Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Aláírt a Töki. Jöhet a top 5 Def 😉
ParadSEC
Bakker, megelőztél 😛 Bár ez a Top 5-ös def erős, nagyon erős... főleg úgy h van 1 épkézláb passzsiettetőnk és kezdő CB páros se konzisztens teljesítményről híres (csere állomány meg hajtépős ha pályára kerül vmelyik is), de legalább mind Fuller, mind Amukamara sérülékeny. Ha ligaátlagot megütjük, én már elégedett leszek.

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Aláírt a Töki. Jöhet a top 5 Def 😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Néhány szó a tegnapi Bengals elleni meccsről. Az első csapat O oldalon nagyon gyengén muzsikált. Persze pre season meg tanuljuk az új rendszert, de ennél azért egy picit többet vártam volna. A legjobb játékunk egy Bengals bünti volt... Persze nem a full kezdő volt fennt mert Howard, Gabriel és Robinson sem játszott, illetve Cohen is tán egy snappet volt fennt, de ettől függetlenül is rengeteg volt a hiba. Holding, eldobott passzok, sack volt minden mint a búcsúban. A White projectet el kéne végre engedni, Pace mindent megpróbált hogy mentse azt a picket, de van amikor el kell engedni dolgokat. Ok hogy pénzt nem spórolsz vele ha kibaszod, de ott lehet még egy WR a roosteren aki ér is valamit. Semmi szeparációra nem képes, routeot még mindig nem tud futni és tiszta passzt dobott el már megint... Fennt volt elég sokat a pályán, de semmit nem tudott hozzátenni a játékhoz...Remélem Daniels bemegy C-be és Whitehair lesz a LG. Egyrészt fehér haj adott megint egy hajmeresztő shotgun snappet, másrészt Kush szar volt LG-ben. Geno Atkins úgy dobálta alrébb mint valami rongybabát... Ami kis pozitívum volt O oldalon az Shaheen és Nall játéka, illetve hogy a csere QB-k egy nagyon picivel jobban néztek ki mint a Ravens ellen (persze az intek most is megvoltak). És akkor a fekete leves. Az O-nál gondolhattuk hogy tán nem lesz minden pöpec, de a D még talán az O-nél is szarabb produkciót tolt. A Bengals kezdő sora úgy ment át rajtunk mint kés a vajon. Kétségbe ejtő hogy mennyire nem volt pass rush az egész meccsen, pedig a Bengals O fala nincs a legjobbak között...Több nagy játékot is engedtünk, rengeteg volt a miss tackle ( és akkor ha Smith végre aláírt akkor Andersontól és Timutól is könnyes búcsút vehetnénk) . Cooper is nyugodtan kipakolhatná az öltöző szekrényét. Így hogy Amukamara, Trevathan és Smith nem játszott látszik hogy 1-2 sérülésre vagyunk attól hogy a D egy kalap szar legyen... A pass rush hatalmas probléma valahonnan kéne szerezni egy kompetens veteránt vagy valami mert ez így karcsú lesz. Nagyon remélem hogy ez csak egy kis kezdeti botladozás és a szezon kezdetére jobban összeáll a dolog...

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Megy a szarakodás Oaklandbe Mack megtartásával kapcsolatban. Esetleg, ha a Raiders eltradelné, megfelelő partnerek lehetünk e a számukra? Mack illene e a védelmünkbe és mi lenne az az ellenérték ami max adható lenne érte?
Süsü
Srácok Mack DPOTY volt. A QB-n kívül tán a legértékesebb pozícióban játszik. Egyrészt a világ legnagyobb barma lenne a Raiders ha eltradelné, másrészt az ára minimum 2 első körös lenne. Vagy egy első kör és egy prémium játékos esetleg egy dúrva csomag sok pickkel. Na most nekünk nincs 2. körünk jövőre...Pace amúgy is szeret draftról építkezni és akkor még ott van hogy Mack nyílván a liga egyik legjobban fizetett játékosa akar lenni...Álmodozni lehet, de kb 0 esélyt látok egy ilyen tradre részünkről...

