852373996195840/photo/1

Csere T terén nem állunk túl jól ezért Allen talán odaférhet, de legalábbis egy PS helyet érhet. Sokoldalú játékos aki G és T poszton is bevethető, bár mivel nem túl magas inkább G lenne neki megfelelőbb az NFL-ben. Elég nyers, de atletikus. Az East West Shrine gamen egész jól játszott. Inkább ígéretesebb project játékosnak mondanám.

Ryan Winslow P Pittsburgh

 mobile.twitter.com/CoachDuzzPittFB/status/990370327699034114/photo/1

Nem ártott egy versenytárs O'Donnellnek. Ami érdekes hogy minden évben folyamatosan javultak a statjai. Nem kiemelkedően jók a számai, de konzisztensen hozott egy jónak mondható átlagot. Trükkös játékoknál is használható több jól kivitelezett fake puntja is volt és a Virginia Tech ellen volt egy TD passza is.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
reps Chicago Bears 64
A rendőrség szerint semmi baja nem volt a kocsinak azon kívül ,hogy kirámolták. Azóta már a rendőrség visszaszerezte a cuccainak a felét és videóban elmondta ,hogy megbánta már a dolgot.


Mennyi pénze van még a csapatnak a cap alatt?
Süsü
28 millió van a cap alatt ,de még nem igazoltuk le a draft pickeket. Viszont tegnap járt le a határidő , hogy az igazolások beleszámítsanak a kompenzációs pickekbe szóval most lehet lesz egy kis action a piacon.
több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Az lényegtelen ,hogy mit loptak el. Az ipadet rögtön lockolták és törölték a memóriáját. A garantált 20milliójából bármikor újra veszi ezeket, de hogy ilyen hülye játékost minek draftolunk, hogy a gettó közepén nyitva felejti a zsír új bmwjét ami tele van pakolva személyes és drága cuccokkal...
reps
Ez még mindig jobb, mintha ő maga lopott volna. Mások meg olyanokat draftolnak.
Mivel nem ismert az egész story...kár lenne bármiféle következtetést levonni ebből.
Majd szeptemberben megmutatja,hogy mennyire hülye vagy sem. 😊

Mennyi pénze van még a csapatnak a cap alatt?
több mint 5 éve
reps Chicago Bears 64
Az lényegtelen ,hogy mit loptak el. Az ipadet rögtön lockolták és törölték a memóriáját. A garantált 20milliójából bármikor újra veszi ezeket, de hogy ilyen hülye játékost minek draftolunk, hogy a gettó közepén nyitva felejti a zsír új bmwjét ami tele van pakolva személyes és drága cuccokkal...
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Már tudjuk mit vett Smith az aláírási pénzből (mondjuk 53 ezer dollár relatíve nem is sok):

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qbr8cpbylonotzerdzmy
Roquan Smith had Bears-issued iPad stolen from car
Bears 2018 first-round pick Roquan Smith reported several items stolen from his car including his team-issued iPad and several personal effects from his college career.


Szerk: A lényeg, hogy ellopták belőle pár cuccát, többek között a Bears által kiosztott ipad-et is.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Poén ez a képregényes cucc amit Idonije és a cége az ATHLiTACOMiCS csinál. Minden hétfőn egy új monsters of midwayt animálnak a TC kezdetéig.

 mobile.twitter.com/ChicagoBears/status/993543036868202496/video/1

 mobile.twitter.com/ChicagoBears/status/987699594208403456/photo/2

Twitteren lehet találni még képeket. Jópofa és jó marketing. Egy hónappal ezelőttig nem tudtam hogy Izzy ilyenekben utazik 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
L Floyd után Miller is ide került akik az adott évebn kedvenc draft prospectek közt voltak.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
...
Tomcsik
jó kis írás. A udfa playákról tudsz hasonló ellemzést?
ricsiii83
Hát ha lesz rá időm megpróbálom. Az UDFA-k közül 2 név lehet érdekes Toliver és Nall a többiek valszeg nem sok sót esznek majd meg .

