Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
hát srácok. néztem fél szemmel a meccseteket... hazudnék ha azt mondanám nem tartunk tőletek. Jó kis csapatotok lett idén. szép meccs volt.
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
A legfontosabb, CSAK JÓ CSAPATOK JÁTSZHATNAK JÓ MECCSET!.

Tehát mi nem vagyunk rossz csapat, sőőőt, jó felé hajló csapat vagyunk, csak tegnap volt jó pár nem túl szerencsés esemény.
(Első félidei Trubi, Howard és Cohen fumble-jai, Burton flag TD közben, Trubi INT, Parkey miss FG)

Én mégis ezt a BEARSt nézem szívesen, mint a 2-3 évvel ezelőttit.

DA BEARS!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Tannenhill inactive, Osweiler kezd
Medve81
jó isten is azt akarja, hogy ez egy late 1st round pick legyen.
Amadeus
Ja.....

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Tannenhill inactive, Osweiler kezd
Medve81
jó isten is azt akarja, hogy ez egy late 1st round pick legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Tannenhill inactive, Osweiler kezd
Medve81
Érik a medvegyőzelem Miamiban.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Tannenhill inactive, Osweiler kezd
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Nyugi, MINDEN IDŐK LEGJOBB | falával rendelkező | QB jön ide, ha hagyjuk, hogy 6-8 másodperce legyen passzolni, akkor szar esténk lesz.
Nagyon jó lenne, ha Mackék megtanítanák, milyen érzés az, ha 1,6 másoperc alatt az aurájában vannak és persze kívánok neki egy 50-es passer ratinget, mondjuk 3 INT-tel. A leendő OROY-juknak pedig 47 scrimmage yardot.

Persze, nem így lesz, de jó belegondolni. Azért remélem egy pár sacket kiosztunk....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem szálljunk vissza a földre és ne vizionáljunk NE földbedöngölést.
Építkezzünk, verjük meg a Dolphinst és készüljünk a Hazafiak elleni hazai pályás mérkőzésre.
Medve81
Oooo, ok, ezek szerint ez mar foldtol elrugaszkodott...:
Illetve most talán a Pats is fogható hazai pályán. Persze előbb verjük meg a Dolphinst....
Tomcsik
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Szerintem szálljunk vissza a földre és ne vizionáljunk NE földbedöngölést.
Építkezzünk, verjük meg a Dolphinst és készüljünk a Hazafiak elleni hazai pályás mérkőzésre.

De először verjük meg a Delfineket.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem semmivel nem vagyunk gyengébbek, mint bármikor az elmúlt években.
Wyatt
Ha esetleg igy vernénk titeket, akkor még jobban örülnék a W-nek.
De bárhogy is nézzük a keretetek gyengébb lett az elmúlt évekhez képest..
ricsiii83
Nem látom, hogy most bármiben gyengébbek lennénk, mint februárban, sőt 😊

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem semmivel nem vagyunk gyengébbek, mint bármikor az elmúlt években.
Wyatt
Ha esetleg igy vernénk titeket, akkor még jobban örülnék a W-nek.
De bárhogy is nézzük a keretetek gyengébb lett az elmúlt évekhez képest..
ricsiii83
Khalil papa varazsolni fog ami annyit jelent hogy a magas Bostoni fiucska sokszor lesz benne a gyep-ben viszintes helyzetben 😅😅😅😅
Chicago minimum 4 sacks és számtalan zseb osszeomlast vizionalok a merkozesre ☝☝

ITT AZ IDŐ HOGY EGY DICSŐ KORSZAKNAK VEGÉRVÉNYESSEN VÉGE LEGYEN
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Szerintem semmivel nem vagyunk gyengébbek, mint bármikor az elmúlt években.
Wyatt
Ha esetleg igy vernénk titeket, akkor még jobban örülnék a W-nek.
De bárhogy is nézzük a keretetek gyengébb lett az elmúlt évekhez képest..

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pont most, két ilyen meccsünk után? Hát jó 😊
Wyatt
A liga egyik legjobbnak tuno vedelmevel rendelkezo csapat drukkere, egy boutique meccs utan az iranyitotol (6 TD), hadd remenykedjen mar abban, hogy esetleg, talan van nemi realitas abban, hogy megverik a 2-2-es Patset.
undisputedly
Ezt sokkal jobban el tudom fogadni, miután írtam, pont erre gondoltam. Mondjuk 3–2, de mindegy is
Wyatt
Igaz, bocs (3-2), ugy tunik mostanaban a recordok, merlegek, passzolt TD-k szamat nem fejbol kellene leirnom 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont most, két ilyen meccsünk után? Hát jó 😊
Wyatt
A liga egyik legjobbnak tuno vedelmevel rendelkezo csapat drukkere, egy boutique meccs utan az iranyitotol (6 TD), hadd remenykedjen mar abban, hogy esetleg, talan van nemi realitas abban, hogy megverik a 2-2-es Patset.
undisputedly
Ezt sokkal jobban el tudom fogadni, miután írtam, pont erre gondoltam. Mondjuk 3–2, de mindegy is