több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
Emlegették már a Redskinshez és legutóbb a Rams-hez is...az lenne a nagy csobbanás ám.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Megy a szarakodás Oaklandbe Mack megtartásával kapcsolatban. Esetleg, ha a Raiders eltradelné, megfelelő partnerek lehetünk e a számukra? Mack illene e a védelmünkbe és mi lenne az az ellenérték ami max adható lenne érte?
Süsü
kevés csapat van, ahol nem lenne jól használható Mack, nálatok is tök fasza lenne, ráadásul hatalmas needre is jönne. Egy első kör szerintem a minimum árban (plusz a kb 22 milliós éves fizetés)
több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Megy a szarakodás Oaklandbe Mack megtartásával kapcsolatban. Esetleg, ha a Raiders eltradelné, megfelelő partnerek lehetünk e a számukra? Mack illene e a védelmünkbe és mi lenne az az ellenérték ami max adható lenne érte?
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
R. Smith-ről valami hír?
Kezd eléggé aggasztó lenni, hogy semmi hír és nagy a csönd vele kapcsolatban.
Mik lehetnek a lehetőségek, ha mégsem sikerülne megegyezni vele?
Süsü
Egyenlőre semmi konkrét. Bosa pl. hold outolt az egész off seasonban és ugyan az az ügynöksége mint Smithnek. Szóval rosszabb esetben akár egy hosszabb hold out is lehet, ami persze nem mehet a végtelenségig. Valamelyik félnek előbb-utóbb engednie kell. Viszont Smith jó úton halad hogy közönség kedvencből egy gyűlölt figura legyen. Már most vannak olyan hangok különböző fórumokon hogy tradeljék el. A másik fórumon Jimmy azt mondta hogy a garantált az garantált meg kell neki mindent adni amit kér. Nekem azért ez nem ilyen egyszerű. Amíg valaki semmit nem tett még le az asztalra az ne kérjen már olyan kondíciókat amiket még néhány sztár játékos sem kér. A sisakos ügyben Smith pártján voltam azonban az nekem egy kicsit sok hogy egy újonc akkor is meg akarja kapni minden petákját ha pályán kívüli dolgok miatt eltiltanák. Na most pl nekem van egy évi 28000£-os séf szerződésem ( mondjuk azt hogy ez a garantàlt pénzem) . Na szeretném megnézni hogy mennyit kapnék meg ebből ha pl. lecsuknának mert agyon vertem az asszonyt vagy drogot árultam és bandáztam. Mondjuk nehéz átlátni hogy pontosan mi zajlik mert a média is mindig mást mond. Kezdetben a legtöbb médium Smith pártján volt, most azonban fordult a kocka. Minden esetre ez a huzavona senkinek sem jó szóval pont kerülhetne már az ügy végére...
Tomcsik
szerintem valami infó félrement itt a hírek kapcsán.

Ugyanis nem arról van szó, hogy Smith akkor is garantálttá akarja tenni a pénzét, ha off field miatt tiltják el, hanem arra az esetre akarja garantálttá tenni, ha bármilyen on field miatt tiltják el. A Bears állítólag abba már belement hogy a helmet rule miatt ne tűnjön el a garantált, de abba nem, hogy ez így legyen más on field eltiltás miatt.
katonadani
According to their report, Smith and his representatives would like additional protections for his money if he were to be suspended for non-football reasons, such as off-field issues.

But Smith remains away from training camp because his representatives at CAA Football have insisted the Bears go even further and include contract language protecting the player from discipline for behavior outside the realm of a football play. The Bears’ reluctance to do so revolves around their fear of setting a precedent for future contracts and has nothing to do with concerns about Smith’s character, the source said.