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
...
Tomcsik
jó kis írás. A udfa playákról tudsz hasonló ellemzést?

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
...
Tomcsik
Szép munka csak ne kellett volna alulról eljutni az elejére, aztán elolvasni telefonon.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Volt egy kis időm így gondoltam írok egy kis összefoglalót mi is történt a játékosbörzén. A legtöbb nagy szakportál szerint remek lett az idei draftunk, sőt egy-két helyen egyenesen a legjobbnak tarják az idei classunkat. Szerencsére elég sok NCAA meccset tudtam nézni tavaly így nagyobb rálátásom volt a prospectekre, több volt a kedvenc játékosom, mint álltalában. Közülük kettő nállunk kötött ki így nagyon izgatottan várom mit mutatnak majd a szezonban. Nos csapjunk is bele a lecsóba!

Round 1 Pick 8 Roquan Smith LB Georgia

 cdn.vox-cdn.com/thumbor/Z1o7_e1IFfgIIzUtZazXaaaaam8=/0x0:3777x2518/1200x800/filters:focal(1278x66:1882x670)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/59104581/usa_today_10347570.0.jpg

Kicsit meglepődtem hogy Smith lett a választásunk mivel szinte biztos voltam benne hogy edge rusher vagy Nelson a célpontunk. Mivel nem mozogtunk fel és Chubb valamint Nelson is kiment féltem hogy behúzunk egy olyan rushert aki amúgy nem Top10 talent, de szerencsére nem így történt. Smith volt a legjobb játékos a boardon amikor mi következtünk és nem is variáltuk túl a dolgot. Néhányan Edmundsot várták, főleg hogy pár szaki úgy látta hogy van benne edge rusher potenciál, de Smith a készebb játékos. Pace tőle kicsit eltérő módon nem az athletic freak Edmundsot húzta, hanem a kiforrott sokkal inkább NFL kész Smithet. Ezzel a húzással biztossá vált hogy idén nem a develop projektek a célpontok hanem a kész, bizonyított játékosok. Ebben az évben már nincs kecmec és Pace win now módba váltott. Smith egy remek 3 down LB. Az egész pályát bejátsza, gyors, atletikus, de ami a legfontosabb főleg az ő pozíciójában hogy nagyon inteligens és ösztönös. Nagyon jól olvassa a játékot ezért mindig ott van ahol lennie kell. Remekül szerel. A PFF szerint mindössze egyetlen miss tacklet csinált a szezonban.

 mobile.twitter.com/PFF_College/status/939895238679760897/photo/1

Coverben is egészen kiválló, fel tudja venni az RB-t, TE-t sőt olyanra is volt példa hogy CB pozícióban védekezte le a WR-t az end zone sarkában.

 mobile.twitter.com/PFF/status/978274399806779392/photo/1

Az már csak hab a tortán hogy remekül blitzel így 6.5 sack állt a neve melett a szezon végén. Ezek melett pályán kívül is remek srác. Mindenki azt mondja róla hogy nagyon felkészült, sokat videózik az ellenfélről és igazi munka mániás. Remek vezető alkat akire mindenki felnéz az öltözőben. Szinte nem lehet gyenge pontot találni a játékában. Kis negatívum hogy kicsit alulméretezett és ha egy falember elkapja akkor nehezen szabadul a blokkról. Ez azonban ritkán fordul elő, mivel Smith nagyon jó abban hogy elkerülje a blokkokat. Hol is lehetne jobb helyen a Butkus díj győztese mint Chicagóban? Nagy kedvencem volt és örültem hogy hozzánk került, remek pick és szinte biztos vagyok benne hogy all pro lesz a srácból. Smith a modern LB megtestesítője, nem lepődnék meg ha harcban lenne a DPOTY címért.