Pont most, két ilyen meccsünk után? Hát jó 😊
Wyatt
A Dolphins szerintem közel sem olyan jó mint a mérlege mutatja. Eddig egy igazán erős D ellen játszotattok (Jags) és bele is tört a bicska. A nem túl combos Lionstól is sikerült kikapni. Persze az utóbbi 2 meccset megnyomtátok és nem is azt mondtam hogy tuti megverünk. Az előző évekhez képest kicsit gyengébbnek és foghatóbbnak érezlek titeket...Mondjuk úgy hogy most nagyobb esélyt érzek arra hogy hazai pályán el kapjunk titeket mint mondjuk 1-2 évvel ezelőtt.
Tomcsik
Na ennek viszont pont nulla a relevanciája, mivel konkrétan én voltam a legjobb elkapó a keretben, csak nem akartunk alázni, úgyhogy inkább nem álltam be 😀

Szerintem semmivel nem vagyunk gyengébbek, mint bármikor az elmúlt években, pedig azért befigyelt mostanában egy-két döntő is 😀

Azt elfogadom, hogy most sokkal erősebbek vagytok, és mivel nem karmol azért annyira a védelmünk, lehet jó napja Trubynak és lesz bőven esélyetek.

De nem azért, mert mi gyengébbek lennénk, mert az a két meccs nagyon más volt, mint a jelenlegi állapot 😊

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pont most, két ilyen meccsünk után? Hát jó 😊
Wyatt
A liga egyik legjobbnak tuno vedelmevel rendelkezo csapat drukkere, egy boutique meccs utan az iranyitotol (6 TD), hadd remenykedjen mar abban, hogy esetleg, talan van nemi realitas abban, hogy megverik a 2-2-es Patset.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Pont most, két ilyen meccsünk után? Hát jó 😊
Wyatt
A Dolphins szerintem közel sem olyan jó mint a mérlege mutatja. Eddig egy igazán erős D ellen játszotattok (Jags) és bele is tört a bicska. A nem túl combos Lionstól is sikerült kikapni. Persze az utóbbi 2 meccset megnyomtátok és nem is azt mondtam hogy tuti megverünk. Az előző évekhez képest kicsit gyengébbnek és foghatóbbnak érezlek titeket...Mondjuk úgy hogy most nagyobb esélyt érzek arra hogy hazai pályán el kapjunk titeket mint mondjuk 1-2 évvel ezelőtt.

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Most alltok 3-1-es merleggel.

Jon meg par nyerheto meccs:

otthon: Jets, Lions
idegenben: Dolphins, Bills, Lions, Giants, 49ers

Ez 7 nyerheto meccs. Ezen kivul meg (GB, Rams, Vikings, Patriots). 10 gyozelem talan eleg lehet a csoporthoz, ha folytatodik a gyenge szereples a Vikings es a GB oldalan.
undisputedly
Az a baj hogy ezt a gyenge GB-t engedtük vissza -20 pontról, mert Rodgersnek mindig ellenünk kell god modeba kapcsolni...A Vikes kezd helyrerázódni és a Lions is a kezdeti szarakodás után most már NFL csapat benyomását kelti. Az általad felsoroltakat viszont hozni kéne ha akarunk valamit. Itthon a sajtok se verhetetlenek talán nem tudja Rodgers mindig kihúzni őket a szarból. Illetve most talán a Pats is fogható hazai pályán. Persze előbb verjük meg a Dolphinst....
Tomcsik
Ha Turby nem szarkodik akkor simán hozzátok a Delfin meccset. Frankò lejtmenetben rakták magukat 3:0-ás kezdés után. Macknek nagy estéje lesz

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont most, két ilyen meccsünk után? Hát jó 😊

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Most alltok 3-1-es merleggel.