Mint mondtam a média ugyebár sok mindent ír, szóval ki tudja mi a pontos valóság, de mint látod több médium is lehozta hogy mi a helyzet... A helmet ruleos dolgon már rég túl vagyunk, úgy néz ki hogy Smith ügynöksége azt akarja hogy bármi történjék is off vagy on field Smith akkor is megkapja a teljes garantált pénzét. Hidd el ha Smith nem akarna valami extra dolgot már rég megegyeztek volna...

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
R. Smith-ről valami hír?
Kezd eléggé aggasztó lenni, hogy semmi hír és nagy a csönd vele kapcsolatban.
Mik lehetnek a lehetőségek, ha mégsem sikerülne megegyezni vele?
Süsü
Egyenlőre semmi konkrét. Bosa pl. hold outolt az egész off seasonban és ugyan az az ügynöksége mint Smithnek. Szóval rosszabb esetben akár egy hosszabb hold out is lehet, ami persze nem mehet a végtelenségig. Valamelyik félnek előbb-utóbb engednie kell. Viszont Smith jó úton halad hogy közönség kedvencből egy gyűlölt figura legyen. Már most vannak olyan hangok különböző fórumokon hogy tradeljék el. A másik fórumon Jimmy azt mondta hogy a garantált az garantált meg kell neki mindent adni amit kér. Nekem azért ez nem ilyen egyszerű. Amíg valaki semmit nem tett még le az asztalra az ne kérjen már olyan kondíciókat amiket még néhány sztár játékos sem kér. A sisakos ügyben Smith pártján voltam azonban az nekem egy kicsit sok hogy egy újonc akkor is meg akarja kapni minden petákját ha pályán kívüli dolgok miatt eltiltanák. Na most pl nekem van egy évi 28000£-os séf szerződésem ( mondjuk azt hogy ez a garantàlt pénzem) . Na szeretném megnézni hogy mennyit kapnék meg ebből ha pl. lecsuknának mert agyon vertem az asszonyt vagy drogot árultam és bandáztam. Mondjuk nehéz átlátni hogy pontosan mi zajlik mert a média is mindig mást mond. Kezdetben a legtöbb médium Smith pártján volt, most azonban fordult a kocka. Minden esetre ez a huzavona senkinek sem jó szóval pont kerülhetne már az ügy végére...
Tomcsik
szerintem valami infó félrement itt a hírek kapcsán.

Ugyanis nem arról van szó, hogy Smith akkor is garantálttá akarja tenni a pénzét, ha off field miatt tiltják el, hanem arra az esetre akarja garantálttá tenni, ha bármilyen on field miatt tiltják el. A Bears állítólag abba már belement hogy a helmet rule miatt ne tűnjön el a garantált, de abba nem, hogy ez így legyen más on field eltiltás miatt.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
R. Smith-ről valami hír?
Kezd eléggé aggasztó lenni, hogy semmi hír és nagy a csönd vele kapcsolatban.
Mik lehetnek a lehetőségek, ha mégsem sikerülne megegyezni vele?
Süsü
Egyenlőre semmi konkrét. Bosa pl. hold outolt az egész off seasonban és ugyan az az ügynöksége mint Smithnek. Szóval rosszabb esetben akár egy hosszabb hold out is lehet, ami persze nem mehet a végtelenségig. Valamelyik félnek előbb-utóbb engednie kell. Viszont Smith jó úton halad hogy közönség kedvencből egy gyűlölt figura legyen. Már most vannak olyan hangok különböző fórumokon hogy tradeljék el. A másik fórumon Jimmy azt mondta hogy a garantált az garantált meg kell neki mindent adni amit kér. Nekem azért ez nem ilyen egyszerű. Amíg valaki semmit nem tett még le az asztalra az ne kérjen már olyan kondíciókat amiket még néhány sztár játékos sem kér. A sisakos ügyben Smith pártján voltam azonban az nekem egy kicsit sok hogy egy újonc akkor is meg akarja kapni minden petákját ha pályán kívüli dolgok miatt eltiltanák. Na most pl nekem van egy évi 28000£-os séf szerződésem ( mondjuk azt hogy ez a garantàlt pénzem) . Na szeretném megnézni hogy mennyit kapnék meg ebből ha pl. lecsuknának mert agyon vertem az asszonyt vagy drogot árultam és bandáztam. Mondjuk nehéz átlátni hogy pontosan mi zajlik mert a média is mindig mást mond. Kezdetben a legtöbb médium Smith pártján volt, most azonban fordult a kocka. Minden esetre ez a huzavona senkinek sem jó szóval pont kerülhetne már az ügy végére...