 m.youtube.com/watch?v=HMzyyxmmITg


Round 2 Pick 39 James Daniels C Iowa

 mobile.twitter.com/IowaFBLive/status/866685587478069248/photo/1


Szinte biztos voltam benne hogy a második napon orvosoljuk az EDGE gondokat, Landry még bennt volt mikor mi jöttünk, így kissé meglepődtem hogy Danielsre esett a választás. Kettős érzéseim voltak mivel tudjuk hogy az OLB állomány nem túl acélos. Aztán kicsit átgondolva ez is remek húzás volt. Daniel szinte minden elemzőnél első körös volt, így ebben a pozícióban nyugodtan nevezhetjük ezt stealnek. Hiány posztra is jött, ráadásul rendkívül atletikus így remekül fog illeni Nagy blokkolási rendszerébe. Az hogy milyen atletikus is Daniels jól mutatja hogy a combine statjai szinte megegyezőek Calvin Ridley számaival, már ami a futást és magasugrást illeti, csak Ridley egy 100 fonttal kisebb WR...Szinte bármelyik poszton bevethető a fal közepén. Pace azt mondta G poszton számolnak vele, de C-ként is gyakorol majd. Én jobban örülnék ha Whitehair kimenne G-ba és Daniels maradna C-be, de majd a campben kiderül. Azonnali segítség lesz Trubiskynek, futás és passz blokkolásban is kiválló.

 mobile.twitter.com/PFF_Bears/status/990012320293244929/photo/1

 mobile.twitter.com/PFF_Bears/status/990012979046428672/photo/1

Daniels csak 20 éves szóval bőven van még benne potenciál. A Hawkeyes álltalában remek O line játékosok képzése terén, remélhetőleg Daniels folytatja ezt a hagyományt. A pályán kívül egy remek közösségi figura, nem balhés srác.

 m.youtube.com/watch?v=60_jVnF2nJc

Round 2 Pick 51 Anthony Miller WR Memphis

 mobile.twitter.com/NBCSBears/status/992083416467288064/photo/1

Mivel nem volt harmadik körünk már épp készülődtem szunyálni amikor megláttam hogy tradeltünk. Gondoltam valamelyik EDGE rusher tetszik Pacenak és akkor majd most orvosoljuk a pass rush problémát. Legnagyobb meglepetésemre Millert húztuk aki az abszolút kedvenc játékosom volt a drafton. A betett képen látszik hogy igencsak produktív karrierje volt. Sehol nem kapott ösztöndíjat, minden válogatón azt mondták hogy gyenge és kicsi. Majd a Memphis adott neki egy esélyt, amit Miller azzal hálált meg hogy minden létező WR rekordot megdöntött a frenchise történetében. Teljesen véletlenül csíptem el egy Memphis meccset és ott teljesen belezúgtam Miller játékába. Azután csak miatta megnéztem minden Memphis meccset amit csak tudtam.

 mobile.twitter.com/stoolmemphis/status/990033709905727489/video/1

Miller remek route futó és nagyon tudja hogy kell elszeparálódni az emberétől, nagyon veszélyes a mélységi labdáknál és mindig benne van a nagy játék esélye.

 mobile.twitter.com/PFF_College/status/988817602188402692/photo/1

 mobile.twitter.com/SconnieSports/status/984275252418052096/video/1

Rendkívül harcos, kompetitív játékos aki nem ismer lehetetlent. Az edzői nyilatkozták hogy Miller megszálottan a legjobb akar lenni. Akik ismerik mind azt mondják hogy soha nem láttak senkit ilyen keményen dolgozni. Az edzőknek kelett néha visszafogni, azt mondták az edzéseken is úgy tolja mintha SB-t játszana. Az edzések után gyakran kinnt marad még gyakorolni. Amikor megdöntötte a klub rekordot az egy meccsen belüli elkapott yardok tekintetében plusz berámolt 4TD-t másnap tovább maradt és gyakorolta az elkapásokat mert volt 4 dropja... Azt hiszem ez sokmindent elárul a mentalitásáról. Miller tud játszani a slotban és a szélén is, de slotból indulva a legveszélyesebb.

