Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Örültem volna, ha látok pár snap-et Smith-től csütörtökön, de nem hiszem, hogy játszani fog. Ha Floyd idén se fog robbantani, akkor ő is mehet White-al a kukába.
Toto21
White-ot meg Floyd-ot én nem említeném egy lapon....
White-ra elég ránézni és félévre lesérül. 9-10 éve követtem az NFL-t, de nem emlékszek nála porcelán testűbb játékosra. És ha ne adj' isten mégis pályára kerül (évente 1-2 meccs, jóból is megárt a sok), olyan magabiztos, h Karius elismerően csettintene. Ha roster-en lesz a végső keretszűkítésnél, akkor meg is van Nagy első fekete pontja nálam.
Floyd teljesen más kategória. Hasznos, univerzális játékos. Atletikussága miatt elég sokszor küldik coverage-be (bár nem az erőssége). Nála is sajnos ott a sérülékenység, mint negatívum, de nem olyan mértékben mint a "sztár" elkapónknál. De ha csak a számokat nézzük, akkor nem vészes (22 meccsen, 11,5 sack). Ha sikerülne egy szezont végre egészségesen letolnia, 10+ sack simán benne van.
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Örültem volna, ha látok pár snap-et Smith-től csütörtökön, de nem hiszem, hogy játszani fog. Ha Floyd idén se fog robbantani, akkor ő is mehet White-al a kukába.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Hm ma kiderült egy érdekes részlet Smith hold out-ját illetően. Állítólag az új lower helmet rule-al van baja. Az a lényeg hogy az új szabályok értelmében idéntől el tilthatnak ha helytelenül ütsz a sisakkal. Na most ugye az eltiltás alatt nem kapná meg a garantált pénzét, mert ugyebár a csapatnak joga van megtagadni a fizetést ha a játékost eltiltják. Állítólag ezen megy a huzavona... Amúgy igen ezért valóban megéri baszakodni a top10 pickeddel hogy esetleg ha eltiltják tudj rajta spórolni pár petákot...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
reps Chicago Bears 64
Ez nem egy foci egyenlet ,hogy ha valaki holdoutol akkor o mar droy lesz. 😂 Arra viszont nagyon jo asszociacio ,hogy kesobb is csak azert fog maradni mert mi adjuk neki a legtobbet.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ez a gyerek ilyen holdout utan minimum bust lesz ha mar most ekkora a kepe hogy neki nem jo a basic rookie deal
reps
Bosa is hatalmas bust lett... 😀
több mint 5 éve
reps Chicago Bears 64
Ez a gyerek ilyen holdout utan minimum bust lesz ha mar most ekkora a kepe hogy neki nem jo a basic rookie deal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
 chicago.suntimes.com/sports/progressive-and-aggressive-matt-nagy-is-building-creative-offense-for-bears/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
reps Chicago Bears 64
Nem lesz iden pass rush mostmar biztos
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Lynch már megint lesérült , nem bírta befejezni a mai edzést... Igencsak bíztató...

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Smith még nem jelent meg a training campben mert még nincs szerződése. Ugyan az az ügynök képviseli mint Bosát, remélem nem lesz olyasmi hold out mint az ő esetében volt...
Tomcsik
Bosa holdout után lett DROY, lehet ez a siker receptje 😉
empty taxi
Tudod mit ha Smith esetében is így lenne akkor bánja a fene 😀

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Smith még nem jelent meg a training campben mert még nincs szerződése. Ugyan az az ügynök képviseli mint Bosát, remélem nem lesz olyasmi hold out mint az ő esetében volt...
Tomcsik
Bosa holdout után lett DROY, lehet ez a siker receptje 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Smith még nem jelent meg a training campben mert még nincs szerződése. Ugyan az az ügynök képviseli mint Bosát, remélem nem lesz olyasmi hold out mint az ő esetében volt...

