Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ennyire egyszerű ez a játék. Ha a Pats szökővente ad ennyi ziccert egy meccsen (azért a védelmünk is odatette magát a labdaszerzéseknél), akkor egy jó csapat nem randira hívja őket, hanem megkúrja élesben. Ha hagyunk 8 másodpercet Bradynek, akkor megdobja, az összes incomplete abból volt, hogy közel mentünk hozzá,meg is zavartuk.
Trubisky hány sima passzot cseszett el, 10-et, 15-öt?
Azért fájó, mert ebben így több lehetett volna. ......
csi77
Azért az elkapók is odatették magukat benazasban...Trubnak ez még sok volt. De elég lehetett volna, ha a spec nem hibázik. De sajnos többször is...
Klaci79
Sajnos, nem az első ilyen meccse. Rossz a lábmunkája, nem érzi a zsebet, nem látja meg az üres célpontokat vagy alul/túldobja őket. Nyilván ki lehet ezek közül javítani valamelyiket, de tegnap, amikor egy nagy ellenfél sebezhetőnek tűnt, akkor kellett volna egy kiváló teljesítmény. Erre megköszönhetjük a Pats védőinek, mert még kettő INT-et ejtettek el.

Nyilván az ST hibái elfogadhatatlanok. ám leszarnám, ha azt mondhatnám, hogy az irányítónk jó volt. Így szar érzés, ráaádsul két draftot rááldoztunk.