Jon meg par nyerheto meccs:

otthon: Jets, Lions
idegenben: Dolphins, Bills, Lions, Giants, 49ers

Ez 7 nyerheto meccs. Ezen kivul meg (GB, Rams, Vikings, Patriots). 10 gyozelem talan eleg lehet a csoporthoz, ha folytatodik a gyenge szereples a Vikings es a GB oldalan.
undisputedly
Az a baj hogy ezt a gyenge GB-t engedtük vissza -20 pontról, mert Rodgersnek mindig ellenünk kell god modeba kapcsolni...A Vikes kezd helyrerázódni és a Lions is a kezdeti szarakodás után most már NFL csapat benyomását kelti. Az általad felsoroltakat viszont hozni kéne ha akarunk valamit. Itthon a sajtok se verhetetlenek talán nem tudja Rodgers mindig kihúzni őket a szarból. Illetve most talán a Pats is fogható hazai pályán. Persze előbb verjük meg a Dolphinst....

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most alltok 3-1-es merleggel.

Jon meg par nyerheto meccs:

otthon: Jets, Lions
idegenben: Dolphins, Bills, Lions, Giants, 49ers

Ez 7 nyerheto meccs. Ezen kivul meg (GB, Rams, Vikings, Patriots). 10 gyozelem talan eleg lehet a csoporthoz, ha folytatodik a gyenge szereples a Vikings es a GB oldalan.
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Mack a az NFC hónap védője lett szeptemberben.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
Tito05
Tyrod Taylor most komolyan ?
Amúgy a csoportot is vezetitek, Trub meg majd javul még.
Toca
Kicsit szarkasztikus akartam lenni (Fitzpatrick-ot is pár meccses csodának tartom, oszt mint lenni szokott hozza majd az "igazi" énjét), szal valszeg az üzenet nem ment át vagy én nem voltam elég egyértelmű.
Az a szomorú, h még tényleg ők a legjobb qb-k, akik elérhetőek lesznek és még ők is előrelépések lennének Turbómenhez képest. És nem, nem lesz jobb. Ez a gyerek meccsről meccsre egyre rosszabb, visszafejlődik.
Benne ennyi van...
Tito05
Azért csak van benne egy picit több 😉
Jobban félek már tőletek mint a Pckerstől ( így a csoport aljáról 😀)
Toca
1 meccsen "bárkinek" kijöhet a lépés és Bucs védők se voltak a helyzet magaslatán. Ilyen rossz passz elleni védelmet ritkán látni. Sokszor az elkapás pillanatában a képernyőn nem volt Tampa playa (Ilyen helyzeteket ezért minden QB-nak illik megdobni). A meccsen kb minden összejött nekünk, nekik meg semmi... de ami igaz, az igaz... Turbómen hatalmasat játszott. Jár a pacsi. Ennek ellenére még mindig szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. Azt azért elérte, h a szezon végéig (hacsak nem lesz totál reménytelen) adok időt a bizonyításra, mielőtt újból keményen kritizálnám és elővenném az irányítókérdést.
Tito05
Innen hallom a Trubisky mellkasáról lezúduló köveket. 😂
Klaci79
Oly kevés maci szurkoló maradt ezen a fórumon, biztos h a maradékot is el kell űzni? 😛

Jó, persze értem a beszólás miértjét és vmelyest jogosnak is érzem, de nah... hasonlót kb minden "Tomlin/Hue Jackson/stb takarodj" után bedobhatnánk ellenreakciónak, h hű most aztán berezelt 😀
Tito05
"Azt azért elérte, h a szezon végéig (hacsak nem lesz totál reménytelen) adok időt a bizonyításra, mielőtt újból keményen kritizálnám és elővenném az irányítókérdést."
Erre a mondatra ez annyira adta magát 😀
Amúgy persze igaz, rossz volt nézni több alkalommal is. De én azért több türelmet adnék neki.
De ne aggódj, nemsokára Big Ben után leszek én is hasonló cipőben.
Aztán lehet az első meccs után a pokolba kívánom majd Dobbs/Rudolph-ot 😀
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
Tito05
Tyrod Taylor most komolyan ?
Amúgy a csoportot is vezetitek, Trub meg majd javul még.
Toca
Kicsit szarkasztikus akartam lenni (Fitzpatrick-ot is pár meccses csodának tartom, oszt mint lenni szokott hozza majd az "igazi" énjét), szal valszeg az üzenet nem ment át vagy én nem voltam elég egyértelmű.
Az a szomorú, h még tényleg ők a legjobb qb-k, akik elérhetőek lesznek és még ők is előrelépések lennének Turbómenhez képest. És nem, nem lesz jobb. Ez a gyerek meccsről meccsre egyre rosszabb, visszafejlődik.
Benne ennyi van...
Tito05
Azért csak van benne egy picit több 😉
Jobban félek már tőletek mint a Pckerstől ( így a csoport aljáról 😀)
Toca
1 meccsen "bárkinek" kijöhet a lépés és Bucs védők se voltak a helyzet magaslatán. Ilyen rossz passz elleni védelmet ritkán látni. Sokszor az elkapás pillanatában a képernyőn nem volt Tampa playa (Ilyen helyzeteket ezért minden QB-nak illik megdobni). A meccsen kb minden összejött nekünk, nekik meg semmi... de ami igaz, az igaz... Turbómen hatalmasat játszott. Jár a pacsi. Ennek ellenére még mindig szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. Azt azért elérte, h a szezon végéig (hacsak nem lesz totál reménytelen) adok időt a bizonyításra, mielőtt újból keményen kritizálnám és elővenném az irányítókérdést.
Tito05
Innen hallom a Trubisky mellkasáról lezúduló köveket. 😂
Klaci79
Oly kevés maci szurkoló maradt ezen a fórumon, biztos h a maradékot is el kell űzni? 😛