 mobile.twitter.com/PFF_College/status/977719471933722625/photo/1

Emelett screen játékokban is kiválló. Nagyon nehéz levinni, a volt WR coach szerint néha RB-nek érzi magát és előfordul hogy kifejezetten keresi a fizikai kontaktot a védőkkel. Szereti az ellenfél tudtára adni hogy ő a legjobb játékos a pályán. Az edzője mondta hogy volt egy meccs ahol a rossz időjárás miatt nem lehetett passzolni és Miller kiment a stábhoz és kérte hogy mögötte menjenek a futások, mert nem hagyja hogy megcsinálják a tacklet. Ezután Miller visszament a pályára és úgy játszott mint egy extra falember, 4 kulcs blokkot osztott ki, egyet közvetlenül a nyertes TD előtt.

 mobile.twitter.com/PFF_Bears/status/990026509523017728/photo/1

Nagyon magabiztos, nem beképzelt ez amolyan egészséges magabiztosság. Írt egy levelet a GM-eknek a draft előtt ahol kijelenti hogy ő a legjobb elkapó ebben a classban. A levélből jól átjön hogy milyen személyiség is Miller.

 www.theplayerstribune.com/en-us/articles/a-letter-to-nfl-gms-anthony-miller

Anthonyt szinte Nagy rendszerébe teremtették, pont azokon a pontokon veszélyes amiket Nagy szeret használni. Alig várom hogy lássam mit művel majd nállunk, abban biztos vagyok hogy mindent megtesz majd hogy bizonyítsa mindenkinek hogy ő a legjobb WR. Nem lennék meglepve ha bele szólna az OPOTY címbe.



Round 4 Pick 115 Joel Iyiegbuniwe LB Western Kentucky

 mobile.twitter.com/RickyBrumfield/status/990400668631535616/photo/1

A továbbiakban szorítkozzunk a becenevére azaz innentől Iggy 😊 Igazából ő az első fejvakarós pickünk. Voltak még bennt jól csengő edge rusher projektek ráadásul az ILB posztra Smith személyében hoztunk egy prémium játékost az első körben. Be kell valljam őt nem ismertem annyira így jobban utánna jártam a draft után. Egy inteligens, jó atletikai képességekkel rendelkező LB. Az apja professzor a Western Kentuckyn, ezért is kezdett el itt focizni. High karakter, amolyan mindenki megszereti 5 perc után jófiú. Nagyon jó ST játékos és itt azonnali segítség lesz nállunk is. Az area scoutunknak nagyon megtetszett hogy sokoldalú, fiatal, inteligens játékos. Bizonyos szituációkban pass rusherként is bevethető, főleg szélső blitzeknél veszélyes. A draftolása után sok helyen olvastam hogy Fangio ki akarja próbálni Kwiatkoskit OLB poszton így Iggy bekerülhet az ILB rotációba, illetve néha valószínűleg rusherként is használni fogjuk. Összességében nem egy rossz pick ő sem. Talán lett volna jobb választás is. Bár nem lesz kezdő, de úgy néz ki hasznos rotációs játékos lehet aki több poszton is bevethető és erősítés lesz a ST-ben. Csak egy évet játszott ILB-t az egyetemen szóval rengeteg fejlődési potenciál van még benne.

 m.youtube.com/watch?v=jCU1E2G6-4o

Round 5 Pick 145 Bilal Nichols DL Delaware

 mobile.twitter.com/DelawareFB/status/990296611204059136/photo/1

Az ötödik körben remek érték volt. Jó felépítésű játékos aki a mi rendszerünkben képes 5tech DE-t játszani, de a fal bármely pontján bevethető. Hicks eszetlen snap számot tolt tavaly így remélhetőleg Nichols hamar bekerül a DL rotációba. Jó pass rush potenciál van benne, de futás ellen is hasznos. Az East-West Shrine gamen hívta fel magára a figyelmet, ahol a keményebb játékosok ellen is jól teljesített. Ő sem lóg ki a sorból, ismételten egy jó karakterű srác akinek nagyon fontos a család. Nagy is ide járt egyetemre és ismeri a srácot ahogy páran az edzői stábból is.