több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
R. Smith-ről valami hír?
Kezd eléggé aggasztó lenni, hogy semmi hír és nagy a csönd vele kapcsolatban.
Mik lehetnek a lehetőségek, ha mégsem sikerülne megegyezni vele?
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Örültem volna, ha látok pár snap-et Smith-től csütörtökön, de nem hiszem, hogy játszani fog. Ha Floyd idén se fog robbantani, akkor ő is mehet White-al a kukába.
Toto21
Ha aláírt volna se nagyon látnál. Nem hiszem hogy a kezdők beöltöznének a meccsre ...
Tomcsik
Tegnap mesélte Howard, hogy nem fog se ő, se Trubisky beöltözni. Így valószínűleg Smith se lett volna a pályán.

Még mindig azt mondom, hogy Pace első körei eddig katasztrófálisak. Trubisky idáig még nem megítélhető, de ahogy kezelik a dolgokat az egy vicc. A cap sapce-t úgy használták fel, hogy siralmas volt idén is nézni. Az egyedüli pozitívum Fuller megtartása. A többi mehet a levesbe.

Remélem legalább Miller be fog válni.
Toto21
Mondom én hogy Miller be fog vállni 😊

 mobile.twitter.com/ChicagoBears/status/1026118188579409920/video/1

Persze ez csak edzés, de ha visszanézed a collage meccseit ott os megcsinálta ezeket. Én bízok benne hogy egy állat lesz...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Miller jatszott?
Janek
Nem, pedig megnéztem volna...

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Miller jatszott?

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Néhány gondolat a tegnapi meccsel kapcsolatban. Nagyon edzőmeccs volt a dolog de azért végig szenvedtem. Persze messze menő következtetéseket egy ilyen mérkőzésből nem lehet levonni. A kezdők többsége nem játszott így a back up playák kaptak értékes játékidőt. Kezdjük a pozitívumokkal. Fitts és Irving is mutatott szép dolgokat amit jó volt látni. Főleg Irving tetszett, Fitts az elején darabosan mozgott, de aztán magabiztosabb lett és be is gyűjtött egy sacket. Emelett Jawon Wims játéka volt üde színfolt. Bemutatott 1-2 igen szép elkapást.