Ami jó volt, az a védelem labdaszerzései és keménysége volt több játékban, nem rajtuk múlt, talán a végén a futást foghatták volna, de ez Pats fal elképesztő jó ebben is. Brady annyira megszokta, hogy nem tudják bántani, hogy ha 2 méterre értünk véletlenül, el is baszta a passzot. GOAT - a fallal együtt.....😊
csi77
Hát ezzel most sajnos nem tudok egyet érteni. A védelem sem volt jó tegnap és ez leginkább Fangio sara volt. Persze szereztek lasztit, de pl. az első Pats TD drive az kés a vajban volt. Amúgy is amikor nagyon kellett akkor nem tudták megfogni a Patset. Pont azt játszottuk amit Brady ellen nem szabad. Folyamat a zónázást erőltettük, pedig Rodgers melett tán Brady a legjobb abban hogy remekül találja meg a zóna határokat. Rövid, gyors 6-10 yardos passzok. Na most ugye ezt már a Packers is betolta ellenünk és nyomtak egy hihetetlen comebacket. Fangio gyakran nem képes vàltani ha az alap játékterve nem működik. Tegnap kurvára emberezni kelett volna, jammelni az elkapókat a LOS-nál. A S-k feljebb kellett volna hogy jöjjenek. Brady tán egy hosszú passzt ha megengedett egész meccsen szóval tök feleslegesen volt mélyen a 2 S. Az vicc hogy Mack és Floyd többet volt kb coverben mint amennyit rusholt. Kb 100 yardot szoptunk arról hogy Whiteot Floyddal akarták fogatni. BB persze van annyira jó edző hogy el is kezdett játszani erre. A pass rush megint nem volt az igazi, szóval én nem vagyok teljesen elégedett a védelemmel sem. Ami Trubiskyt illeti lehet hülyén hangzik, de tett annyit hogy nyerjünk. Nem játszott jól. Rengeteg labdát alul/felül dobott, pedig olyan pass prot volt előtte hogy néha letolhatott volna egy orgiát cigi-kávé kombóval. Alap hangon 2 intet dobtak el a Pats védő, mondjuk a kettő amit meg csináltak az mind a kettő elég bravúros volt. Persze bennt hagyott vagy 4 nagy játékot amiből 2 akár TD is lehetett volna. Azonban így is passzolt 333 yardot amit megspékelt még 81 futott yarddal és azért csak csináltunk 31 pontot. Persze nem volt tökéletes, messze sem, de tett annyit hogy nyerjünk. A sors furcsa fintora hogy az első nagy ST labdaszerzés után mondtuk a FD fórum követőjében hogy eddig milyen jó az ST coverage és Tabor jó munkát végez, erre csináltak 2 hatalmas bakit és ezen el is ment a meccs. Ha a Patsnek ajándékozol 14 pontot az álltalában nem sok jót jelent. Emelett a futójátékot nagyon össze kéne rakni mert eddig nem nagyon megy. Egy kis szerencsével és kevesebb balfaszkodással akár 6:0 is lehetne ez a csapat, de legalább 4:2 biztosan. Én azért még nem engedtem el a szezont, de össze kell rántani a bandát ha akarunk valamit. Kezdetnek a Jetset el kéne verni egy kis önbizalom gerjesztőnek a csoport rangadók előtt...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Most nem azért Srácok, de inkább lerágom így a körmöm minden hétvégén, mint azt a marék fos csomagot nézzem, mint amit Fox bátyó a publikum elé rakott az elmúlt időben. Továbbra is megkérdőjelezhetetlen az előrelépés. Adjunk időt ennek. A mutatott irány jó!
Süsü
Ha az irányítód, akire két draftot felraktál, nem az igazi, az nem annyira jó irány. De igazad van, így is jobb, mint volt, csak 8-8-cal nem nagyon vagyunk beljebb, amikor ilyen védelmed van,jó futókkal, elvileg tuti edzővel.
Az elmúlt két meccsből egyet illett volna behúzni, sőt, továbbmegyek, mindhárom vesztes meccsen volt 10 pontos előnyünk, ezekből lehet tanulni. Legfőképpen azt, hogy de szar kikapni.....😊
csi77
Nekem ezzel az a legnagyobb bajom, hogy Trubiskyn egyáltalán nem látszik hogy fejlődne. De mivel Titkos Fegyver választottja, ezért nem fog megválni tőle belátható időn belül. Attól félek addig fogja erőltetni, hogy elsüllyed a hajó és megint nulláról kell majd építkezni két-három év múlva. Addig meg marad a vak szerencse és a kilátástalan QB játék. Rossz volt látni hogy ilyen pass protection mellett is mennyire nem találta meg az elkapókat. Ok, hétvégén az elkapók se segítették ez igaz. Egy mezei game-manager irányítóval is teljesen más dimenzióban tudna játszani a támadósor.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Most nem azért Srácok, de inkább lerágom így a körmöm minden hétvégén, mint azt a marék fos csomagot nézzem, mint amit Fox bátyó a publikum elé rakott az elmúlt időben. Továbbra is megkérdőjelezhetetlen az előrelépés. Adjunk időt ennek. A mutatott irány jó!
Süsü
Ha az irányítód, akire két draftot felraktál, nem az igazi, az nem annyira jó irány. De igazad van, így is jobb, mint volt, csak 8-8-cal nem nagyon vagyunk beljebb, amikor ilyen védelmed van,jó futókkal, elvileg tuti edzővel.
Az elmúlt két meccsből egyet illett volna behúzni, sőt, továbbmegyek, mindhárom vesztes meccsen volt 10 pontos előnyünk, ezekből lehet tanulni. Legfőképpen azt, hogy de szar kikapni.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Ennyire egyszerű ez a játék. Ha a Pats szökővente ad ennyi ziccert egy meccsen (azért a védelmünk is odatette magát a labdaszerzéseknél), akkor egy jó csapat nem randira hívja őket, hanem megkúrja élesben. Ha hagyunk 8 másodpercet Bradynek, akkor megdobja, az összes incomplete abból volt, hogy közel mentünk hozzá,meg is zavartuk.
Trubisky hány sima passzot cseszett el, 10-et, 15-öt?
Azért fájó, mert ebben így több lehetett volna. ......
csi77
Azért az elkapók is odatették magukat benazasban...Trubnak ez még sok volt. De elég lehetett volna, ha a spec nem hibázik. De sajnos többször is...
Klaci79
Sajnos, nem az első ilyen meccse. Rossz a lábmunkája, nem érzi a zsebet, nem látja meg az üres célpontokat vagy alul/túldobja őket. Nyilván ki lehet ezek közül javítani valamelyiket, de tegnap, amikor egy nagy ellenfél sebezhetőnek tűnt, akkor kellett volna egy kiváló teljesítmény. Erre megköszönhetjük a Pats védőinek, mert még kettő INT-et ejtettek el.

Nyilván az ST hibái elfogadhatatlanok. ám leszarnám, ha azt mondhatnám, hogy az irányítónk jó volt. Így szar érzés, ráaádsul két draftot rááldoztunk.