 m.youtube.com/watch?v=8bpTgYP1RZ8

Round 6 Pick 181 Kylie Fitts EDGE Utah

 mobile.twitter.com/ChicagoBears/status/990316954467618819/photo/1

Jobb később mint soha így tehát a hatodik körre meg is érkezett a várva várt edge rusher Fitts személyében. Pace eddig minden draftján talált egy késői körös csiszolatlan gyémántot, lehet ebben az évben Fitts lesz a nyerő ember. Egy kemény, atletikus kátékosról van szó aki a futás ellen és a passz ellen is jól játszik. A méreteihez képest meglepően gyors és robbanékony. Nem sokkal volt lassabb a combineon mint Landry vagy Sweat csak ők könnyebbek nálla 10-15 fonttal.

 mobile.twitter.com/nflnetwork/status/970353209029156869/photo/1

Előzetesen 4-5 körre várták így sokan azt mondják hogy a draft egyik nagy stealje lehet. A kezdeti sikerek megtörtek miután többször lesérült. 2016-ban csak két meccset játszott és tavaly is tíz meccsen volt kezdő főleg lábsérülések miatt. Azonban amikor egészséges volt remekül játszott. Ha nem lettek volna a sérülései nem csúszott volna a hatodik körig. Itt már rá lehetett próbálni, ha végre elkerüli a balszerencse és egészséges marad akkor lehet megtaláltuk Floyd párját.

 m.youtube.com/watch?v=fcXewfpuYfs

Round 7 Pick 224 Javon Wimms WR Georgia

 mobile.twitter.com/JuCoFootballACE/status/960973088946089984/photo/1

Itt a hetedik körben már minden a potrnciálról szól és Wimmsben bizony van potenciál. Mindössze 2 éve kezdett el focizni, előtte kosárlabdázott a Miami egyetemen. Remek méretekkel rendelkezik és jó kezei vannak. A red zoneban nagyon veszélyes fegyver lehet. Tavaly fontos láncszemévé vált a Georgia O-nek és a rájátszásban nagy elkapásokkal segítette a csapatát. Nem túl gyors, nem a legjobb route futó, de a jump ballokat nagy százalékban lehúzza. Nem nagyon tud elszakadni a DB-ektől, de sokszor nem is kell neki, mert a magasságával megoldja az elkapásokat. Persze az NFL szinten ez nehezebb lesz. Sokat kell még fejlődnie főleg route futás terén , de blokkolásban és a labda fedezésében is van hova javulnia. Minden esetre olyan potenciál van benne ami a hetedik körben jó érték. Kis idővel és tapasztalattal egy jó 4. számú WR lehet aki nagy segítség lehet a QB-nak főleg az end zoneban.

 m.youtube.com/watch?v=0a4HcRY6pEM

Szóval ők lennének az idei draft class. Remélhetőleg beváltják a hozzájuk fűzött reményeinket és akkor egy jó évnek nézünk elébe. Nem szeretnék gradelgetni úgy hogy senki még egy percet sem játszott, de annyi biztos hogy nagyon ígéretesek a srácok. Isten hozta őket Chicagóban! BEAR DOWN!!!

 mobile.twitter.com/jarvishart/status/990726935528509445/photo/1

Az biztos hogy új szelek fújnak a szeles városban. Nagy érkezése óta pozitivitás áramlik a Halas Hallból. Nagy ezt megerősítendő különböző üzeneteket festetett a falakra hogy ezzel is ösztönözze a játékosait. Úgy néz ki jó pedagógus, a pozitív megerősítés nagyon fontos.

 mobile.twitter.com/ChicagoBears/status/991702405627678721/photo/4

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
yo

 profootballtalk.nbcsports.com/2018/05/07/bears-rookie-roquan-smith-has-team-issued-ipad-stolen-from-his-car/
Asbee
Szegény csóka elég tré környéken lakhat... Pár napja elvileg a házából lopták el a sisakját és a mezét...