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Kedvelem Turbóment, de egyre szkeptikusabb vagyok a karrierjével kapcsolatban....
NFC North ismét az egyik legkeményebb divízió lett, de menjünk csapatonként nagyvonalakban:

Vikings

Mike Zimmer egyik legjobb edző a ligában, mióta Minnesotában HC szisztematikus építkezés, jó draftok és fokozatos fejlődés a megfigyelhető. Mikor átvette a csapatot a védelem liga utolsó volt (31. kapott yardok-ban, 32. kapott pontokban), 2 évre rá már a liga élmezőnyében tartozott a D# és megint 2 év elteltével (azaz legutóbbi szezonban) mindkét statban ők voltak a legjobbak. Sikeresen levezényelt egy korszak váltást alias agyő AP és rakott össze egy TOP10-es támadósort, lett 2. kiemelt az NFC-ben, h 1 évben belül elvesztette Hídvízt és Bradfordot is sérülések miatt és 3. számú QB-val kellett szinte a teljes szezont lenyomni (persze, Keenum élete formájában volt, de ez nem kisebbíti a Zimmer érdemeit.). Dalvin Cook kiesését ki se emelem... Keret legjobb korban, sikerre kiéhezve és még sikerült ezt az FA során megfejelni egy Top10-15-ös irányítóval. Kirk kapitánnyal SB run-ra készülnek és ha idén még nem is jön össze, még 2-3 évig biztos contender-ek.

Packers

Mike McCarthy-t már nem tartottam akkora koponyának (GB fanok már legszívesebben könnyes búcsút vettek volna tőle), isteni szerencséje h jókor volt jó helyen és h Rodgersből az lett aki (bár, Hundley-val is képes volt minket a Soldier Field-en leszopatni, de ezt inkább a Fox demenciájára fogom). Keret minősége leszállóágban van már egy ideje, nem véletlen h nyugdíjazták Ted Thompson-t. Az új GM, Brian Gutekunst belecsapott a lecsóba, hozta Grahamet, h a TE posztot Finley után végre megoldja, kicsit szívatott minket Fuller szerződtetésének bepróbálkozásával és nyomott egy számomra nagyon tetszetős draftot. Betárazott a skill pozíciókba rendesen. Ennyi WR, CB közül a nagy számok törvénye alapján vkinek már be kell válnia hosszútávra is. De akárhogy is, amíg sajtfejeknél ARod bevethető, addig a rájátszásra mindig jók lesznek sajnos.

Lions

Matt Patricia... Pats-es edzőkkel, játékosokkal sok csapat megütötte már a bokáját, ezért személy szerint óckodnék tőlük, de ha van kivétel, akivel tennék egy próbát az ő. Nála nem a statokra hegyezném ki (de azért Palpatine-nal karöltve majd minden évben összeraktak egy Top10-es védelmet), hanem a győztes mentalitásra. Detroit-ban megvolt a megfelelő emberanyag az utóbbi szezonokban, mégis Bamba Jabba és elődei alatt képes volt a Lions totál szétesni fejben vagy csak kulcs meccseket/szitukat elchokkerkedni. Patricia az az ember, akinek elhiszem h ezen tud változtatni és gatyába rázni a srácokat. Stafford is elmúlt már 30, őt nem a Brady-Favre vonal utódjának nézem, szal a kövi 4-5 évet kell nekik is megnyomni ha gyűrűt akarnak.

Bears

Matt Nagy kérdőjel a számomra. Remek OC-nak gondolom (bár a KC playoff bénázást én az ő számlájára írom, bármit is vetít Reid), de félek ez nagy falat lesz ez neki. Foxi Maxi vénségére elég nagy kretén lett és sok minden a számlájára írható, többek közt ahogy Trubisky-t kezelte, nem használta ki az erősségeit, de azt is el kell ismerni, h arról is tett, h hiányosságait, gyengeségeit rejtegesse (Kizer renoméját a Browns-nak kb fél-1 szezon alatt sikerült a békasegge alá leamortizálnia). Hiába láttam 12 meccset tőle, ez a semmilyen, csak a biztonságra játszó offense mellett nehéz hosszútávú következtetéseket levonni. Mondjuk az nem jó előjel, h QBR ratingje csak a 29. volt és olyan HoF kaliberek is megelőzték mint az előbb említett Kizer vagy GB legenda Hundley. Csapatról még annyit, h erősebb az idei keret, de Pace szokás szerint sorsot húzott, h idén melyik posztot hagyja figyelmen kívül és a szerencsés nyertes a passzsiettetők illetve OT-k.