 mobile.twitter.com/_MarcusD2_/status/1025208338500530176/video/1

Össze hozott 89 yardot kb egy negyed alatt, ha így folytatja megcsíphet egy helyet sz 53-ban. Bilal Nicholsnak is volt jó megmozdulása 2x is a LOS környékén kapta el a futót, ha tovább fejlődik rotációban talán odaférhet. Ezen kívül a csere S-k harca érdekes lehet. Nick Orr tetszett a legjobban, de Bush és Houston-Carlson is egész jó volt. Emelett említsük Nagyot aki a büntiknél jó döntéseket hozott. Tetszett hogy agresszív volt és nekiment 4. downos szituknak és a végén nekiment a 2 pontosnak. Foxi pl ott tuti az extra pontot választotta volna hogy x-re hozza sz edzőmeccset. Persze nem jött be, de megpróbálta.
Akkor nézzük a negatívumokat. Kurvára reméljük hogy Turbóman jó lessz és nem sérül meg, mert a csere QB-k nem igazán megbízhatóak, remélem Daniels nem erre tanítja Trubiskyt. Abban is reménykedjünk hogy a kezdő T-k egészségesek maradnak, mert a csere T-ket még a nagyanyám is körbe autózta volna járókerettel... Igazából a D lineból átképzett Coward jobb volt mint néhány eredetileg T poszton játszó. És ami a legszörnyűbb volt az egész meccsen az a hülye idióta új sisak szabály amivel kinyírják ezt a gyönyörű sportot. Már most látom hogy egész szezonban habzó szàjjal fogunk bazdmegolni. Mind a 2 oldalon fújtak be nagyon szép csattanós szereléseket emiatt a baromság miatt. A legrosszabb döntés Nick Orr gyönyörű mentését fújták be helytelen sisak használatnak a red zoneban. Egy szép szerelés helyett bünti és TD lett a vége. Sajnos látszott hogy a bíróknak fingja nincsen hogy is lesz ez a szabály...

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
 fuzovelkifele.com/2018/08/trubisky-lesz-az-uj-wentz/
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Elöljáróban néhány gondolat a ma esti meccsről. A kezdők közül nem sokan fognak beöltözni erre a meccsre ami nem is baj. A legfontosabb hogy sérülés ne legyen. Azonban így is lesz kikre figyelni. Miller remélem nem sokat lesz pályán, de valszeg kapni fog pár snappet amire nagyon kíváncsi vagyok. Shaheen harmadik számú TE lett így valszeg ő is játszik majd egy kicsit. Remélem red zoneban domináns tud lenni és látunk tőle 1-2 szép játékot. Emelett Fitts és Irving játéka érdekel nagyon, azt mondják eddig nagyon jó campet toltak és az nagyon fontos lenne hogyha hozzá tudnának tenni a passrushoz. Bilal Nichols is sok játék időt kap majd így érdemes lesz őt is figyelni. Remélem Toliver tud játszani, őt is szívesen megnézném, nem bánnám ha Coopert cutolnánk a picsába és Toliver megcsípne egy helyet. Mivel Howard és valszeg Cohen sem játszik majd itt sz esély Ryan Nallnak hogy mutasson valamit. Sokoldalúsága miatt ő is foghat egy helyet talán. Semmi nagy durranást nem várok mivel a csapatok nem nagyon csináltak game plant erre a meccsre, de azért az előbb említett játékosokat jó lesz figyelni. Sérülést nagyon nem szeretnék látni... Még ha nem is az igazi, de hosszú koplalás után végre meccs!

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Ez már tényleg vicc...

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Na ez kezd egyre érdekesebb lenni. Állítólag már túl vagyunk a sisakos témán, de ha ez igaz akkor viszont Smith mehet el a picsába. Azt hozta le a Chicago Tribun hogy Smith ügynöksége azt szeretné hogy Smith akkor is megkapja a pénzét ha pályán kívüli problémák miatt eltiltanák. Ergo azt akarják ha pl. bandázásba keveredik, esetleg alkohol és drog problémái lennének mint Pl. Gordonnak akkor is megkapná a teljes garantált pénzét. Állítólag mindössze 4 csapatnak van olyan játékosa aki ilyen szerződést kapott és rookie játékos sosem kapott ilyen fajta szerződést. A Bears attól fél hogy ha beadja a derekát azzal precedenst teremt és ezután minden ügynökség alapnak venné ezt. Azért ez egy rookietól kicsit erős hogy ilyen kérjen. Na itt lenne az a pont ahol az NFL-nek közbe kéne lépnie, mert ha ez igaz akkor ez eléggé nevetséges hogy a rookie minden büntetés nélkül hold outolhat amikor olyasmit kér amit lássuk be nem nagyon normális... Kíváncsian várom mi lesz ebből...

