Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
...
Köszi, Medve!
MBear
Szívesen. Működik?
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
A meccsről az eredménykövetőbe rakok be streamlinket.
VLC program kell hozzá.
Medve81
Csak óvatosan, nehogy némítás legyen belőle.
Tactful Cactus
Valami szabályt sértek vele?

Előfizetek erre a streamre (live247) és a csapatom többi szurkolójának is szeretnék kedvezni.
Medve81
Köszi, Medve!

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Mi azt csinaltuk, hogy lenemitottuk a botokat egyesevel. Nem toketeles megoldas, de sokkal jobb mint semmi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
...
Dehogy, a múltheti spam-cunamira céloztam.
Tactful Cactus
Arról lemaradtam.
Medve81
Botok megtámadták az oldalt és eléggé megnehezítették eredménykövető élvezetét 😛
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
...
Dehogy, a múltheti spam-cunamira céloztam.
Tactful Cactus
Arról lemaradtam.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
A meccsről az eredménykövetőbe rakok be streamlinket.
VLC program kell hozzá.
Medve81
Csak óvatosan, nehogy némítás legyen belőle.
Tactful Cactus
Valami szabályt sértek vele?

Előfizetek erre a streamre (live247) és a csapatom többi szurkolójának is szeretnék kedvezni.
Medve81
Dehogy, a múltheti spam-cunamira céloztam.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
A meccsről az eredménykövetőbe rakok be streamlinket.
VLC program kell hozzá.
Medve81
Csak óvatosan, nehogy némítás legyen belőle.
Tactful Cactus
Valami szabályt sértek vele?

Előfizetek erre a streamre (live247) és a csapatom többi szurkolójának is szeretnék kedvezni.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Miller out basszus

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
A meccsről az eredménykövetőbe rakok be streamlinket.
VLC program kell hozzá.
Medve81
Csak óvatosan, nehogy némítás legyen belőle.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
A meccsről az eredménykövetőbe rakok be streamlinket.
VLC program kell hozzá.
több mint 5 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Jimmy után szabadon:

 media.giphy.com/media/11abbfUR5Md6YE/giphy.gif
 media.giphy.com/media/FvwrVGfHj0P2E/giphy.gif
Antman
😮
több mint 5 éve
Antman Chicago Bears 397
Jimmy után szabadon:




Szerkesztette: Antman

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
nagyon furcsa nézni Trubisky-t
mintha nem is egy nfl meccsen irányítana, nem is élvezné a játékot, meg úgy általában is egy nagy semmi az egész....előrebocsájtom, rohadtul drukkolok neki, mert amúgy egy szimpatikus fiatalember, mondanám, hogy minden nagyképűség nélkül játszik, de nem is lehet nagyképű semmire.
olyan igazi holtvágánynak tűnik, de valahogy ezt mégis nehéz elfogadni...nem látom, azt amit néhányan írnak, hogy könnyű gameplant tesznek le elé, ugyanakkor néhány egyszerűbb húzása is elképesztő pontatlanságról tanúskodik...nagyon azt érzem, hogy belőle is baromi jó irányító lehetett volna Brady vagy Rogers mögött, de sajnos neki a mélyvízbe kellett ugrani és erre lehet rámegy a karrierje...

Azért még nem temetem..ez az év már úgyis vele megy le...hátha majd a PO-ban mutat valamit 😉

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Csak behuztatok,grat, jo is lenne ez a Bears, ha nem Trubi lenne a qb. De már csak egy kérdés,hol maradnak a csöcsök?!
LeviPoki
Asking the real questions here!

mondom csak bekukkantok de semmi ... 😕

több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
Tito05
Tyrod Taylor most komolyan ?
Amúgy a csoportot is vezetitek, Trub meg majd javul még.
Toca
Vagy nem fog.
Stez
Az a gond, hogy a nagy potenciallal biro iranyitok az elso ket evukben ha nem is valtjak meg a vilagot, de villantanak neha. Tru-nal 19 meccs alatt kb nem volt egy komplett.
undisputedly
pontosan, emiatt mondom én is azt hogy túlságosan feljebb ő már nem fog kerülni, nem is kér sokat tőle Nagy és az sem megy sajnos. Mi lenne ha olyan gameplan lenne neki összeállítva mint anno Cutlernek, ok persze nem azonos stílusú a két irányító de akkor is talán érezhető már hogy Trubisky nem lesz képes egy franchise irányítói posztra.
Talán annyi reménysugár van még hogy sok van még a szezonból, hátha kirobban belőle valami de abból amit eddig láttunk tőle nem erre lehet következtetni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
Tito05
Tyrod Taylor most komolyan ?
Amúgy a csoportot is vezetitek, Trub meg majd javul még.
Toca
Vagy nem fog.
Stez
Az a gond, hogy a nagy potenciallal biro iranyitok az elso ket evukben ha nem is valtjak meg a vilagot, de villantanak neha. Tru-nal 19 meccs alatt kb nem volt egy komplett.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Csak behuztatok,grat, jo is lenne ez a Bears, ha nem Trubi lenne a qb. De már csak egy kérdés,hol maradnak a csöcsök?!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Nem gondoltam volna hogy ilyen kemény meccs lesz ez. Azt mondjuk gondoltam hogy a Cards nem fog egész évben olyan fosul játszani mint az első 2 meccsen. Viszont nyertünk és nézzük meg hogy egy Buffalo meg tudta verni a Vikest. A D az első drivenál bealudt, de aztán remekül lehozták a meccset. Az a baj hogy Trubisky nem csak szimplán szar, hanem nagyon szar. Alapvető hibái vannak amik nem hogy nem javulnak hanem meccsről meccsre egyre csak rosszabbak. Pánikol a zsebben, nem áll bele a dobásokba, pedig a fal egész jól megvédi. Iszonyat pontatlan, holott az volt a mantra hogy accuracy...Persze ez azért rossz mert a dobás mechanikája egy kalap lókaksi. Lábmunka valami borzalom. Emelett nem olvassa jól a védelmet. Ma is olyan hajmeresztő dobásai voltak hogy csak az isteni szerencsének köszönhetjük hogy nem lett INT. Nagyon nem néz ki jól ez a dolog, főleg úgy hogy 2 évig nincs első körünk. Még azt jegyezzük meg hogy Bilal Nichols nagyon jó a rotációban és most is fontos pillanatban csinálta meg a játékot. Azt hiszem Bullard kezét hamarosan elengedjük...

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
Tito05
Tyrod Taylor most komolyan ?
Amúgy a csoportot is vezetitek, Trub meg majd javul még.
Toca
Vagy nem fog.

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
Tito05
Tyrod Taylor most komolyan ?
Amúgy a csoportot is vezetitek, Trub meg majd javul még.
Toca
Kicsit szarkasztikus akartam lenni (Fitzpatrick-ot is pár meccses csodának tartom, oszt mint lenni szokott hozza majd az "igazi" énjét), szal valszeg az üzenet nem ment át vagy én nem voltam elég egyértelmű.
Az a szomorú, h még tényleg ők a legjobb qb-k, akik elérhetőek lesznek és még ők is előrelépések lennének Turbómenhez képest. És nem, nem lesz jobb. Ez a gyerek meccsről meccsre egyre rosszabb, visszafejlődik.
Benne ennyi van...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
Tito05
Tyrod Taylor most komolyan ?
Amúgy a csoportot is vezetitek, Trub meg majd javul még.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 932
3. forduló után a Bears vezeti az NFC North-ot, 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
basszátok meg munkahelyen nem lehet Bears topicot pörgetni 😀 😀