Ami jó volt, az a védelem labdaszerzései és keménysége volt több játékban, nem rajtuk múlt, talán a végén a futást foghatták volna, de ez Pats fal elképesztő jó ebben is. Brady annyira megszokta, hogy nem tudják bántani, hogy ha 2 méterre értünk véletlenül, el is baszta a passzot. GOAT - a fallal együtt.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Most nem azért Srácok, de inkább lerágom így a körmöm minden hétvégén, mint azt a marék fos csomagot nézzem, mint amit Fox bátyó a publikum elé rakott az elmúlt időben. Továbbra is megkérdőjelezhetetlen az előrelépés. Adjunk időt ennek. A mutatott irány jó!
Süsü
Csak óvatosan ezzel a kijelentéssel, mivel ezért Tüsi harap. 😀
több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Most nem azért Srácok, de inkább lerágom így a körmöm minden hétvégén, mint azt a marék fos csomagot nézzem, mint amit Fox bátyó a publikum elé rakott az elmúlt időben. Továbbra is megkérdőjelezhetetlen az előrelépés. Adjunk időt ennek. A mutatott irány jó!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Ennyire egyszerű ez a játék. Ha a Pats szökővente ad ennyi ziccert egy meccsen (azért a védelmünk is odatette magát a labdaszerzéseknél), akkor egy jó csapat nem randira hívja őket, hanem megkúrja élesben. Ha hagyunk 8 másodpercet Bradynek, akkor megdobja, az összes incomplete abból volt, hogy közel mentünk hozzá,meg is zavartuk.
Trubisky hány sima passzot cseszett el, 10-et, 15-öt?
Azért fájó, mert ebben így több lehetett volna. ......
csi77
Azért az elkapók is odatették magukat benazasban...Trubnak ez még sok volt. De elég lehetett volna, ha a spec nem hibázik. De sajnos többször is...
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Ennyire egyszerű ez a játék. Ha a Pats szökővente ad ennyi ziccert egy meccsen (azért a védelmünk is odatette magát a labdaszerzéseknél), akkor egy jó csapat nem randira hívja őket, hanem megkúrja élesben. Ha hagyunk 8 másodpercet Bradynek, akkor megdobja, az összes incomplete abból volt, hogy közel mentünk hozzá,meg is zavartuk.
Trubisky hány sima passzot cseszett el, 10-et, 15-öt?
Azért fájó, mert ebben így több lehetett volna. ......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyire nem hatotta meg a népet, hogy egy yardra voltatok a hosszabbítástól? 😊
Wyatt
Egy yardra es egy jutalompontra. Nem mindegy!

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Ennyire nem hatotta meg a népet, hogy egy yardra voltatok a hosszabbítástól? 😊
Wyatt
Jobban fáj az a 15 túldobott ill l. alúldobott labda amiből 3 kb easy TD..

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Ennyire nem hatotta meg a népet, hogy egy yardra voltatok a hosszabbítástól? 😊
Wyatt
Nem itt .....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyire nem hatotta meg a népet, hogy egy yardra voltatok a hosszabbítástól? 😊

több mint 5 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Sport2-n a mi meccsünk lesz adva 19:00-tól.
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
"Bobby Massie, a Bears tackle-je igencsak megsínylette csapata múlt heti miami kirándulását. A chicagóiak az északi 5 Celsius fokból érkeztek a floridai 30 fölötti hőmérsékletbe, melyhez való alkalmazkodás nem ment könnyen. A tackle-nek különösen, hiszen a meccs alatt több mint öt kilót fogyott. Massie versenysúlya 317 font (142 kg), és a találkozó után már csak 305 fontot (137 kg) nyomott. Izzadós típus vagyok, magyarázta."

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Jaja, a bírók tuti minket segítenek majd, ahogyan mindig 😀
Wyatt
Nem pont ezt írtam, sőt képzeld el, a Dolphins ellen az elején még nekünk fújtak. Meg is voltam döbbenve, aztán a végén egy td-T elvettek...

4 éve viszont simán a tiétek volt a meccs,ezért volt érthetetlen, miért nem vették észre, hogy Brady átlépte a LOS-t amikor passzolt. Persze pontszerző drive lett belőle...😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, a bírók tuti minket segítenek majd, ahogyan mindig 😀

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Saját topicunkban engedtessék meg, hogy azt írjuk, hogy nyerni kell. Ha hülyeség, ha nem .........

Én 75-25 arányben őket érzem esélyesnek,ami nem túl jó. Nem sok minden szólhat mellettünk, talán a hazai pálya, a védelem esetleges felébredése, a nem szokásos (kevésbé ismert) ellenfél, illetve a fiatal, agilis edző.


Egyszerű a képlet, ha sok időt hagyunk Bradynek, akkor jöhet a szokásos nyáladzás, fitymarángatás stb,hogy mekkora ász és 20+ ponttal nyernek.
Ellenük nem lehet hibázni, ajándék yardokat, labdákat adni.
Kétes szitukban nem valószínű, hogy felénk fújnak a bírók, erre is felkészültem lelkileg.