Amit még fontosnak tartok számításba venni az a Chicago-i média, mely a New York-i társával vetekszik. Ott kezdtünk, h a draft után mindenki hülyének nézte Pace-t, a QB húzás miatt. Előszezon meccsek alatt Illinois környékén még a nőknek is erekciójuk volt és már HoF-et vizionáltak. Jött a nyakigláb szerencsétlenkedése és Trubadúr Vikings elleni bemutatkozása, mely után oly körbeszopkodás kapott, h én még a 18-as korhatárt is keveselném (pedig ott is az ő utolsó pillanatokbeli TO-ja miatt buktunk), a szezon végeztére meg olyan cikkek láttak már napvilágot, h "Turbómen bust?" vagy h "valaha is lesz egy átlagos vagy annál picit jobb qb?".

Szóval mindent egybevetve, h Pace-nek ez már a "második" ciklusa, h csoport riválisok mind bajnoki címről álmodozhatnak, mert tényleg van bennük potenciál, h Nagy akkora kérdőjel, mint ide Buda, h Tru bottom 5 számokat produkált, elég pesszimista vagyok. Ha itt 2 éven belül nem lesz rájátszás vagy sztár qb-nk nem fogja Top10 alját karcolni, akkor itt repül mindenki GM-estül, HC-stul, qb-stül. Jelenleg inkább sajnos erre látok esélyt.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
 twitter.com/PFF_Bears/status/1011722231133691904

Ezért is vicc kategória a PFF 😛 Megértem, h nem jó elkapó és az blokkolási képességei is finoman szólva hagynak némi kívánni valót maguk után, de komolyan? Egy 1000+ futott yardos (6. legjobb volt a ligában) illetve 9 TD-s (holtversenyben 3. legtöbb) szezon után, úgy h volt össz-vissz 1 elvesztett fumble-je csak 34. a futók rangsorában? Pláne, úgy h az alibi király söprögetőnk Amos meg 92.0 értékelést kapott? Nevetséges
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Bemutatták az új orange mezünket.

 mobile.twitter.com/ChicagoBears/status/1007611741285515264/video/1

Ezzel a sisakkal egész ütősen nézne ki...

 img.s-msn.com/tenant/amp/entityid/BBhJxjG.img?h=373&w=624&m=6&q=60&o=f&l=f

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Hát kérdéses mennyire lesz aktív mivel elkezdtek szétszéledni az emberek.
Tomcsik
45 feliratkozója van a csoportnak, akik megkapják a hozzászólásokat, így ezeket is.
Remélhetőleg a fontos tagok közöttük vannak. 😊
Medve81
Komolyan mondom lassan ovodás szinté avanzsálódik ez a ki-ki hova-hova játék.. faszom GOOBEARS a lényeg nem mindegy mi a forum címe?
ricsiii83
Végigolvastam minden hozzászólást ebben a témában. Sajnos itt feloldhatatlan ellentétek vannak, legalábbis rövidtávon biztosan. Pont ezért nem is szeretném a kialakult helyzetet alaposabban elemezgetni és még tovább vitatni abból az aspektusból, h kinek van igaza vagy hogyan kellett volna, mivel értelmetlen illetve egy jövőbeni megbékélés lehetőségét ásná alá.

