Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-a-magyar-szarmazasu-foedzo-elhozta-a-sikert-a-bearsnek-2661619
több mint 5 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Ilyen meccs ahol ennyire összejön minden a labda mindkét oldalán azért nem sokszor van. Tru szinte minden dobása üres célpontot talált.Igaz hogy ezen a meccsen Rodgers meg Brady szintjén játszott(egy kicsit felette is😁),de azért ne felejtsük el az előző meccseit ahol viszont Sexy Rexy 2.0 volt.Tudjuk hogy tehetséges a srác,mert megdob olyan labdájat amiket csak a legnagyobbak,és remélem hogy mostmár lassan kezdi elhinni magáról ő is az lehet és ha fejben is rendbeteszi magát akkor fényes jövőnk lehet.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Jó lenne már látni egy januári hónapban egy havas szeles , mínuszokban gazdag Soldier Field-i Playoff meccset. Ez a csapat képes lehet rá, akár 4-0-al is állhatnátok. Sok mindent elmond a vereségről az is h Rodgers hero üzemmódba kapcsolt, ez nem lehet mindig. Meg van a csapatba a potenciál , az én véleményem szerint Trubiskyban is, h egy sikeres franchise legyetek ismét. Matt Nagy , meg bitang. Lehet bizakodni , és a D-ről nem is beszéltem. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
Tito05
Tyrod Taylor most komolyan ?
Amúgy a csoportot is vezetitek, Trub meg majd javul még.
Toca
Kicsit szarkasztikus akartam lenni (Fitzpatrick-ot is pár meccses csodának tartom, oszt mint lenni szokott hozza majd az "igazi" énjét), szal valszeg az üzenet nem ment át vagy én nem voltam elég egyértelmű.
Az a szomorú, h még tényleg ők a legjobb qb-k, akik elérhetőek lesznek és még ők is előrelépések lennének Turbómenhez képest. És nem, nem lesz jobb. Ez a gyerek meccsről meccsre egyre rosszabb, visszafejlődik.
Benne ennyi van...
Tito05
Azért csak van benne egy picit több 😉
Jobban félek már tőletek mint a Pckerstől ( így a csoport aljáról 😀)
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Na annyira szürreális volt ez a tegnapi játék hogy kicsit üllepednie kellett mielőtt írtam. Az biztos hogy amióta én Bears meccseket nézek ilyen támadójátékot és ilyen komplex meccset mind az O és a D részéről még sosem láttam. Az biztos hogy a helyén kell kezelni a dolgokat, de 6 TD az 6 TD akármilyen ellenfél ellen is volt. Persze ahogy mondtam hogy én még nem temetném Trubiskyt most azt kell mondjam hogy egy meccs miatt még piedesztálra se emeljük, de azt el kell ismerni hogy ez nagy meccs volt tőle. 1-2 hibától eltekintve szinte tökéletes volt. Nem tudom hogy valaha voltak-e Bears QB-nek ilyen statjai. Legutoljára amikor ennyi TD-T adott Bears irányító még bőrsapiban játszották a focit...Reméltem hogy meg lesz neki a 7 és beállítja Sid Luckman rekordját. Persze nyílván nem fog Trubisky minden meccsen 6 TD passzt adni, de tegnap végre mutatott valamit és elhitette az emberekkel hogy képes nyerni, és ami a legfontosabb hogy remélhetőleg magával is elhitette. Egy ilyen teljesítmény hatalmas önbizalmat kell hogy adjon neki és az egész csapatnak. Persze a Bucks remek ellenfél volt. A D valami iszonyat gyenge volt náluk . Az eggyik szakértő mondta hogy az elkapók moonwalkingolhattak annyira üresen voltak. Azt se tudták hol vannak...A Tampa az offenzív oldalon is a mi erősségeinkre játszott. Futni abszolút nem tudtak/ nem is akartak. Ugye Fitzmagic 400 yardokat passzolgatott meccsenként, rengeteg nagy játékkal és mély labdákkal. Ezért a S-k szinte folyamat mélyen voltak besegítve a CB-nek. A DB-k teljesen levédték a mélységi útvonalakat. Illetve ehhez a játékhoz idő kell hogy az elkapók megfussák a mélységi útvonalakat, na ez pont az a dolog amid nincs amikor egy Khalik Mack ellen játszol. Az biztos hogy küldök Grudennek egy képeslapot karácsonyra. Aki eltrédel egy ilyen játékost az egyszerűen nem normális. Említsük meg Nagyot is aki remekül hívta a játékokat. Rengeteg felállás, trükkös játék, pre snap motion. Szinte mindig megtalálta a missmatcheket. Még a védelemre visszatérve meg említeném Bilal Nicholst. Több meccsen is emlegettük már idén, szép csendben remek szezonja van eddig. Tolivertől fostam hogy Evans meg Jackson megégeti, de egész jól játszott. Ez egy nagyon jól összerakott komplex meccs volt amit öröm volt nézni. Bears fanként még nem öntött el a hurrá optimizmus, de kezdem elhinni hogy...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Sam Acho IR.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tru highlights:

több mint 5 éve
Antman Chicago Bears 397
HA jól láttam akkor most az első félidőben kinyilt az a bizonyos playbook.
A DEF meg állat.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olvasta amit irtunk rola 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
ezt csak úgy itthagyom 😀
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Mikor utoljára 14-0-ra vezettünk....
Nem is emlékszem, talán a GB ellen? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
Sajna nem akarja az igazat....

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Gyengébb minőségű stream:

 bit.ly/2P10KDt
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
Megállt két képkocka után 😕

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
Ez tök logikus 😊 😊
Bejött, de akad

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
"Bemenet nem nyitható meg"
MBear
Az elejére kell a https://
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
"Bemenet nem nyitható meg"

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Nekem nem jön be, de azért köszi 😊
Mekkora passz volt, nézem streamen
MBear
És ez?

 bit.ly/2zGhquI
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
Nekem nem jön be, de azért köszi 😊
Mekkora passz volt, nézem streamen

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Burton truuby mekkota passz

több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Most nekem már meg.
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Még nekem sem megy, pedig én az eredetit nézem.
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
Akkor próbálom megint, köszi

The Bears are who we thought they were.
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
...
Köszi, Medve!
MBear
Szívesen. Működik?
Medve81
Nem, sajna nem...
MBear
Elvileg 19-kor élesedik a csatorna.
több mint 5 éve
MBear Chicago Bears 68
...
Köszi, Medve!
MBear
Szívesen. Működik?
Medve81
Nem, sajna nem...

The Bears are who we thought they were.