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Örültem volna, ha látok pár snap-et Smith-től csütörtökön, de nem hiszem, hogy játszani fog. Ha Floyd idén se fog robbantani, akkor ő is mehet White-al a kukába.
Toto21
Ha aláírt volna se nagyon látnál. Nem hiszem hogy a kezdők beöltöznének a meccsre ...
Tomcsik
Tegnap mesélte Howard, hogy nem fog se ő, se Trubisky beöltözni. Így valószínűleg Smith se lett volna a pályán.

Még mindig azt mondom, hogy Pace első körei eddig katasztrófálisak. Trubisky idáig még nem megítélhető, de ahogy kezelik a dolgokat az egy vicc. A cap sapce-t úgy használták fel, hogy siralmas volt idén is nézni. Az egyedüli pozitívum Fuller megtartása. A többi mehet a levesbe.

Remélem legalább Miller be fog válni.
Toto21
Miller a liga egyik legjobb elkapója lesz... Ráteszek egy rekesz sört 😊

több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Örültem volna, ha látok pár snap-et Smith-től csütörtökön, de nem hiszem, hogy játszani fog. Ha Floyd idén se fog robbantani, akkor ő is mehet White-al a kukába.
Toto21
Ha aláírt volna se nagyon látnál. Nem hiszem hogy a kezdők beöltöznének a meccsre ...
Tomcsik
Tegnap mesélte Howard, hogy nem fog se ő, se Trubisky beöltözni. Így valószínűleg Smith se lett volna a pályán.

Még mindig azt mondom, hogy Pace első körei eddig katasztrófálisak. Trubisky idáig még nem megítélhető, de ahogy kezelik a dolgokat az egy vicc. A cap sapce-t úgy használták fel, hogy siralmas volt idén is nézni. Az egyedüli pozitívum Fuller megtartása. A többi mehet a levesbe.

Remélem legalább Miller be fog válni.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Örültem volna, ha látok pár snap-et Smith-től csütörtökön, de nem hiszem, hogy játszani fog. Ha Floyd idén se fog robbantani, akkor ő is mehet White-al a kukába.
Toto21
Ha aláírt volna se nagyon látnál. Nem hiszem hogy a kezdők beöltöznének a meccsre ...

több mint 5 éve
reps Chicago Bears 64
Szerintem azért nem basztuk ki Foxot tavaly mert akkor egyszerre 3 főedzőnek kellett volna fizetést adni. Szóval 8 millióért cserébe hagytuk öregedni a játékosokat, untatni a fanokat és elbaszni Trubisky rookie szezonját. Ahhoz képest ez nem is nagy dolog. De ilyenkor ha lenne egy normális tulaj akkor azt mondja , hogy legyen ahogy akarja azon a marék szotyin ne múljon... Most jobb ha Smith beadja a derekát, aláírja ígyis. Aztán mikor jönnek a kemény meccsek és oda kéne rakni magát akkor inkább nem ütközi le nehogy eltiltást kapjon plusz pénzt is bukjon. Meg abból az 1-2 millióból mindig olyan jó játékosokat hoztunk, hogy első keret szűkítésnél cut.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Na most ott tartunk hogy Smith az utolsó ember aki még nem írta alá a szerződését. Fontos napokat elvesztegetve az edzőtáborból. 2 nap és jön az első pre season meccs... Mindezt azért mert Pace&co nem tud 2 kibaszott mondatot beletenni a szerződésébe amit más csapatok habozás nélkül beleírtak. Nem nyúlunk Mr. Smith garantált pénzéhez abban az esetben ha az új sisak szabály értelmében eltiltanák. Kb ennyi lenne... Persze Wheatonokra, Zsiráfokra stb lapátoltunk ki dollár milliókat az ablakon...Viszont a top 10picked garantált pénzével megéri szarakodni, hátha tudsz rajta spórolni 1-2 millát... Mondjatjuk hogy ez olyan Bearses???