Ha meglett volna a Miami elleni derbi, akkor kb leszarnám ezt, lehetne a szobrot fényesíteni, így azonban számíthat.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Nincs bajom vele, nekem legalább is biztosan nincs kettőnk közül 😊
Simán a szó, amit keresel az a kellene 😉
Wyatt
Nincs bajom vele, nekem legalább is biztosan nincs kettőnk közül 😊
Simán a szó, amit keresel az a kellene 😉
Wyatt
Lehet már túl régóta élek Londonban és nem a megfelelő szavakat használom 😀 Akkor nyerni KELLENE a Pats ellen ha komolyan gondoljuk a PO-t. Nagyon jó VOLNA ha összejönne, mert ki KELLENE javítani ezt a Miami elleni csorbát...
Tomcsik

Wyatt
Így elveszti a varázsát egy esetleges Pats elleni győzelem esetén sokkal édesebbek azok a csöcsök 😊 Remélem vasárnap is beteszel egyet a győzelmünk miatt ;D

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs bajom vele, nekem legalább is biztosan nincs kettőnk közül 😊
Simán a szó, amit keresel az a kellene 😉
Wyatt
Nincs bajom vele, nekem legalább is biztosan nincs kettőnk közül 😊
Simán a szó, amit keresel az a kellene 😉
Wyatt
Lehet már túl régóta élek Londonban és nem a megfelelő szavakat használom 😀 Akkor nyerni KELLENE a Pats ellen ha komolyan gondoljuk a PO-t. Nagyon jó VOLNA ha összejönne, mert ki KELLENE javítani ezt a Miami elleni csorbát...
Tomcsik

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Nincs bajom vele, nekem legalább is biztosan nincs kettőnk közül 😊
Simán a szó, amit keresel az a kellene 😉
Wyatt
Nincs bajom vele, nekem legalább is biztosan nincs kettőnk közül 😊
Simán a szó, amit keresel az a kellene 😉
Wyatt
Lehet már túl régóta élek Londonban és nem a megfelelő szavakat használom 😀 Akkor nyerni KELLENE a Pats ellen ha komolyan gondoljuk a PO-t. Nagyon jó VOLNA ha összejönne, mert ki KELLENE javítani ezt a Miami elleni csorbát...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs bajom vele, nekem legalább is biztosan nincs kettőnk közül 😊
Simán a szó, amit keresel az a kellene 😉

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Az lehet, hogy most a védelmünk nem fest olyan jól, mint pl a Dolphinsnál, de cserébe a liga jelenleg talán legjobb formában lévő támadósora van. Ez a kell kicsit erős nekem, de legyen 😀
Wyatt
Szörszálhasogatás... Nem azért kell elvernünk titeket mert szarok vagytok és ez a papírforma, hanem ha akarunk valamit és a PO a cél akkor nyerni kell... Néha vannak bajaid a szöveg értelmezéssel szerintem. Egy nagyon szoros és kemény meccset várok...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az lehet, hogy most a védelmünk nem fest olyan jól, mint pl a Dolphinsnál, de cserébe a liga jelenleg talán legjobb formában lévő támadósora van. Ez a kell kicsit erős nekem, de legyen 😀

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ez a meccs azon múlt hogy a 2 Albert Wilson TD kb ilyen 2-3 yardos elkapás kelett volna hogy legyen, ehelyett lett belőle egy 40+ meg egy 70+ yardos TD. A D-n teljesen ledöbbentem, de biztos hogy még egyszer nem fognak ilyen szarul játszani. Én nem gondolnám hogy ne készült volna fel Nagy rendesen erre a meccsre, ez szimplán rohadt nagy balszerencse sorozat és egy meglepően enervált D volt. Howard és Cohen fumbli. Előbbi nagyon labda biztos hát most a legjobbkor az 1 yardos vonalon megesett. A nem létező fault amit befújták Cohen TD előtt Burtonre. A következő play persze egy endzone INT. Amos beleüti Stills kezébe a labdát. És persze Parkey aki nem először bassza el döntő helyzetben a rúgást. A liga 7. legjobban fizetett kickerje. Azoknak bizony be kell verni az ilyeneket...Most már ez van, rohadt bosszantó, de most el kell verni a Patst...

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Jobban belegondolva amugy.. Nem volt ez rossz.. 0 pont az első félidőbe és 28 a másodikba.. Ez a meccs olyan volt, hogy mindenféleképp kikell kapnunk.. ezt akkor konstatáltam amikor 3. es nem tudom mennyinél Amos a incomolet passzt beleutotte stills kezébe.. + Howars Cohen fumble is.. elozőnek a sajat csapattarsa a utobbinak meg evente van ilyen fumbleja. Trubynak voltak homályai, de azert alapbol jovolt nezni.. latszik, hogy nem csak screenekesbil all a bal, hanem megnyujtjak a palyat ha kell.. es hiaba mondogatjak, hogy az ures elkaponak odadobta nagyügy.. igen azt észre is kell venni, hogy üres volt. latszott nem ő volt az első számú célpont.. A védelem meg érthetetlen.. szerintem nagyon szetcsapta őket ez a 30fok... (magambol indulok ki)
fajo vereseg, de a pats ellen vert fogunk inni.. ha sikerul 28 pontot felrakni es a vedelem jolesz akkor fogható lesz a pats. Dolphins DB sor szerintem jobb, mint a Patsé.