Jó, persze értem a beszólás miértjét és vmelyest jogosnak is érzem, de nah... hasonlót kb minden "Tomlin/Hue Jackson/stb takarodj" után bedobhatnánk ellenreakciónak, h hű most aztán berezelt 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
Tito05
Tyrod Taylor most komolyan ?
Amúgy a csoportot is vezetitek, Trub meg majd javul még.
Toca
Kicsit szarkasztikus akartam lenni (Fitzpatrick-ot is pár meccses csodának tartom, oszt mint lenni szokott hozza majd az "igazi" énjét), szal valszeg az üzenet nem ment át vagy én nem voltam elég egyértelmű.
Az a szomorú, h még tényleg ők a legjobb qb-k, akik elérhetőek lesznek és még ők is előrelépések lennének Turbómenhez képest. És nem, nem lesz jobb. Ez a gyerek meccsről meccsre egyre rosszabb, visszafejlődik.
Benne ennyi van...
Tito05
Azért csak van benne egy picit több 😉
Jobban félek már tőletek mint a Pckerstől ( így a csoport aljáról 😀)
Toca
1 meccsen "bárkinek" kijöhet a lépés és Bucs védők se voltak a helyzet magaslatán. Ilyen rossz passz elleni védelmet ritkán látni. Sokszor az elkapás pillanatában a képernyőn nem volt Tampa playa (Ilyen helyzeteket ezért minden QB-nak illik megdobni). A meccsen kb minden összejött nekünk, nekik meg semmi... de ami igaz, az igaz... Turbómen hatalmasat játszott. Jár a pacsi. Ennek ellenére még mindig szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. Azt azért elérte, h a szezon végéig (hacsak nem lesz totál reménytelen) adok időt a bizonyításra, mielőtt újból keményen kritizálnám és elővenném az irányítókérdést.
Tito05
Innen hallom a Trubisky mellkasáról lezúduló köveket. 😂
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Kezdjük a pozitívval... Megvan a W és a védelem megint kitett magáért, Mack egy szörnyeteg.
Trubisky meg... Jövőre FitzMagic szabadügynök, ahogy Tyrod Taylor és Hídvíz is (a többiek hozzájuk képest is futottak még kategória), van itt lehetőség kérem szépen 😛
Tito05
Tyrod Taylor most komolyan ?
Amúgy a csoportot is vezetitek, Trub meg majd javul még.
Toca
Kicsit szarkasztikus akartam lenni (Fitzpatrick-ot is pár meccses csodának tartom, oszt mint lenni szokott hozza majd az "igazi" énjét), szal valszeg az üzenet nem ment át vagy én nem voltam elég egyértelmű.
Az a szomorú, h még tényleg ők a legjobb qb-k, akik elérhetőek lesznek és még ők is előrelépések lennének Turbómenhez képest. És nem, nem lesz jobb. Ez a gyerek meccsről meccsre egyre rosszabb, visszafejlődik.
Benne ennyi van...
Tito05
Azért csak van benne egy picit több 😉
Jobban félek már tőletek mint a Pckerstől ( így a csoport aljáról 😀)
Toca
1 meccsen "bárkinek" kijöhet a lépés és Bucs védők se voltak a helyzet magaslatán. Ilyen rossz passz elleni védelmet ritkán látni. Sokszor az elkapás pillanatában a képernyőn nem volt Tampa playa (Ilyen helyzeteket ezért minden QB-nak illik megdobni). A meccsen kb minden összejött nekünk, nekik meg semmi... de ami igaz, az igaz... Turbómen hatalmasat játszott. Jár a pacsi. Ennek ellenére még mindig szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. Azt azért elérte, h a szezon végéig (hacsak nem lesz totál reménytelen) adok időt a bizonyításra, mielőtt újból keményen kritizálnám és elővenném az irányítókérdést.