Személy szerint én jelen vagyok mindkét fórumon és tervezem is használni mindkettőt egy ideig. Amit sikerült levonni mint következtetést, h mindkét hely farnehéz. Ezt úgy értem, h egyes topicok itt, míg mások ott aktívabbak. Általánosságban elmondható, h még így is bowl.hu felé billen a mérleg felhasználók tekintetében, de épp a mi topicunk az egyik, mely jelenleg a másik helyen erősebb. Több macis véleményvezér áttette oda a székhelyét ilyen-olyan indok miatt. Szóval számomra ez a fő ok, h miért is reggeltem oda is (FüligJimmy írásai számomra pótolhatatlanok).
Viszont elég szentimentális típus vagyok és bowl.hu idővel az életem részévé vált, úgy érzem idetartozom. Magam is meglepődtem az utóbbi pár nap mennyire kötődöm ide is illetve az itteni Bears-es csapatfórumhoz. Szóval nem tudom mennyire lesz itt pörgés, de magam részéről picit aktívabb leszek (amennyire időm engedi) és legalább a híreket a saját véleménnyel megspékelve itt (is) igyekszem közzétenni. Rosszul esne, ha úgy nézne ki Mackóföld, mint a Bucs topic 😀 (elnézést a BM-ért).

Hosszútávon meg meglássuk...
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Komolyan mondom lassan ovodás szinté avanzsálódik ez a ki-ki hova-hova játék.. faszom GOOBEARS a lényeg nem mindegy mi a forum címe?

több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Hát kérdéses mennyire lesz aktív mivel elkezdtek szétszéledni az emberek.
Tomcsik
45 feliratkozója van a csoportnak, akik megkapják a hozzászólásokat, így ezeket is.
Remélhetőleg a fontos tagok közöttük vannak. 😊
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Hát kérdéses mennyire lesz aktív mivel elkezdtek szétszéledni az emberek.

több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
"Jó hírünk van, hiszen végre megszületett a megállapodás a Bowl.hu tulajdonosa és a szerkesztők között az ottani fórum, illetve minden egyéb működéshez szükséges dolog eladásáról. Mivel az (bowl.hu) egy jobb, felhasználóbarátabb fórum, ezért úgy döntöttünk, hogy már addig is kényelmesebb számotokra, ha oda (bowl.hu) írtok, mint ide (FK), így a következő linken találjátok a fórumot. A technikai kérdéseket még meg kell oldanunk, de reméljük minél előbb egy felületre tudjuk hozni a dolgokat.

A Bowl.hu és az Fűzővel Kifelé! célja továbbra is az együttműködés, de a fejlesztések és megbeszélések a háttérben fognak zajlani, amíg Ti zavartalanul tudjátok élvezni a fóruméletet. Szeretnénk megköszönni mindenki támogatását és türelmét, amit az elmúlt napok folyamán mutatott és megígérhetjük, hogy mind cikkek, mind fórumfejlesztések terén igyekszünk meghálálni a bizalmat!"

Magyarán marad ez a fórum! 😊
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Zach Miller szerződtetése után egy nappal (ahogy várható volt) PUP listán landolt. Több, mint valószínű, h egész évet kihagyja. Bár ő még visszatérésről beszél, kétlem h még valaha pályára lép (ne legyen igazam).

Nagy pacsi Pace-nek. Szentimentális típus vagyok és ezzel a lépéssel utóbbi évek FA mellényúlásait picit elhomályosította számomra (de azért egy újabb Top 10-es picket a jövőévi draft-on már nehezen emésztenék meg).
több mint 5 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Uraim!

 www.facebook.com/groups/242592366324859/
füligjimmy
na ez már jobban hangzik
davemayer
A bowl.hu fórum gárdájának szétdarabolásához tökéletes szvsz.
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Uraim!

 www.facebook.com/groups/242592366324859/
füligjimmy
na ez már jobban hangzik

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Uraim!

 www.facebook.com/groups/242592366324859/

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
Gyere át Dave, ott is meg tudjuk beszélni a mackókat....mindegy, h ez hol történik.... 😊

The Bears are who we thought they were.